Ana Arı Gen Dilek ve Yorumlar

1
ana arı gen tr şikayet 1

Sitemiz hakkında iletmek istediğiniz yani ANA ARI GEN hakkında herhangi bir dilek veya şikayetinizi aşağıdaki yorumlar kısmında lütfen iletiniz. Sonuç itibari ile bilinçli ve kasıtlı olarak hiç kimseyi mağdur etmek istemeyiz. Ya müşteri konuyu bize iyi izah etmemiştir yada bize ilgili irtibat numaralarından ulaşmamıştır. Bazen müşteri bir defa arayıp ulaşamadım deyip, daha sonra bize sitem ediyor. Doğal olarak biz bir fiil arıcılık işi ile uğraştığımız için yoğun olabiliyoruz.

Paket arı veya satılık arı aldıysanız; arıyla ilgili herhangi bir sorun olursa telefonunuz ile resmini veya videosunu çekip ilgili numaralarımızın Whatsapp hatına atınız. Yapılması gereken neyse ve bizden kaynaklı bir durumsa hemen gereği yapılacaktır.

Ana arı siparişi verdiyseniz; almış olduğunuz ana arıda farklı bir durum olursa hemen bize durumu bildirin. Yolda ölmüş olabilir veya ana arı da farklı bir sıkıntı çıkabilir böyle durumlarda telefon ile durumu anlatırsanız yardımcı oluruz.

Yukarıda yazılanları yaptığınız herhangi bir sonuç bulamadıysanız lütfen aşağıdaki yorumlar kısmında yazarsanız hemen acil çözüme kavuşacaktır. Gelen dilek ve yorumlar aşağıdadır.

ana-ari

1 Yorum

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here