Ana Arı Gen Dilek ve Yorumlar

18
ana arı gen tr şikayet 1

Sitemiz hakkında iletmek istediğiniz yani ANA ARI GEN hakkında herhangi bir dilek veya şikayetinizi aşağıdaki yorumlar kısmında lütfen iletiniz. Sonuç itibari ile bilinçli ve kasıtlı olarak hiç kimseyi mağdur etmek istemeyiz. Ya müşteri konuyu bize iyi izah etmemiştir yada bize ilgili irtibat numaralarından ulaşmamıştır. Bazen müşteri bir defa arayıp ulaşamadım deyip, daha sonra bize sitem ediyor. Doğal olarak biz bir fiil arıcılık işi ile uğraştığımız için yoğun olabiliyoruz.

Paket arı veya satılık arı aldıysanız; arıyla ilgili herhangi bir sorun olursa telefonunuz ile resmini veya videosunu çekip ilgili numaralarımızın Whatsapp hatına atınız. Yapılması gereken neyse ve bizden kaynaklı bir durumsa hemen gereği yapılacaktır.

Ana arı siparişi verdiyseniz; almış olduğunuz ana arıda farklı bir durum olursa hemen bize durumu bildirin. Yolda ölmüş olabilir veya ana arı da farklı bir sıkıntı çıkabilir böyle durumlarda telefon ile durumu anlatırsanız yardımcı oluruz.

Yukarıda yazılanları yaptığınız herhangi bir sonuç bulamadıysanız lütfen aşağıdaki yorumlar kısmında yazarsanız hemen acil çözüme kavuşacaktır. Gelen dilek ve yorumlar aşağıdadır.

guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fahrettin karslı
Fahrettin karslı
30 Mart 2021 12:31

Selamlar
Istanbul tuzla için hangi ırk arıyı önerirsiniz
2 ad kovan arı alacam ne zaman telim alabilirim adresiniz ümraniyedeymiş ordanda alabılırım k kartıyla ödeme yapabılırmıyım
Teşekkürler

Hamza Aras
Hamza Aras
18 Mart 2021 18:14

Selamün aleyküm kolay gelsin ben Kocaeli Karamürsel ilçesinden 7 kovan 9 çerçeve arı almak istiyorum. Kredi kartı limiti 4 kovan için yeterli kalan 3 kovan teslimatta olur mu.

Ömer ÖNCÜL
Ömer ÖNCÜL
16 Mart 2021 17:04

İyi günler. Sitenizi kısmen inceledim. Erzurumda ikmet etmekteyim. 8 yada 9 çerçeve arı almak istesem ne zaman teslim edebilirsiniz?

Ferit Çelik
Ferit Çelik
22 Ocak 2021 17:33

Paket arı almak istiyoruz Tekirdağ teslim tarihi nezaman olur

Murat kara
Murat kara
22 Aralık 2020 20:24

Kredi kartina taksitli satiş imkaniniz var mi

Muhammet koç
Muhammet koç
16 Mayıs 2020 14:13

Ana arı siparişi yaptım çarşamba ayin 13 .de kargoya verildi mesaji aldim ,4.gun hala adana’da olduğunu ögrendim,yarın kargolar çalışmaz, aradigim tel.numaralar cevap vermez,analar sağ salim ulaşırmı ?

Ayhan GÜREL
Ayhan GÜREL
09 Mayıs 2020 14:07

Adrese teslim olmayan ana arı ne işe yarayacak adres niye alınıyor

Turgut Tutgun
Turgut Tutgun
01 Şubat 2020 20:19

Benim bir sorum olacak. Arı hakkında fazla bilgim yok ve yeni başlamak istiyorum. İzmir Seıçuk da yaşıyorum hangi ırkı önerirsiniz.

CAHİT YEŞİLDAĞ
CAHİT YEŞİLDAĞ
15 Aralık 2018 06:33

sitenizi beğeniyle takip ediyorum bu sezon ana arı ve arı siparişleri vereceğim ana arı çekilişi bana çıkar inşaallah

Lokman
Lokman
Yanıtla  CAHİT YEŞİLDAĞ
06 Mart 2021 21:59

Hangi anayı tercih ediyorsun