Damızlık Karniyol Ana Arı

22

Damızlık karniyol ana arı konusuna giriş yapmadan önce ufak bir açıklama ile damızlık ana arı nedir konusunu açıklamaya çalışalım. Damızlık ana arı, üretimi yapılan bölgeye kendi ırkından başka arı girişi olmayan yerde üretilen ana arılara damızlık ana arı denilmektedir.

Bu şekilde ülkemizde damızlık ana arı üretimi yapılan tek arı ırkı kafkas ana arı bulunmaktadır. Yani ülkemizde damızlığı üretilen başka ana arı yoktur. Yine çeşitli ana arı üretimi yapılan arıların düzeyi melez ana arı olmaktadır. Ama ülkemizde kafkas ana arının damızlığını bulabilirsiniz. Diğer ırklarından damızlıklarını bulabilirsiniz ama onları yurtdışında geldiği için ve normal fiyatlara göre biraz pahalı olur.

ANA ARI GEN TR olarak damızlık üretimi yapmış olduğumuz kafkas ana arı ve yığılca ana arı bulunmaktadır. Bu arıların damızlıklarını almak isteyen müşterilerimiz ana arı sipariş ver kısmından ilgili formu doldurarak bize göndermeleri durumunda ana arıları gönderilir. Gerekli tüm bilgiler Sipariş Ver ilgili sayfamızda vardır.

Belirli dönemlerde kısıtlı olarak bizlerde damızlık karniyol ana arı bulunmaktadır. Karniyol ana arıların geldiği ülke Almanya’dır. Genel olarak sitemizden satışı yoktur ve iletişim kısmındaki telefon numaramızdan arayarak sorabilirsiniz. Ama f1 karniyol ana arı satışımız vardır ve sezon süresince her zaman sipariş verebilirsiniz.

ana-ari

22 Yorumlar

  1. Merhaba
    Ben Artvinden yazıyorum. Ana arılar ölü geldi cumartesi günü kargoların kapalı olması nedeniyle alamadık. Mesaj atın demiştiniz. Burdan yazıyım dedim. (bu arada analar garantili alıcı arkadaşlar bu yorumdan yanlış birşey çıkarmasın) Teşekkürler.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here