Damızlık Karniyol Ana Arı

Damızlık Karniyol Ana Arı

Damızlık Karniyol Ana Arı

Damızlık karniyol ana arı konusuna giriş yapmadan önce ufak bir açıklama ile damızlık ana arı nedir konusunu açıklamaya çalışalım. Damızlık ana arı, üretimi yapılan bölgeye kendi ırkından başka arı girişi olmayan yerde üretilen ana arılara damızlık ana arı denilmektedir.

Bu şekilde ülkemizde damızlık ana arı üretimi yapılan tek arı ırkı kafkas ana arı bulunmaktadır. Yani ülkemizde damızlığı üretilen başka ana arı yoktur. Yine çeşitli ana arı üretimi yapılan arıların düzeyi melez ana arı olmaktadır. Ama ülkemizde kafkas ana arının damızlığını bulabilirsiniz. Diğer ırklarından damızlıklarını bulabilirsiniz ama onları yurtdışında geldiği için ve normal fiyatlara göre biraz pahalı olur.

AnaAri.Gen.TR olarak damızlık üretimi yapmış olduğumuz kafkas ana arı ve yığılca ana arı bulunmaktadır. Bu arıların damızlıklarını almak isteyen müşterilerimiz ana arı sipariş ver kısmından ilgili formu doldurarak bize göndermeleri durumunda ana arıları gönderilir. Gerekli tüm bilgiler Sipariş Ver ilgili sayfamızda vardır.

Belirli dönemlerde kısıtlı olarak bizlerde damızlık karniyol ana arı bulunmaktadır. Karniyol ana arıların geldiği ülke Almanya’dır. Genel olarak sitemizden satışı yoktur ve iletişim kısmındaki telefon numaramızdan arayarak sorabilirsiniz. Ama f1 karniyol ana arı satışımız vardır ve sezon süresince her zaman sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ana Arı Nedir? başlıklı makalemizde ana arı, ana arı hakkında ve ana arı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. serdar dedi ki:

  damızlık karniyol ana arı fiyatı nekadar

  1. Admin dedi ki:

   serdar, damızlık karniyol ana arı belirli dönemlerde olmaktadır her zaman olmaz ve fiyat olarak 400-500 TL gibi olabilmektedir.

 2. mustafa dedi ki:

  su an elınızde damızlık karnıyol ana arı varmı

  1. Admin dedi ki:

   mustafa, malesef şuanda damızlık karniyol ana arı yoktur. Zaman zaman elimizde olmaktadır ama şimdilik bulunmuyor ve olduğu zaman yine sitemizden bilgi veririz.

 3. mehmet çolakoğlu dedi ki:

  Merhabalar elinizde karniyol ana arısı ne zamanakadar alabiliriz.

  mehmet çolakoğlu

  1. Admin dedi ki:

   mehmet çolakoğlu, hergün ana arı gönderimi yapmaktayız. Ama şuanda damızlık karniyol ana arı satışı yoktur. F1 yani melez karniyol ana arı siparişi verebilirsiniz.

 4. mehmet çolakoğlu dedi ki:

  Teşekkürler Orjinal karniol Ana arı siparişimiz olacak.Kolaygelsin

 5. ali dedi ki:

  merhaba; kütahya ya kargo kaç günde gelir. kargo geldiğinde 1-2 gün beklese sıkıntı olur mu?

  1. Admin dedi ki:

   ali, 1 veya 1,5 günde gelir kargoda beklemesinde herhangi bir sorun olmaz eğer olursa yeniden ana arı gönderimi yapıyoruz.

 6. Kader UÇAR dedi ki:

  Merhaba
  Ben Artvinden yazıyorum. Ana arılar ölü geldi cumartesi günü kargoların kapalı olması nedeniyle alamadık. Mesaj atın demiştiniz. Burdan yazıyım dedim. (bu arada analar garantili alıcı arkadaşlar bu yorumdan yanlış birşey çıkarmasın) Teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Kader UÇAR, yarın için yeniden ana arı gönderimi yapacağız. Cumartesi kargoların kapalı olması malum ülkemizdeki darbeden dolayı oldu.

 7. Sercan dedi ki:

  Ben hobi olarak başlıyorım ve damızlık safkan karniyol arısı almak istiyorum kovanı ile beraber bana yardımcı olurmusynuz

  1. Admin dedi ki:

   Sercan, saf karniyol ana arı ve arısının şuanda satışını yapmıyoruz. Biz melez yani f1 karniyol ana arı ve arısının satışını yapmaktayız.

 8. hüseyin aygün dedi ki:

  kapıda ödeme şeklinde gönderemiyor musunuz eğer göndere bilirseniz 6 adet karniyol ana arı almak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   hüseyin aygün, malesef ana arı için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sipariş için buradan verebilirsiniz… https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

 9. Bahattin dedi ki:

  Karniyol f1 hangi ırkların melezi oluyor acaba

  1. Admin dedi ki:

   Bahattin, evet bizim üretimimiz karniyol ana arı melez olarak satışı yapılmaktadır.

 10. Alp Boydak dedi ki:

  Bilgiler için teşekkür ederim ancak videolar çalışmıyor ilgilenirseniz sevinirim

  1. Admin dedi ki:

   Alp Boydak, ilgileniyoruz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ