Hakkımızda

Biz Kimiz? Bizi Tanıyın…

Sizlerden birisiyiz. Sizin gibi sabah arılığa gidip gün içinde akşama kadar her kovan başına giden arıcılardan birileriyiz. Yağmurda, yağışda arısız kovanlar ile uğraşan hava açtığında arıların gelişimi ve üretimi yapan ve sezon geldiği zaman il il dolaşıp ana arı üretimi yapan sizin gibi emaktar arıcılardan birisiyiz.

Ana arı üretimi ve paket arı satışında geçmişten geleceğe….

1942 doğmuş olan arıcımız arıcılığa genç yaşlarda babasından görerek başladı. Daha fazla bilgi ve daha fazla tecrübeyle arı üretimi yapmak için arıcılığı her geçen gün ilerletti. Başta çevresi olmak üzere daha sonra Türkiye genelinde arı ve arı ürünleri satışı yapmaktadır. Ve şimdi de size kendini daha iyi duyurabilmek için ve arıcılık konusunda bilgilerini paylaşmak amacıyla böyle bir website projesine başlamış bulunmaktadır.

Misyonumuz: Temel hedefimiz yüksek kalitede ana arı üretmek ve arı ırklarının kalite standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek, böylece müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Kalite güvenilirliği, makul ve tutarlı fiyat ve zamanında teslim. Bizimle beraber çalışan arıcı dostlarımızla birlikte politikamız, güvenirliğimizi ve prestijimizi yükseltmektir. Ana arı ve paket arı üretici olarak, en önemli sorumluluğumuz müşterilerimize gerçek, kaliteli ve güçlü arıları ve ana arıları ulaştırmaktayız. Bu inancımızı her geçen artırarak, daha da büyüteceğiz.

Ürün çeşitliliğini ve hizmetlerimizi sürekli geliştirip, ilk seferinde ve her seferinde en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunarak sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. üretilmektedir.

Vizyonumuz: Kalite anlayışımızdan ödün vermeden ana arı ve paket arı üretim yelpazesini geliştirmek. Hayatın her alanında sunacağımız doğal ürünlerimizle insanlarımıza sağlıklı besinler yedirmek ve günden güne bu yolda ilerleyerek Avrasya Arıcılık adının ülkemizin her köşesinde sağlıklı ve doğal ürünler ile birlikte anılmasını sağlayarak arı ve ana arı üretimini yapmaktır. ANA ARI GEN TR tescilli bir markadır.

ULUSAL DÜZEYDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALAR…

Ülkemizde yapılan fuar ve festivallerde ve gerekli platformlarda yerimizi almaktayız. Katılmış olduğumuz fuarlardan bir kaç kare paylaşmak istiyoruz. Daha fazla katılım alanlarımız vardır ama şimdilik aşağıdaki etkinliklerimizi paylaşabildik. Yine fikir önerilerimizi bizlere iletirseniz ülke arıcılığına ve bizlere katkıda bulunmuş olursunuz.

İstanbul Armasad Fuarı (Haliç):

İstanbul Arı ve Arıcılık Ürünleri Festivali (Yenikapı Avrasya Tüneli):Hakkımızda

Katıldığımız Fuarlar ve Gerekli Belgeler:

PAKET ARI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

ANA ARI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

ana-ari

40 Yorumlar

  • Muhammet, ana arı üretim yerimiz ile normal paket arı üretim noktalarımız farklıdır. Aslen Sinop’luyuz ve paket arı için; Aydın oluyoruz. Ana arı üretimi için Mart sonu gibi Antalya ve Mersin tarafında oluruz. Bizi gelip arılık işletmemizde ziyaret edebilirsiniz her 3 (üç) ilde de.

 1. Ben bitlis ahlattan yaziyorum yaklasik 40 45 kovan ari almayi planlamaktayim hangi ari irkiyla calismaliyim bir de toplu alimda fiyatlar konusunda yardimci oldugunuzu soyluyorsunuz atiyorum 8 cercevelik bi ari 400 tl iken toplu alimda 300 tl gibi bi fiyat olur mu. Ayrica gonderdiginiz arilar oguldan yada genetik olarak ogula meyilli analardan tesekkuleden arilar mi ogrenmek istiyorum. Tesekkur ediyorum kolay gelsin

  • Akif, bölgeniz için kafkas ve anadolu ırkları ile çalışabilirsiniz. Belirttiğiniz gibi fiyatlar o kadar indirim yapma imkanımız yoktur. Fiyat ile ilgili olarak 50 adet ve üzeri olduğu zaman iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/iletisim/ Arılarımız oğul değildir ve bir önceki yıldan kalan arılardır ana arıları da yenidir. Yeni ana arılar olduğu için oğula meyilli değildir.

 2. Sayın Admin,
  Ben Adana’da bulunuyorum.Emekli öğretmenim. Önceden biraz arıcılık yapıp ortam gereği bırakmıştım. Geçen sene yani 2016 Nisan ayında bir arıcı arkadaştan 10 kovan arı alarak yeniden arıcılığa başladım. Şu anda 31 kovan arım var. yeni sezonda koloni sayısını çoğaltmak istiyorum. 60 kovan yaptırdım. bölme yaparak hazır ana vermeyi planlıyorum. Bu bölgede hangi cinsi tavsiye ediyorsunuz?
  Sizin arıların da Adana’da bulunduğunu öğrendim. mümkünse sizlerle görüşüp tanışmak isterim.
  Toplu alımlarda biraz ikramınız olur mu?
  Konuştuğum arıcı arkadaşların, satın alınan anaların istenilen cins özelliklerini taşımaları konusunda şüpheleri var(Sadece size karşı diye anlaşılmasın). Bu konuda bizi nasıl ikna edersiniz? örneğin damızlıkları nasıl elde ediyorsunuz?

  • Mustafa, italyan veya belfast ana arı ile çalışma yapabilirsiniz. Şuanda Mersin tarafındayız. Deneme amaçlı bir kaç tane alıp, kalitesini gördükten sonra sayıyı artırarak yeniden sipariş verebilirsiniz. Sitemize bakarak veya bizleri arayarak güven oluşacaktır. Kafkas ana arı damızlıkları Posof’tan gelmektedir. Diğer ırklar menşeine göre yurtdışı olup ağırlık Almandır.

 3. Trabzondan otobüsçü arkadaşlar gelir Azerbaycana Onlarla iletişim kurub da göndere bilirmisiniz ben aracı olursam. Saf kafkas 5 ve üzeri kaçdan olur. Bi de sormam lazım Saf kafkasla Karniyol arasında bal verimliyinde fark çokmu. tecrübe edindinizmi

 4. 19.06.2016 23:30 pazar gecesi spariş verdim 21.06.2016 salı günü 15:00 da kargodan teslim aldım. Bu süre içinde attıgım her mesaja cevap veren her aradıgımda telefonuma acıp sorularımı cevaplayan cihan albayrak abimize teşekkür ederim. Firma olarakta bu hizla çalışmalarından duydugum memnuniyetimi dile getirmek istedim. Allah sizin gibi esnafların yolunu hep acık etsin insallah Beykoz / İstanbul

 5. Allahın selamı tüm müslüman kardeşlerimizin üzerine olsun. arkadaşım sizinle tanışmadan karşılıklı güvene dayalı ilk defa ana arı siparişi veriyorum.inşallah verdiğiniz güven samimi ve kalıcı olur.siparişimi verdim inşallah gününde tarafıma ulaşır.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here