Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

2019 yılı için ana arı bitmiştir. 2020 yılı için ana arı siparişi verebilisiniz.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: En az 3 adet olarak ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 7 ila 10 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. 2020 yılının Nisan ayında veya belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz.

2020 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karniyol Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Anadolu Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karpat Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Belfast-Buckfast: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
İtalyan Ana Arı: 50 TL  (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (En az 3 adet olmalıdır!)

TARİH (2020 Nisan'ın ilk haftası başlar)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1795 Yorumlar

 1. Hayırlı çalışmalar Eskişehirde yaşamaktayım 4 adet kovanım var bir kovanımda ana arı eksik yeni başladım Anadolu arı cinsi Eskişehire uygun mudur?
  Kafkas tavsiye eder misiniz?
  Anadolu kolonisine kafkas ana arı olur mu?

 2. Merhaba ben Posof’ luyum sizin adresiniz ve faaliyet gösterdiğiniz yer neresidir. Yoksa Posof ırkını başka bir izole bölgede mi üretim yapıyorsunuz çünkü bu tarihte Posof’ta ana arı olmaz , ayrıca saf damızlık Posof arınız varımdır? ücreti ne kadardır teşekkürler.

  • Posof ana arı satışımız yoktur. Bizi satışını yaptığımız melezdir. Posof ilçesindeki ana arıların farklı bir il veya bölgede üretilmesi durumunda melez yani f1 üretim yapmış olursunuz. Bizde de şuanda yoktur. Seneye Nisan ayında olacaktır. 2019 yılı için ana arı satışı bitmiştir.

 3. iyi çalışmalar benim sizden ilk baharda aldığım ana arılar süperdi yazın aldığım ana arı seyrek yumurta atıyor ve ilk bahardaki gibi değil sorum şu şimdi alacagım ana arı randımanlı olurmu ve birde mevsim kışa doğru olduğu için bunlar normalmidir. teşekkurler

  • Kesinlikle normaldir. İlkbahar ayında havalar güzel olup her yerde çiçek ve nektar olduğundan dolayı arılarda psikolojik olarak daha fazla çoğalma eğilimi başlayarak ana arı daha fazla yumurta atıyor. Sonbaharda ise kışa girdiği için biraz yumurta atmayı keser tek tük atar. Çünkü önünde kış vardır ve çok yavru ile girersem kışa çıkarabilir miyim endişesi olur arıda. 2-3 çerçeve ile kışı geçiren arı ilkbaharda hemen 6-7 çerçeveye direk yükselir.

 4. 2020 yilinda arimi cok erken bir tarihte bölmek istiyorum. Fakat konumum itibari ile burada analar nisan oncesi ciftlesmiyor. Anadolu arisini seneye en erken ne zaman alabiliriz. Mart basinda yumurtlayan ananiz oluyor mu.

 5. 1…ana ari siparis formunda kargo 10 gün sonra yazıyor .. sebebi nedir…
  2… ankarada ana ari satan bir kişiden .. italyan ana sipariş ettim ..
  ana ari yanındaki bakici arilardan bile daha ufak geldi..
  sebebi nedir .. sizce ..
  3 … sizdede ana arılar ufak mi..
  face gruplarına yazdim durumu ..
  gonderme ana arisi kutusuna konulan ana arılar ufalır mis .. doğrumu sizde de böylemi..
  4.. teşekkür ederim…

  • 1- O kısmı güncellemeyi unutmuşuz ve güncellendi. Pazartesi verebiliriz.
   2- Çiftleşmemiş olabilir yada uzun süre kafeste kaldığı için hayvan kendini çekiyor.
   3- Bizimkiler büyük olur ve biz aynı gün toplayıp göndermekteyiz. İyi günler

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here