Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

Eylül ayında da ana arı gönderimlerimiz devam etmektedir. Sipariş verebilirsiniz.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 7 ila 10 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir.

2019 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
Karniyol Ana Arı: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
Anadolu Ana Arı: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
Karpat Ana Arı: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
Belfast-Buckfast: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
İtalyan Ana Arı: 45 TL  (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)
Yığılca Ana Arı: 45 TL (25.09.2019 tarihinde kargoya verilir)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (Almak istediğiniz adet)

TARİH (1 hafta içinde kargoya verilir)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1725 Yorumlar

    • Arı ve arıcılık hakkında gerekli bütün bilgiler sitemizde bulunmaktadır. Sitemizde dolaşarak okuyun ve yorumları inceleyin sizin gibi bir sürü kişi aynı soruları sormuş olabilir. Yine sorularınız olursa her zaman cevaplarız.

    • Erkek arı olduğu sürece her zaman çiftleşir. Biz aynı zamanda erkek arı üretim kolonileri de yaptığımız için bizde erkek arı sorunu olmuyor. Nisan ayından başlar Ağustos sonuna kadar devam eder. Ekim ayına kadar da ana arı döllü olur.

  1. Merhaba, 4 adet ayrı ırkdan ana siparişi verdim bunları tek kargo ile mi göndereceksiniz? Ayırt edebilmem için ırklarını belirtecek şekilde yapmanız mümkün mü? Ayrıca bugün gönderim yapılırsa çok sevinirim teşekkürler.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here