Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi — Sipariş Formu aşağıdadır.

Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından de mesaj gelmektedir. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz.

Yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol ana arı, belfast ana arı, kafkas ana arı, anadolu ana arı veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda önerilerde bulunmaktayız.

1 adet olarakta ana arı siparişleri kabul edilmektedir. Sipariş formunu doldurup gönderdikten sonra ödemeyi yapmayı unutmayın ki ana arı gönderim listesine dahil edelim. Ödemesi yapılıp onaylananlar listemize dahil etmekteyiz. Ödeme yaparken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmayı unutmayın.

Gönderimler: Günlük olarak ana arı gönderimi yapmaktayız. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Bugün ödeme yaparsanız yarın kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti olarak; ortalama 8-12 TL arasında tutar. 1 adette alsanız 10 adette alsanız aynı tutar. Kargo şubelerinden teslim edilmektedir. Ölüm ve kayıplar bize aittir. Ana arıları MNG kargo şubesinden teslim edilmektedir ve canlı hayvan olduğu için açık adres teslimi yapılmamaktadır. Ölüm olması durumunda kargoda resmini çekip WhatsApp’tan atınız.

1 (Bir) ADET ANA ARI FİYATI:
Kafkas Ana Arı: 45 TL    (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karniyol Ana Arı: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Anadolu Ana Arı: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Belfast-Buckfast: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
İtalyan Ana Arı: 45 TL  (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Saf (Damızlık) Kafkas Ana Arı: 150 TL (Haziran ayında gönderilir)

Dikkat: Analar ödeme önceliğine göre gönderildiği için ödeme yapmayı unutmayınız. Ödeme açıklama kısmına telefon numaranızı yazınız.

KREDİ KARTI İLE ANA ARI SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN…

ANA ARI SİPARİŞ FORMU

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Tek arı ırkı siparişi verebilirsiniz.)

ANA ARI ADETİ (Almak istediğiniz adet)

TARİH (Bir gün sonra kargoya verilir yada seçtiğiniz tarihte)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

Açıklama: Ana arı gönderimleri, sipariş ve ödeme önceliğine göre olduğu için ödeme yapmayı unutmayın lütfen. Ödeme yaparken, sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numarasını açıklama kısmına yazmanız yeterli olup, başka bir şey yazmaya gerek yoktur. Ana arılar garantili olup, yolda ölme/telef olma veya yumurta atmama gibi durumlarda yeni ana arı gönderimi yapmaktayız. 
PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1394 Yorumlar

    • Yusuf, siparişler en geç 1 ila 3 gün içinde verilir. Sizin adınıza ödeme gelmiş görünüyor ama herhangi bir şekilde sipariş kaydı olmadığı için (telefon no, adres ve ırk bilgisi) gönderemedik. Gerekli bilgileri bize iletişim kısmındaki WhatsApp hattından yazarsanız yarın verelim.

    • MEHMET AKSOY, bizim çalışma sistemimiz bir gün önceden siparişler alınır ve bir gün sonra kargoya verilir bugün sipariş geçip ödemeyi yapsaydınız yarın kargoya vermiş olurduk yarın yaparsanız ödemeyi bir gün sonra kargoya verilir. Ödemesi yapılanlar bir gün sonra çıkar.

  1. Balıkesirde arıcılık yapmaktayım arıllarım cok saldırgan oldukları için vede daha verimli arıcılık yapmak için Kafkas ana arı almak istiyorum yörme uygunmudur. Birde bu kredi kartı işine kafam sarmıyo benim kargoda nakit ödeme yaparak alamazmıyız ana arıları.

  2. Geçmiş yıllardan size ana arı almıştım. kafkas ana istemiştim ancak sarı bir ırk gönderdiniz. çok memnun kaldım o ırktan . sorum şu bu ana arı italyan mı yoksa belfast mı? aynısından bu hafta sipariş vereceğim ondan .

  3. 9266 nolu siparişimin son durumu nedir. Ayrica 2 tane italyan ana ari aldım bugün teslim aldım ve 1 gun once böldüğüm arılara kattim kafesle birlikte isallah kabul ederler.meme kontrolünde yaptım. Son olarak 9266 nolu mum yapıştırma regülatörü siparişi vermiştim ne zaman kargoya verilir iyi çalışmalar.

  4. Selamaleykum usta bende 3 kovan arı var bunun iki tanesi çok saldırgan ben bunların analarını değiştirsem düzelirlermi belfast ana koyarsam kolonı bunu kabul edermi veya nasıl yapacağız bilgi verirseniz sevinirim arının ırkı karkas kırmasıymış

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here