Ana Arı Siparişi

ana ari siparisi

Ana Arı Sipariş Formu aşağıdadır.
2022 yılı ana arı siparişleri alınmaya başlanmıştır.

Nisan ayının ilk haftası gibi havaların durumuna bağlı olarak ana arılar çıkmaya başlar ve gönderilir. Zamanında almak için önceden listeye adınızı yazdırarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Ödemesi yapılmayan siparişler geçersiz olup, ödemesi yapılanlar fiyat değişikliklerinden etkilenmez. Detaylar aşağıdadır. Hayırlı sezonlar.
Paket Arı ve Satılık Arı Siparişi için burayı tıklayınız…

Sipariş vermeden önce bizi iyi tanımak için Hakkında kısmına bakabilirsiniz. Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.2022 ana arı 1Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/5’ini önce alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden tamamını yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur çünkü sipariş formu ile yada bize arayarak kaydınızı yaptığınız için gerekli bilgiler bizde bulunmaktadır.

Gönderim Durumu:  En az 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. Mevsim şartları gereği 2022 yılı Nisan ayının ilk haftası gibi sıraya göre gönderilecektir. Sipariş formunu doldururken tahmini kargoya veriliş tarihini seçebilirsiniz. Bizden yada kargo firmasından mesaj gelmeden herhangi bir bölme ve hazırlık yapmayın. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verildikten sonra 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’tan göndermeniz yeterlidir. Lakin, ölümden dolayı para iadesi yapılmaz yeniden ana arı gönderilmektedir. Aynı zaman müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargo şubesine ulaştığı tarihte almak zorundadır, almaz ise sorumluluk bize ait değildir.
2022 ana arı 2

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız 2022 yılı için kargo ücreti ortalama 13 TL kargo çıkmaktadır. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. Ortalama olarak belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz ama yoğunluğa ve hava şartlarına göre değişebilir.

2022 Ana Arı (Kraliçe) Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 80 TL
Anadolu Ana Arı: 80 TL
Karniyol Ana Arı: 80 TL
Belfast-Buckfast: 80 TL
İtalyan Ana Arı: 80 TL
Efe Ana Arı: 80 TL
Karpat Ana Arı: 80 TL
Yığılca Ana Arı: 80 TL
Yerli Ana Arı: 80 TL

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

  ADI ve SOYADI

  CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

  İL Adı (Sadece il yazın)

  İLÇE Adı (Merkez ise 'merkez' yazın)
  Biliyorsanız size yakın MNG şube adını yazın.

  ANA ARI ÇEŞİTİ (Ana Arı Çeşidini Seçin)
  Ana Arı Fiyatı: 80 TL

  GÖNDERİM TARİHİ (2022 Nisan Ayında)

  ANA ARI ADETİ (1 adet olarakta verebilirsiniz)

  NOTLAR (Notunuzu yazınız.)


  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.
  2022 ana arı 3

  guest
  3.6K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments