Ana Arı Siparişi

ana ari siparisi 1
Düzenli olarak ana arı gönderimi yapıyoruz. Ana arı satın almak için önceden kaydınızı aşağıdaki sipariş formu ile yapmayı unutmayın.

2023 yılı ana arı siparişleri başladı…
Erken sipariş vererek isminizi yazdırın.

Ana arı sipariş formu aşağıdadır.

Ana Arı Fiyatı: 150 TL

Paket Arı / Satılık Arı için tıklayın

Sipariş vermeden önce bizi iyi tanımak için Hakkında kısmına bakabilirsiniz.
Satış sonrası size nasıl destek sağlıyoruz öğrenmek için tıklayın… 

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/5’ini önce alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden tamamını yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur çünkü sipariş formu ile yada bize arayarak kaydınızı yaptığınız için gerekli bilgiler bizde bulunmaktadır.

Gönderim Durumu:  En az 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. Sipariş formunu doldururken tahmini kargoya veriliş tarihini seçebilirsiniz. Bizden yada kargo firmasından mesaj gelmeden herhangi bir bölme ve hazırlık yapmayın. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verildikten sonra 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’tan göndermeniz yeterlidir. Lakin, ölümden dolayı para iadesi yapılmaz yeniden ana arı gönderilmektedir. Aynı zaman müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargo şubesine ulaştığı tarihte almak zorundadır, almaz ise sorumluluk bize ait değildir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız 2023 yılı için kargo ücreti ortalama 25-30 TL civarı kargo çıkmaktadır. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. Ortalama olarak belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz ama yoğunluğa ve hava şartlarına göre değişebilir.
2023 ana ari siparisi ana ari gen 1
2023 Ana Arı (Kraliçe) Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 150 TL
Anadolu Ana Arı: 150 TL
Karniyol Ana Arı: 150 TL
Belfast-Buckfast: 150 TL
İtalyan Ana Arı: 150 TL
Efe Ana Arı: 150 TL
Karpat Ana Arı: 150 TL
Yığılca Ana Arı: 150 TL
Yerli Ana Arı: 150 TL

Kredi Kartı İle Satın Alınız…

Ana Arı Sipariş Formu-2023 Yılı

  ADI ve SOYADI

  CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

  İL Adı (Sadece il yazın)

  İLÇE Adı (Aras şube adı veya Adres)
  Biliyorsanız şube adı veya açık adresinizi yazınız.

  ANA ARI ÇEŞİTİ (Ana Arı Çeşidini Seçin)
  Ana Arı Fiyatı: 150 TL

  GÖNDERİM TARİHİ (Nisan'da kargoya veriyoruz)

  ANA ARI ADETİ (En az 3 adet verebilirsiniz)

  NOTLAR (Notunuzu yazınız.)


  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

  guest

  4.2K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments