Müşteri Yorumları

ana arı müşteri yorumlarıDaha önce bizden ana arı ve paket arı alan müşterilerimiz yorum yaptığı sayfamızdır. Eğer ana arı veya paket arı aldıysanız lütfen yorumunuzu yapmayı unutmayın. Olumlu ve olumsuz şikayetlerinizi buraya yorum olarak bırakabilirsiniz. Konu hakkında acil çözümler üretmekteyiz.

Değerli müşterilerimiz, daha önce bizden ana arı aldıysanız lütfen buraya almış olduğunuz ana arı ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yapmış olduğumuz yorumlar sizden sonra sipariş verecek olan müşterilerimiz için bir referans özelliği taşıyacaktır. Yapılan yorumlara bizim hiçbir şekilde etkimiz veya değiştirme imkanımız yoktur. Teknik olarak böyle bir şey yapılabilir ama şeffaflık için asla böyle bir şey yapılmayacaktır. İlginiz için teşekkürler.
ana arı alış veriş sonrası

ana-ari

404 Yorumlar

 1. 2 adet 9 çerçeveli Karniyol paket arı sizden sipariş verdim. Mart sonunu bekliyorum . Yeni başladığımdan soruyorum .Bu kovan içinde besleme kabı var mıdır veya bunu koyacak yer olacak mıdır? Son olarak bu sene için kat atma söz konusu olacak mıdır? Olacaksa katı da siparişe ekleyebilir misiniz? Kat için ödemeyi teslimde yaparım. Saygılarımla.

 2. merhabalar
  buğün sipariş geçtim
  2 kovan 6 çerçeveli alt taban plastik kafkas arısı olarak
  400 tl ödemem gerekli sanırım .
  fakat ziraattan yatırmak istedim bakiyem bu TL nin altında kaldı ayın 10 una kadar sipariş aynen geçerliliğini koruyor mu yoksa ne kadar sürede sipariş geçmem gerekiyor. bu miktar altında ödeme yapsak geçerli olur mu?
  bilgilendirir iseniz sevinirim.

  • erdoğan, tamam sizi siparişinize not ekliyorum müsait olduğunuz zaman ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca siz hangi tarihte hangi fiyatlar ile ödeme aldıysanız o geçerlidir. Sonrada fiyat yükselmeleri ve artışları sizi bağlamaz.

 3. Merhaba Admin, ben sizden 5 adet 6 çıtalı paket arı aldım (teslimat 10 nisanda yapıldı) fakat arının bir tanesinin beyi yok sizinle tlf birebir de görüştüm fakat ana arı talebime rağmen ana arı gönderilmedi, şu an sizin hesaba 3 adet italyan ana arı için ücret yatıdım sizden paket arıdaki eksiğimide verdiğim sparişle beraber göndermenizi rica ediyorum saygılar iyi çalışmalar.

 4. Merhaba, Aricilik yapmak istediğim yer Mardin 1100 rakim ruzgari bol kisi sert yazi sicak kurak bir yer. 1. Irk tavsiyeniz nedir? 2. Tek kovanla başlamak istiyorum. Uygun mudur? 3. Mardin’e gönderebilir misiniz? 4. Nisan bitti sezonu kacirdik mi? Teşekkürler.

 5. Merhabalar karniyol arım geldi teşekkürler. Daha kontrol etmedim ama saat 7 gibi invert şurup vermeyi düşünüyorum. internette değişik değişik hazırlama tarifleri var. Hazırlanışını tarif edebilir misiniz? TEŞEKKÜRLER

 6. merhabalar kafkas ırkı siparişim teslim edildi peteklerin durumu gayet güzel nufus baya kalabalık emeğe geçen herkese çok teşekkür ederim . arı sokmasına ne iyi gelir acaba kovanı aktardıktan sonra geldi gözümün altından soktu ve şişirdi.

 7. merhaba, 8 çita 3 adet arım geldi , teşekkürler. gerçekten yoğun ve sıkı bir arı var içinde, ama baya saldırgan bir hafta önce yerleştirdim, dedğiniz gibi ana arı kontrolü filan yapmadım saldırlgan olduğu için fazla karıştırmadım, bir hafta sonra şerbet verdim. çok yoğun olduğu için katı vermek gerekirmi, bir de saldırganlığı ve hırçınlığı nasıl engelleyebiliriz,. birde kafkas türü idi oğul verme eğpilimi nedir, engellemek için ne yapmam gerekir. teşekkürler. Sadık çifçi

  • Sadık çiftci, 9 çerçeveli olarak verilen arılar zaten direk kat atmaya müsait arılardır o yüzden dolayı kat verebilirsiniz. Şurup ile besleme yapınız ki arılar sakinleşsin. Yoldan geldiği için biraz aç ve sert olmaları normal.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here