Müşteri Yorumları

ana arı müşteri yorumlarıDaha önce bizden ana arı ve paket arı alan müşterilerimiz yorum yaptığı sayfamızdır. Eğer ana arı veya paket arı aldıysanız lütfen yorumunuzu yapmayı unutmayın. Olumlu ve olumsuz şikayetlerinizi buraya yorum olarak bırakabilirsiniz. Konu hakkında acil çözümler üretmekteyiz. 

Her müşterimiz yorumunu buraya yapmayıp aynı zaman ürün aldığı veya ürünlerimiz satışın yaptığımız sayfanın altına yapmaktadır. Onları da aşağıda paylaşmaktayız.

Paket arı alanların yorumları; okumak için tıklayın… 
Satılık arı alanların yorumları; okumak için tıklayın… 
Ana arı alanların yorumları;  okumak için tıklayın… 

Değerli müşterilerimiz, daha önce bizden ana arı aldıysanız lütfen buraya almış olduğunuz ana arı ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yapmış olduğumuz yorumlar sizden sonra sipariş verecek olan müşterilerimiz için bir referans özelliği taşıyacaktır. Yapılan yorumlara bizim hiçbir şekilde etkimiz veya değiştirme imkanımız yoktur. İlginiz için teşekkürler.
ana arı alış veriş sonrası

ana-ari

411 Yorumlar

 1. Daha önce sosyal medya üzerinden şirketiniz alehine ana arıların yumurtasız olduğu ve döllenmeden gönderildiğini yazan kişiler olmuştu. Bu nedeniyle ben de tereddüte düşmüştüm. ancak bana gönderdiğiniz belfast cinsi ana arılar ikisini de kovana kabul ettirdim hemenki gün yumurta attı ve çok memnun kaldım. sizlerden çok teşekkür ediyorum. bu sefer yığılca ana arı da denemek istiyorum

  • Bizim bütün ana arılar yumurtlama garantilidir. Eğer bariz bir şekilde arıcı hatası yoksa yardımcı oluyoruz. Zaten kargo kayıplarını karşılıyoruz. Öyle yazanlar genelde bizden alış veriş yapmayan bilinçli olarak karalama kampanyasını yürüten insanlar. Ülkemizde kim ne zaman iyi ve güzel bir şeyler yapsa buna mutlaka çelme takacak insanlar olacaktır. Ama sizin gibi farkındalığı yüksek olan insanlar bunu bozmaktadır. Teşekkürler

 2. İki öğretmen arkadaş bu yıl Burdur’da açılan Halk Eğitim Merkezimizin arıcılık kursuna katıldık ve kendimize arı satın alabileceğimiz bir kaynak arayışına girdik.Her ne kadar internet ortamında alışverış yapmanın güvenilirliğini uzun uzun tartışsak da öncelikle tereddüt ettığimiz için 10 kovan 6 çıtalı arı siparışımızı verdik ve beklemeye başladık.Söz verilen tarihten 10 gün önce teslimat mesajını alınca anladık ki karşımızdaki arkadaşlar temkinli davranıyor ve yalancı çıkmamak için en kötu ihtimali göz önünde bulundurarak konuşuyorlar biz de 22 kovan daha ek sipariş verdik. Arılarımızı 10/04/2019 tarihinde teslim alınca ve kovanları açınca kovanların ne kadar özenle yapıldığını ve arıların sağlıklı ve çıtaların dolu dolu olduğunu görünce ağzımızdan çıkan ilk cümlemiz Allah razi olsun cümlesiydi. Bizım daha yolun başındaki iki arkadaşın hevesini kırmadığınız için, yaptığınız işi en mükemmel şekilde yaptığınız için sizlere teşekkürü bir borç bilerek Allah daim yar ve yardımcınız olsun diyor bol ve bereketlı kazançlar diliyorum.

 3. 2 adet 9 çerçeveli Karniyol paket arı sizden sipariş verdim. Mart sonunu bekliyorum . Yeni başladığımdan soruyorum .Bu kovan içinde besleme kabı var mıdır veya bunu koyacak yer olacak mıdır? Son olarak bu sene için kat atma söz konusu olacak mıdır? Olacaksa katı da siparişe ekleyebilir misiniz? Kat için ödemeyi teslimde yaparım. Saygılarımla.

 4. merhabalar
  buğün sipariş geçtim
  2 kovan 6 çerçeveli alt taban plastik kafkas arısı olarak
  400 tl ödemem gerekli sanırım .
  fakat ziraattan yatırmak istedim bakiyem bu TL nin altında kaldı ayın 10 una kadar sipariş aynen geçerliliğini koruyor mu yoksa ne kadar sürede sipariş geçmem gerekiyor. bu miktar altında ödeme yapsak geçerli olur mu?
  bilgilendirir iseniz sevinirim.

  • erdoğan, tamam sizi siparişinize not ekliyorum müsait olduğunuz zaman ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca siz hangi tarihte hangi fiyatlar ile ödeme aldıysanız o geçerlidir. Sonrada fiyat yükselmeleri ve artışları sizi bağlamaz.

 5. Merhaba Admin, ben sizden 5 adet 6 çıtalı paket arı aldım (teslimat 10 nisanda yapıldı) fakat arının bir tanesinin beyi yok sizinle tlf birebir de görüştüm fakat ana arı talebime rağmen ana arı gönderilmedi, şu an sizin hesaba 3 adet italyan ana arı için ücret yatıdım sizden paket arıdaki eksiğimide verdiğim sparişle beraber göndermenizi rica ediyorum saygılar iyi çalışmalar.

 6. Merhaba, Aricilik yapmak istediğim yer Mardin 1100 rakim ruzgari bol kisi sert yazi sicak kurak bir yer. 1. Irk tavsiyeniz nedir? 2. Tek kovanla başlamak istiyorum. Uygun mudur? 3. Mardin’e gönderebilir misiniz? 4. Nisan bitti sezonu kacirdik mi? Teşekkürler.

 7. Merhabalar karniyol arım geldi teşekkürler. Daha kontrol etmedim ama saat 7 gibi invert şurup vermeyi düşünüyorum. internette değişik değişik hazırlama tarifleri var. Hazırlanışını tarif edebilir misiniz? TEŞEKKÜRLER

 8. merhabalar kafkas ırkı siparişim teslim edildi peteklerin durumu gayet güzel nufus baya kalabalık emeğe geçen herkese çok teşekkür ederim . arı sokmasına ne iyi gelir acaba kovanı aktardıktan sonra geldi gözümün altından soktu ve şişirdi.

 9. merhaba, 8 çita 3 adet arım geldi , teşekkürler. gerçekten yoğun ve sıkı bir arı var içinde, ama baya saldırgan bir hafta önce yerleştirdim, dedğiniz gibi ana arı kontrolü filan yapmadım saldırlgan olduğu için fazla karıştırmadım, bir hafta sonra şerbet verdim. çok yoğun olduğu için katı vermek gerekirmi, bir de saldırganlığı ve hırçınlığı nasıl engelleyebiliriz,. birde kafkas türü idi oğul verme eğpilimi nedir, engellemek için ne yapmam gerekir. teşekkürler. Sadık çifçi

  • Sadık çiftci, 9 çerçeveli olarak verilen arılar zaten direk kat atmaya müsait arılardır o yüzden dolayı kat verebilirsiniz. Şurup ile besleme yapınız ki arılar sakinleşsin. Yoldan geldiği için biraz aç ve sert olmaları normal.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here