Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu Resmi2020 yılı için genel dağıtımlar bitmiştir.

2021 yılı paket arı siparişinden haberdar olmak için alttaki formdan bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Daha önce bizden alışverişiniz olduysa göndermeyin. Haber veriyoruz.

Paket Arı Haberdar Formu

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

Teşekkürler… Bu zorlu süreçte anlayış göstererek arılarını teslim alan ve bizleri sabırla bekleyen herkese teşekkür ederiz.

2020 yılı için siparişlerimiz bitmiştir. 2021 yılı paket arı siparişlerimiz Ekim ayı itibari ile başlayacaktır. O zaman gerekli ayrıntı ve fiyatlar güncellenecektir.

Eğer 40 adet ve üzeri siparişlerde teslimatlar tüm sezon boyunca devam etmektedir. 

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini bu ay içinde teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 7-8-9-10 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
10 Çerçeveli Arı: 10 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1-2 çerçevesi de ballı ve polenli olmaktadır.

3) 2020 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2019 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz 1/5’ini peşin olarak ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödemesi ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 80 TL’dir ama bitti. Plastik olarak alımlarımız devam etmektedir.

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. Eğer aldığınızdan zaman daha düşük bir fiyat güncellemesi yapıldı ise iade işlemi yapılır, eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz düşük olan fiyattan hesaplanır.

Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 400 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 450 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 500 TL 
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 550 TL
10 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 600 TL

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı):Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 80 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır ama kovanlı olarak bitmiş olup, plastik kutulu olarak alımlarımız devam etmektedir.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 400 TL
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 450 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 500 TL
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 550 TL

NOT: Kovanlı siparişlerimiz 28/03/2020 tarihi itibari ile bitmiştir. Lakin, plastik kutulu olarak arı siparişlerinizi vermeye devam edebilirsiniz.

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 350 TL

Teslimat Tarihleri: 2020 yılı paket arı dağıtımlarımız bitmiştir. 2021 yılı için gerekli bilgiler Ekim ayı gibi güncellenecktir. Dağıtımları sıcak yerden soğuk yerlere doğru yapılacaktır. Havaların ısınmasına bağlı olarak sıcak illere daha önce verilecek olup, soğuk illere de Nisan ayı içinde teslim edilecektir.

Ödeme Yapaken: Ödemenin 5’te 1’ni yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

NOT: 40 adet ve üzeri ise il fark etmeksizin telefon ile arayıp siparişinizi her zaman verebilirsiniz.

Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001 

Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.

ana arı siparişi

ana-ari

4696
Kimler Neler Demiş?

avatar
Ramazan Çınar
Ramazan Çınar

Sizlere teşekkür ediyorum 2020 yılında 7 çıtalı 7 kutu aldım. Hastalık sebebi ile biraz geç kaldı. Bu senede sıparş vereceğim. Umarım geç gelmez bu sene teşekkürler. Bir an önce fiyat belli olursa güzel olur

Erol atmaca
Erol atmaca

2 âdet arı aldım Beykoz.elmali köyünde yaşıyorum daha önceleri birkac arım vardı hiç bal alamadım ilk defa karniol arıdan bal aldım teşekkür ediyorum.odedigim para helal olsun

Eren
Eren

İlk başta tereddütüm vardı ama ya nasip dedim iki adet sekiz çerçeveli arı aldım arı gayet iyi geldi arının durumunu youtubede paket arının durumu yazarak görebilirsiniz ayrıntılı video paylaşımlarım olacak anaarıgen ailesine tşkkrler

Eren
Eren

İki adet sekiz çerçeveli arı aldım arının durumu gayet iyiydi hiç bir sıkıntı yok tşkler

Burak
Burak

Ben de bu yıl anarıgen den paket arı aldim 6 çerçeve.Hobi olarak başladım.21 nisanda aldım biraz geçoldu almam virüsten ötürü keşke daha once sipariş verswydim dedim.Memnun kaldım şu an bölme bile yaptım kovanıma ana arı siparişi de verdim tavsiye ederim.

Uğur
Uğur

Hem ana arı hem paket arı aldım gerçekten güvenilir ve garantili bir firma çekinmeden sipariş verebilirsiniz

Ali Koçkar
Ali Koçkar

Kayseriye 2adet karniyol arı istedik.MAŞŞALLAH yaklaşık 20 günde kovanın biri 3. Kata geçti diğeri ikinci katıtamamlamak üzere. Ana arı gen e teşekkür ederim. Sizler gibi dürüst alış veriş yapan esnaflara bu ülkenin fazlası ile ihtiyacı var.

Hüseyin Erbaş
Hüseyin Erbaş

Cuma günü Of’ta10 adet 9 çerçeve koloniyi teslim aldım.Arıları kovanlara aktardım.2 koloni iyi diğerleri gayet güçlüydü.Birtanesi sıkışıklıktan dolayı meme taktı ama sorun değil. Kat koyulacak kalabalıklıkta geldi arılar. Ana arı gen firmasına teşekkür ediyorum. Ticaretleri bereketli olsun inşallah.Hayırlı bayramlar.

Halil
Halil

Merhaba 20 koloni 7 çitalı kafkas arımızı aldık yoğunluk güzel bugün kovanlara aktarıp 2 şer petek verdim ballı şerbet verdim memnunum Allah razı olsun bol kazançlar

Yücel Küçükkaya
Yücel Küçükkaya

Merhaba 13 mayısta aldığım 8 çerçeveli paket arı 22 Mayıs ikincikatı doldurdu. 440 tl aldIm şimdi burda 10 çerçeveli kovan 700 tl bu durumda benim kovan 1400 yapar işin başında 1000 kardayım.Ayrıca isteklerimi anında cevap verip sorunlari olumlu olarak karşıladığınİz için teşekkür ederim. Bu devirde sizin gibi sözünde duran yaptığı ışın hakkını veren adam bulmak zor.Sizi tebrik ederim. Allah işinizi rast getirsin kazancınİza bereket versin. Kolay gelsin.

Serkan AYGÜN
Serkan AYGÜN

Nisa’n ayında ana arı genden almış olduğum 4 adet paket arıyla alakalı yaşanan küçük bir sorundan dolayı sorunumu firmaya bildirdim firmadan hemen dönüş yapılarak küçük sorun giderildi. Sorunun giderilmesinde ve takibinde yardımcı olan OSMAN Beye çok teşekkür ederim işlerinde kolaylıklar dilerim. Ana arı gen ve çalışanlara verdikleri güvenden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Osman bey Allah’a emanet ol şimdiden hayırlı bayramlar dilerim

Sefa YÜKSEL
Sefa YÜKSEL

8 çıtalı paket arıdan 1 tane aldım. Arıyı çok beğendim , keşke daha fazla arı alsaydık dedim. Kayseri’ye ikinci dağıtımın olacağını öğrenince mutlu oldum. 3 paket daha 8 çıtalı sipariş veriyorum ama fiyatı biraz artmış onu beğenmedim.

Ercan toksoy
Ercan toksoy

Sefa bey çıtası ne kadara aldin fiyat bulamadim

Aykut Yıldız
Aykut Yıldız

Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.Zararınızı hiç zorluk çıkarmadan karşılıyorlar.Anaarı.gen ailesine teşekkür ederim.

Ali baysal
Ali baysal

Selam arkadaşla 15 kovan arı spariş verdim geldiler çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkürler

Bekir
Bekir

Bugün arımı aktardım kovanima çok teşekkür ederim 6 cercevelikti ben iki çerçeve attım çok güçlü arı helal olsun aldığınız para allah kaza bela vermesin hayırlı akşamlar

Soner
Soner

Arılarımızı hayırlısıyla Gümüşhane de aldık. Ana arı firmasına başta Cihan beye çok teşekkür ediyorum. Yalnız plastik kutuda 7 çerçeve istediğimiz bir arı 8 çerçeve çıktı. O yüzden farkı neyse ödeyebilirim. Bu yüzden hakkınızı helal edin. Aktarma yaptık arılar maşallah çok iyi. İnşallah bereketli bir yıl olur. İnşallah bundan sonra yine beraber çalışırız. Bol bereketli kazançlar

ÇETİN
ÇETİN

Kafkas Arılarımızı karstan teslim aldık şimdi yorumumuzu yapalım. İki gün önce 9 çıtalı iki kovan arımı teslim aldım, rüzgar nedeniyle kovan aktarımını dün yapabildim, arıların nüfusu aynen soylendıği gibi hatta söylendiğinden de güçlü, çok memnunıyet verıvı. Malum uzun yoldan gelindi bıkaç çıta kovandaki yuvalarından kurtulup asagı kaymıştı ama çıta sayısı fazla olduğu için çok saga sola gidememişti bu konuya bıraz dıkkat edılebılır belki. İlkkez arı aldıgım ve bende bundan sonrası için buyuk bır guven tesıs eden cihan beye ve emeği geçen çalışanlarına çok tesekkür ederim.

Servet gündüz
Servet gündüz

Ben konya Çumra ilcesin den Ana arılar geldi teşekkürler

Sezai Karaca
Sezai Karaca

Eskişehirden 8 mayısda 1 kovan söyledim 2 kovan aldım iykide almışım çok memnun kaldım öncelikle cihan beye çok teşekkür ederim arılar çok mükemmel ben bu kadar beklemiyordum fotoğraflarda gördüğümüz gibi herkese tavsiye ederim seneye nasip olursa 6 kovan almayı düşünüyorum GÜVENİLİR FİRMA ARI GEN AİLESİNE TEŞEKKÜRLER .

Salih
Salih

Ayın 30,da Trabzondan arıyı aldım. Gerçekten güçlü ve güzel arı. Hizmetleriniz için teşekkür ederim. Artık güven konusunda sıkıntı yaşamıyorum.Ana Arı Gen firmasına çok teşekkürler..

İ.Koçak
İ.Koçak

Merhaba arılarım çok kuvetliydi ana arı güldüklerini kestim çoğuna üslük attım 2 tanesinide böldüm böldüğüm kovanlara dün akşam şerbet verdim verdiyim plastik kapların alttan arıların giriş yerleri kapalı kaldığından arılar şerbete olaşamamıs bü gün sabah saat 11 de fark ettim şerbetleri hemen aldım gündüz yağmalama riski olduğundan serin bir yere koydum acaba bu akşam versem bi mahsuru olurmu.İlginiz için teşekkür ederim.

Mustafa
Mustafa

Derin şerbetliklerden kullan çerçeve gibi olanlardan daha kullanışlı yarım orta boy yani zaten akşam ver güneş batınca rahat olur

Kenan
Kenan

Ben yeni başlıyorum. 2 kovan aldım. Çıtalar dolu dolu maşallah. Çok güzel.Yalnız çıtaların çoğu 5_6 mm büyük geldi inşallah
bu problemlerde ileride düzeltilir. Hava yağışlı olduğu için ana arıları kontrol edemedim. Arı gene teşekkürler.

Yavuz yalçın
Yavuz yalçın

Selam siirtten yaziyorum hayirlisi ile arilari teslim aldim kontrollerini yaptiktan sinra tekrar yorum yapacarim.ana ari gen ailesine tesekur ederim

Vecihi
Vecihi

Arılarımız ilçeye gelecekti ama ilden almak zorunda kaldık . Onun haricinde sıkıntı yok arı nufusu oldukca yoğun ve sağlıklı görünüyorlar havalar soğuk ana kontrolü yapamadım henüz. Almayı düşünenler düşünmeden ala bilir. Mükemmel bir firma.

Rıza çiçek
Rıza çiçek

13 nisanda 2kafkas ari almıştım şuan 27 şer çıta bugün iki adet daha sipariş verdim ana ari gen e tşk aldıkları para helal olsun

Ismail
Ismail

Teşekürler ana arı gen tr trabzon dan teslimatı aldık beklediğimizden de iyi çıktı bol kazançlar

Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

30 nisan gece yarışı arımızı trabzonda aldik aktarımı yaptık biraz hırçın ve saldirgandilar beş kovan altı çıta arımın biri yedi çıta çıktı farkını hemen havale edebilirim yada cihan bey helal edecek ari yoğunluğu mükemmel iki kovanın anasını gördüm diğerlerini yoğunluk ve hırçın oluşundan dolayı bakamadım.ana ari gen,e teşekkürler.

Abdullah
Abdullah

2 kovan arıları aldık arı yoğunluğu güzel beğendik teşekkürler

Hakan
Hakan

Saat 21:00 gibi arıları teslim aldım arıları yerlerine götürüp giriş deliklerini actim bir kaç güne( sivasta havalar yağmurlu ) kontrol edip tekrar yorum yaparim iyi çalışmalar Cümleten hayırlı ramazanlar

Hakan
Hakan

Bugün arıları kontrol etme şansım oldu ari yoğunluğu çok harika birine 2 cita diğerine 3 cita kabarmış petek ilave ettim arılar bütün petekleri sardı 2 petek ekledigim kovanda anayi gördüm ama 3 petek ekledigim kovanın anasinı göremedim yoğunluktan bir kaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim

Ömer göksu
Ömer göksu

Teslim aldığım arılara şerbet verdim. Arı yoğunluğu sayfanızda anlatıldığı gibi çok yoğun çok güzel. ben arıyı kovanlı almıştım. Ancak kovanlar 44*51 standartında değil malesef. Kat verme ile ilgili bize özel ikinci kat yaptırıyoruz. Arıları çok beğendim. İnşallah seneyede arı siparişi vermeyi düşünüyorum

Mustafa pir
Mustafa pir

Arkadaşlar mrb.gecen yıl bu firmadan 10 adet arı almıştım.hepsi çok iyi durumdaydı.sezen iyi gitmedi ve hepsi söndü. Üztümün tarifi yok.mersinde oturduğum için GIRESUN için malum durumlardan dolayı sipariş veremedim.ama sayfayı hergün ziyaret ediyor ve o heyecanı yaşıyorum. Her konuda çok güvenilir firma.rahat olun ve göreceksiniz arıları görünce çok mutlu olacaksınız. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Rahman Dobuç
Rahman Dobuç

Teşekkür ederim paket arımı aldım kovana devredim beklediğimden güzel çıktı.bugün başladılar polen bal getirmeye başladılar.Allah razı olsun gen arı çalışanlarından hayırlı işler bol kazançlar gen arı ailesinden.

Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

30 nisan gece onbir gibi arılarımızı aldık ertesi gün stresli olukları için sadece kenardan açıp surup verip bıraktım görüntü güzele benziyordu emeği geçenlere teşekkür. Bu arada 5 adet altı çıta kovanımin biri yedi çıta ana ari gen ya helal yada ücretini hemen havale yapacağım saygılar.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmaz

Akşam teslim aldım arıyı bu gün kovana aldım arılar söylendiği gibi hatta daha güzel anaarigen e teşekkür ederim

sefa
sefa

trabzondan teslim aldım ana arı kontrölü dahaden yapmadım ama cerceveler denildiği gibiydi anaarı gen bu zorlu zamanda dağıtım yaptıkları için teşekkür ediyorum ana arı kontrolü yaptıktan sonra yine yorum yapacağım.sağolun

Ibrahim koç
Ibrahim koç

Arılar güzel maşallah

Enes
Enes

Trabzondan arıyı aldım. Gerçekten güçlü ve güzel arı. Hizmetleriniz için teşekkür ederim. Artık güven konusunda sıkıntı yaşamıyorum size güvenim tam. 👍👍

Ömer göksu
Ömer göksu

Dört kovanımı bu gece teslim aldım. Hava yoğun yağışlı olduğundan arılığa götürüp yerleştirmek biraz zahmetli oldu. Arı uçuş girişlerini açtım . Bir kovanın uçuş tahtası üzerinde ölen arılar var. Gece tam inceleyenedim. Yarın inşallah sakinleştiren sonra şerbet takviyesi yapacam . Umarım umduğum ve beklediğim gibi çıkar . Ana arı gen tr ye teşekkür ederiz.

Ali Samanci
Ali Samanci

Elinize emeğinize sağlık aldığım arılar çok güçlü işinizi hakkıyla yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bu güne kadar verdiğim paralar helal hoş olsun. Ben sizden razıyım ALLAH ta sizden razı olsun Şu ramazan ayının hürmetine ALLAH sizlere bol kazanç sağlık mutluluk versin Âmin

Osman Aktaş
Osman Aktaş

Ben Trabzon’dan Osman Aktaş 2 kovan arı mı aldım

Ali
Ali

Siz trabzonda aldınız biz giresunda alamadık

cemal tai
cemal tai

Bugun 18 Adet 9 citali arilarimizi Orduda teslim aldik hayurlisi ile Arilar anlatildigindan da iyiydi aktarimini yapip hepsine kat attim Ana ari ailesine tesekkurler…

ali yayan
ali yayan

Arilarimi aldım şimdilik iyi görünüyor ana arı incelemesi yapmadım bir iki gün sonra yapıp yorum yapacağım Nevşehir-gulsehir

Ali
Ali

Ariları teslim aldık çitalardaki yavru durumu çok güzel dedilleri gibi

Mustafa kepçe
Mustafa kepçe

Çorum’da bugün arılarımızı aldık on kovan yedi çıtalı bir kovan silkme Kendi Kovanlarıma Aktarma işlemini yaptım ana kontrolü yapmadım birkaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim zor günlerde yapmış olduğunuz bu hizmetten dolayı ekibinize ve sizlere teşekkür ediyorum Şu anda görüntü olarak Arılar İyi Görünüyor ana kontörünü yapınca tekrar yorum yaparım teşekkürler

Muzaffer
Muzaffer

28 Nisan akşamı 8 adet 9 çerçeveli kurbanlarımızı teslim aldık Nevşehir’de akşama denk gelmesinden dolayı kovan incelemesinde bulamadık nasip olursa yarın puanları inceleyip gereken bilgileri tekrar arıyorum da paylaşacağım

Nurullah
Nurullah

Bende aynı şekilde 28 Nisan akşamı Nevşehirden teslim aldım.Genel olarak iyi durumda. Teşekkür ediyorum. Hepsinin anasını buldum boyadım. Yalnız bir kovanımda ana var aynı zamanda kapalı meme var acaba başka kovandan mı karıştı, ne yapacağımı bilemedim

emre
emre

Arılarımı teslim aldım 2 kovan 6 çıtalı olarak niğdeden bu sıkıntılı süreçte gerçekten işinizi iyi yapıyorsunuz teşekkürler.

Ahmet ARISOY
Ahmet ARISOY

Bu sıkıntılı süreçte arılarımızı afyon merkezden aldık.2 gün sonra aktarımını yaptık her ana arıyı gördük.Aynen söylendiği gibi çıktı bütün kovanlar.Ana arı gen ailesine teşekkür ederim.

Cemal
Cemal

Rize’den arımızı aldık Herşey söylendiği gibi
Teşekkürler.

Tuncay
Tuncay

Arılarımı aldım, arılığa koydum. Kısmetse akşama kovanlarına aktaracağım. Sonra tekrar yorum yaparım.. rize/ pazardan sevgilerle değerli arıcı kardeşlerim….

Engin
Engin

Arılar Iğdır’a geldi. Ancak hava yağışlı ve soğuk. Kontrolleri hava düzelince yapacağız. Teşekkürler.

Ömer Tan
Ömer Tan

4 NİSAN 2020 12 adet 9 çıtalı paket arı aldım bir adet ana kaybı vardı 23 nisanda yeni ana arımı teslim aldım kolonilwrin 10 adedi ikinci katta biri üçüncü kata çıktı verilen hizmetlere teşekkür ederim.

Ali ihsan
Ali ihsan

Sipariste sikinti cikmis galiba paket ari aldim 10 kovan soylemistim yerli ari 6 cita bana 9 kovan 4 tane 8 cita 5 tanesi 6 cita geldi ayni ucretle aldim valla sevinesim geldi 1 tane az ama guclu ari aldim sagolun arilar gayet iyidi cita verdim yer sinop turkeli

Uğur DUMAN
Uğur DUMAN

8 Çerçeveli 2 plastik kutulu arı aldım. Arıları kovanlara bir gün sonra aktardım. 3 gün sonra kontrol ettim ana arıyı gördüm, boyasızdı.Diğerini detaylı inceleyemedim. Ancak aldığım arının çerçeveleri kaplaması, kontrol esnasındaki sakinliği beni memnun etti. İnşallah önümüzdeki sene de siparişim olacak.

Ümit
Ümit

Merhaba
Arilarinizin cinsi ne?

Oğuz
Oğuz

İstanbulda 8 çerçeveli kovanli ari satinaldim. Aldigim kovani actigimda çok şaşırdım. 8 çerçeveli ari kovandan resmen taşıyordu. Ari yogunlugu 10 çerçeveyi dolduracak kadar fazlaydi. Anaari.gen.tr çalışanlarinin hepsine çok teşekkür ederim. Arıcılığa ilk başlangicim oldu. Ve sayenize guzel bir başlangıç olacak . Almayi düşünenler için tavsiyem, hiç düşünmeden alin.

Hasan
Hasan

Dün 11kovan arıyı teslim aldık Sinop Türkeli memnun olduk kovanlara aktardık fakat ana kontrolü yapamadık hava soğuk diye bıraktık inşallah bişey olmamıştır saygılar

Hasan dölen
Hasan dölen

Merhaba bugün arılarımı aldım elbistana teslim olası gerekirken gölbaşıda teslim aldım dağıtan arkadaş bu yanlışı telafi eti sağ olsun bize 6 çıtalı bir arı hediye verdi arıya bakmadım daha yarın kısmetse bakacam şimdilik bu kadar esen kalın

Mustafa
Mustafa

Bugün Kastamonu da aldım arıyı ilde dağıtılması biraz zor oldu ilçelerden gelmek akşam hemen arıyı aktardım kovanına üstünede şerbeti verdim ana arı gen 🐝 çalışan arkadaşların hepsine ve şoför beye çok teşekkür ediyorum

Çağrı erdoğmuş
Çağrı erdoğmuş

Selamunaleykum 15 kovan almıştım arılar güzel Allah razı olsun. 1 tanesinin anası yok gönderirsiniz diye düşünüyorum yoğunsunuz ulaşamadım size.

Nusret KÜÇÜKDERELİ
Nusret KÜÇÜKDERELİ

Teşekkürler ANA ARI GEN Arılarımı aldım kendi kovanlarıma aktardım çarşamba günü usta bir arıcı abimizle ana arı kontrolümüz var.Her şey yolunda inşallah bu zor günlerde geçecek.Allah yardımcınız olsun hayırlı işler,selamlar.
Cihan beye ayrıca çok çok selamlar kahrımı çok çekti

Ramazan EREN
Ramazan EREN

Hizmet güzel, arılar güzel. Teşekkür ederim. Ana Arı Gen aldığınız para helal olsun. Tüm Arıcılara bereketli bir sezon dilerim.

Refik
Refik

Selamun aleyküm kocaeli den 2 paket arı siparişi vermiştik arılarımızı aldık cok memnun kaldık 2. Teslımat yapılcak iller arasında kocaeliyi görüncede sevindik bir daha almak istiyoruz kocaeliye 2. Teslımat ne zaman gelır acaba bilgi verirseniz sevinirim

Fikret curuoğulu
Fikret curuoğulu

Slm sizden 3 adet arı aldım 8cıtalı çok memnun oldum 3 tane daha istesem inegöl bursa olurmu acaba

Ramazan EREN
Ramazan EREN

Karabük, 2 adet 9 çıta kovanlı arılarımı aldım. Birer çıta ilave yaptım, kek verdim. Yoldan geldikleri için fazla karıştırmasın, hatta hiç petek çekip bakmadım ama arı yoğunluğu mükemmel. Kovanlar güzel. Hizmet güzel. Ana Arı Gen: Arılarıları bu kadar kızdırmayın 😀. Emeği geçenlere Teşekkür ederim. Tüm arıcı dostlara bereketli bir sezon dilerim.

Oktay bitgin
Oktay bitgin

Malkarada Oktay 1 kovan kafkas arım geldi 9 çıtali arılar müthiş 1 kovandan 3 çıtalık 3 kovan yapacam böyle kuvvetli ve sağlıklı arılar haziran sonuna doğru kovanları doldurullar ana ari gen çok teşekkürler allah yollarımı açık etsin bu virus zamanında bile hizmetlerini aksatmadılar sağolsunlar var olsunlar seneye gorusuruz

SERKAN
SERKAN

Hayırlı bol bereketli olsun

Ihsan ileri
Ihsan ileri

Saat kac gibi aldiniz?

Nihat gülen
Nihat gülen

Bende boludan arılarımı teslim aldım 4 adet 9 çıtalı tek kelimeyle muhteşem ana arı .gen de
salgın hastalıgın oldugu zamanda bile hizmet verenlere tşk ederim

Oktay bitgin
Oktay bitgin

Pes doğrusu bu sokağa çıkma yasağında 1 kovan arımı teslim aldım allah razı olsun sizlerden arılıgima götürdüm 1 saat sonra bantlı çıkış acısını açtım yavaş yavaş dışarı çıktılar 2 gün sonrada ana arıların gelirse bolmemide yapacam kalın saglicakla

Şükrü
Şükrü

ben ankaradan şükrü keklikci ana arı gen tr ailesi ne ve çalışanları na çok teşekkür ederim. 3 tane paket arı siparişi verdim 2tane si sorunsuz çıktı. aynı anlattıkları gibi çıtaları dolu dolu ama bir tanesinin arı ları ölmüş. cihan bey ile hemen iletişim kurdum hemen hatamız ı telafi ederiz dediler. saygı ile önlerinde eğilmek isterim allah razı olsun. böyle çalışarak daha çok müşteri si olacağından adım gibi eminim. tekrar teşekkür ederim ve tüm arıcı arkadaşlara başarılar dilerim

Aykut
Aykut

Lüleburgazda arimizi teslim aldik. Cihan bey ve ekibine tesekkurler.

Bünyamin
Bünyamin

Ankara’da bahçem için 7 paket arı aldım. Beklediğimden daha da baskın çıktılar. Özellikle bir kovana 2 kabarmış Petek ilave etmeme rağmen taşıyorlar 🧿. Önümüzdeki hafta bir ana satın alıp bölmeyi planlıyorum. Çok teşekkürler anaari.gen.tr ve Cihan Bey.

Ferit
Ferit

Edirne uzunkoprude N arılarımızı aldık hayırlısıyla yarın aktarımını yapicam ari.gen
tr ye teşekkür ederim hayırlı aksamlar

Ömer YAŞAROĞLU
Ömer YAŞAROĞLU

Selâmun aleyküm, Bolu Mudurnu’dan yazıyorum. 2 adet 9 çerçeve plastik kovan, 1 adet 6 çerçeve ahşap kovanı sağ salim teslim aldım. Ahşap kovanın önünü açtım, gayet sağlıklı görünüyor. Plastik kovanlarda ciddi uğultu vardı, merak ettim. Açınca ne göreyim? Çerçevelerin bir kısmı sanırım plastik kovana küçük gelmiş, düşmüşler. Hemen müdahale ettim. Umarım ana arı zarar görmemiştir. Bundan sonra plastik kovana asla fakat anaari.gen.tr ye devam. Teşekkür ederim.

Abdurrahman ASLAN
Abdurrahman ASLAN

Zonguldak/Ereğliden selamlar dün teslim arıyı gerçekten çok beğendim tesekkür ederim verdiğiniz bu hizmet için.

Oktay ERTÜRK
Oktay ERTÜRK

15 Nisan’da Ankara’da arılarımı teslim aldım. Bir gün sonra kovanlarıma aktarma işlemini yaptım. Çerçeveler gerçekten söylendiği gibi süper. Sadece teslim aşamasında daha iyi organize olunabilir diye düşünüyorum. Bir de kovan giriş malzemesinin biraz daha kaliteli plastik malzemeden olmasını beklerdim. Teslim eden arkadaşların işi hiç de kolay değil. Teslim alan arkadaşların biraz daha anlayışlı olması gerekir. Ben 3 adet plastik kutulu 6 adet de kovanlı aldım. Ana arı gen tr ye verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm arıcı dostlarıma sağlıklı ve güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum.

Recep bilgin
Recep bilgin

Düzce’den selamlar Gerçekten bahsedildiği gibi güvenilir ve kaliteli çok güzel bir proje arılarda sağlıklı kontrol ettim Allah bol kazanç versin hayırlı sezonlar.

İsminaz Özdemir
İsminaz Özdemir

15 Nisan da 7-8 çerçevelik silkme arımı teslim aldım. Bugün de karakovana aktardım. Kutu içinde bir adet de yavrulu çerçeve vardı onu da takviye olarak kendi kovanıma verdim. Arı mevcudu gayet güzeldi. Tesekkurler

Serhat
Serhat

Ankara’dan selamlar..Bu güzel hizmeti ülkemizdeki bu zor günlere rağmen bizlere sunan herkese teşekkür ederim..3 kovan arımı aldım çok memnunum,kovanlardaki arı yoğunluğu güzel…çok azda olsa arı ölümü olmuş…Arı alacak herkese tavsiye ederim…

Bülent akyaman
Bülent akyaman

Anakaradan selamlar 6 cıtalı 2 adet kovan aldım herşey çok güzel emeği güzel hizmetle süsledigınız için teşekkür ederim.

Ümit aslan
Ümit aslan

Merhaba, 13.04.2020 tarihinde istanbul kavacik lokasyondan 9 cita bir kovan arimi teslim aldim . Ilk defa besleyecegim corona virus nedeniyle biraz zahmetli ve gec olsada arilarimiza kavustuk. Arilarimiz ilk gun kapak acilimi yapilip hava aldirildi cok gergin ve stresliydilet baya kotuydu bu nedenle kovan ic kontrol yapamadim 1 2 gune genel kontrol yapip detayli bilgi veririm. Ins bereketli bir sezon olur herkes icin. Emek veren arkadaslarimiza tesekkur ederim.

Çetin Ordu
Çetin Ordu

Ankara’dan Merhaba. 15 Nisan 2020 itibariyle 6 çerçeveli 4 adet kafkas paket arımızı teslim aldım. Arılığa koyar koymaz bantı açtım. 30 dakika sonra arı sakinleşti. Kovan aktarımını da hemen ardından yaptık. Kovanların durumu yaklaşık şöyle idi:
1 kovan 6 çerçeve ve kovan öttü bezi üzeri bir kaç noktadan dalaklı olmaz üzere süper. 4 Çerçeve kapalı yavru ve iki çerçeve açık yavru. Ballı çerçeve yok:)

3 kovan normal. 4 çerçevesi kapalı yavrualı ve 2 çerçevesi açık yavrulu.

Anaların sadece birisini gördüm. Günlük yumurtayı gördüğümden ardına da çok fazla düşmedim.

Bu sene çok iyi.

Teşekkürler. Sağlıkla kalın.

Maalesef Bu sene 6 çerçeveli kutudan fazladan çıta çıkmadı:)))

Köksal Bostanoğlu
Köksal Bostanoğlu

Çetin bey almış oldugunu arı cinsi hangisiydi

Çetin Ordu
Çetin Ordu

Merhaba. Kafkastı.

Mustafa
Mustafa

Mevcut kalabalık nasıldı

Çetin
Çetin

Merhaba. 1 kovanda 6 çita üzerindeydi. Örtü bezine güzel dalak asmıştı. Diğer 3 kovanda 6 çita üzeri dolu geldi. Yani genel itibariyle ortalama üzeri. Saygılarımla

Yalçın sağlam
Yalçın sağlam

Dün arıları teslim aldım bu gün aktardım. Arı mevcudu ve yavru durumu gerçekten çok iyi teşekkürler emeği geçen herkese.

İsrafil Koçak
İsrafil Koçak

Verdiğim siparişler sorunsuz teslim alındı.Vermiş olduğunuz hizmetinizden ve mesleki duyarlılığınızdan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim.

Rıza çiçek
Rıza çiçek

13.04.2020 günü siparişim olan arımı teslim aldım bugün kovana aktardım durum çok iyi iki ham petek ilave ettim tşk ana ari gen

İlker Pamukçu
İlker Pamukçu

İstanbul için arılarımızı ( 2 kovan ) Kavacık’tan aldık, Şile- Ağva’ya koyduk. 1 saat sonra ağızlarını açıp kovan beslemesi ve kontrolü yaptım. Birinde günlük gördüğüm için ana aramadım, diğerinde kapalı ve pupa vardı çok net bakamadım ama sanırım ana vardır herşey yolundadır . Gelen arı nüfus olarak beklentiyi net karşılayacak kadar güzel. Teşekkür ederim. Kovanlarda şerbetlik yoktu , sanırım böyle sevk ediliyor. Bir eleştrim de dağıtım esnasında biraz ağır ilerledi olay , alan bir arıcının da plastik taşıma kovanını yere düşürmesi ile çıkan arılar sosyal mesafeyi korumayan tüm arıcıları şişleri 🙂 Şahsen ben şanslıyım 20 – 30 iğneyi elimden yedim… Read more »

ferhat gür
ferhat gür

3 kovan arı aldım gerek arıların yogunlugu gerek yavrulu çıta sayısı bekletimin bile üzerindeydi tşkler anarıgentr.

recep ay
recep ay

bu sene dağıtım konusunda bırazsıkıntı olsada arılar geçen seneye göre daha baskın çıktı çerceveler tam dolu birde süpriziniz vardı 6 çerceve olanlardan biri 8 çerceve çıktı üzerinde 6 yazıyor ama içi 8 çıktı bunu size iletmiş helal etmenizi istemiştim yada farkını söyleyin yatırayım demiştim ama cevap gelmedi
Teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Çetin Ordu
Çetin Ordu

Bende de geçen sene aynısı oldu. Müşterilerine bu konuda ikramda bulunuyorlar. Gözleri çok tok:)

Aliihsan
Aliihsan

Ewet arkadaşlar bu virüs ten dolayı zorda olsa ist Anadolu yakasında bugün Arılarımı almış bulunmaktayım. Dedikleri gibi var 6 çerçeve yoğun bir koloni, Ana arı gen firmasına teşekkür ederim.

Niyazi
Niyazi

Arıları aldık tesekkurler

nurhak
nurhak

arilarimi 3 gun once aldim cihan beyin dedigi gibi cikti herkeze tavsiye edecegim anaari gen tr yi 👏👏gene siparis vercegim yanliz bulundugum ile dagitim oldu tekrar gelirmi acaba ?

Serkann
Serkann

08.04.2020 tarihinde 2 kovan arımi teslim aldım bugün acıp baktım gercekten hersey anlatıldıgı gibiydi çerceveler baskin arı dolu ve kapali yavruluydu çok memnun kaldim çevreme ana arı gen firmasını şiddetle tavsiye ediyorum herşey için çok teşekkürler😊😊

Erdoğan
Erdoğan

Hayırĺi olsun. İnşaallah bizde o günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fikret curuoğulu
Fikret curuoğulu

Bursa inegöl arılarımızı aldık herkezden Allah razı olsun çok memnun oldum

Güner
Güner

Dün arılarımızı aldık altı cıtadan beş plastik kovan budünde aktarımlarını yaptık bütün cıtalar yavruyla kaplılar herşey cok güzel burdan ana arı aylesine verdikleri sōzün arkasında durdukları icin teşekkürlerimizi iletiriz

Mustafa
Mustafa

Bursada 1 kovan anadolu ırkı aldım. Ulaşım çok kolay oldu benim için. Arıları 1 gün sonra karakovana aktardım petekleriyle, ana arıyı da gördüm. Arılar baya sakin anlaştık hemen. İlk arı deneyimim. Şuan herşey yolunda gidiyor. İnşaallah bol bereketli verim alırız. Teşekkürler arı gen ailesi.

İbrahim BİNGÖL
İbrahim BİNGÖL

Perşembe günü arılarımı teslim aldım bu günde açtım cihan bey kovanların içine arıları sanki kepçe ile doldurmuş maşallah emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz

Paket arı , 2 ad.6lı plastik altlı kovan ; 2 ad.6 lı plastik kutulu siparişi vermiştim . Arıları teslim aldım . Arılar istenen şartlara uygun . Ben memnunum . Teşekkür eder başarılar dilerim .

İsmail
İsmail

Selmun aleyküm arkadaşlar dün arılarımı aldım bugün aktarma işlemini yaptım arılar beklediğimden daha iyi geldi arı çıta sayısına göre oldukça güçlü ana arı gen firmasından ilk defa arı aldım bundan sonra ihtiyacım olursa ilk tercihim ana arı gen firması olacaktır emeği geçen herkese teşekkür ederim emeğinize sağlık…. 👏

Osman
Osman

Bursa da dün arımı aldım.Virüsden dalayı biraz sefkiyat gecikti sanırım akşam doğru teslim aldım.Akşam olduğu için kovana aktarım yapamadım ama plastik kovanın ağzını açınca hemen dışarı çıkmaya başladılar yoldan dolayı bayağı sıkılmışlar. Bu gün kovana aktaracağım inşallah . Herkese hayırlı olsun. Anaari.net ailesine emeği geçenlere teşekkürler

ALAATTİN
ALAATTİN

Merhabalar
geçen yıl olduğu gibi bu yılda sorunsuz bir şekilde Paket arı kovanımı teslim aldım.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Tanıdıklarıma dilim vardıkça sizleri anlatıyorum ve paket arı aldığım yerden iki arkadaşa daha aldırdım.
Tekrardan teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız…

İsmail
İsmail

Arkadaşlar bugün arımı aldım virüsten dolayı ulaşım biraz zor oldu ama hallettik arkadaşlar yardımcı oldu ana arı gen firmasınına teşekkür ederim şu an arımı yeni kovana aktarmadım tabi yoldan geldiği için baya hırçındırlar hemen iki tanesi soktu😂 yarın aktarımı yapcam yine yazarım inşallah….

Harun
Harun

Hayırlı olsun kardeşim evde kalmaya devam

Bülent Kocabaşlar
Bülent Kocabaşlar

Bursa Karacabey kovanlarımızı bu sabah teslim aldık. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Hayırlı olsun. Herkese kolay gelsin

Mehmet Çevik
Mehmet Çevik

04.05.2020 tarihinde Mersin de 9’ar çıtalı bir kovan Belfast bir kovan kafkas olmak üzere arılarımı teslim aldım.öncelikle koloni yoğunluğunun bana söylenen ve videolar da gördüğüm gibi olduğunu görmek beni mutlu etti .Ana arı gen firmasından ilk defa arı siparişi verdim ve gayet memnun kaldım.Ana arı gen firmasına teşekkür eder işlerinde kolaylıklar dilerim ..

S. Ferhan
S. Ferhan

Herkese öncelikle merhabalar;
Dün akşam itibariyle İzmir sevkiyatında 25 adet / 8 çerçevelik arılarımı almış bulunmaktayım. Bugün aktarma işlemini yaptım, arılarım nüfus yoğunluğu olarak gerçekten çok iyi. Özel olarak kraliçeleri aramasamda çoğunda kraliçeleri görebildim, göremediğim kovanlarda da günlük yumurta vardı.Karanlık olmasından dolayı 1 adet 8 çerçeve ile 6 çerçeve karışmış alan kişiler kovanların üstündeki rakamlara dikkat etmesini tavsiye ederim. Sürecin başından beri her konuda bize yardımcı olan Cihan beye teşekkürü borç bilirim. Sevkiyatta sorularımıza net cevaplar veren ve yardımsever tavırlarıyla bizlere yardımcı olan Oğuz beye de ayrıca teşekkürler.
İlk kez ana arı.gen.tr den arı aldım memnunum çevreme de tavsiye edeceğim. Hayırlı işler..

Harun
Harun

Hayırlı olsun inşallah bereketli bi sezon geçirirsin.ana arilar boyali miydi bunu sormak istedim

Abdullah BÜYÜKTÜRK
Abdullah BÜYÜKTÜRK

Ben konya dan yazıyorum. 1 kovan arı siparişi verdim. Gece nin 01.30 da getirip teslim ettiler teşekkür ediyorum. Abdullah BÜYÜKTÜRK

Mehmet
Mehmet

İzmir den Selamlar bugün arilarimizi aldık her şey iyi gitti fakat tek sorun kovanların kulpları yoktu

Mustafa
Mustafa

Arıların durumu nasıl Mehmet bey bizde sipariş verdik merak ile bekliyoruz.

Burak yilmaz
Burak yilmaz

Bizde Mersin’de aldık plastik paket arı 9 adet .arılar dungece aldık gece götürdük açtık bantları ağzını bugün sadece şöyle bir baktık 20 30 ölü arı vardı önlerinde o kadar olur sonuçta yol uzun geri kalan sağlıklı ve guzel.yol sarsıyor sonuçta.yarin aktarımını yaparız artık.problem yok yani hayırlı olsun.gorevli arkadaşlarda yardımcı olurlar teslimatta

Keziban Ayçiçek
Keziban Ayçiçek

İyi günler.Geçen yıl arılarımı zor şartlarda teslim etmiştiniz.Bu senede 7 çerçeveli 3 kutu arı siparişi verdim.Ben istanbul da yaşıyorum.Arılar ise Kayseri ye teslim edilecek ve maalesef Kayseri ye gidemedik.Kayseri teslim gününü öğrenebilirsem birisine aldırtmayı düşünüyorum.Umarım sıkıntı olmaz.Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Murat
Murat

Merhaba ben arıcılık yapamaya merakım var ve çevremden takip ettiğim kadar keyifli bir uğraş ilk etap bilgi edinmek için arıcılık kitabı önerirmisiniz.

Fahrettin Güner
Fahrettin Güner

Merhaba ben İzmir Dikili 6 çıtalı 2 adet arı almak istiyorum hangi ırkı tavsiye edersiniz ve satışlarınız ne zaman başlıyacak teşekkürler

Rifat ortayol
Rifat ortayol

Meraba ben 2021 icin paket ari ailicam allahin izniyle zonguldaga getiriyormusunuz 2 paket 7 citali almak isterim ve hangi ana ari buraya uygun olur.

Bahattin
Bahattin

Selamün aleyküm Gümüşhane Torul ilcesine Mart Nisan ayinda dağıtımının varmı 3 kovan alıp hobi plarak başlamayı düşünüyorum birde arılar bölme felan değildir cinsi kırma mi birde fiyatiniz Mart Nisan ayında degisirmi ?

Emre dere
Emre dere

2021 yıli için bartina dagitiminiz varmı?25-30 adet 10 çıtalı arı almak istiyorum.

Durmuş
Durmuş

merhaba,

önümüzdeki dönem kovanlı arı almak istiyorum ama çerçeveler bendeki kovanlarla uyumlu mudur bilemedim. çerçeveleri ölçerken derinliği kulak altından ölçmek gerekiyor değil mi? kovanların iç derinliği nedir? bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

ek olarak, ana arı sipariş edecektim ama 21 eylül demişsiniz. bu dönemde erkek arı var mı çiftleşme için? varsa bile sağlıklı ve yeterli bir çiftleşme olur mu?

Süleyman
Süleyman

Selamun aleykum ben 10 kovan arı almak istiyorum siparişi ne zaman vermemiz gerekiyor ve teslimat ne zaman yapılıyor

Erol atmaca
Erol atmaca

Teşekkür ler gen arı karniol 2 arı aldım selamlar

Tuncay külçe
Tuncay külçe

Merhabalar Bursa mudanya da oturuyor yeni baslıyacagım arı olarak ne tavsiye edersiniz

Ercan
Ercan

Ana arı siparişi verebiliyormuyuz acaba

mustafa sözen
mustafa sözen

batı karadeniz bölgesi kastamonu cide.hangi arı ırkını tavsiye edersiniz verimli olur.önümüzdeki sezon arı sipariş edeceğim.ne zaman dağıtım olacağını,bu bölge için hangi ırkın faydalı olacağını bildirirseniz memnun olurum.burada herkez kafasına göre bişi söylüyor.sizin görüşünüzü önemsiyorum iyiçalışmalar.

habip bayar
habip bayar

benim yazıma cevap bulamadım 3 ay önceki yazışmaları ekranda görüyorum

ali bilgin
ali bilgin

iyi çalışmalar karaman ili ermenek ilçesinden yazıyorum siz bir yorumunuzda ermenek yöresi için kafkas ve anadolu ırkının verimli olacağından bahsetmişsiniz fakat karpat ırkı ermenek yöresi için verimli olur mu şimdiden teşekürler (rakım: 1000-1700)

Faysal
Faysal

S.a 7 cerceveli ari alsam fiyati ne kadar

Fahrettin güner
Fahrettin güner

Hayırlı günler 1 adet 6 yada 7 çıtalı arı almak istiyorum silkme de olabilir tavsiyenize bağlı bu mevsimde hangisi olursa saygılar

Fahrettin güner
Fahrettin güner

Hayırlı akşamlar ben İzmir Dikili ilçesinde oturmaktaktayım bir kovan arı almak istiyorum nasıl yapabiliriz saygılar

Muammer
Muammer

Hayırlı akşamlar yer Trabzon bende 2 kovan almak istiyorum hangi ana arımız uydundur saygılar

Muammer
Muammer

Hayırlı akşamlar Trabzon da yaşıyorum hangi ana arı güzel uyum sağlar

Mehmet
Mehmet

50 adet arı alsam Malatya’da köyüme kadar teslim edermisiniz birde alt üst takım ahşap kovan fiyatı nedir

Erkam
Erkam

2021 için arı fıyatı ne olur

Tayfun
Tayfun

40 adet için ücret nedir?

Mehmet
Mehmet

iki sorum olcak
1- temmuz ayındayım ama arılar bir peteği bal dolduramadı
2- arılar balı ne zaman sırlaştırır lar

mustafa kahraman
mustafa kahraman

selamun aleykum, değerli arı ile uğraşan dostlar bir süredir yaşadığım bir sorun var çözemiyorum yardımcı olabilecek bilgi verebilecek biri olursa çok sevinirim. Konu ruşet kovan ile ilgili. ilk önce strafor ana arı çiftleştirme kovanı aldım ve buraya yaklaşık 1.5 su bardağı yavru arıyı koyuyorum. Strafora koyduklarım öldüler malesef 🙁 . yakınımdaki bi arıcıya sordum sıcaktandır dedi strafor sıcak olur dedi. bende happybeesin kovanlarından aldım. Aynı şekilde orayada denedim daha serin bi saatte akşam üzeri koydum arıları. yaklaşık 45 dk sonra yarısı uçuş taktasının önünde ölmüştü. detay olarak ızgara açık üstte ana arı uçuş deliğide açık. neyi yanlış yapıyorum ne eksik… Read more »

celal erim
celal erim

2 kovanlı arı almak ıstiyorum bu ay gönderme imkanınız olurmu

Alparslan Sağın
Alparslan Sağın

İstanbulda elden paket ari alabilir miyiz?

Şifalı kovan
Şifalı kovan

Paket arı satışını hatalı yapıyorsunuz.
Herhangi bir suistimal olmaması için kilo ile paket satmalısınız. Citalarin üzerinde ne kadar arı olduğunu nasıl garanti edeceksiniz.

H. Güngör
H. Güngör

Arılara aktardım. 1 kovan iyi ama diğeri 4 çerçeve düzeyindeydi. Yavru da çok azdı. Anasını göremedim. Günlük yumurta yoktu.

Hakan
Hakan

Sivasa teslimatınız ne zaman gerçeklesecek

mustafa türkel
mustafa türkel

ana arı aldım kargo 4 günde teslim etti.arılar sağlıklı.
fakat ben 1 adet ana arı sipariş etmiştim 5 adet geldi bir yanlışlık mı
var.yanlışlık varsa geri gönderebilirim.ilginize teşekkürler.

tamer yılmaz
tamer yılmaz

yığılça arı satışi haziran ayı içerisinde olaçakmı .

Oruç
Oruç

Sımdi paket arı siparişi versem ıgdıra nezaman gelir bilgi alabılırmıyız bu konuyla ilgili.

Haydar
Haydar

Karmana bölgesin hangi arı ırkı almanı lazım

Haydar
Haydar

Karmana bölgesin hangi arı ırkı almanilazim

ALİ DEĞİRMENCİ
ALİ DEĞİRMENCİ

2 adet 9 çıtalı karniyol arı aldım sizden arılar gerçekten çok çok kuvvetli ana arılar mevcuttu fakat tek sıkıntı plastik kutularınız çerçevelerin uç kısımların dan geniş olduğu için sevkiyat esnasında bazı çıtalar düşüp diğer çıtaların üstüne yatmış 1-2 çerçeve arı telef olmuştu zımba veya benzer bişeyle çerçeveleri sabitlerseniz daha iyi olur

Erkam
Erkam

Manisa ya ne zaman gelinecek bir daha