Paket Arı Siparişi

paket arı sipariş formu resmiPaket arı ve çerçeve sayılarına göre ayırdığımız satılık arıları Türkiye geneli teslimat yapmaktayız. Yılın belirli aylarından arı satışı yaparak hizmet vermekteyiz. Sipariş süreci ve teslimatlar ile ilgili genel bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2022 yılı paket arı siparişleri almaya başladık.

Fiyat Güncellemesi Hakkında: Eski fiyattan ödeme yaptıysanız artırmak isteyenler yine eski fiyat üzerinden artırma yapabilir. 01 Ocak tarihinden sonra ödeme yapanlar aşağıdaki yeni fiyatlardan geçeli olacaktır. 1 Ocaktan önce sipariş formu gönderip, ödeme yapmadıysa yeni fiyatlara tabidir. Eğer kapora gönderdiyseniz daha önce eski fiyatlar geçerli olacaktır.

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

2022 Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Daha önceki yıllar bildiğiniz üzere 6-7-8-9 çerçeveli olarak vermekteydik. 2022 yılı için müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sadece 8 çerçeveli olarak teslim edilecektir. Bundaki gaye, az çerçeve sayısı olduğu zaman arıcının tam olarak işini görmemesi ve belli bir standardı oturmak için alınan bir karardır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri yoğun arı ile kaplı ve baskın arı vardır, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2022 yılı için alacağınız arıların, ana arıları 2021 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyası kalmayabilir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez. Yıllık düzenli arı satışı yaptığımızdan eski analı koloni bulunmaz. Aynı zamanda ana arı üretimimiz vardır.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir. Özel tercihlere bağlı olarak farklı ırklarda ayarlanabilmektedir.

6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıdaki tabloya göre peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz. Fiyat güncellenmesi durumunda eski fiyatlar geçersizdir. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır. Tabi kaporasını yatıranlar için geçerlidir.

7) Siparişler, genel Plastik Kutulu olarak teslim edilecektir. Eğer kovanlı olarak almak istiyorsanız daha önceden kovanlarınızı Avrasya Arıcılık internet sitesi üzerinden burayı tıklayarak alabilirsiniz. İlgili firma tarafından ambar ile uygun olarak sizlere ulaştıracaktır. Buradan vereceğiniz paket arı siparişi ile boş arı kovanı vereceğiniz siparişleri ayrı vermeniz gerekir. İkisi birbirinden ayrı sipariştir. Sadece uygun şartlarda kovan almanıza yardımcı olmaktayız. Kovanlarınızı biz arıları teslim etmeden önce alıp hazır ediniz. Bizden de arıları aldıktan sonra kendiniz veya anlayan birisine aktarma yapabilirsiniz. Kovan özellikleri ve gerekli detayları ilgili firma sitesinde inceleyebilirsiniz. Kovan iki katlı olarak satılmaktadır. Her iki katında 20 adet çerçeveleri bulunmaktadır. Takım halinde satılmaktadır.
Arı kovanı (Plastik Tabanlı ve Polen Tuzaklı) fiyatı hakkında Avrasya Arıcılık firmasından bilgi alabilirsiniz. Oradan sipariş vererek arıları size teslim olmadan önce size kovanı ulaştıracaklardır.

8) Çerçeve ölçüleri: 47,5*24 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları resimlerini yukarıdaki linke tıklayarak ilgili siteden görebilirsiniz.

10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlara başlıyoruz. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz. Nisan ayı ilk haftası gibi teslimat yapılacak olan iller ve teslimat tarihleri il il açıklamaktayız.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz.

2022 Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)

8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. 8 çerçeve alacağınız arı 5-6 çerçevesinde kapalı ve açık yavrulu olup, son çerçeve ise yine baskın arılı bir şekilde bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz. Fiyat: 850 TL

Kovanlı Arı Siparişi: Bu yıl kovanlı bir şekilde arı teslimatı yapmayacağız ama kovanı olmayan müşterilerimiz için önceden kovan temini yapılması konusunda Avrasya Arıcılık internet sitesi üzerinden arı kovanı alabileceklerdir. Her yıl biz arıları boş kovanlara koyup getiriyorduk, bu yıl ise eğer kovanınız yoksa yukarıda paylaşmış olduğumuz internet sitesi üzerinden öncesinden kovanlarınızı alıp hazır etmeniz gerekir. Kovanlar ambar ile gönderildiği için uygun olarak sizlere ulaştırılacaktır. Ana Arı Gen internet sitemiz üzerinden sadece plastik kutulu paket arı siparişi verebilirsiniz. Boş arı kovanı ile ilgili siparişlerini paylaşmış olduğumuz Avrasya Arıcılık sitesi üzerinden verebilirsiniz. İlgili siteden alacağınız kovanın dışı vernikli olup, plastik tabanlı ve polen tuzaklı olup, iki katlı takım olarak gönderilecek ve her iki katında 10’ar çerçeveden 20 adet çakılı boş çerçeveleri de oluyor. Bu şekilde önceden kovanlarınız hazır edip, bizde arıların teslim tarihinde getirip veriyoruz ve bu şekilde aktarma işlemlerini siz kontrol ederek yapmış oluyorsunuz. Aktarma konusunda gerekli videolarımızı izleyebilirsiniz. Kovan satın almak için Avrasya Arıcılık firmasından bilgi almanızı gerekir.
ana ari gen ari kovani
Teslimat Tarihleri: Mart sonu gibi başlayıp, Nisan ayı içinde bitirmeyi planlamaktayız. Dağıtımda sıcak illeri önce olup, o şekilde ilerlemekteyiz.

Satılık Arı – Paket Arı Sipariş Formu

  ADI ve SOYADINIZ

  CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

  İL Adı (iliniz)

  İLÇE Adı (Merkez ise "merkez" yazın)

  PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket Arı Çeşidini Seçin)

  PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

  PAKET ARI ADETİ (Adeti yazınız)

  NOTLAR (Eklemek istediklerinizi mutlaka yazın)

  Ödeme Yaparken: Kapora olarak vereceğiniz her sipariş adeti için 200 TL dir. 1 adet sipariş geçtiniz200 TL yatırmanız yeterlidir. Adet başı 200 TL‘dir. Geri kalan ödemeyi arı teslimatında alınacaktır. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.   ana arı siparişi

  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

  Yorumlara gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Acil durumlarda Whatsaptan yazarsanız gün içinde mutlaka döneriz.

  guest
  6.9K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments