Paket Arı Siparişi

paket ari siparis formu 2
Paket arı ve çerçeve sayılarına göre ayırdığımız satılık arıları Türkiye geneli teslimat yapmaktayız. Yılın belirli aylarından arı satışı yaparak hizmet vermekteyiz. Sipariş süreci ve teslimatlar ile ilgili genel bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2022 Paket Arı Siparişleri Bitmiştir.

2023 Yılında Görüşmek Üzere…

40 adet ve üzeri alımlar için WhatsApp  hattımızdan yazmanız durumunda teslim edilir. Projeli arı teslimatları malzemeleri ile birlikte faturalı bir şekilde teslimatları devam etmektedir. 

1) Sıcak ve sahil kenarı yerlerden başlayıp soğuk yerlere dağıtım yapıyoruz. Dağıtımlarla ilgili tarihleri buradan il il yazıyoruz. Dağıtım yerini, dağıtılacak yerleri ve teslim edilen yerleri aşağıda görebilirsiniz.

2) Sipariş verip, bizden onay SMS gelmeyen müşterilerimiz varsa lütfen bize iletişim kısmındaki telefon numaralarımızın WhatsApp’tan yazmaları rica olunur. Ekleme ve artırma yapanlar için geçerli değildir. Ödeme sonrası hiç onay sms gelmeyenler için geçerlidir. Sipariş veren ile ödeme yapanların farklı olmasından kaynaklı olarak siparişleriniz onaylanmamış olabilir. Onay sms’i geldiyse dikkate almayın lütfen.

3) Yola çıkarken şoför numaralarınızı sizlerle paylaşmaktayız ve yaklaştıkları zaman arayacaklardır. Arılarla ilgili ve teslimatta veya sonrasında yaşanan sorunlar için şoförleri aramayınız bizlere ulaştırın lütfen. Daha önceki yıllarda yaşanan sıkıntılardan biri şoförü ben arıyla ilgili aramıştım diyor. Şoför sadece arının yerine tesliminde sorumludur. Arı ile ilgili sorun ve sıkıntılar için iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan ulaşınız.

4) Artan nakliye ve yakıt fiyatlarından dolayı belirli bir noktalara kadar gelmeniz gerekebilir. Sipariş güzergahına bağlı olarak teslimatlar yapılacaktır. Yola çıkınca yol güzergahı hakkında şoför bilgisini verecektir. Şoför numaraları yol çıkmadan önce sizlere SMS olarak atılmaktadır.

5) Ekleme ve artırma yapacak olan müşterilerimizin yeniden ödeme ve kaparo yatırmasına gerek olmayıp, güncel fiyat üzerinden listeden artırma yapılacaktır.

2022 yılı için paket arı siparişlerimiz bitmiş olup, 2023 yılı paket arı siparişi vermeyi düşünüyorsanız aşağıdaki formdan bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

2023 Yılı Paket Arı Haberdar Formu

  E-POSTA ADRESİNİZ (Mail yoksa boş geçin)

  TELEFON NUMARASI* (Cep telefon numarası)

  HANGİ İL* (Bulunduğunuz il)

  Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

  Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 
  Satış sonrası size nasıl destek sağlıyoruz öğrenmek için tıklayın… 

  Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Yine sorularınız olursa yorumlar kısmından da sorabilirsiniz.

  Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
  1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmayacaktır.

  2) Daha önceki yıllar bildiğiniz üzere 6-7-8-9 çerçeveli olarak vermekteydik. Bu yıl için müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sadece 8 çerçeveli olarak teslim edilecektir. Buradaki amaç, az çerçeve sayısı olduğu zaman arıcının tam olarak işini görmemesi ve belli bir standardı oturmak için alınan bir karardır.
  8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri yoğun arı ile kaplı ve baskın arı vardır, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

  3) Bu yıl için alacağınız arıların, ana arıları bir önceki yılın ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Ana arıların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyası kalmayabilir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez. Yıllık düzenli arı satışı yaptığımızdan eski analı koloni bulunmaz. Aynı zamanda ana arı üretimimiz olduğundan düzenli ana arı değişimi yapılmaktadır.

  4) Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (5 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmeniz garanti olacaktır. Yoğun arılı ve stresli kovanlarda ana arıyı bulmak zordur.

  5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir. Özel tercihlere bağlı olarak farklı ırklarda ayarlanabilmektedir.

  6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıda belirtilen oranda peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz. Fiyat güncellenmesi durumunda eski fiyatlar geçersizdir. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır. Tabi bu durum kaporasını yatıranlar için geçer olmaktadır.

  7) Siparişler, genel Plastik Kutulu olarak teslim edilecektir. Eğer kovanlı olarak almak istiyorsanız daha önceden kovanlarınızı Avrasya Arıcılık internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. İlgili firma tarafından ambar ile uygun olarak sizlere ulaştıracaktır. Oradan sipariş vererek arıları size teslim etmeden önce size kovanı ulaştıracaklardır.

  8) Çerçeve ölçüleri: 47,5*24 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz. Tarım bakanlığı ve dünya standartları ölçülerindedir.
  ana ari gen ari kovani

  9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları resimleri yukarıdadır. Ayrı arı kovan alacak müşteriler için geçerlidir.

  10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlara başlıyoruz. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru hareket ediyoruz. Nisan ayı başı gibi teslimat yapılacak olan illeri ve teslimat tarihlerini il il açıklamaktayız.

  Ayrıca; ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

  Sorularınız varsa, bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz.

  Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)

  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. 8 çerçeve alacağınız arı 5-6 çerçevesinde kapalı ve açık yavrulu olup, son çerçeve ise yine baskın arılı bir şekilde bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

  Sipariş alımları başladığı zaman, sipariş formunu burada görebilirsiniz. İyi sezonlar.

  Kapora olarak; her sipariş adeti için 150 TL dir. 1 adet sipariş geçtiniz 150 TL yatırmanız yeterlidir. Adet başı 150 TL’dir. Geri kalan ödemeyi arı teslimatında alınacaktır. Kredi kartı ile satın almak için tıklayın.

  Ödeme yaparken, sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir.  ana arı siparişi

  Son olarak, aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır. Yorumlara gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Acil durumlarda Whatsaptan yazarsanız gün içinde mutlaka döneriz.

  guest

  8.6K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments