Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu Resmi2021 yılı paket arı ve satılık arı siparişlerinizi verebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

2021 yılı için yaptığımız ufak bir değişiklik; bu yıl 6 çerçeveli olarak arı siparişi alamıyoruz. Sebebi ise 6 çerçeveli verdiğimiz arıların sezona güçlü bir şekilde girmemesi ve siz müşterilerimizi dönüşleri etkili olmuştur. Bir çok müşterimizin edindiği tecrübelerde ise 7-8-9 çerçeveli arılarınız çok güzel ama 6 çerçeveli arılarda aynı başarı yakalamadık diye yakınmalar olduğu için bizde bu yıl 6 çerçeveliyi kaldırdık. Onun dışında her şey aynıdır. Aynı kalite ve şartlarda 2021 yılı içinde arı dağıtımlarımız devam edecektir.

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

2021 Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2021 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2020 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıdaki tabloya göre peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda notlar kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 100 TL’dir.

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır.

2021 Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 480 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 530 TL 
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 590 TL

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 100 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır. Kovanlı olarak almış olduklarınızda katını da istiyorsanız sipariş formunu doldururken notlar kısmına katını yada katlarını da istiyorum diye yazınız.

7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 650 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 700 TL
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 750 TL
İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) : 100 TL
Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 430 TL

Teslimat Tarihleri: 2021 yılı paket arı dağıtımları Nisan ayının ilk haftası gibi başlayacak olup, aynı ay içinde yapılacaktır. Dağıtımları sıcak yerden soğuk yerlere doğru yapılacaktır. Havaların ısınmasına bağlı olarak sıcak illere daha önce verilecek olup, soğuk illere de Nisan ayı içinde teslim edilecektir.

Kaporayı yatırırken, sipariş adetinize bağlı olarak: 
1 ila 5 adet arasında ise: 1 adeti peşin ödenir.
5 ila 10 adet arası ise: 2 adeti peşin ödenir.
10 ila 15 adet arası ise: 3 adeti peşin ödenir.
15 ila 20 adet arası ise: 5 adeti peşin ödenir.
20 ila 30 adet arası ise: 8 adeti peşin ödenir.
30 ila 50 adet arası ise: 10 adeti peşin ödenir.
50 adet ve üzeri ise 20 adeti peşin alınmaktadır.

Ödeme Esnasında: Ödemeyi aşağıdaki tabloya göre yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

2021 Yılı Paket Arı Sipariş Formu

ADINIZ

SOYADINIZ

CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

İLÇE Adı (Merkez ise "merkez" yazın)

İL Adı (Teslimat İli)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket Arı Çeşidini Seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Adeti oranında kaporayı yatırınız. Gerisi teslimatta)

NOTLAR (Eklemek istediklerinizi mutlaka yazın)
Örneğin, katını istiyorsanız katlarını istiyorum diye yazın yoksa boş geçin.

Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001 

Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.ana arı siparişi

NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

guest
5204 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih
Fatih
19 Ocak 2021 22:51

Mrh.Nevşehir de 1200 rakımda hangi arı türü önerirsiniz.nevşehir için teslim zamanınız ne zaman.

Yahya
Yahya
18 Ocak 2021 16:38

Merhaba Yozgat şefaatli ilçesinden yazıyorum bölğemize uyumlu.arı cinsi nedir 5 kovan arı alacağım bilğileriniz için şimdiden tşk

Yahya
Yahya
Yanıtla  Ana Arı Gen
19 Ocak 2021 00:16

Yozgat şefaatli teslimat varmı 5 adet kutulu arı siparişi verdim 500 tl kapora yatırdım yeterlimidir

Son düzenleyen 1 gün önce by Yahya
ömer kaya
ömer kaya
18 Ocak 2021 11:35

yalovaya hangi arı türü uygundur

Haluk
Haluk
18 Ocak 2021 10:29

Slmalykm biz 3 arkadaş arı beslemeye yeni başlayacağız amatör olarak nevşehire sevkiyatınız varmı birer kovanlı 2 lerde boş kovan almayı düşünüyoruz

Haluk
Haluk
Yanıtla  Ana Arı Gen
19 Ocak 2021 10:41

Uzay maske ve diğer ekipmanlar satiyormusunuz

Osman Ortayazıcı
Osman Ortayazıcı
17 Ocak 2021 14:12

Merhaba öncelikle hayırlı işler diliyorum Artvine teslimat varmı

Osman Ortayazıcı
Osman Ortayazıcı
Yanıtla  Ana Arı Gen
17 Ocak 2021 18:19

En azından Hopa ya gelseniz alabilirdim

sevkan
sevkan
17 Ocak 2021 13:56

muğla servisiniz varmıdır

Hüseyin
Hüseyin
17 Ocak 2021 01:09

Arı almak istiyorum Alanya ya geliyormusunuz

ibrahim
ibrahim
16 Ocak 2021 20:25

istanbul catalcada oturuyorum hangi ırk arı almam lazım peşinatı yatırıp öylemi sipariş formunu doldurayım istanbulda teslimat nerede ve ne zaman olur
İbrahim

Ali ihsan
Ali ihsan
16 Ocak 2021 17:20

Merhabalar sizlerden alacağımız paket arıların çıtaları imamoğlu tipi kovanlara uygunmu yani çerçeve boyu 47.5 cm midir.teşekkürler.

Sabri Eraslan
Sabri Eraslan
16 Ocak 2021 16:56

7 cerceveli plastik kutulu 1 paket ari almak istiyorum. 200 tl bankaya kapora yatırsam kalanını teslimatta ödesem olurmu.

Levent KÜÇÜK
Levent KÜÇÜK
16 Ocak 2021 14:28

Selamlar. 4 paket 8 citalik ari siparişi vermek istiyoruz. Konya Karapınar ilçesine teslimatınız var mi? Şimdiden teşekkürler

Erdem
Erdem
16 Ocak 2021 12:20

Ben karniyol ariyla 950 rakimda ıhlamur çam ve çiçek balı ile çalışmak için sizden ari almıştım karniyol arı buna uygunmu birde kekik için hangi ari irkinı önerirsiniz hersey için tsekkurler daha ari mi teslim almadım ama çevremdeki lere hep sizi tavsiye ediyorum

umut
umut
15 Ocak 2021 22:15

Tokat-Niksara sevkiyatınız var mı acaba

umut
umut
Yanıtla  Ana Arı Gen
18 Ocak 2021 00:33

Ne zaman teslimatınız acaba. bir de hangi ırk uygundur. teşekkürler

çağrı
çağrı
15 Ocak 2021 15:46

Merhaba 900 1000 rakımlı alanda kestane balı için hangi arı türünü tavsiye edersiniz bölge kütahya\simav ilçesi ..Karniyol melezi yada kafkas önermişsiniz incelediğim kadarıyla bu seçim doğru mudur.

burhan
burhan
15 Ocak 2021 11:06

SELAMUNALEYKÜM.. arı gen ailesi..size arı siparişi pilastik kovan verecegim. birde 2021 ana arı.. .2 kovan nım var.bri 6 cıtalı. dieri 10 cıtalı….8cıtalı sipariş versem.3 cıtasını 6 lı kovana bölme yapmak istiyorum.olurmu..ana arıyı ona akdarmak istiyorum..

Erdem
Erdem
15 Ocak 2021 10:13

Merhaba ben bir paket arı siparişi verdim irkinı karniyol diye hatırlıyorum Tokat almus ilçesine vermiştim 7 çerçeveli plastik kutulu doğrumu ((Erdem baki bulut) ) adına

Son düzenleyen 5 gün önce by Erdem
Erdem
Erdem
Yanıtla  Ana Arı Gen
16 Ocak 2021 12:15

Tşkler

Erkam
Erkam
14 Ocak 2021 23:05

Manisa ne zaman gelir arılar

mesut bozkır
mesut bozkır
14 Ocak 2021 22:48

1 arı sipriş verdim memnun kalırsam devamı gelecektir

ibrahim
ibrahim
14 Ocak 2021 22:01

çanakkaleye teslimat nezaman yapılabilir.

Haluk Z
Haluk Z
14 Ocak 2021 20:44

Merhaba. Balıkesir Burhaniye bölgesinde sizce hangi Arı ırkı daha verimli olur? Rakım 500mt. Hayırlı işler dilerim

Beyhan
Beyhan
14 Ocak 2021 19:53

Beyhan ÇITAK adında bir form doldurdum 2 adet şeklinde seçtiğim arı cindi Kafkas değil mi? emin olmak için soruyorum da mail adresime form düşmedi. teşekkürler.

Yaşar Kar
Yaşar Kar
14 Ocak 2021 16:22

K.maraş engirzek dağına hangi ari el verislidir

Kenan ÜNLÜ
Kenan ÜNLÜ
14 Ocak 2021 15:16

Onaylanmış siparişler fiyat artışından etkilenecek mi?

Mustafa
Mustafa
14 Ocak 2021 01:10

Konya’ya ne zaman teslim edilir ,ilçelere teslimat var mı ve uygun olan ırk hangisidir bölge için

Beyhan
Beyhan
13 Ocak 2021 19:19

Kafkas ırkı ağaçlara çıkamıyormuş diye bir söylendi var? Böyle bir şey var mı?
Bursa Uludağ etekleri için ne önerirsiniz, ırk çok mu önemli ilk başta seçimde ? teşekkürler

GÜNGÖR İBİŞLER
GÜNGÖR İBİŞLER
13 Ocak 2021 16:50

Yalova için hangi ırkı önerirsiniz ona göre sipariş vereyim yaklaşık teslim zamanı ne olur teşekkürler

GÜNGÖR İBİŞLER
GÜNGÖR İBİŞLER
Yanıtla  Ana Arı Gen
15 Ocak 2021 09:56

Yalova hangi ırk daha uygun olur teşekkürler

hakan yalçınkaya
hakan yalçınkaya
13 Ocak 2021 15:47

selamün aleyküm. Üstadım ilk arı siparişin de kovanlı 7 çıta 580 TL idi maliyetlerin artmasından dolayı 600 TL yaptınız.Bugün sipariş geçeyim dedim 650 olmuş.Bu artışlar devam edecek mi ? 580 TL iken sipariş vermediğime pişman olmaya başladım şimdi.

ismail daglı
ismail daglı
13 Ocak 2021 15:14

selamm hayirli isler hayirli günler 5 kovan 7 cıtalı pilastik tabanlı üst katlari dahil siparis verecegim ankara haymanaya teslimat yapıyormusunuz. tsk ederim.

Müslüm BOZKURT
Müslüm BOZKURT
13 Ocak 2021 05:32

Selamun Aleykum bursa için önerdiğiniz ari ırkı nedir ve bursa ya 2021teslim tarihiniz hangi aydadır

Beyhan
Beyhan
12 Ocak 2021 22:29

Bursa Uludağ etekleri için hangi ırk önerirsiniz?

Ali Pişur
Ali Pişur
12 Ocak 2021 21:37

Merhabalar. Ben arı almayı düşünüyorum . Bende 4 adet boş kovan var bunları doldurmak istiyorum. Bizzat sizin yerinize gelsem doldurabilir miyim nasıl olur acaba. Bide yeriniz Sinop da bildiğim kadarıyla

Ali
Ali
Yanıtla  Ana Arı Gen
13 Ocak 2021 13:19

Yani Nisa’nı ayı ortalarında Sinop’ta olmuyorsunuz anladığım kadarıyla

Ali
Ali
Yanıtla  Ana Arı Gen
13 Ocak 2021 21:14

İlginize teşekkür ederim . Hayırlı satışlar diliyorum

Beyhan
Beyhan
12 Ocak 2021 20:10

Bursa Uludağ etekleri için hangi ırk önerirsiniz?
Bir de biz 2 tane 7 çerçeveli plastik kutulu paket adı alacağız. Bu durumda paket arı adetini 2 mi yazmamız gerekir? kaç para peşin yatırmamız gerekecek bu durumda?

Sabri Eraslan
Sabri Eraslan
12 Ocak 2021 17:57

Hayırlı işler. 7-8 çerçeve silkme bir paket ariyi, ben 4 ‘er çerçeveli 2 silkme paket ari olarak ( 2 pakette de ana arıları mevcut olarak) almak istiyorum. Verebilirmisiniz.

Kubilay
Kubilay
12 Ocak 2021 15:51

Ardahan iline teslimat ne zaman yapılır

huseyinatasever1953@hotmail.com
huseyinatasever1953@hotmail.com
12 Ocak 2021 12:53

adana ili icin hangi ırkı önerırsiniz

Recep Acaroğlu
Recep Acaroğlu
12 Ocak 2021 12:42

3 arı sipariş vermiştim siparişimi 1 e düşürmek istiyorum maddiyatımdan dolayı 1 arı parasında 590 TL ödemiştim teşekkür ederim.

Kadir
Kadir
11 Ocak 2021 20:43

Merhaba Giresun a teslimat ne zman olur ona göre sipariş vermek istiyorum

Mehmet Ali ŞİMŞEK
Mehmet Ali ŞİMŞEK
10 Ocak 2021 23:57

Merhaba Antalya bölgesine en geç hangi hafta teslimat gerçekleşir? Tavsiye ettiğiniz hangi ırk?

Mesrul
Mesrul
10 Ocak 2021 20:11

Silkme 7 çerçevenin ücreti nedir

Erdem
Erdem
10 Ocak 2021 16:19

Merhaba ben sizden ari aldım Tokat almusda teslimat noktaları nerelerdir birde Almusa kesin getiricekmisiniz

Hamza
Hamza
10 Ocak 2021 01:24

kocaeli veya sakarya illeri için hangi arı ırkı uygundur acaba.ayrıca ben yeni başlıycam bu işe kaç kovanla başlamalıyım ? tahta kovanı ile satıyormusunuz o şekilde alsam

Nevzat
Nevzat
10 Ocak 2021 00:09

Şırnak idil ilçesine arı getiriyormusunuz.iki sene önce istemiştim getirmemişt iniz. Şayet Getirmeme gibi durumunuz olursa yakın olan mardin midyat ilçesine getiriyorsaniz adrese orasını yazarız.

Nevzat
Nevzat
Yanıtla  Ana Arı Gen
11 Ocak 2021 13:36

Tamam o halde mardin olarak yazarız.

Veysi ÖZGÖKÇE
Veysi ÖZGÖKÇE
09 Ocak 2021 10:57

Van koşulları için hangi arı ırkı uygundur

özcan
özcan
09 Ocak 2021 02:03
  1. Arı siparişi verdim ancak teslimat yerini değiştirmek istiyorum mümkün müdür?
Ramazan
Ramazan
09 Ocak 2021 00:16

ISPARTA ya tahmini ne zaman gelir 3 adet kovanlı sipariş verdim eğer gelme zamanı uygunsa siparişimi 20 paket daha düşünüyorum

Batuhan
Batuhan
08 Ocak 2021 23:20

Eskişehir’e de teslimat yapıyor musunuz

Batuhan
Batuhan
08 Ocak 2021 23:18

Eskişehir e hangi arı türünü önerirsiniz

berksun
berksun
08 Ocak 2021 18:11

merhabalar, arıcığa merağım var. muğla/ula dayım. 1 paket almak istiyorum. hangi türü önerirsiniz ve ula ya teslimatınız var mı? iyi çalışmalar dilerim.

Burak
Burak
07 Ocak 2021 17:22

Merhaba ben arıcılık kursuna yazıldım arıcılık yapmak istiyorum sertifikalı aldıktan sonra Erzurum’da hangi arı ırkı ile çalışmam gerekiyor bende kovanda yok sıfırdan basliycam kaç adet kovan almalıyım 8 kovanlı alsam olurmu Erzurum için beni bilgilendirin lutfen

Mustafa Yerlikayalar
Mustafa Yerlikayalar
07 Ocak 2021 16:08

Merhaba;
Arı almayı düşünüyorum ama Çankırı Şabanözü ilçesi için hangi ırk arı önerirsiniz
Karniyol mu Kafkasmı yada belfast mı

Son düzenleyen 13 gün önce by Mustafa Yerlikayalar
Kerim
Kerim
07 Ocak 2021 15:38

Giresun çevresinde hangi ırk ari almam daha verimli olur

Ender can
Ender can
07 Ocak 2021 00:49

Ankara gölbaşıiçin kafkas ve karniyol arı ırkı uygunmudur

ALİ ACAR
ALİ ACAR
06 Ocak 2021 16:51

Merhaba Yeni yılınız kutlu olsun birkaç sorum olacak arıcılık la ilgili bilgim çocukluğumda büyükbabamın yaptığında seyrettiğim kadar Ben Ankara da oturuyorum memleketim Çankırı ili Bayramören ilçesinde bulunan Köprülübey mahallesi buraya 2 veya 3 kovan arı almayı düşünüyorum 1. Hangi cins almalıyım 2. Kaç çıtalı almamı tavsiye edersiniz 3. Teslimat İlçeye mi yapılıyor Köye inermi 4. Teslimattan programını ne zaman öğrenebiliyoruz 5. Giyisi körük v.s. temini sizde varmı 6. Çift katlı aldığımız zaman arı adedide artıyor u teşekkürler

ALİ ACAR
ALİ ACAR
Yanıtla  Ana Arı Gen
07 Ocak 2021 09:04

Çok teşekkür ederim hayırlı işler

Mazak
Mazak
06 Ocak 2021 00:45

Karaman ve Mersin / orta toros dağları bölgesinde hangi ırk ile çalışılmalıdır. Anadolu ırkı olur mu? Anadolu ırkı Kafkas melezi midir. Teşekkürler kolay gelsin..

Ali ihsan
Ali ihsan
05 Ocak 2021 11:57

Selamun aleyküm paket arı çerçeve ölçüler 47.5 olarak da varmıdır.6 adet paket arı ve 2 adet kovanlı istemiştim.Mümkünse çercevelerin 47.5 olmasını istiyorum.Teşekkürler.

mesut
mesut
05 Ocak 2021 05:43

yerli arı siparişi verdim balıkesir için tavsiye eder misiniz

mesut
mesut
05 Ocak 2021 05:27

balıkesir için arı siparişi verdim nisanda teslim aldığımızda ne zamana kadar şurup takviyesi yapılmalı

Mehmet Selim Sipahi
Mehmet Selim Sipahi
04 Ocak 2021 15:54

Selamğn Aleyküm, Ana arı kafesinde kaç gün yaşar. teşekkür.

Mehmet Selim Sipahi
Mehmet Selim Sipahi
Yanıtla  Ana Arı Gen
11 Ocak 2021 19:55

TEŞEKKÜR

İsmail Çınar
İsmail Çınar
04 Ocak 2021 13:32

Sayfada tel no bulamadım başka ürün isteyebilir veya danışabilir hep mesaj ile mi irtibat kuruluyor

Veysel
Veysel
03 Ocak 2021 20:48

Hayırlı günler arı siparişi vereceğim Ayriyeten ekipmanda satıyormusunuz maske vs. Sadece kovan siparişimde vermek istiyorum (normal kovan) fiyatını belirtirmisiniz

Veysel
Veysel
Yanıtla  Ana Arı Gen
04 Ocak 2021 19:59

Cevabınız için teşekkür ediyorum fakat taban kovan fiyatıda sormuştum arılarla beraber kovan siparişimde vereceğim fiyat yazarsanız memnun olurum

Aydin
Aydin
03 Ocak 2021 14:25

izmir menderes özdere’deyim iki adet 7 çıtalık arı almak istesem bana en yakın nereden teslim alabilirim birde bu bölgeye en uygun ırk hangisidir

Son düzenleyen 17 gün önce by Aydin
İsmail Çınar
İsmail Çınar
02 Ocak 2021 21:10

Bursa m. Kemal Paşa da ikamet ediyorum arıcılıga yeni başlamak istiyorum 1 kovan dahi olsa adrese teslim ediyor musunuz hangi ırkı tavsiye edersiniz teşekkürler

Sabri özel
Sabri özel
02 Ocak 2021 19:55

Merhaba Kastamonu Doğanyurt ilçesinde arıcılığa başlayacağım hangi ırk önerirsiniz 10 kovan alacam nereye teslimat yapıyorsunuz en yakın bilgi verirseniz alım yapacam iyi çalışmalar

Sabri özel
Sabri özel
Yanıtla  Ana Arı Gen
03 Ocak 2021 12:24

Hangi arı ırkını tavsiye edersiniz ?

Oğuz
Oğuz
02 Ocak 2021 16:52

Merhaba. Bartın bölgesinde kestane balı için hangi ırkı önerirsiniz? Ve teslimat ne zaman yapılır? 40-50 adet almayı düşünüyoruz ama duruma göre 100 adete de çıkabilir.

Recep Okur
Recep Okur
02 Ocak 2021 10:43

Rize’ye teslimatınız oluyor mu? Oluyorsa takriben ne zaman olur?

Muhammed yazıcı
Muhammed yazıcı
02 Ocak 2021 04:24

Merhaba bayburta da teslimatınız varmı

erhan özgün
erhan özgün
02 Ocak 2021 01:38

Merhaba
Arıcılığa başlamak istiyorum Tıcari amaçlı 30 kovan ile
bartında yapmayı düşünüyorum arı ırkı hangisidir (araştırdığım kadariyla ANADOLUYA benziyor

ibrahim aydemir
ibrahim aydemir
01 Ocak 2021 21:06

iyi seneler8 citali 10adet almak istiyorum telefonla gorus.mek istiyoum

ibrahim aydemir
ibrahim aydemir
Yanıtla  ibrahim aydemir
03 Ocak 2021 19:09

trakyada angi irki terci edersini vene zaman teslim edesiniz

Emre
Emre
01 Ocak 2021 19:49

Paket arı siparişi için son tarih ne zamandır?

Son düzenleyen 18 gün önce by Emre
melik g.
melik g.
01 Ocak 2021 17:48

Hayırlı günler. 7 çerçeveli arı sipariş verdim. çerçeve ilave ederken yeni çerçeve mi kullansam daha iyi, yoksa kabartılmış çerçeve mi kullanmak gerekir?

AHMET SOYARSLAN
AHMET SOYARSLAN
31 Aralık 2020 21:09

Kütahya Tavşanlı 2 adet 8 çıtalık paket arı siparişi verdim.Yaklaşık olarak ne zaman teslim edilir?

Enver
Enver
31 Aralık 2020 13:26

İyi günler
ırk seciminde yerli irk diyor anadoludan farkı ne
3 kovan spariş verdiğimde 3 ayrı. Irkı nasıl belirtirim. Aynı arılık icin 3 ayrı ırk almak uygunmu bu ücırk hangilerini önerirsiniz.
Eskişehirden spariş verdiğimde nasıpse yaklaşık hangi tarihte gönderirsiniz

MUSTAFA
MUSTAFA
31 Aralık 2020 10:29

ısparta merkez 1000 rakımlı hangi ırk alsam iyi olur sipariş vereceğim ona göre vereğim

ercan ünlü
ercan ünlü
30 Aralık 2020 23:47

arıcılığı bilmiyorum ama,bigada arıcılık yapmak istiyorum,nasıl yardımcı olursunuz.
ercan ünlü

ercan ünlü
ercan ünlü
Yanıtla  Ana Arı Gen
31 Aralık 2020 15:02

5 kovan arı almak istiyorum kovanların 2.katıda olsun fiat ne olur…

Son düzenleyen 20 gün önce by ercan ünlü
ömer uysal
ömer uysal
30 Aralık 2020 08:16

iki kovan arı almak istiyorum. ankara beypazarı ilçesindeyim. geçen sene teslimatı ankara merkezde yapmıştınız. bu benim için zor oldu. teslimatı beypazarında yapar mısınız.