Paket Arı Siparişi

paket ari siparis formu 2
Paket arı ve çerçeve sayılarına göre ayırdığımız satılık arıları Türkiye geneli teslimat yapmaktayız. Yılın belirli aylarından arı satışı yaparak hizmet vermekteyiz. Sipariş süreci ve teslimatlar ile ilgili genel bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2023 yılı paket arı dağıtımları bitmiştir.
Bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

40 adet üzeri siparişlerinizde il farkı gözetmeksizin her zaman teslimat yapılır.

2024 yılı paket arı siparişleri için kaydınızı bırakmak isterseniz aşağıdaki formdan bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Sipariş alımları başladığı zaman sizlere bilgi vermekteyiz.

  40 adet üzeri siparişlerinizde il farkı gözetmeksizin her zaman teslimat yapılır.

  Dağıtımı Biten İller:

  AYDIN-İZMİR-MANİSA-ANTALYA-BURDUR-ISPARTA-DENİZLİ-MUĞLA-BALIKESİR-BURSA-ÇANAKKALE-TEKİRDAĞ-EDİRNE-KIRKLARELİ-YALOVA-KOCAELİ-SAKARYA-İSTANBUL-BOLU-DÜZCE-BİLECİK-ZONGULDAK-BARTIN-KARABÜK-KASTAMONU-AFYON-ESKİŞEHİR-KÜTAHYA-UŞAK-ADANA-MERSİN-KONYA-KARAMAN-SİNOP-SAMSUN-ANKARA-ÇANKIRI-KIRIKKALE-ÇORUM-AMASYA-AKSARAY-NEVŞEHİR-KIRŞEHİR-NİĞDE-KAYSERİ-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE-GAZİANTEP-K.MARAŞ-MALATYA-ELAZIĞ-TOKAT-YOZGAT-BAYBURT-GÜMÜŞHANE-SİVAS-ERZİNCAN-ERZURUM-KARS

  ADIYAMAN-HATAY-OSMANİYE-ŞANLIURFA-DİYARBAKIR-KİLİS-AĞRI-BATMAN-BİNGÖL-BİTLİS-HAKKARİ-IĞDIR-MARDİN-MUŞ-SİİRT-ŞIRNAK-TUNCELİ-VAN-ARTVİN-ARDAHAN

  Paket arı siparişi için aşağıda yazılanları iyice okuyup, 2024 yılı için ona göre sipariş verebilirsiniz.

  Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır olup, bazı illere ise otobüs ile gönderilmektedir.

  Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

  Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 
  Satış sonrası size nasıl destek sağlıyoruz öğrenmek için tıklayın… 
  8 cerceveli plastik kutulu ari 1 scaledAna Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Yine sorularınız olursa yorumlar kısmından da sorabilirsiniz.

  Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
  1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmayacaktır.

  2) Daha önceki yıllar bildiğiniz üzere 6-7-8-9 çerçeveli olarak vermekteydik. Bu yıl için müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sadece 8 çerçeveli olarak teslim edilecektir. Buradaki amaç, az çerçeve sayısı olduğu zaman arıcının tam olarak işini görmemesi ve belli bir standardı oturmak için alınan bir karardır.
  8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri yoğun arı ile kaplı ve baskın arı vardır, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1-2 çerçevesi de ballı olabilmektedir.


  3) Bu yıl için alacağınız arıların, ana arıları bir önceki yılın ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Ana arıların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyası kalmayabilir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez. Yıllık düzenli arı satışı yaptığımızdan eski analı koloni bulunmaz. Aynı zamanda ana arı üretimimiz olduğundan düzenli ana arı değişimi yapılmaktadır.

  4) Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (5 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmeniz garanti olacaktır. Yoğun arılı ve stresli kovanlarda ana arıyı bulmak zordur.

  5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir. Özel tercihlere bağlı olarak farklı ırklarda ayarlanabilmektedir. Belirtilen ırklar melez olup, internette resimlerini gördüğünüz arı ırkları ile birebir olmayabilir. Bundan dolayı arı ırkı konusunda garanti vermiyoruz.

  6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıda belirtilen oranda peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz. Fiyat güncellenmesi durumunda eski fiyatlar geçersizdir. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır. Tabi bu durum kaporasını yatıranlar için geçerli olmaktadır.

  7) Siparişler, genel Plastik Kutulu olarak teslim edilecektir. Eğer kovanlı olarak almak istiyorsanız daha önceden kovanlarınızı Avrasya Arıcılık internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. İlgili firmanın mağazasından veya ambar ile uygun olarak sizlere ulaştıracaktır. Oradan sipariş vererek arıları size teslim etmeden önce size kovanı ulaştıracaklardır.

  8) Çerçeve ölçüleri: 47,5*24 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz. Tarım bakanlığı ve dünya standartları ölçülerindedir.
  ana ari gen ari kovani9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları resimleri yukarıdadır. Ayrı arı kovan alacak müşteriler için geçerlidir. Kovan satın almak için burayı tıklayınız.8 cerceveli plastik kutulu ari scaled10) Teslimat ve Teslimat İlleri: Nisan ayı içinde dağıtımlara başlıyoruz. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru hareket ediyoruz. Nisan ayı başı gibi teslimat yapılacak olan illeri ve teslimat tarihlerini il il açıklamaktayız. Sıcak ve sahil kenarı yerlerden başlayıp soğuk yerlere dağıtım yapıyoruz. Dağıtımlarla ilgili tarihleri buradan il il yazıyoruz. Dağıtım yerini, dağıtılacak yerleri ve teslim edilen yerleri Nisan ayı geldiğinde görebilirsiniz. Havaların ısınmasına bağlı olarak dağıtım olacaktır.

   

  Ayrıca; ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

  Sorularınız varsa, bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz.

  Paket arı fiyatları ve her şey dahildir.

  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. 8 çerçeve alacağınız arı 5-6 çerçevesinde kapalı ve açık yavrulu olup, son çerçeveler ise yine baskın arılı bir şekilde bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

  Paket Arı Sipariş Formu

  Sipariş formunu doldurduktan sonra siparişinizin bize ulaştığına dair, hem e-posta adresinize hemde telefon numaranıza bilgilendirme mesajı gelecektir. İkisinden birinden bilgilendirme geldiyse siparişiniz bize ulaşmış demektir.

  Sipariş alımları başlayınca burada sipariş formu olacaktır. Şimdilik sadece bu sayfanın başında bulunan Paket Arı Haberdar formunu doldurup gönderebilirsiniz.

  Kapora olarak; her sipariş adeti için belirli bir kapora alınmaktadır. Geri kalan ödemeyi arı teslimatında alınacaktır.

  Kredi Kartı İle Satın Alınız…

  PTT ve Banka Hesap Bilgileri: 
  Cihan ALBAYRAK/Öykü ALBAYRAK
  PTT IBAN:
  TR250080700438206307797001
  Ziraat IBAN:
  TR970001000224266831785001

  Ödeme yaparken, sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan sonra en geç 48 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. 48 saat içinde mesaj gelmezse yazınız.

  Ek olarak aşağıdaki notları okuyunuz…

  1) Sipariş verip, bizden onay SMS gelmeyen müşterilerimiz varsa lütfen bize iletişim kısmındaki telefon numaralarımızın WhatsApp’tan yazmaları rica olunur. Ekleme ve artırma yapanlar için geçerli değildir. Ödeme sonrası 2 gün içinde hiç onay sms gelmeyenler için geçerlidir. Sipariş veren kişi ile ödeme yapan kişilerin isimleri farklı olmasından kaynaklı olarak siparişleriniz onaylanmamış olabilir. Onay sms’i geldiyse dikkate almayın lütfen.

  2) Dağıtımlar için yola çıkarken şoför numaralarınızı sizlerle paylaşmaktayız ve yaklaştıkları zaman arayacaklardır. Arılarla ilgili ve teslimatta veya sonrasında yaşanan sorunlar için şoförleri aramayınız bizlere ulaştırın lütfen. Daha önceki yıllarda yaşanan sıkıntılardan gördük ki, müşteri ben şoförü arıyla ilgili aramıştım ve yardımcı olacaktı diyor ama bunu biz günler sonra öğrenmiş oluyoruz. Şoför sadece arının yerine tesliminde sorumludur. Arı ile ilgili sorundan dolayı size yardımcı olamaz sadece geçiştirmek için cevaplar verebilir. Arı ile ilgili sorun ve sıkıntılar için iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan ulaşınız.

  3) Artan nakliye ve yakıt fiyatlarından dolayı belirli bir noktalara kadar gelmeniz gerekiyor. Sipariş güzergahına bağlı olarak teslimatlar yapılacaktır. Yola çıkınca yol güzergahı hakkında şoför bilgisini veriliyor. Şoför numaraları yol çıkmadan önce sizlere SMS olarak atılmaktadır.

  4) Ekleme ve artırma yapacak olan müşterilerimizin yeniden ödeme ve kaparo yatırması gerekmekte olup, güncel fiyat üzerinden listeden artırma yapılacaktır.

  Diğer sorularınız için WhatsApp  hattımızdan da bizlere yazabilirsiniz.

  ana arı siparişiSon olarak, aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır. Yorumlara gün içinde cevap vermeye çalışıyoruz. Acil durumlarda Whatsaptan yazarsanız gün içinde mutlaka döneriz.

  Yorum yapılırken bilgiler kısmına telefon numarası yazılmayan ziyaretçilerin yorumları engele yani spama takılmaktadır. Telefon numaralarını girelim lütfen.

  guest

  9.4K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments