Paket Arı Siparişi

paket arı sipariş formu resmiGoogle Play uygulamasını yüklemek için tıklayın… 

2021 Yılı Arı Teslimatları Başladı… 

Teslimat Tarihi Belli Olan İller
IĞDIR : 18.04.2021 – Dağıtıldı.
ANTALYA: 20.04.2021 – Dağıtıldı.
İZMİR: 26.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)
MANİSA: 26/27.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)
ÇANAKKALE: 28/29.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)

Araçlarımız yola çıkmadan 1 gün önceden şoför numarasını SMS ile göndermekteyiz. Her aşamada gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Çok yoğun olduğumuzdan gün içinde telefonlara bakmakta sorun yaşanabilmektedir. Aşağıdaki yorumlar kısmında yazmanız durumunda gün içinde dönüşler olmaktadır.

Not: Diğer illerde hafta içinde belli olacaktır ve belli oldukça buraya yazıyoruz. Ülkemizdeki düzensiz hava şartlarından dolayı planlamalarda değişiklik olabilmektedir. Bu yıl mevsim şartları önceki yıllara nazaran çok kötü gittiği için mevsimsel olarak bulunduğunuz yerde gecikmiş sayılmazsınız. Nisan ayı hala Mart ayı gibi gitmektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Teslimatı Yapılacak Olan İller

Eskişehir Manisa – Planlandı
Giresun
Amasya Gümüşhane Nevşehir
Ankara Iğdır – Dağıtıldı Niğde
Antalya – Yolda Isparta Ordu
İstanbul Rize
Balıkesir İzmir – Planlandı Sakarya
Bartın Kahramanmaraş Samsun
Bayburt Karabük Sinop
Bilecik Karaman Sivas
Bolu Kars Tekirdağ
Kastamonu Tokat
Bursa Kayseri Trabzon
Çanakkale – Planlandı Kırıkkale Uşak
Çankırı Kırklareli Yalova
Çorum Kırşehir Yozgat
Düzce Kocaeli Zonguldak
Edirne Konya
Erzincan Kütahya
Erzurum Malatya

* Bulunduğunuz ilin planlaması yapılınca bir kaç gün önceden SMS ile de gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Belli olan dağıtım illeri yukarıda ayrıntılı olarak yazılmaktadır.

* Eski siparişlerde artık herhangi değişiklik veya artırma yapamıyoruz fakat iptal ve iade işlemleri için WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

* Siparişlerdeki adet artırımları bitmiştir.

* Eski yıllarda elinizde olan plastik kutuları 20 TL karşılığında iade edebilirsiniz.

* Dağıtımlar ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilir yada WhatsApp hattına bildirebilirsiniz. Gün içinde gerekli dönüşler mutlaka yapılır.

2021 yılı satılık arı – paket arı sipariş alımları bitmiştir. Yeni yapılacak olan dağıtımdan haberinizin olmasını istiyorsanız aşağıda form aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Satılık Arı – Paket Arı Haberdar Formu  Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

  Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

  Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

  2021 Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
  1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

  2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
  7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
  8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
  9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

  3) 2021 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2020 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

  4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

  5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

  6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıdaki tabloya göre peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

  7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda notlar kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 100 TL’dir.

  8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

  9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

  10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlara başlıyoruz. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

  Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

  Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır.

  Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
  PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

  7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 600 TL
  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 650 TL 
  9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 700 TL
  Not:
  Sipariş için en az 5 adet olmalıdır. Sipariş formunu doldururken en az 5 adet olarak geçmeniz gerekir. 5 adet altı siparişler dikkate alınmamaktadır.

  PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 100 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır. Kovanlı olarak almış olduklarınızda katını da istiyorsanız sipariş formunu doldururken notlar kısmına katını yada katlarını da istiyorum diye yazınız.

  7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 650 TL Bitti. 
  8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 700 TL Bitti. 
  9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 750 TL Bitti. 
  İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) :   100 TL  Bitti.
  Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

  PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
  7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 430 TL Bitti.

  Teslimat Tarihleri: Teslimatlara başlamış bulunmaktayız. Yukarıda planlaması yapılan illere dağıtımlar yapılacaktır. Dağıtımda sıcak illeri önce olup, o şekilde ilerlemekteyiz.

  Ödeme Yaparken: Toplam sipariş tutarının 1/5’ini (5’te 1’ini) kapora olarak yatırmanız yeterlidir, gerisi arı teslimatında alınacaktır. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

  Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
  Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
  PTT Hesap No: 6307797
  Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001 

  Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.  ana arı siparişi

  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

  guest
  6.6K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Niyazi Aydin
  Niyazi Aydin
  21 Nisan 2021 12:57

  Sorulan sorulara sürekli gelecek zaman ekleyerek cevap veriyorsunuz. 1 haftadır ancak indirin dağıtımını yaptınız ve herkese ay sonuna kadar gelir diyorsunuz. Takvimi lütfen yayınlayın herkes rahatlasin

  DURSUNALİ BALCI
  DURSUNALİ BALCI
  21 Nisan 2021 12:09

  Rize ye dağıtım ne zaman başlıyor çünkü orman gülü açmak üzere nisan bitmeden gelse iyi olur teşekkür ederim

  Emre dere
  Emre dere
  21 Nisan 2021 11:46

  Bartın dağıtımı ne zaman bize gün verirmisiniz.projemiz askıda kaldı üzüntü içerisindeyiz.lütfen bu ay sonuna kadar teslim etmenizi bekliyoruz.bilgilendirirseniz sevinirim.

  İsmail ôztürk
  İsmail ôztürk
  21 Nisan 2021 11:45

  Ücgundur ayni illeri yola cikartmaya çalisiyorsunuz henuz sadece ıgdiri dagittiniz baska dagitilan il yok yavaşsiniz cok gec kaldik

  hüseyin avni kılınç
  hüseyin avni kılınç
  21 Nisan 2021 11:31

  Karaman / Ermenek ten bu teslimat olur mu bekleyenler var

  Şalom Yıldız
  Şalom Yıldız
  21 Nisan 2021 10:03

  Ben kastamonuda Salim Yıldız ben iki plastik paket arı sipariş etmiştim. Gelirken bir adet anadolu neleri ana istiyorum.arilarin teslimatında parasını ödesem olurmu.selamlar.

  Mikail
  Mikail
  21 Nisan 2021 09:18

  İstanbul Çatalca dağıtım ne zamana olur ?

  Mikail
  Mikail
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  21 Nisan 2021 14:01

  Peki Tekirdağ dağıtımından öncemi olur sonramı olur

  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  21 Nisan 2021 08:17

  Merhaba hayırlı günler planlamanıza baktığımda bu hafta Çankırı görünmüyor ay sonunu bulacak herhalde bari önümüzdeki hafta ortasında falan getirseniz geç kalıyo

  DURSUNALİ BALCI
  DURSUNALİ BALCI
  21 Nisan 2021 04:29

  Rizeye arı ne zaman başlıyor çünkü orman gülü açmak üzere nisan bitmeden gelirmi gelmesi lazım teşekkür ederim

  Ahmet KOÇLU
  Ahmet KOÇLU
  21 Nisan 2021 04:26

  Gümüşhane’ye plastik kutulu 8 çıtalı Kafkas arı aldım en geç Nisanin ikinci haftası gelir demiştiniz kaybımiz var telafisi nasıl olacak ? Gümüşhane’ye teslimatı ne zaman planlayacaksiniz acaba

  Turgay sunar
  Turgay sunar
  20 Nisan 2021 23:17

  Kutahya bolgesine nezaman teslim edeceksiniz..çok geç kaldiniz bal akimi baslicak yakinda

  Aziz Yıldız
  Aziz Yıldız
  20 Nisan 2021 22:50

  Trabzon of siparişleri hanki kun yola çıkacak bellimi bilki verirmisi iz

  Metin KILINÇ
  Metin KILINÇ
  20 Nisan 2021 21:40

  Kayseri’ye ne zaman gelirsiniz. Ayrıca ballıktaki çıtalar mum için kanalları açık mı?

  Son düzenleyen 1 gün önce by Metin KILINÇ
  ömer
  ömer
  20 Nisan 2021 20:43

  TRABZON da dağıtım ne zaman olur

  Bülent
  Bülent
  20 Nisan 2021 18:43

  Kolay gelsin. Hocam hala illerin planlamasını göremedik. Malatyada çiçekler açalı 1 haftayı geçti. Artık gelmenizi bekliyoruz. En kısa sürede planlama yapılsa iyi olur. Sizlere tekrardan kolay gelsin. İNŞALLAH hayırlısıyla bu sene yetiştiririz.

  Hamza
  Hamza
  20 Nisan 2021 18:11

  Sakaryaya ne zaman teslimat yapılacak ? Mayıs ayına kalmaz inşallah

  Salih
  Salih
  20 Nisan 2021 17:44

  S.A
  Rize de komar çicekleri aciyor nezaman teslim olur kovanlar

  Son düzenleyen 1 gün önce by Salih
  Savaş cangül
  Savaş cangül
  20 Nisan 2021 17:32

  Arı istemiyorum sadece on ilave kat istiyorum

  Kürşad Çok
  Kürşad Çok
  20 Nisan 2021 17:28

  Merhaba 10 kovan 9 çıtalı çiftkatlı siparişim var yerim Hayrabolu ve Babaeskinin ortasında Trakyaya tek araç mı çıkacak dağıtım için yoksa Şehir şehir mi? Çıkacak benim bunu önceden konuşup belirlemem lazım ama ulaşamadım bu konuda bilg verirseniz sevinirim adresimde Tekirdağ yazmasına rağmen 1 saat uzaktayım Tekirdağa

  Savaş cangül
  Savaş cangül
  20 Nisan 2021 16:51

  10 kovan arı sparisi veremistim izmire.kat ilavesi yapabilirmiyiz

  Hasan Alatan
  Hasan Alatan
  20 Nisan 2021 13:13

  Merhaba eskişehire siparişim var. Aldıktan sonrada 100 km mesafeye götüreceğim. Teslimat saatlerinde sokağa çıkma saatlerine dikkat edilirse çok iyi olur.

  ömer
  ömer
  20 Nisan 2021 11:37

  Merhabalar Ankara’ya dağıtımları ne zaman yapmayı planlıyorsunuz .

  Cüneyt
  Cüneyt
  20 Nisan 2021 11:14

  Tekirdağ ergene için net teslim tarih ne düşünüyorsunuz bilgi verebilirmisiniz ve ben 27 ad 8 çerçeveli ari siparişi vermiştim bnm ariliğim ilçeye 1 km uzaklikta acaba nakliyeci arkadaşlar bana yardimci olurlarmii daha önce aldiğimda yaklaşik 25 km uzağa gitmiştim arilarimi teslim almayaa

  Oguzhan günay
  Oguzhan günay
  20 Nisan 2021 00:33

  Bende bir musteriyim sabir riski veren allah dir ince hesap yapmayalim ramazan ayi hurmetine allah bereket versin bunarda istemezmi parasini almis bir an once dagitayimda sorumlulugu ustumden atayim diye verenler siz gonullu verinki bizimde malimiz hayir etsin ben kendi adima musteri olarak helalim

  Sabri Eraslan
  Sabri Eraslan
  20 Nisan 2021 00:06

  Sayın yetkililer. Bu yılkı dağıtımınız çok geç kalmıştır. Geçen yıl 8 NISAN da BILECIK e teslim almıştık. Bu gecikme 20 – 25 gün ediyor. Zamanında gelmiş olsaydı 7 çerçeve ari bu zaman zarfında 9 çıta olurdu. Bizim bu arada ki kaybımız ne olacaktır. Telafisi varmı dır.

  Oguzhan günay
  Oguzhan günay
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  20 Nisan 2021 00:25

  Bende bir musteriyim sabir riski veren allah dir ince hesap yapmayalim ramazan ayi hurmetine allah bereket versin bunarda istemezmi parasini almis bir an once dagitayimda sorumlulugu ustumden atayim diye verenler siz gonullu verinki bizimde malimiz hayir etsin ben kendi adima musteri olarak helalim

  Çetin
  Çetin
  19 Nisan 2021 23:03

  Merhaba. Nisan ikinci hafta teslim tarihli 7 çerçeveli arılarım var sizde. Size zahmet arılarıma ham Petek girin. Teslime kadar 8 veya 9 çerçeveli olsunlar, öyle teslim alırım:))

  Muhammet
  Muhammet
  19 Nisan 2021 22:31

  Hayırlı işler erzuruma net olarak teslim nezaman olacak acaba?

  Salim Yıldız
  Salim Yıldız
  19 Nisan 2021 22:12

  Merhaba hayırlı akşamlar tahmini olarak kastamonuya nezaman teslimat yapılır.

  ÖMER ERDEM
  ÖMER ERDEM
  19 Nisan 2021 21:48

  Nisanın 2 haftasından geç kalmayız diyordunuz. Neredesiniz? Ardeşen Rize yi ne zamana planlıyorsunuz.

  İsa
  İsa
  19 Nisan 2021 21:46

  Erzurum aşkale 10 adet kovanlı katli sipariş vermiştim. Ana yola 10 12 km içeride olduğumuzu söylemiştim. Yardımci olacaginizi söylemiştiniz. Erzuruma teslimat ne zaman yapılacak acaba..

  Ersin Coşkun
  Ersin Coşkun
  19 Nisan 2021 17:34

  Erzurum a teslimat ne zaman olacak.. Bize en gec 25 Nisan demiştiniz

  Mehmet
  Mehmet
  19 Nisan 2021 16:27

  Afyonkarahisar bu hafta olur mu teslimat

  Ahmet
  Ahmet
  19 Nisan 2021 16:04

  Merhabalar,
  Dağıtımlarınız 1. tur ve 2. tur şeklinde mi olacak, yoksa tek dağıtım ile mi gerçekleştireceksiniz ?

  Mehmet
  Mehmet
  19 Nisan 2021 15:43

  Merhaba Konya ya ne zaman gelecek arılar? Ona göre izin alacağım.

  coşkun çakır
  coşkun çakır
  19 Nisan 2021 15:06

  balıkesir hazirana kalıcak galiba

  Murat
  Murat
  19 Nisan 2021 14:05

  1-Balıkesir’e bu hafta içinde teslimat yapılacak mı?
  2-Ana arı siparişi versem kaç günde elime ulaşır?

  İrfan işler
  İrfan işler
  19 Nisan 2021 12:33

  Arı satışı yapıyormusunuz arı almak istiyorum

  Halil Çakır
  Halil Çakır
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  20 Nisan 2021 00:45

  30 adet kafkas arısı katlı kovanlarıyla birlikte almak istiyorum amasyadan teslim alınmak üzere bilgi verir misiniz?

  Ahmet
  Ahmet
  19 Nisan 2021 12:24

  Kolay gelsin Bursa ne zaman yola çıkacak? Geçen hafta haftaya teslim etmiş oluruz denmisti ama bu haftada listede yok

  emrullah kücükmemiş
  emrullah kücükmemiş
  19 Nisan 2021 12:20

  iyi günler kütahyaya teslimat ne zaman olur acaba

  Özgür DEMİRİ
  Özgür DEMİRİ
  19 Nisan 2021 11:57

  merhaba, kars’a teslimat ne zaman olacaktır

  Cihat Avcı
  Cihat Avcı
  19 Nisan 2021 11:02

  Çanakkale Biga 23 , 24 Nisan araba yola çıkacak yazıyor hafta sonu sokağa çıkma yasağı var biz kozcesme köyünden 5 arıcı 37 siparişimiz var Biga ya 20 km köye teslim olurmu Arı lar nerede üretildi

  Kemal
  Kemal
  19 Nisan 2021 10:57

  İstanbulda sezon zaten çok kısa daha fazla geç kalmamız gerekiyor.
  geçen sene 15 nisanda aldığımız arılar bile zor yetiştiler.
  Biran önce programa alırsanız iyi olacaktır. Kolay gelsin

  Ümit çakır
  Ümit çakır
  19 Nisan 2021 10:53

  Balıkesir Gönen e bu hafta da gelmicek mi

  Safak
  Safak
  19 Nisan 2021 07:43

  Merhaba, Kocaeli’ye bu hafta içi teslimat olmaz mı ? Hava durumu 4-5 gün güzel gösteriyor. 5 Kovan (katlı) siparişim var. Arılık, ana yola çok yakın (500-1000m). Buraya getirilir mi, yoksa yol kenarından mı almam gerekir. Aracım almaz o yüzden soruyorum.

  Osman
  Osman
  19 Nisan 2021 00:18

  7 çerçeveli de kaç arı oluyor ivinde

  Erdem
  Erdem
  19 Nisan 2021 00:13

  Abi ben sizden Tokat almusa Kafkas f1 7 çıtalı plastik kutulu arı sipariş vermiştim ben 14 yaşındayım bana 14.00 -18.00 saatleri arasında sokağa çıkmak serbest ben bu saatler arasında sizden arıyı teslim alabilirim babamın işleri çok yoğun benden başka kimse arıyı teslim alamaz benim için ya Tokat Almus çevreli köyüne yada 14.00-18.00 bu saatler arasında teslim ederseniz çok sevinirim bal akımına 1 hafta falan kaldı tahminimce şimdiden ilginize tşk ederim

  mesut
  mesut
  19 Nisan 2021 00:06

  teslimat genelde hangi saatler arasında yapılıyor 15:00 e kadar alabiliyor muyuz. Balıkesir ay sonuna kadar yetişir mi

  İbrahim Şen
  İbrahim Şen
  18 Nisan 2021 23:04

  Bilecik teslimat tarihi belli oldu mu? Kalan bakiyeyi kredi kartı ile siteden nasıl odebilirim

  İsmail ôztürk
  İsmail ôztürk
  18 Nisan 2021 22:34

  Kastamonuya ari teslimatiniz hangi gun olacak zaman daraliyor bilgi verirmisiniz

  Aykut Yıldız
  Aykut Yıldız
  18 Nisan 2021 22:02

  Bursaya teslimat ne zaman yapılacak acaba hala bi tarih verilmedi.geç kalındı bu sene biraz

  Emre
  Emre
  18 Nisan 2021 21:30

  Kolay gelsin zonguldak merkeze teslimat ne zaman tam günü bellimi

  Bülent
  Bülent
  18 Nisan 2021 18:47

  Selam Aleyküm Malatya siparişlerimizi bekliyoruz artık. Bu hafta olsa bizde sezona yetişelim. Kolay gelsin. İNŞALLAH bu sezon bu işin altından hepimiz kalakarız.

  ozan
  ozan
  18 Nisan 2021 15:28

  Silkme arı da mı plastik kutuda geliyor? Birde silkme arının anası çiftleşmiş mi geliyor? Son olarak ben kütüğe silkeleme yapacağım. Arıları silkeledikten sonra anayı hemen bırakmalı mıyım yoksa 1 gün ana kutusuyla kütüğün içinde kalmalı mı? Sanırım ananın kokusuna alıştıkları için kesmezler?

  Son düzenleyen 4 gün önce by ozan
  ozan
  ozan
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  18 Nisan 2021 19:52

  Soruyu yanlış anlamışsınız sanırım. Gelen ana çiftleşmiş mi oluyor diye sormuştum. Teşekkürler.

  Mehmet EminYiğit
  Mehmet EminYiğit
  18 Nisan 2021 14:22

  Ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile yapabilir miyiz. Edirne teslimat ne zaman. Selsmlar

  Mehmet EminYiğit
  Mehmet EminYiğit
  18 Nisan 2021 14:11

  İyi günler. Edirne teslimat ne zaman bilgi verir misiniz. Selamlar

  Ürfani Altunbaş
  Ürfani Altunbaş
  18 Nisan 2021 13:39

  Merhaba Cihan bey 20 paket arı sipariş vermiştim Sivas Koyulhisar teslimi Nisan ayı içinde alabilirsem memnun olurum çünkü mayıs girince İstanbula gidecem not Erzurum da Erzincan Kars Gümüşhane dağıtımı sivasta önceye bu şehirlere giderken bizim kazadan geçiliyor sulehri den Koyulhisar dan zarardan teslim alabilirim lütfen bir yardımcı olun

  Ahmet Zeyrek
  Ahmet Zeyrek
  18 Nisan 2021 12:42

  Merhaba samsunu unutmayın dört gözle bekliyorum yolunuzu kolay gelsin

  Murat güçbilmez
  Murat güçbilmez
  18 Nisan 2021 12:01

  SLM sayın arıgen ığdır Rize ordu haftaiçi teslim edilr diyorsunuz konya aysonu teslim yazılmış konya ığdır Rize dendahamı soguk aysonu teslim edilirse 23 güngeç almış olacagız mümkünse bu hafta içi gönderirseniz memnun oluruz konya hem yakın hemde iyi sıcak saygılar

  Emre dere
  Emre dere
  18 Nisan 2021 11:15

  Bartina teslimat ne zaman 23 Nisan tarihine kadar teslim edilir mi il dışındayım.teslimata göre plan yapacam.

  halil
  halil
  18 Nisan 2021 11:06

  teslimatlar gecikti canakkale için soyluyorum hafta sonuna bırakmayın musaade edilmiyor. elge olsa bile cıkış izni yok dedi emniyet, floranın da tam ortası yani kactı kacacak.

  mustafa
  mustafa
  18 Nisan 2021 10:59

  sinopa ne zaman sevkiyatınız

  Osman
  Osman
  18 Nisan 2021 10:30

  Rize de ormangülleri açmaya başladi sezon geldi arılar gelmedi

  Mehmet
  Mehmet
  18 Nisan 2021 04:38

  Balıkesir’e buhafta içiteslimat yapılacakmı .

  İbrahim Şen
  İbrahim Şen
  18 Nisan 2021 03:33

  Merhabalar sizden 2.kez paket arı alıyorum. Bazı sorularım var.
  1. Yukarıdaki teslimat maddelerine katılıyorum.fakat 23 Nisan sonrası pandemi yasaklarının artması durumu var. O beni korkutuyor. Böyle birşey olursa, ne yapacağız?
  2. Benim teslimat adresi Bilecik Pazaryeri yazdım. Yukarıdaki il teslimatlarinda önce bursa olursa, sizi arasam değişiklik yapabilir miyiz.
  3. Düşük ihtimal olsa bile, arılar Fiat Doblo araçta 1 gece kalmak zorunda kalabilir. sıkıntı olur mu?

  mesut
  mesut
  18 Nisan 2021 00:07

  Balıkesir bölgesine ne zamana tahminen başlayabilir teslimatlar

  Nurhan
  Nurhan
  17 Nisan 2021 23:46

  Merhaba,
  İstanbul Avrupa yakasında dağıtım hangi semtte yapılacak?

  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  17 Nisan 2021 22:35

  Çankırı ne zaman gelir acaba.plastik kutuyla gelecek demi plastik kutular bizde kalıyo demi

  Son düzenleyen 4 gün önce by Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  18 Nisan 2021 12:23

  Çankırı ne zaman teslim edilir diye sormuştum ona cevap vermemişsiniz

  Emre
  Emre
  17 Nisan 2021 21:57

  Konya ve ilçelerine siparislerimizin teslimatı ne zmana kadar gerceklesmis olur

  Mehmet
  Mehmet
  17 Nisan 2021 20:56

  Afyonkarahisar arılar ne zaman gelir tam tarih belli oldu mu

  OSMAN
  OSMAN
  17 Nisan 2021 20:32

  Tekirdağ Çorlu bölgesi için öngördüğünüz dağıtım tarihi nedir? Birde kanola bitkileri çiçek açmış durumda hiç besleme yapmamayı düşünüyorum bu doğru bir işlem midir?

  Son düzenleyen 4 gün önce by OSMAN
  mustafa
  mustafa
  17 Nisan 2021 19:56

  rize ye dağıtım tarihi ne zaman belli olur

  Murat güçbilmez
  Murat güçbilmez
  17 Nisan 2021 19:26

  SLM paket arı teslimat sırasında ödeme nakit mi yoksa Kart çekimi varmı

  Alper Vural
  Alper Vural
  17 Nisan 2021 19:00

  Eskişehir teslimatını bekliyorum hafta içi olursa iznimi ayarlamam gerekecek. Tarihler net belli değil ama önümüzdeki hafta olur mu

  Yusuf
  Yusuf
  17 Nisan 2021 17:22

  Aksaray a teslimat ne zaman başlayacak

  Selim
  Selim
  17 Nisan 2021 16:33

  Manisa Salihli den sipariş vercektik ama inşallah geç kalmamışizdir. Sipariş verebilirmiyiz