Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiGerekli ayrıntıları okuduktan sonra sipariş formu yazının altındadır.

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

Not: Kovanlı arı fiyatlarda güncelleme olmuştur. Daha önce sipariş veren müşterilerimiz dikkate almasınlar. Plastik kutulu olan arı fiyatlarımız aynıdır. 19/02/2020

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini 2020 yılı içinde almaya başlamış bulunmaktayız. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
6 Çerçeveli Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2020 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2019 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz 1/3’ini peşin olarak ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödemesi ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 80 TL’dir. 

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Mart sonu ve Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. Eğer aldığınızdan zaman daha düşük bir fiyat güncellemesi yapıldı ise iade işlemi yapılır, eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz düşük olan fiyattan hesaplanır.

2020 Paket Arı Fiyatları (Fiyatlara her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz. Katların çerçevesi vardır.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 360 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 400 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 440 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 480 TL 

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 80 TL’dir. Katın çerçeveleri bulunmaktadır.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 450 TL 
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 500 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 550 TL 
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 600 TL 

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 350 TL (Plastik kutuda gelir)

Teslimat Tarihleri: 2020 yılı MART sonu ile NİSAN ayı içinde olacaktır.

Ödeme Yapaken: Ödemenin üçte birini yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan 2 gün içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Paket Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

CEP TELEFON NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket arı çeşidini seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Ödemenin üçte birini kaparo olarak yatırınız)

ADRESİNİZ-Açıklama (Eklemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.)


Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.

ana arı siparişi

ana-ari

2623
Kimler Neler Demiş?

avatar
Şefik Karagöz
Şefik Karagöz

Adıyaman kahta ilçesine teslimat oluyor mu ve ne zaman yapılır. Hangi ırkı önerirsiniz

Mustafa aş
Mustafa aş

Iyi gunler ben başka hesaptan yolladım denilen miktarı 480 tl nin 3/1 ini 160 tl yi bir yanlışlık olmaz deyilmi

Şevki özel
Şevki özel

Selamaleyküm Karaman akçaşehir kasabasında ikamet ediyorum hobi olarak düşünüyorum hangi cins almalıyım burda en çok Kafkas duyuyoruz 7 çıtalik 2 kovan almak istiyorum aldıktan sonra bakımı ile ilgili bilgi için yardımcı oluyormusunuz

Mustafa aş
Mustafa aş

Ben yeni sipariş verdim 9 çerçeveli plastik kutulu kafkas ırkı bana dönüş yapilacak mı tesekurler

Samet
Samet

Trabzonda hangi arı calışır acaba 3 kovanda ben istiyorum. arayında görüşelim teşekkürler 🙏

ilker Pamukçu
ilker Pamukçu

Selamın Aleyküm, uzun zamandır okuyorum ve sizi izliyorum. Net olması açısından sorularım şöyle: ( Öncelikle ilk başlangıç olarak 2 kişi 1 er kovan düşünmekteyiz bunu belirteyim )
1- bu sezon için sipariş vermekte geç mi kaldım?
2- İstanbul – Şile/Ağva’da bahçemizde yetiştirmek istiyoruz, hangi cins alalım?
3- biz iki bacanak başlangıç olarak 1 ‘er adet ağaç kovanlı ve 7 petekli ana arısı da dahil set düşünmekteyiz, yeni başlayanlar için bu set uygun mu?
3- Teslimat İstanbul – Pendik
4- Bu kriterdeki set bize kaçar liraya mal olur?
Bu iş aşk işi, umarım hayırlısı olur. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Mehmet
Mehmet

Merhaba, Rize bölgesine geçen sene kaç defa ve hangi tarihlerde dağıtım yapmıştınız? Bu seneki tahmini dağıtım tarihleriniz nedir? 1200 Rakımda olduğum için baharın geç gelmesi nedeniyle teslim tarihine göre kaç çerçeveli kovan alacağıma karar verip ona göre siparişi vermeyi düşünüyorum.

Keziban Ayçiçek
Keziban Ayçiçek

İyi akşamlar.Geçen yıl aldığım 4 kovan arınin teslimatını fedakarlıkla yapmıştınız..Ama maalesef ben bu işi yapamadım.Üç kovanım öldü.Tekrar 7 çerçeveli 3 plastik kutu arı siparişi verdim.Ödemeyi yaptım.Bu sefer başaracağız inanıyorum.Şimdiden teşekkürler.

Bekir
Bekir

Nevşehir avonos Özkonak için çift katlı 9 çıtalı üç kovan arı almak istiyorum hangi arı ırkı uygun

Kamber
Kamber

Ankara cubuk ilçesinde hangi arı iyi olur hobi amaçlı yapacağamda çokta bir bilgin yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Onur
Onur

İzmir karaburun icin hangi irk ari almamiz gerekir.tesekkurler

Şenol Kurt
Şenol Kurt

Trabzon için hangi ırk tavsiye ediyorsunuz? Ayrıca en az kaç kovan almalıyım. Trabzon a teslimat var mı?

Yusuf Candemir
Yusuf Candemir

MARDİN/ Midyat teslimat varmı beş kovan için

Nahit Bilir
Nahit Bilir

Merhabalar Sapanca ya teslimatınız varmı varsa hangi tarihlerdedir.Ayrıca Sapanca da kestane ağacının ağırlıkta olduğu düşünülürse hangi ırk arı önerirsiniz teşekkür ederim.

kurban
kurban

selamun aleyküm ben bir kovan hem hobi hemde deneneme amaçlı 7 çitalı kafkas paket arı almak istiyorum 1 kovan için yardımcı olurmusunuz afyon teslimatı hangi ayda yapa bilirsiniz

Gökhan Yardim
Gökhan Yardim

Merhaba İzmir 3 adet kovan almak istiyoruz kovanları nezaman teslim edersiniz yaklaşık bir tarih varmı teşekkürler

Özlen Deniz
Özlen Deniz

Mersin tarsusdan 5 adet paket arı almıştım,bu bölgeye teslimat ne zaman olacak

Zekeriya Hızır
Zekeriya Hızır

Selamünaleyküm Marmara bölgesi için en uygun ırk hangisidir bide 5 çıta olarak iki ayrı arı sizden temin edebilirmiyiz

Hamza
Hamza

Selamlar ben Trabzon akcaabat Akçaköy den yazıyorum burası ıcın en uygun ırk hangısı bırde yayla zamanı Gümüşhane vede Bayburt da yabıyoruz yaylamızı

Harun
Harun

Merhabalar konya için Çift katlı 9 çıtalı kovan ve ari almayi düşünüyorum kovanlarinizda polen tuzağı bulunmaktamıdır yardimci olursaniz sevinirim Teşekkürler

Turgay
Turgay

Canakkale/ biga hangi irk tavsiye ediyorsunuz

Ali Taşbaş
Ali Taşbaş

Konya bölgesinde hangisi uygun merkez

Fikret curuoğulu
Fikret curuoğulu

Selamlar sparişi nisanda verebilirmiyiz çünkü nisana kadar yürddışında olacam o yüzden gelince vereyim diye düşündüm 15 nisandan sonra

tarkan
tarkan

Ana arılar melez demişsiniz, arıların melezlendiği çeşitler belli midir? Örneğin Anadolu ırkı bir ana istesek, bunun kafkasla mı yoksa karniyol ile mi melezlendiğini belirtebiliyor musunuz? yoksa kadere 45 mi? Ilgın/konyaya teslim tarihleri belli oldu mu?

Nurettin yazıcı
Nurettin yazıcı

Trabzon un Dernekpazarı ilçesine teslimat varmı.varsa cumartesi pazar teslim edilmesi mümkünmü

musa cankaya
musa cankaya

Selamun aleykum plastik paketlerde 4 er citali ari almak istiyorum ankaradan yaziyorum birde ankaraya uygun ari irki hangisi ise ondan istiyorum amatorce hastayim kendi balimi kendim yetisdireyim diyorum beni aydinlatirmisiniz

Aytaç
Aytaç

Merhaba,

Anadolu arısı olarak belirtilen arı orta anadolu arısı mıdır? Bazı yerlerde Muğla arısınada anadolu arısı diyorlar.

Teşekkürler

Ethem çetinkaya
Ethem çetinkaya

Ahşap kasalı 7 çerçeveli arılı kovan fiyatınız 490 tl mi. Denizli saraykoye istesem ne zaman gelir

Mehmet özbay
Mehmet özbay

Karniyol cinsinden bahsetmissiniz.ben malatyadan arıyorum,malatyanin karasal iklimine uyum sağlarımı,strese girer mi?

Cengiz han Karabıyık
Cengiz han Karabıyık

merhaba 5 adet silkme paket arı almak istiyorum nevşehir hacıbektaş ilçesine getiriyormusunuz

Aziz
Aziz

Alanyaya sevkıyatınız var mı varsa en gev hangı tarıhe kadar gelır ona göre aipariş verecem

Ozgur Acet
Ozgur Acet

İyi günler ıstanbul çatalcadan yazıyorum 3 kovan sipariş verdim elime ne zaman ve nasıl ulaşır

Cafer
Cafer

Hayırlı akşamlar Kastamonu Cide ye sevkiyatınız var mı ? 8 veye 9 çerçeveli 5 kovan sipariş vermek istiyorum

Adil YEŞİL
Adil YEŞİL

Merhabalar Cihan bey 3 adet plastik kutulu 8 cerçeveli arı siparişi yapmış 3 de 1 bedeli olan
440.00 TL yi ziraat bankasındaki hesabınıza eft ile ödemiş bulunmaktayım.Bilginize.
İyi günler diliyorum.

Halit Bostancıoğlu
Halit Bostancıoğlu

Sinop boyabat 1000 rakım icin hangi ırk uygun yeni başlayacağim onerileriniz teşekkürler