Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiPaket Arı Siparişi – Sipariş Formu Aşağıdadır…

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini 2020 yılı içinde almaya başlamış bulunmaktayız. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Önceki yıllarda yazmış olduğumuz satılık arı isimli yazımızı da okumak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
6 Çerçeveli Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2020 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2019 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz 1/3’ini peşin olarak ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödemesi ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. 

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Mart sonu ve Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır.

NOT: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak AVRASYA ARICILIK – ANA ARI GEN olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. Eğer aldığınızdan zaman daha düşük bir fiyat güncellemesi yapıldı ise iade işlemi yapılır, eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz düşük olan fiyattan hesaplanır.

2020 PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatlara her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz. Katların çerçevesi vardır.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 360 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 400 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 440 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 480 TL 

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. Katın çerçeveleri bulunmaktadır.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 430 TL 
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 470 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 510 TL 
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 550 TL 

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 350 TL (Plastik kutuda gelir)

Teslimat Tarihleri: 2020 yılı MART sonu ile NİSAN ayı içinde olacaktır.

Ödeme Yapaken: Ödemenin üçte birini yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan 2 gün içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Paket Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

CEP TELEFON NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket arı çeşidini seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Ödemenin üçte birini kaparo olarak yatırınız)

ADRESİNİZ-Açıklama (Eklemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.)


BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.

ana arı siparişi

ana-ari

2357
Kimler Neler Demiş?

avatar
Ertuğrul CEBECİ
Ertuğrul CEBECİ

Merhaba.Tekirdağ Saray ilçesine sevkiyatınız var mı? Bu yöre için hangi arı ırkını tavsiye edersiniz.Arıcılığa yeni başlayacağım.Başlangıç için kaç koloni önerirsiniz.Teşekkürler.

Serkan
Serkan

Sakarya/Hendek’ten sipariş verirsek teslimatınız hangi tarihte olur ve dağıtım videoda izlediğimiz gibi sabit bir merkezden mi oluyor?

İbrahim BİNGÖL
İbrahim BİNGÖL

Merhaba daha önce iki adet 9 çıtalı ve katlı karniyol arı siparişi verdim 500 tl hesabınıza havale yapmıştım bugünde iki adet 9 çıtalı ve katlı karniyol ekledim toplam 4 adet 9 çıtalı ve katlı olarak para yatırmam gerekiyormu yer erdek teşekkürler

Bektaş Bolat
Bektaş Bolat

Plastik tabanlı kovanlar polen tuzaklımı, standart 10 çerçevelimi

İsmail
İsmail

En az kaç paket sipariş verebiliyoruz

Mustafa
Mustafa

Merhaba; Ankara ya paket arı teslimatiniz hangi ay olacak .Teşekkürler iyi calismalar

Kemal
Kemal

Başak kart gecerlimidir

özgür fırat
özgür fırat

iyi günler. mersin’e paket arı teslimatınız nisan’ın kaçı gibi olur?

Maşallah aslan
Maşallah aslan

2 adet 9 çerçeveli plastik tavanlı tek katlı olandan istiyorum ve bunların üst katlarinida istiyorum . Yanlız ben bitliste merkez yaşıyorum hanqi ari öneriyorsunuz

Ahmet Erdoğan
Ahmet Erdoğan

Konya hadim Göksu şelalesi rakım 1130 karniyol arım var
Siz ne önerirsiniz

Bilal Doğan
Bilal Doğan

Rakım 1710. Hangi ırk uygun.

Veli kartal
Veli kartal

Kendim de alabilirmiyim

Veli kartal
Veli kartal

Selam ben Sivas Zara’ya 7çıtalı 10 paket almak istiyorum teslimat ne zaman yapılır

Ahmet kılıç
Ahmet kılıç

Kovanli 6 çerçeveli 430 tl mi ? Rakım 900 cam ormanı hangi irk tavsiye edersiniz

Soner
Soner

Gümüşhane Torul için 1100 m rakımda hangi ırkı önerirsiniz

Ömer Karagöz
Ömer Karagöz

Merhabalar, İznik gölü kenarında arıcılığa yeni başlayacağım, hangi arı türü siparişi vermeliyim

mehmet
mehmet

Merhaba gönderdiğiniz arılar bu sene bal yapabilecek durumda mı oluyor acaba

Erdoğan
Erdoğan

5 adet, 7 çerçeveli plastik kutulu paket arı talebinde bulunsam ve 500 TL ön ödemede bulunsam. Kalan 1500 TL’yi teslimatta ödesem uygun mudur?

Bir de bu 5 arının örneğin 3 adedini Kafkas, 2 adedini de Belfast talebinde bulunmak için iki ayrı form doldurmama gerek var mı? Yoksa açıklama kısmında ayrıca belirtsem yeterli midir?

Mustafa Hüyük
Mustafa Hüyük

Ben 3 tane ana arı aldım çok memnunum. Şimdide paket arı aldım. Nisanda gelecek.
Analar coşacak, kovanlar taşacak.

ömer uysal
ömer uysal

Ankara Beypazarı için belfast arı almak istiyorum daha sakin olduğu için. sizce uygun mudur?

Ali
Ali

Posof cinsi arı satışı yapıyor musunuz ?

Metin Dalbudak
Metin Dalbudak

Ari sutu için hangi ırkı onerirsiniz?
İzmir Bölgesi için

Abdulbaki
Abdulbaki

İstanbul için hangi ana arı ve hangi arı gerekiyor tahta kovan bedavami

Abdulbaki
Abdulbaki

Hangi tür ana arı yada hangi tür arı tabsiye edersiniz İstanbul’da arı yetistirilirli
.

Ali Apaydin
Ali Apaydin

Merhaba. Siirt Kurtalan ilçesine teslimatınız var mı?

Murtaza
Murtaza

Kredi kartına taksit var mı? Var ise kaç aya kadar?

Serkann
Serkann

Siparişleri hangi aya kadar alıyorsunuz

Mehmet SARI
Mehmet SARI

iyi gunler,
internetten bakinca her sey cok guzel gorunuyor, hizmetiniz super, fiyatlar da uygun sayilir. bildiginiz gibi cok cesitli ari hastaliklari var. arilar, petekler, kovanlar hastaliklardan arindirilmis midir? veteriner raporu sunacak misiniz? bir garanti sureniz var midir? teslimde ari bilgisi ile ilgili bir karne verecek misiniz? tesekkur ederim.

veysel yıldırım
veysel yıldırım

merhaba,kocaeli gebze ovacık köyü için 3 ayrı arı türündende koymak istiyorum,hem kafkas hem karniyol hem belfast. bu yanlış bir yöntem mi

Musa Aydın
Musa Aydın

Merhaba, ana arılarınızda döl verimi iyi mi? Biliyorsunuz ana arı iyi yumurta atmadığında kovanın sönmesine dahi sebep olabiliyor, garanti verebilir misiniz?

Kadir Gümüştekin
Kadir Gümüştekin

İki Adet kafkas almak için üçte bir üçretini bankaya yatırdım bize dönüş nezaman olacak slm lar

Abbas
Abbas

merhaba Amasya için hangi ırk arı daha idealdir ?

Ali
Ali

Ben 2 adet 6 çerçeveli paket arı aolmak istiyorum hangi ırkı alayım ve uşak a teslimatınız ne zaman olur. Başarılar

Ali
Ali

Uşak a hangi ırkı tavsiye edersiniz cevap verirseniz memnun olurum. çok teşekkürler

Doğan Erden
Doğan Erden

Antalya konya arasındayım kışlamayı 900mde 1 mayıs 1haziran 1300de hazirandan itibaren ekim sonuna kadar 1700 sonra tekrar 900rakım hangi ırk ve ogula meyilli olmayan arı almalıyım saygılar.

Ziya
Ziya

Dūzceye teslimatvarmi