Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu Resmi2021 yılı için paket arı sipariş alımları başlamıştır. Hayırlı olsun.

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

2021 yılı için yaptığımız ufak bir değişiklik; bu yıl 6 çerçeveli olarak arı siparişi alamıyoruz. Sebebi ise 6 çerçeveli verdiğimiz arıların sezona güçlü bir şekilde girmemesi ve siz müşterilerimizi dönüşleri etkili olmuştur. Bir çok müşterimizin edindiği tecrübelerde ise 7-8-9 çerçeveli arılarınız çok güzel ama 6 çerçeveli arılarda aynı başarı yakalamadık diye yakınmalar olduğu için bizde bu yıl 6 çerçeveliyi kaldırdık. Onun dışında her şey aynıdır. Aynı kalite ve şartlarda arı dağıtımlarımız devam edecektir.

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

2021 Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2021 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2020 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıdaki tabloya göre peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda notlar kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 80 TL’dir.

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır.

2021 Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 480 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 530 TL 
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 590 TL

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 80 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır. Kovanlı olarak almış olduklarınızda katını da istiyorsanız sipariş formunu doldururken notlar kısmına katını yada katlarını da istiyorum diye yazınız.

7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 600 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 650 TL
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 700 TL
İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) : 80 TL
Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 430 TL

Teslimat Tarihleri: 2021 yılı paket arı dağıtımları Nisan ayının ilk haftası gibi başlayacak olup, aynı ay içinde yapılacaktır. Dağıtımları sıcak yerden soğuk yerlere doğru yapılacaktır. Havaların ısınmasına bağlı olarak sıcak illere daha önce verilecek olup, soğuk illere de Nisan ayı içinde teslim edilecektir.

Kaporayı yatırırken, sipariş adetinize bağlı olarak: 
1 ila 5 adet arasında ise: 1 adeti peşin ödenir.
5 ila 10 adet arası ise: 2 adeti peşin ödenir.
10 ila 15 adet arası ise: 3 adeti peşin ödenir.
15 ila 20 adet arası ise: 5 adeti peşin ödenir.
20 ila 30 adet arası ise: 8 adeti peşin ödenir.
30 ila 50 adet arası ise: 10 adeti peşin ödenir.
50 adet ve üzeri ise 20 adeti peşin alınmaktadır.

Ödeme Esnasında: Ödemeyi aşağıdaki tabloya göre yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

2021 Yılı Paket Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

İL yada İLÇE (Bulunduğunuz il)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket Arı Çeşidini Seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Adeti oranında kaporayı yatırınız. Gerisi teslimatta)

NOTLAR (Eklemek istediklerin varsa yazın)
Örneğin, katını istiyorsanız katlarını istiyorum diye yazın yoksa boş geçin.

Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001 

Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.ana arı siparişi

guest
4799 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erol Arıcan

Bilecik Bozüyük 5 adet 9 çerçeve kafkas arı aldım. Aldığınız para helâl olsun, nisanda yine alıcam inşallah.

Ismail

Bende 3 koloni aldım Kafkas helal verdiğim para iyi kestane bali aldım başarılarınızın devamını diliyorum koranadan dolayı geç geldi ama iyi bir bakimla koloni güçlendi

Ramazan Çınar

Sizlere teşekkür ediyorum 2020 yılında 7 çıtalı 7 kutu aldım. Hastalık sebebi ile biraz geç kaldı. Bu senede sıparş vereceğim. Umarım geç gelmez bu sene teşekkürler. Bir an önce fiyat belli olursa güzel olur

Erol atmaca

2 âdet arı aldım Beykoz.elmali köyünde yaşıyorum daha önceleri birkac arım vardı hiç bal alamadım ilk defa karniol arıdan bal aldım teşekkür ediyorum.odedigim para helal olsun

Eren

İlk başta tereddütüm vardı ama ya nasip dedim iki adet sekiz çerçeveli arı aldım arı gayet iyi geldi arının durumunu youtubede paket arının durumu yazarak görebilirsiniz ayrıntılı video paylaşımlarım olacak anaarıgen ailesine tşkkrler

Eren

İki adet sekiz çerçeveli arı aldım arının durumu gayet iyiydi hiç bir sıkıntı yok tşkler

Burak

Ben de bu yıl anarıgen den paket arı aldim 6 çerçeve.Hobi olarak başladım.21 nisanda aldım biraz geçoldu almam virüsten ötürü keşke daha once sipariş verswydim dedim.Memnun kaldım şu an bölme bile yaptım kovanıma ana arı siparişi de verdim tavsiye ederim.

Uğur

Hem ana arı hem paket arı aldım gerçekten güvenilir ve garantili bir firma çekinmeden sipariş verebilirsiniz

Ali Koçkar

Kayseriye 2adet karniyol arı istedik.MAŞŞALLAH yaklaşık 20 günde kovanın biri 3. Kata geçti diğeri ikinci katıtamamlamak üzere. Ana arı gen e teşekkür ederim. Sizler gibi dürüst alış veriş yapan esnaflara bu ülkenin fazlası ile ihtiyacı var.

Faruk Kocyigit

Kaç çitaki 20 günde 3üncü kat oldu ikinci kat olmadan çook ilginç zaten arı yavrusu 21günde pupadan çıkar hayret kardeş yani inanilmaz gelişim kutlarm

Özkan

Kardeş ben 150 kovan arı ile Kayseri Yahyalı’da 40 günde 1,7 ton bal almışlığım var. Keven ve kekik cenneti olan yerleri var. Öyleki daha 150 kovan arının kapak çivilerini sökmeyi bitirmeden sona doğru nakliye için verdiğimiz çıtaları ördüğü gibi extra “dalak” örmüştü.

Hüseyin Erbaş

Cuma günü Of’ta10 adet 9 çerçeve koloniyi teslim aldım.Arıları kovanlara aktardım.2 koloni iyi diğerleri gayet güçlüydü.Birtanesi sıkışıklıktan dolayı meme taktı ama sorun değil. Kat koyulacak kalabalıklıkta geldi arılar. Ana arı gen firmasına teşekkür ediyorum. Ticaretleri bereketli olsun inşallah.Hayırlı bayramlar.

Halil

Merhaba 20 koloni 7 çitalı kafkas arımızı aldık yoğunluk güzel bugün kovanlara aktarıp 2 şer petek verdim ballı şerbet verdim memnunum Allah razı olsun bol kazançlar

Yücel Küçükkaya

Merhaba 13 mayısta aldığım 8 çerçeveli paket arı 22 Mayıs ikincikatı doldurdu. 440 tl aldIm şimdi burda 10 çerçeveli kovan 700 tl bu durumda benim kovan 1400 yapar işin başında 1000 kardayım.Ayrıca isteklerimi anında cevap verip sorunlari olumlu olarak karşıladığınİz için teşekkür ederim. Bu devirde sizin gibi sözünde duran yaptığı ışın hakkını veren adam bulmak zor.Sizi tebrik ederim. Allah işinizi rast getirsin kazancınİza bereket versin. Kolay gelsin.

Serkan AYGÜN

Nisa’n ayında ana arı genden almış olduğum 4 adet paket arıyla alakalı yaşanan küçük bir sorundan dolayı sorunumu firmaya bildirdim firmadan hemen dönüş yapılarak küçük sorun giderildi. Sorunun giderilmesinde ve takibinde yardımcı olan OSMAN Beye çok teşekkür ederim işlerinde kolaylıklar dilerim. Ana arı gen ve çalışanlara verdikleri güvenden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Osman bey Allah’a emanet ol şimdiden hayırlı bayramlar dilerim

Sefa YÜKSEL

8 çıtalı paket arıdan 1 tane aldım. Arıyı çok beğendim , keşke daha fazla arı alsaydık dedim. Kayseri’ye ikinci dağıtımın olacağını öğrenince mutlu oldum. 3 paket daha 8 çıtalı sipariş veriyorum ama fiyatı biraz artmış onu beğenmedim.

Ercan toksoy

Sefa bey çıtası ne kadara aldin fiyat bulamadim

Aykut Yıldız

Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.Zararınızı hiç zorluk çıkarmadan karşılıyorlar.Anaarı.gen ailesine teşekkür ederim.

Ali baysal

Selam arkadaşla 15 kovan arı spariş verdim geldiler çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkürler

Bekir

Bugün arımı aktardım kovanima çok teşekkür ederim 6 cercevelikti ben iki çerçeve attım çok güçlü arı helal olsun aldığınız para allah kaza bela vermesin hayırlı akşamlar

Soner

Arılarımızı hayırlısıyla Gümüşhane de aldık. Ana arı firmasına başta Cihan beye çok teşekkür ediyorum. Yalnız plastik kutuda 7 çerçeve istediğimiz bir arı 8 çerçeve çıktı. O yüzden farkı neyse ödeyebilirim. Bu yüzden hakkınızı helal edin. Aktarma yaptık arılar maşallah çok iyi. İnşallah bereketli bir yıl olur. İnşallah bundan sonra yine beraber çalışırız. Bol bereketli kazançlar

ÇETİN

Kafkas Arılarımızı karstan teslim aldık şimdi yorumumuzu yapalım. İki gün önce 9 çıtalı iki kovan arımı teslim aldım, rüzgar nedeniyle kovan aktarımını dün yapabildim, arıların nüfusu aynen soylendıği gibi hatta söylendiğinden de güçlü, çok memnunıyet verıvı. Malum uzun yoldan gelindi bıkaç çıta kovandaki yuvalarından kurtulup asagı kaymıştı ama çıta sayısı fazla olduğu için çok saga sola gidememişti bu konuya bıraz dıkkat edılebılır belki. İlkkez arı aldıgım ve bende bundan sonrası için buyuk bır guven tesıs eden cihan beye ve emeği geçen çalışanlarına çok tesekkür ederim.

Servet gündüz

Ben konya Çumra ilcesin den Ana arılar geldi teşekkürler

Sezai Karaca

Eskişehirden 8 mayısda 1 kovan söyledim 2 kovan aldım iykide almışım çok memnun kaldım öncelikle cihan beye çok teşekkür ederim arılar çok mükemmel ben bu kadar beklemiyordum fotoğraflarda gördüğümüz gibi herkese tavsiye ederim seneye nasip olursa 6 kovan almayı düşünüyorum GÜVENİLİR FİRMA ARI GEN AİLESİNE TEŞEKKÜRLER .

Salih

Ayın 30,da Trabzondan arıyı aldım. Gerçekten güçlü ve güzel arı. Hizmetleriniz için teşekkür ederim. Artık güven konusunda sıkıntı yaşamıyorum.Ana Arı Gen firmasına çok teşekkürler..

İ.Koçak

Merhaba arılarım çok kuvetliydi ana arı güldüklerini kestim çoğuna üslük attım 2 tanesinide böldüm böldüğüm kovanlara dün akşam şerbet verdim verdiyim plastik kapların alttan arıların giriş yerleri kapalı kaldığından arılar şerbete olaşamamıs bü gün sabah saat 11 de fark ettim şerbetleri hemen aldım gündüz yağmalama riski olduğundan serin bir yere koydum acaba bu akşam versem bi mahsuru olurmu.İlginiz için teşekkür ederim.

Mustafa

Derin şerbetliklerden kullan çerçeve gibi olanlardan daha kullanışlı yarım orta boy yani zaten akşam ver güneş batınca rahat olur

Kenan

Ben yeni başlıyorum. 2 kovan aldım. Çıtalar dolu dolu maşallah. Çok güzel.Yalnız çıtaların çoğu 5_6 mm büyük geldi inşallah
bu problemlerde ileride düzeltilir. Hava yağışlı olduğu için ana arıları kontrol edemedim. Arı gene teşekkürler.

Yavuz yalçın

Selam siirtten yaziyorum hayirlisi ile arilari teslim aldim kontrollerini yaptiktan sinra tekrar yorum yapacarim.ana ari gen ailesine tesekur ederim

Vecihi

Arılarımız ilçeye gelecekti ama ilden almak zorunda kaldık . Onun haricinde sıkıntı yok arı nufusu oldukca yoğun ve sağlıklı görünüyorlar havalar soğuk ana kontrolü yapamadım henüz. Almayı düşünenler düşünmeden ala bilir. Mükemmel bir firma.

Rıza çiçek

13 nisanda 2kafkas ari almıştım şuan 27 şer çıta bugün iki adet daha sipariş verdim ana ari gen e tşk aldıkları para helal olsun

Ismail

Teşekürler ana arı gen tr trabzon dan teslimatı aldık beklediğimizden de iyi çıktı bol kazançlar

Mustafa Aydın

30 nisan gece yarışı arımızı trabzonda aldik aktarımı yaptık biraz hırçın ve saldirgandilar beş kovan altı çıta arımın biri yedi çıta çıktı farkını hemen havale edebilirim yada cihan bey helal edecek ari yoğunluğu mükemmel iki kovanın anasını gördüm diğerlerini yoğunluk ve hırçın oluşundan dolayı bakamadım.ana ari gen,e teşekkürler.

Abdullah

2 kovan arıları aldık arı yoğunluğu güzel beğendik teşekkürler

Hakan

Saat 21:00 gibi arıları teslim aldım arıları yerlerine götürüp giriş deliklerini actim bir kaç güne( sivasta havalar yağmurlu ) kontrol edip tekrar yorum yaparim iyi çalışmalar Cümleten hayırlı ramazanlar

Hakan

Bugün arıları kontrol etme şansım oldu ari yoğunluğu çok harika birine 2 cita diğerine 3 cita kabarmış petek ilave ettim arılar bütün petekleri sardı 2 petek ekledigim kovanda anayi gördüm ama 3 petek ekledigim kovanın anasinı göremedim yoğunluktan bir kaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim

Mustafa YILDIRIM

Hakan bey ben sivastayım hangi ırk arı aldınız. Soğuk olduğu için soruyorum.

Ömer göksu

Teslim aldığım arılara şerbet verdim. Arı yoğunluğu sayfanızda anlatıldığı gibi çok yoğun çok güzel. ben arıyı kovanlı almıştım. Ancak kovanlar 44*51 standartında değil malesef. Kat verme ile ilgili bize özel ikinci kat yaptırıyoruz. Arıları çok beğendim. İnşallah seneyede arı siparişi vermeyi düşünüyorum

Mustafa pir

Arkadaşlar mrb.gecen yıl bu firmadan 10 adet arı almıştım.hepsi çok iyi durumdaydı.sezen iyi gitmedi ve hepsi söndü. Üztümün tarifi yok.mersinde oturduğum için GIRESUN için malum durumlardan dolayı sipariş veremedim.ama sayfayı hergün ziyaret ediyor ve o heyecanı yaşıyorum. Her konuda çok güvenilir firma.rahat olun ve göreceksiniz arıları görünce çok mutlu olacaksınız. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Rahman Dobuç

Teşekkür ederim paket arımı aldım kovana devredim beklediğimden güzel çıktı.bugün başladılar polen bal getirmeye başladılar.Allah razı olsun gen arı çalışanlarından hayırlı işler bol kazançlar gen arı ailesinden.

Mustafa Aydın

30 nisan gece onbir gibi arılarımızı aldık ertesi gün stresli olukları için sadece kenardan açıp surup verip bıraktım görüntü güzele benziyordu emeği geçenlere teşekkür. Bu arada 5 adet altı çıta kovanımin biri yedi çıta ana ari gen ya helal yada ücretini hemen havale yapacağım saygılar.

Hüseyin Yılmaz

Akşam teslim aldım arıyı bu gün kovana aldım arılar söylendiği gibi hatta daha güzel anaarigen e teşekkür ederim

sefa

trabzondan teslim aldım ana arı kontrölü dahaden yapmadım ama cerceveler denildiği gibiydi anaarı gen bu zorlu zamanda dağıtım yaptıkları için teşekkür ediyorum ana arı kontrolü yaptıktan sonra yine yorum yapacağım.sağolun

Ibrahim koç

Arılar güzel maşallah

Enes

Trabzondan arıyı aldım. Gerçekten güçlü ve güzel arı. Hizmetleriniz için teşekkür ederim. Artık güven konusunda sıkıntı yaşamıyorum size güvenim tam. 👍👍

Ömer göksu

Dört kovanımı bu gece teslim aldım. Hava yoğun yağışlı olduğundan arılığa götürüp yerleştirmek biraz zahmetli oldu. Arı uçuş girişlerini açtım . Bir kovanın uçuş tahtası üzerinde ölen arılar var. Gece tam inceleyenedim. Yarın inşallah sakinleştiren sonra şerbet takviyesi yapacam . Umarım umduğum ve beklediğim gibi çıkar . Ana arı gen tr ye teşekkür ederiz.

Ali Samanci

Elinize emeğinize sağlık aldığım arılar çok güçlü işinizi hakkıyla yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bu güne kadar verdiğim paralar helal hoş olsun. Ben sizden razıyım ALLAH ta sizden razı olsun Şu ramazan ayının hürmetine ALLAH sizlere bol kazanç sağlık mutluluk versin Âmin

Osman Aktaş

Ben Trabzon’dan Osman Aktaş 2 kovan arı mı aldım

Ali

Siz trabzonda aldınız biz giresunda alamadık

cemal tai

Bugun 18 Adet 9 citali arilarimizi Orduda teslim aldik hayurlisi ile Arilar anlatildigindan da iyiydi aktarimini yapip hepsine kat attim Ana ari ailesine tesekkurler…

ali yayan

Arilarimi aldım şimdilik iyi görünüyor ana arı incelemesi yapmadım bir iki gün sonra yapıp yorum yapacağım Nevşehir-gulsehir

Ali

Ariları teslim aldık çitalardaki yavru durumu çok güzel dedilleri gibi

Mustafa kepçe

Çorum’da bugün arılarımızı aldık on kovan yedi çıtalı bir kovan silkme Kendi Kovanlarıma Aktarma işlemini yaptım ana kontrolü yapmadım birkaç gün sonra tekrar kontrol edeceğim zor günlerde yapmış olduğunuz bu hizmetten dolayı ekibinize ve sizlere teşekkür ediyorum Şu anda görüntü olarak Arılar İyi Görünüyor ana kontörünü yapınca tekrar yorum yaparım teşekkürler

Muzaffer

28 Nisan akşamı 8 adet 9 çerçeveli kurbanlarımızı teslim aldık Nevşehir’de akşama denk gelmesinden dolayı kovan incelemesinde bulamadık nasip olursa yarın puanları inceleyip gereken bilgileri tekrar arıyorum da paylaşacağım

Nurullah

Bende aynı şekilde 28 Nisan akşamı Nevşehirden teslim aldım.Genel olarak iyi durumda. Teşekkür ediyorum. Hepsinin anasını buldum boyadım. Yalnız bir kovanımda ana var aynı zamanda kapalı meme var acaba başka kovandan mı karıştı, ne yapacağımı bilemedim

emre

Arılarımı teslim aldım 2 kovan 6 çıtalı olarak niğdeden bu sıkıntılı süreçte gerçekten işinizi iyi yapıyorsunuz teşekkürler.

Ahmet ARISOY

Bu sıkıntılı süreçte arılarımızı afyon merkezden aldık.2 gün sonra aktarımını yaptık her ana arıyı gördük.Aynen söylendiği gibi çıktı bütün kovanlar.Ana arı gen ailesine teşekkür ederim.

Cemal

Rize’den arımızı aldık Herşey söylendiği gibi
Teşekkürler.

Tuncay

Arılarımı aldım, arılığa koydum. Kısmetse akşama kovanlarına aktaracağım. Sonra tekrar yorum yaparım.. rize/ pazardan sevgilerle değerli arıcı kardeşlerim….

Engin

Arılar Iğdır’a geldi. Ancak hava yağışlı ve soğuk. Kontrolleri hava düzelince yapacağız. Teşekkürler.

Ömer Tan

4 NİSAN 2020 12 adet 9 çıtalı paket arı aldım bir adet ana kaybı vardı 23 nisanda yeni ana arımı teslim aldım kolonilwrin 10 adedi ikinci katta biri üçüncü kata çıktı verilen hizmetlere teşekkür ederim.

Ali ihsan

Sipariste sikinti cikmis galiba paket ari aldim 10 kovan soylemistim yerli ari 6 cita bana 9 kovan 4 tane 8 cita 5 tanesi 6 cita geldi ayni ucretle aldim valla sevinesim geldi 1 tane az ama guclu ari aldim sagolun arilar gayet iyidi cita verdim yer sinop turkeli

Uğur DUMAN

8 Çerçeveli 2 plastik kutulu arı aldım. Arıları kovanlara bir gün sonra aktardım. 3 gün sonra kontrol ettim ana arıyı gördüm, boyasızdı.Diğerini detaylı inceleyemedim. Ancak aldığım arının çerçeveleri kaplaması, kontrol esnasındaki sakinliği beni memnun etti. İnşallah önümüzdeki sene de siparişim olacak.

Ümit

Merhaba
Arilarinizin cinsi ne?

Oğuz

İstanbulda 8 çerçeveli kovanli ari satinaldim. Aldigim kovani actigimda çok şaşırdım. 8 çerçeveli ari kovandan resmen taşıyordu. Ari yogunlugu 10 çerçeveyi dolduracak kadar fazlaydi. Anaari.gen.tr çalışanlarinin hepsine çok teşekkür ederim. Arıcılığa ilk başlangicim oldu. Ve sayenize guzel bir başlangıç olacak . Almayi düşünenler için tavsiyem, hiç düşünmeden alin.

Hasan

Dün 11kovan arıyı teslim aldık Sinop Türkeli memnun olduk kovanlara aktardık fakat ana kontrolü yapamadık hava soğuk diye bıraktık inşallah bişey olmamıştır saygılar

Hasan dölen

Merhaba bugün arılarımı aldım elbistana teslim olası gerekirken gölbaşıda teslim aldım dağıtan arkadaş bu yanlışı telafi eti sağ olsun bize 6 çıtalı bir arı hediye verdi arıya bakmadım daha yarın kısmetse bakacam şimdilik bu kadar esen kalın

Mustafa

Bugün Kastamonu da aldım arıyı ilde dağıtılması biraz zor oldu ilçelerden gelmek akşam hemen arıyı aktardım kovanına üstünede şerbeti verdim ana arı gen 🐝 çalışan arkadaşların hepsine ve şoför beye çok teşekkür ediyorum

Çağrı erdoğmuş

Selamunaleykum 15 kovan almıştım arılar güzel Allah razı olsun. 1 tanesinin anası yok gönderirsiniz diye düşünüyorum yoğunsunuz ulaşamadım size.

Nusret KÜÇÜKDERELİ

Teşekkürler ANA ARI GEN Arılarımı aldım kendi kovanlarıma aktardım çarşamba günü usta bir arıcı abimizle ana arı kontrolümüz var.Her şey yolunda inşallah bu zor günlerde geçecek.Allah yardımcınız olsun hayırlı işler,selamlar.
Cihan beye ayrıca çok çok selamlar kahrımı çok çekti

Ramazan EREN

Hizmet güzel, arılar güzel. Teşekkür ederim. Ana Arı Gen aldığınız para helal olsun. Tüm Arıcılara bereketli bir sezon dilerim.

Refik

Selamun aleyküm kocaeli den 2 paket arı siparişi vermiştik arılarımızı aldık cok memnun kaldık 2. Teslımat yapılcak iller arasında kocaeliyi görüncede sevindik bir daha almak istiyoruz kocaeliye 2. Teslımat ne zaman gelır acaba bilgi verirseniz sevinirim

Fikret curuoğulu

Slm sizden 3 adet arı aldım 8cıtalı çok memnun oldum 3 tane daha istesem inegöl bursa olurmu acaba

Ramazan EREN

Karabük, 2 adet 9 çıta kovanlı arılarımı aldım. Birer çıta ilave yaptım, kek verdim. Yoldan geldikleri için fazla karıştırmasın, hatta hiç petek çekip bakmadım ama arı yoğunluğu mükemmel. Kovanlar güzel. Hizmet güzel. Ana Arı Gen: Arılarıları bu kadar kızdırmayın 😀. Emeği geçenlere Teşekkür ederim. Tüm arıcı dostlara bereketli bir sezon dilerim.

Oktay bitgin

Malkarada Oktay 1 kovan kafkas arım geldi 9 çıtali arılar müthiş 1 kovandan 3 çıtalık 3 kovan yapacam böyle kuvvetli ve sağlıklı arılar haziran sonuna doğru kovanları doldurullar ana ari gen çok teşekkürler allah yollarımı açık etsin bu virus zamanında bile hizmetlerini aksatmadılar sağolsunlar var olsunlar seneye gorusuruz

SERKAN

Hayırlı bol bereketli olsun

Ihsan ileri

Saat kac gibi aldiniz?

Nihat gülen

Bende boludan arılarımı teslim aldım 4 adet 9 çıtalı tek kelimeyle muhteşem ana arı .gen de
salgın hastalıgın oldugu zamanda bile hizmet verenlere tşk ederim

Oktay bitgin

Pes doğrusu bu sokağa çıkma yasağında 1 kovan arımı teslim aldım allah razı olsun sizlerden arılıgima götürdüm 1 saat sonra bantlı çıkış acısını açtım yavaş yavaş dışarı çıktılar 2 gün sonrada ana arıların gelirse bolmemide yapacam kalın saglicakla

Şükrü

ben ankaradan şükrü keklikci ana arı gen tr ailesi ne ve çalışanları na çok teşekkür ederim. 3 tane paket arı siparişi verdim 2tane si sorunsuz çıktı. aynı anlattıkları gibi çıtaları dolu dolu ama bir tanesinin arı ları ölmüş. cihan bey ile hemen iletişim kurdum hemen hatamız ı telafi ederiz dediler. saygı ile önlerinde eğilmek isterim allah razı olsun. böyle çalışarak daha çok müşteri si olacağından adım gibi eminim. tekrar teşekkür ederim ve tüm arıcı arkadaşlara başarılar dilerim

Aykut

Lüleburgazda arimizi teslim aldik. Cihan bey ve ekibine tesekkurler.

Bünyamin

Ankara’da bahçem için 7 paket arı aldım. Beklediğimden daha da baskın çıktılar. Özellikle bir kovana 2 kabarmış Petek ilave etmeme rağmen taşıyorlar 🧿. Önümüzdeki hafta bir ana satın alıp bölmeyi planlıyorum. Çok teşekkürler anaari.gen.tr ve Cihan Bey.

Ferit

Edirne uzunkoprude N arılarımızı aldık hayırlısıyla yarın aktarımını yapicam ari.gen
tr ye teşekkür ederim hayırlı aksamlar

Ömer YAŞAROĞLU

Selâmun aleyküm, Bolu Mudurnu’dan yazıyorum. 2 adet 9 çerçeve plastik kovan, 1 adet 6 çerçeve ahşap kovanı sağ salim teslim aldım. Ahşap kovanın önünü açtım, gayet sağlıklı görünüyor. Plastik kovanlarda ciddi uğultu vardı, merak ettim. Açınca ne göreyim? Çerçevelerin bir kısmı sanırım plastik kovana küçük gelmiş, düşmüşler. Hemen müdahale ettim. Umarım ana arı zarar görmemiştir. Bundan sonra plastik kovana asla fakat anaari.gen.tr ye devam. Teşekkür ederim.

Abdurrahman ASLAN

Zonguldak/Ereğliden selamlar dün teslim arıyı gerçekten çok beğendim tesekkür ederim verdiğiniz bu hizmet için.

Oktay ERTÜRK

15 Nisan’da Ankara’da arılarımı teslim aldım. Bir gün sonra kovanlarıma aktarma işlemini yaptım. Çerçeveler gerçekten söylendiği gibi süper. Sadece teslim aşamasında daha iyi organize olunabilir diye düşünüyorum. Bir de kovan giriş malzemesinin biraz daha kaliteli plastik malzemeden olmasını beklerdim. Teslim eden arkadaşların işi hiç de kolay değil. Teslim alan arkadaşların biraz daha anlayışlı olması gerekir. Ben 3 adet plastik kutulu 6 adet de kovanlı aldım. Ana arı gen tr ye verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm arıcı dostlarıma sağlıklı ve güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum.

Recep bilgin

Düzce’den selamlar Gerçekten bahsedildiği gibi güvenilir ve kaliteli çok güzel bir proje arılarda sağlıklı kontrol ettim Allah bol kazanç versin hayırlı sezonlar.

İsminaz Özdemir

15 Nisan da 7-8 çerçevelik silkme arımı teslim aldım. Bugün de karakovana aktardım. Kutu içinde bir adet de yavrulu çerçeve vardı onu da takviye olarak kendi kovanıma verdim. Arı mevcudu gayet güzeldi. Tesekkurler

Serhat

Ankara’dan selamlar..Bu güzel hizmeti ülkemizdeki bu zor günlere rağmen bizlere sunan herkese teşekkür ederim..3 kovan arımı aldım çok memnunum,kovanlardaki arı yoğunluğu güzel…çok azda olsa arı ölümü olmuş…Arı alacak herkese tavsiye ederim…

Bülent akyaman

Anakaradan selamlar 6 cıtalı 2 adet kovan aldım herşey çok güzel emeği güzel hizmetle süsledigınız için teşekkür ederim.

Ümit aslan

Merhaba, 13.04.2020 tarihinde istanbul kavacik lokasyondan 9 cita bir kovan arimi teslim aldim . Ilk defa besleyecegim corona virus nedeniyle biraz zahmetli ve gec olsada arilarimiza kavustuk. Arilarimiz ilk gun kapak acilimi yapilip hava aldirildi cok gergin ve stresliydilet baya kotuydu bu nedenle kovan ic kontrol yapamadim 1 2 gune genel kontrol yapip detayli bilgi veririm. Ins bereketli bir sezon olur herkes icin. Emek veren arkadaslarimiza tesekkur ederim.

Çetin Ordu

Ankara’dan Merhaba. 15 Nisan 2020 itibariyle 6 çerçeveli 4 adet kafkas paket arımızı teslim aldım. Arılığa koyar koymaz bantı açtım. 30 dakika sonra arı sakinleşti. Kovan aktarımını da hemen ardından yaptık. Kovanların durumu yaklaşık şöyle idi: 1 kovan 6 çerçeve ve kovan öttü bezi üzeri bir kaç noktadan dalaklı olmaz üzere süper. 4 Çerçeve kapalı yavru ve iki çerçeve açık yavru. Ballı çerçeve yok:) 3 kovan normal. 4 çerçevesi kapalı yavrualı ve 2 çerçevesi açık yavrulu. Anaların sadece birisini gördüm. Günlük yumurtayı gördüğümden ardına da çok fazla düşmedim. Bu sene çok iyi. Teşekkürler. Sağlıkla kalın. Maalesef Bu sene 6 çerçeveli… Read more »

Köksal Bostanoğlu

Çetin bey almış oldugunu arı cinsi hangisiydi

Çetin Ordu

Merhaba. Kafkastı.

Mustafa

Mevcut kalabalık nasıldı

Çetin

Merhaba. 1 kovanda 6 çita üzerindeydi. Örtü bezine güzel dalak asmıştı. Diğer 3 kovanda 6 çita üzeri dolu geldi. Yani genel itibariyle ortalama üzeri. Saygılarımla

Yalçın sağlam

Dün arıları teslim aldım bu gün aktardım. Arı mevcudu ve yavru durumu gerçekten çok iyi teşekkürler emeği geçen herkese.

İsrafil Koçak

Verdiğim siparişler sorunsuz teslim alındı.Vermiş olduğunuz hizmetinizden ve mesleki duyarlılığınızdan dolayı emeği geçenlere teşekkür ederim.

Rıza çiçek

13.04.2020 günü siparişim olan arımı teslim aldım bugün kovana aktardım durum çok iyi iki ham petek ilave ettim tşk ana ari gen

İlker Pamukçu

İstanbul için arılarımızı ( 2 kovan ) Kavacık’tan aldık, Şile- Ağva’ya koyduk. 1 saat sonra ağızlarını açıp kovan beslemesi ve kontrolü yaptım. Birinde günlük gördüğüm için ana aramadım, diğerinde kapalı ve pupa vardı çok net bakamadım ama sanırım ana vardır herşey yolundadır . Gelen arı nüfus olarak beklentiyi net karşılayacak kadar güzel. Teşekkür ederim. Kovanlarda şerbetlik yoktu , sanırım böyle sevk ediliyor. Bir eleştrim de dağıtım esnasında biraz ağır ilerledi olay , alan bir arıcının da plastik taşıma kovanını yere düşürmesi ile çıkan arılar sosyal mesafeyi korumayan tüm arıcıları şişleri 🙂 Şahsen ben şanslıyım 20 – 30 iğneyi elimden yedim… Read more »

ferhat gür

3 kovan arı aldım gerek arıların yogunlugu gerek yavrulu çıta sayısı bekletimin bile üzerindeydi tşkler anarıgentr.

recep ay

bu sene dağıtım konusunda bırazsıkıntı olsada arılar geçen seneye göre daha baskın çıktı çerceveler tam dolu birde süpriziniz vardı 6 çerceve olanlardan biri 8 çerceve çıktı üzerinde 6 yazıyor ama içi 8 çıktı bunu size iletmiş helal etmenizi istemiştim yada farkını söyleyin yatırayım demiştim ama cevap gelmedi
Teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Çetin Ordu

Bende de geçen sene aynısı oldu. Müşterilerine bu konuda ikramda bulunuyorlar. Gözleri çok tok:)

Aliihsan

Ewet arkadaşlar bu virüs ten dolayı zorda olsa ist Anadolu yakasında bugün Arılarımı almış bulunmaktayım. Dedikleri gibi var 6 çerçeve yoğun bir koloni, Ana arı gen firmasına teşekkür ederim.

Niyazi

Arıları aldık tesekkurler

nurhak

arilarimi 3 gun once aldim cihan beyin dedigi gibi cikti herkeze tavsiye edecegim anaari gen tr yi 👏👏gene siparis vercegim yanliz bulundugum ile dagitim oldu tekrar gelirmi acaba ?

Serkann

08.04.2020 tarihinde 2 kovan arımi teslim aldım bugün acıp baktım gercekten hersey anlatıldıgı gibiydi çerceveler baskin arı dolu ve kapali yavruluydu çok memnun kaldim çevreme ana arı gen firmasını şiddetle tavsiye ediyorum herşey için çok teşekkürler😊😊

Erdoğan

Hayırĺi olsun. İnşaallah bizde o günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Fikret curuoğulu

Bursa inegöl arılarımızı aldık herkezden Allah razı olsun çok memnun oldum

Güner

Dün arılarımızı aldık altı cıtadan beş plastik kovan budünde aktarımlarını yaptık bütün cıtalar yavruyla kaplılar herşey cok güzel burdan ana arı aylesine verdikleri sōzün arkasında durdukları icin teşekkürlerimizi iletiriz

Mustafa

Bursada 1 kovan anadolu ırkı aldım. Ulaşım çok kolay oldu benim için. Arıları 1 gün sonra karakovana aktardım petekleriyle, ana arıyı da gördüm. Arılar baya sakin anlaştık hemen. İlk arı deneyimim. Şuan herşey yolunda gidiyor. İnşaallah bol bereketli verim alırız. Teşekkürler arı gen ailesi.

İbrahim BİNGÖL

Perşembe günü arılarımı teslim aldım bu günde açtım cihan bey kovanların içine arıları sanki kepçe ile doldurmuş maşallah emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Mustafa Yılmaz

Paket arı , 2 ad.6lı plastik altlı kovan ; 2 ad.6 lı plastik kutulu siparişi vermiştim . Arıları teslim aldım . Arılar istenen şartlara uygun . Ben memnunum . Teşekkür eder başarılar dilerim .

İsmail

Selmun aleyküm arkadaşlar dün arılarımı aldım bugün aktarma işlemini yaptım arılar beklediğimden daha iyi geldi arı çıta sayısına göre oldukça güçlü ana arı gen firmasından ilk defa arı aldım bundan sonra ihtiyacım olursa ilk tercihim ana arı gen firması olacaktır emeği geçen herkese teşekkür ederim emeğinize sağlık…. 👏

Osman

Bursa da dün arımı aldım.Virüsden dalayı biraz sefkiyat gecikti sanırım akşam doğru teslim aldım.Akşam olduğu için kovana aktarım yapamadım ama plastik kovanın ağzını açınca hemen dışarı çıkmaya başladılar yoldan dolayı bayağı sıkılmışlar. Bu gün kovana aktaracağım inşallah . Herkese hayırlı olsun. Anaari.net ailesine emeği geçenlere teşekkürler

ALAATTİN

Merhabalar
geçen yıl olduğu gibi bu yılda sorunsuz bir şekilde Paket arı kovanımı teslim aldım.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Tanıdıklarıma dilim vardıkça sizleri anlatıyorum ve paket arı aldığım yerden iki arkadaşa daha aldırdım.
Tekrardan teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız…

İsmail

Arkadaşlar bugün arımı aldım virüsten dolayı ulaşım biraz zor oldu ama hallettik arkadaşlar yardımcı oldu ana arı gen firmasınına teşekkür ederim şu an arımı yeni kovana aktarmadım tabi yoldan geldiği için baya hırçındırlar hemen iki tanesi soktu😂 yarın aktarımı yapcam yine yazarım inşallah….

Harun

Hayırlı olsun kardeşim evde kalmaya devam

Bülent Kocabaşlar

Bursa Karacabey kovanlarımızı bu sabah teslim aldık. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Hayırlı olsun. Herkese kolay gelsin

Mehmet Çevik

04.05.2020 tarihinde Mersin de 9’ar çıtalı bir kovan Belfast bir kovan kafkas olmak üzere arılarımı teslim aldım.öncelikle koloni yoğunluğunun bana söylenen ve videolar da gördüğüm gibi olduğunu görmek beni mutlu etti .Ana arı gen firmasından ilk defa arı siparişi verdim ve gayet memnun kaldım.Ana arı gen firmasına teşekkür eder işlerinde kolaylıklar dilerim ..

S. Ferhan

Herkese öncelikle merhabalar; Dün akşam itibariyle İzmir sevkiyatında 25 adet / 8 çerçevelik arılarımı almış bulunmaktayım. Bugün aktarma işlemini yaptım, arılarım nüfus yoğunluğu olarak gerçekten çok iyi. Özel olarak kraliçeleri aramasamda çoğunda kraliçeleri görebildim, göremediğim kovanlarda da günlük yumurta vardı.Karanlık olmasından dolayı 1 adet 8 çerçeve ile 6 çerçeve karışmış alan kişiler kovanların üstündeki rakamlara dikkat etmesini tavsiye ederim. Sürecin başından beri her konuda bize yardımcı olan Cihan beye teşekkürü borç bilirim. Sevkiyatta sorularımıza net cevaplar veren ve yardımsever tavırlarıyla bizlere yardımcı olan Oğuz beye de ayrıca teşekkürler. İlk kez ana arı.gen.tr den arı aldım memnunum çevreme de tavsiye edeceğim.… Read more »

Mehmet

Ya arkadaş dağıtım yapılacak illerin arasında Kütahya neden yok cewap atarsanız sevinirim

Harun

Hayırlı olsun inşallah bereketli bi sezon geçirirsin.ana arilar boyali miydi bunu sormak istedim

Fatma

Merhabalar kovaniyla alinanarilaribaska bir kovanami aktariliyor yoksa kovanin içinde olduğu gibimi aynı kovanlami gonderiyorsunuz

Engin Yılmaz

Bu yıl aldığım arılardan memnun kaldım
Karniyol almıştım
2021 satışlarında karniyol neden yok

mehmed bayram trabzon of

merhaba kredi kadına daksid varmi 20 aded 9 cidali alam bilki verirseniz deşekkur ederim mehmed bayram trabzon ofmehme

Sabri Eraslan

Geçen yıl plastik kutulu 6 çerçeveli ari 360.00 tl di. Bu yıl ise 480.00 tl. Yüzde 33 oranında zam gelmiş. Çok fazla zam yapılmıştır. Bu ekonomik krizde ve pandami döneminde cok yapmissiniz. Biz emekliyiz.bize yüzde 4-5 oranında zam yapılıyor. Yazık.

Ercan

Gelen sms de 340 dan baslayan fiyat deniyor ama burada 340 lik bir urun yok

Gökhan Polat

Sipariş notum’daki temmennimin dikkate alınmasını rica ederim,Başarılar dilerim.

Fatih Gökpınar

Merhaba Kayseri 1400 rakım için uygun arı cinsi hangisidir teşekkürler

CAFER

Şimdiden belli olmayabilir . Eğer ilerleyen zamanlarda Nisan’ın 15 şini geçmemek şartıyla Kastamonu Cide ye gelme ihtimaliniz kesinleşirse 3 arkadaş 9 çerçeveli 35 kovan” ballıklarıyla” birlikte Kafkas ırkı arı siparişi vereceğiz inşaAllah. Belki sayı artabilir.

Last edited 16 gün önce by CAFER
Şinasi

Paket arı dağıtımı Artvin ili Arhavi ilçesi ne yapılıyor mu. Peşin ödemeden sonra arı tesliminde kalan ödemeyi kredi kartı ile yapılıyor mu. Teşekkür ederim

Ramazan Çelik

Antalya manavgatta hangi arı çeşitini önerirsiniz

tahir cem göktürk

hocam kolay gelsin konya bölgesinde hangi arı ırkından daha iyi yararlana bilirim
?

Mustafabulut928@gmail.com

Çerçeve ölçülerini siparişte belirtmeye yer vermemişsiniz onu nasıl belirticez ilk defa sipariş verdim

Muhammed

1100_1150 rakımda belfast arı olur mu

Mustafa

2 kovan arı almak istiyorum kocaeli çamlıtepe tarafaında bakıcam hangi ırkı önerirsiniz.
İlk deneyim olucak bunun hakında yardımda bulunuyormusunz mesela besleme nasıl ve ne zamana kadar yapılır.
Teşekkürler

Yaşar

Selamın aleyküm saf Kafkas ve saf karnika ana almak istiyorum ne zaman alabilirim

Alişan

Ustam arıları aldığımızda orda direk bölme yapıp gönderme ihtimaliniz varmı

Nizamettin Dönmez

Bende 2021 yılı için 9 çerçeveli plastik kotulu karniol arı almak istiyorum yer Konya Cihanbeyli ilçesinde.kredi kartı ile satış yapılıyor mu?

Nizamettin

Kredi kartı bölümüne gittim ve 3 gün içinde gönderim yapılacak diye yazıyor kargoyla.birde 1/4 peşin kalanı arı tesliminde diye okumuştum, tamamı peşin ödememi oluyor

burak

Ankara – Kızılcahamamda 850 rakımda hangi ana arı ırkından kovan siparişi verilmesini tavsiye edersiniz? Önceki yorumlarda genelde 1000 rakım altına Karniyol, üzerine Kafkas tavsiye etmişsiniz. Anadolu arısı neden tavsiye etmiyorsunuz? Karniyol daha mı verimli? Saygılar

Burak

o zaman inşallah 1 kovan Belfast 1 kovan Kafkas sipariş vereceğim. ilk defa arıcılık yapacağım inşallah seneye, nasip olursa sonuçları ve tecrubeleri buradan paylaşırım. hayırlısı olsun

esat kasap

sipariş verdim açıklama kısmına tlf numaramı yazmayı unuttum

Haldun erdem duran

Adana için hangi ırkı önerirsiniz karniyol mu daha iyi olur Kafkas mı Anadolu mu ona göre sipariş vericem

İbrahim kamber

2021 yılı için 40 adet sipariş verdim, 40 adet olunca istediğimiz zaman arıları mızı alabiliyormuyuz,

Ahmet sümer

Kovanlı siparişlerde tek kovan için 2 adet(60+60tl) kat istesek getiriyor musunuz?

Burak

Taksit yapıyor musunuz

Ahmet sümer

Merhabalar yeni sezon için yüklü sipariş vereceğim ancak fatura kesiyomusunuz? Yada alışverişe dair herhangi bir evrak?

Rahman Dobuç

Selam abi aldığım arılarım çok güzel gelişti ilkbaharda yine alacağım .

Kahraman

Ardahan a da gonderiyor musunuz

burak

Ankara iline hangi ay içerisinde getiriyorsunuz ve hangi noktalarda dağıtım yapıyorsunuz? Ankara’ya geliş güzergahınız neresidir?

Saygılar

doğu

istanbul beykoz için hangi arı ırkını önerirsiniz birde ilk dağıtım bu bölgeye ne zaman gerçekleşmektedi

tolga ziştoylu

merhaba muğla nın fethiye ilçesine de sevkiyatınız var mı . yok fethiyeye yakın nereye geliyorsunuz

Durmuş

merhaba, arıların varroa mücadelesini nasıl yapıyorsunuz? hangi ilaç ya da ilaçları kullanıyorsunuz?

1200 rakım Bolu için anadolu mu karniyol mu tavsiye edersiniz?

bir de ankara teslimatı nerede yapılıyor?

bilgi verebilirseniz sevinirim.

İyi günler.

kerim

2021 yılı siparişlerini almaya başladığınıza sevindim. bu sene ben de yeni başlıycam arılarla çalışmaya iple çekiyorum sezonu.. hayırlı bereketli bir sezon olması dileğiyle… herkese kolay gelsin..

Murat öz

Kovanli almayı düsunuyorum.Hangi agactan imal ediliyor

Hasan

Öncelikle merhaba 2020 de dagıtılan arılar arının bol olması güsel bir durumdu ama memnun kalmadıgım bir durum ise mesela ben şimdi 7 çerçeveli arı alıyorum ve fıyat 480 tl ben bu paranın 300 verıyorum gerı kaldı 180 ben kendımı buna ayarlıyorum ve herşey güsel ben ekim ayında verdıgım sıparış 480 TL iken neden nısan Mayıs geldıgınde bu fıyat yukarı cıkıyor bu yanlış bir durum çünkü ben ekim ayının fıyatıyla anlaşmışım 7 çerçeveli kovana ben 480 TL verecekken nisan ayında bu fıyat yukarı cıkıyor bu para yukarı çıkacaksa ekim ayında sipariş vermenin anlamı yokkı cunku fiyat zaten yukarı cıkıyor şunu da… Read more »

Hasan

2020 de verılen arıda aynı dedıgım şekilde oldu kayıtlarınız varsa bakabılırsınız ben bu konuda cihan beyle görüştüm hatta

Hasan

Teşekkür ederim

Erdinç

Merhabalar katlı kovanlı şekilde gönderim belirli bir zaman içinmi yoksa sezon içinmi yoktur. Maşum yeni başlayacağım için üst katını bulmakta sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum bilgi verirseniz sevinirim

Erdinç

Gün içinde okuduğum zaman bitmiş yazıyodu plastik olarak sipariş verebilirsiniz yazıyodu düzeltildi galiba teşekkür ederim

Erdinç

Merhabalar 2021 yılı için katlı kovan şeklinde hiçmi satış yapılmayacak. Ben yeni başlayqcağım için sonradan katını tedarik etmekte sıkıntı yaşayabilirim bu konuda bilgi verrmisiniz acaba