Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiPaket arı ve çerçeve sayılarına göre ayırdığımız satılık arıları Türkiye geneli teslimat yapmaktayız. Yılın belirli aylarından arı satışı yaparak hizmet vermekteyiz. Sipariş süreci ve teslimatlar ile ilgili genel bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2021 yılı arı dağıtımları bitmiştir. Hayırlı olsun.
Araçlarımız yola çıkmadan 1 gün önceden şoför numarasını SMS ile göndermekteyiz. Her aşamada gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Çok yoğun olduğumuzdan gün içinde telefonlara bakmakta sorun yaşanabilmektedir. Aşağıdaki yorumlar kısmında yazmanız durumunda gün içinde dönüşler olmaktadır.

* Dağıtımlar ilgili sorularınızı aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilir yada WhatsApp hattına bildirebilirsiniz. Gün içinde gerekli dönüşler mutlaka yapılır.

2021 yılı için genel siparişler bitmiştir.
Sonraki siparişlerde haberiniz olsun istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup gönderebilirsiniz.
Yukarıda bulunan illere sevkiyat yapılırken yol üzeri ise teslimat yapılacaktır ve daha teslimat yapılmayan ilerde bulunuyorsanız sorun olmayacaktır.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 550 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 600 TL 
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 650 TL

Satılık Arı – Paket Arı Haberdar Formu  Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

  Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

  Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini her yıl düzenli olarak teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

  2021 Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
  1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

  2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
  7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 3-4 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
  8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
  9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

  3) 2021 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2020 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

  4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

  5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

  6) Vermiş olduğunuz sipariş için gerekli kaporayı aşağıdaki tabloya göre peşin olarak ve geri kalan kısmını arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

  7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda notlar kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 100 TL’dir.

  8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

  9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

  10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlara başlıyoruz. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

  Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

  Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz almış olduğunuz fiyattan hesaplanır.

  Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
  PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

  7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 550 TL
  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 600 TL 
  9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 650 TL

  PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 100 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır. Kovanlı olarak almış olduklarınızda katını da istiyorsanız sipariş formunu doldururken notlar kısmına katını yada katlarını da istiyorum diye yazınız.

  7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 650 TL Bitti. 
  8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 700 TL Bitti. 
  9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 750 TL Bitti. 
  İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) :   100 TL  Bitti.
  Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

  PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
  7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 430 TL Bitti.

  Teslimat Tarihleri: Teslimatlara başlamış bulunmaktayız. Yukarıda planlaması yapılan illere dağıtımlar yapılacaktır. Dağıtımda sıcak illeri önce olup, o şekilde ilerlemekteyiz.

  Ödeme Yaparken: Toplam sipariş tutarının 1/5’ini (5’te 1’ini) kapora olarak yatırmanız yeterlidir, gerisi arı teslimatında alınacaktır. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada size ait numaranızın yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği varsa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan sonra en geç 24 saat içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına paket arı siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.   ana arı siparişi

  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

  Yoğunluktan dolayı yorumlara müsait oldukça cevap vermeye çalışıyoruz. Acil durumlarda Whatsaptan yazarsanız gün içinde mutlaka döneriz. Yoğunluktan anlık dönüş yapamıyoruz.

  guest
  6.6K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Batu H.
  Batu H.
  15 Ekim 2021 17:50

  Merhaba, muğla’ya şubat mart 2021 gibi arılı kovan talebim olacak. En geç ne zaman sipar vermem gerekir? Bir de Muğla arısı gönderiyor musunuz?

  Batu H.
  Batu H.
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  16 Ekim 2021 05:23

  Şubat, Mart gibi teslimat için en geç ne zaman siparişi vermem gerekir? Bir de Muğla arısı için min kaç çıta sipariş etmeliyim?

  Gazi
  Gazi
  15 Ekim 2021 02:26

  Sİvas Rakım 1300 Nisan ayının 15 ine kadar havalar soğuk oluyor,hangi ırkı önerirsiniz, teşekürler

  İbrahim maden
  İbrahim maden
  13 Ekim 2021 22:07

  Merhaba cihan bey arı siparişlerini ne zaman almaya başlıyorsunuz bu yıl 15 tane sıfır kovan yaptırdım çerçeveleri 22lik sizinkilere 23lüktü sizden paket arı almayı düşünüyorum kovanlara uyum sağlarmı yoksa silkme usulü mü alsam karar veremedim iyi akşamlar

  Orhan
  Orhan
  13 Ekim 2021 08:53

  Isvec te yasiyorum ari kovanini (icinde ari kolonisi ile birlikte) avrupa birligine nasil getirebilirim bununla ilgili yasal zorluklar var mi tesekkur ederim

  Omer faruk koroglu
  Omer faruk koroglu
  11 Ekim 2021 21:48

  Alacagimiz kovanlarda varoa mucadelesi hangi sekilde yapilmaktadir

  Omer faruk koroglu
  Omer faruk koroglu
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  13 Ekim 2021 00:18

  Amitraz ve flumetrin icerikli ilacmi kullaniyonuz veya formik oksalik asitmi kullaniyonuz ona gore siparis vercem

  HASAN SÜREN
  HASAN SÜREN
  28 Eylül 2021 04:05

  Öncelikle merhabalar Adıyaman kahta’da hangi ırk almam gerekiyor bu fiyatlar da kovan ve arı içinde mi içinde mi yoksa kovan ayrı fiyat bu sadece arının fiyatı mı bir bilgi verirseniz sevinirim birde devlet desteği var mı arılarımız sertifikalı mı

  Yusuf
  Yusuf
  26 Eylül 2021 22:26

  Ben bursada yaşıyorum coğrafi koşul nedeniyle bu bölgede kafkas arı türü gidermi kışları çok soğuk oluyor yazları nem oranı yüksek ama bazen aşırı sıcak olabiliyor ama dağlık alanlar serin tabi eğer bu iklime uygun demezseniz uygun tür verim sağlayacak olan türü bana mesaj yoluyla bildirirmisiniz teşekkürler

  bünyamin
  bünyamin
  25 Eylül 2021 10:37

  2022 yılı için paket arı almak stiyorum.samsun için dagıtım gün aralıgı kesin olarak verebilirmisiniz.çünkü gecen sene cok uzadı iptal etmek zorunda kaldım.

  Mehmet yılmz
  Mehmet yılmz
  20 Eylül 2021 20:53

  Merhaba 2022 yılında 1 yada 2 kovan alabiliyor muyuz yoksa belli bir miktar şartı var mı

  Cemil
  Cemil
  16 Eylül 2021 18:15

  Merhaba Acemiyim deneme amaçlı
  hangi ırk önerirsiniz

  Cemil
  Cemil
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  19 Eylül 2021 09:30

  İl batman rakım 550m

  Murat ünlü
  Murat ünlü
  30 Ağustos 2021 09:02

  2021 mayıs ayında 20 kovan ari aldım ana arigen den bu dün 3.sagimi mi gerçekleştirdim bu zamana kadar toplam 50 kg akasya 100kg ıhlamur kestane ve en son dün 100 kghindibag lavanta ve basra balı aldım harika bir sezonda anaarigen e ve Cihan albayrak kardeşime teşekkür ediyorum …

  Abdulkadir
  Abdulkadir
  22 Ağustos 2021 20:00

  2022 yılındaki dağıtımınız için kayıt alıyormusumız

  İbrahim maden
  İbrahim maden
  01 Ağustos 2021 22:14

  Hayırlı akşamlar yeni paket arı satışınıza hangi tarihte başlıyorsunuz bigi verirseniz bizde kendimizi ona göre ayarlarız

  Yaşar Kemal Norşon
  Yaşar Kemal Norşon
  18 Temmuz 2021 13:25

  Sizlerden 2adet silkme arı sipariş etmiştim arıların biri aşrı derecede.saldırgan bu arıyı baktığımda 2 gün peteklikte gezme imkanı yok bana ne önerirsiniz diğer arı çok çok güzel hem çalışması hem bal yapması son derece iyi selamlar

  İbrahim maden
  İbrahim maden
  02 Temmuz 2021 05:55

  Bu en az 5 sipariş şartı hiç iyi olmamış ben seneye 3 tene daha almayi düşünüyordum bence 5 şartını kaldırın herkesin 5 tane alma gücü yok maalesef kolay gelsin

  İbrahim maden
  İbrahim maden
  16 Haziran 2021 17:30

  Teşekkürler Ana arı gen ailesi 2adet arımı geçde olsa aldım ikiside iyi geldi seneye nasip olursa yine almak isterim belki bu sefer erken teslim edersiniz

  Çağdaş
  Çağdaş
  14 Haziran 2021 21:56

  İşin ehli dürüst esnaflık bu olsa gerek. Aldığım arılar mevsim şartları gereği gecikmeli geldi fakat arılar gerçekten temiz ve sağlıklı beklemeye değdi. Çalışanların her biri ile ayrı ayrı konuştum belki hepside yardımcı olmak için elinden geleni yaptı.Ana kaybımız vardı o da telafi edildi. Teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

  Erdem
  Erdem
  09 Haziran 2021 12:47

  Ana arı gen Tr den 30.05.2021 tarihinde adımı teslim aldım MAŞALLAH arılar çok güzel oğul hazırlıkları başlamış hakkınız helal edin baya sıkıntılı aldım ama değdi tşkler ana arı gen tr

  Selim bolat
  Selim bolat
  07 Haziran 2021 05:42

  30 mayısta tokatta 5 adet arı teslim aldım dün yaptığım kontrolde 2 tanesinin ana arılarının olmadığını tespit ettim ana arı göndermeniz mümkün mü kovanlarda ana memeleri oluşmaya başladı fotoğrafını yolluyorum iyi çalışmalar bulunduğum yerde telefon iyi çekmiyor ana arıları ne zaman göndereceğinizi SMS atarak bildirirseniz sevinirim.

  7C763D62-E1BB-48BF-A4DF-32C98A71600F.jpeg
  Erdem
  Erdem
  01 Haziran 2021 17:37

  Bir kovan kafkas arısı alamıyor muyuz yeni başlayacağım tedbirli olmak için.

  Abdulkerim
  Abdulkerim
  01 Haziran 2021 08:39

  Anaarigen ailesine tesekkur ederim.2 adet kovan aldim 1 adeti mevcut olarak super yalniz bir tanesinde hayal kirikligina ugradim anaarisi mevcut olmadığından 1 kovanim gibi degil mevcudu mevcudunda azalma var o kovandan bu yil bal alamayacagiz gibi anaari talebinde bulundum sagolsunlar gondereceklerini soylediler yalniz zamanim olmadigindan daha sonrasina biraktim.yinede ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkur ederim…..

  Son düzenleyen 4 ay önce by Abdulkerim
  Muzaffer Karayel
  Muzaffer Karayel
  01 Haziran 2021 08:08

  Merhaba muzaffer karayel İzmir ili Torbalı ilçesinde Kemalpaşa yolunda amatörce iki kovan arı ile denemek istiyorum buralarda çam ağaçları ve diğer ağaçlar var hangi tür arı onermektesinz

  Erdem
  Erdem
  31 Mayıs 2021 10:25

  Merhaba dün arımı teslim aldım arılar çok güzel maşallah. Kapalı yavrusu ve hemen hemen her çıtada bal var ama arılar çok saldırgan beni birkaç yerinden soktular

  Erhan Harmancı
  Erhan Harmancı
  31 Mayıs 2021 01:41

  Konya’ya arılarım geldi MaşaAllah beklediğimden daha güzeller teşekkür ederim

  Mustafa DEVER
  Mustafa DEVER
  30 Mayıs 2021 21:27

  26.05.2021 tarihinde teslim aldığım arımı 30.05.2021 tarihinde kontrol ettim kamyondan indirirken düşürdüğümüz paket arının anasının öleceğinden korkuyordum çünki arı çok saldırğandı tek tek takip ederek baktım her iki paket arımın anaları dağlam ve kovana tam hakim olarak hareket ettiklerini görmek beni çok mutlu etti

  Uzun zaman arı bekldiğime degdiğini söyleyerek anaarıgen ailsine çok çok teşekkür ederim
  Sağlıklı hayırlı bir sezon olmasını CENABI HAK’ tan bütün arıcı arkadaşlarıma dilerim

  ALLAH’a emanet olun

  Umut
  Umut
  30 Mayıs 2021 10:27

  İllerin ilçelerine gelmiyormusunuz acaba. Siparişi ilçe diye verdim çünkü. Tokat-niksar

  Selim bolat
  Selim bolat
  29 Mayıs 2021 20:48

  Merhaba Tokat Erbaa ilçesine sipariş vermiştim aracın bu gün çıkacağı bilgisi var sitede bana henüz bir mesaj gelmedi (onay mesajı veya şoför telefonu gibi) teslimatta gecikme mi var.

  Yakıp Can
  Yakıp Can
  29 Mayıs 2021 10:20

  Tokattan selamlar.Ben Zile ilçesindeki.Pazar günü ari teslimatı içinizin onayı gerekiyor mu.Gerekiyorsa ne yapmalıyım.Tesekkur ederim.

  Mehmet Turan
  Mehmet Turan
  28 Mayıs 2021 23:05

  Sivas a ne zaman dağıtım yapılacak bu hafta izin aldım tarihler değişti Pazar günü alırız İnşallah

  Mustafa DEVER
  Mustafa DEVER
  28 Mayıs 2021 22:23

  25.01.2021tarihinde onaylanan paket arılarımı 26.05.2021 tarihinde arıları alırken 1paketini kamyondan indirirken düşürerek aldım. Kovanlara aktardım. Fakat daha açıp kontrol yapmadım. Konrolü yaptıktan sonra yine yazacağım

  Şimdiden anaarıgen ailesine teşekkür ederim.

  KEMAL YÜMÜN
  KEMAL YÜMÜN
  28 Mayıs 2021 17:51

  Merhaba arım geldi bugün teslim aldım nasip olursa yarın kontrol ve aktarım yapacağım yanlız ben 9 çıta istemiştim ama bana 8 çıta geldi olsun..Gen arıcılığa teşekkür ederim dürüst güvenilir ve bunlar tam arıcı abim.. Teşekkür ediyorum

  Muammer
  Muammer
  28 Mayıs 2021 11:56

  Balıkesir Bandırma dün akşam ikinci sevkiyat dagıtım arılarım geldi ana gen firmasına teşekkürleri

  Ersin Coşkun
  Ersin Coşkun
  19 Nisan 2021 17:34

  Erzurum a teslimat ne zaman olacak.. Bize en gec 25 Nisan demiştiniz

  Mehmet
  Mehmet
  19 Nisan 2021 16:27

  Afyonkarahisar bu hafta olur mu teslimat

  Ahmet
  Ahmet
  19 Nisan 2021 16:04

  Merhabalar,
  Dağıtımlarınız 1. tur ve 2. tur şeklinde mi olacak, yoksa tek dağıtım ile mi gerçekleştireceksiniz ?

  Mehmet
  Mehmet
  19 Nisan 2021 15:43

  Merhaba Konya ya ne zaman gelecek arılar? Ona göre izin alacağım.

  Murat
  Murat
  19 Nisan 2021 14:05

  1-Balıkesir’e bu hafta içinde teslimat yapılacak mı?
  2-Ana arı siparişi versem kaç günde elime ulaşır?

  İrfan işler
  İrfan işler
  19 Nisan 2021 12:33

  Arı satışı yapıyormusunuz arı almak istiyorum

  Ahmet
  Ahmet
  19 Nisan 2021 12:24

  Kolay gelsin Bursa ne zaman yola çıkacak? Geçen hafta haftaya teslim etmiş oluruz denmisti ama bu haftada listede yok

  emrullah kücükmemiş
  emrullah kücükmemiş
  19 Nisan 2021 12:20

  iyi günler kütahyaya teslimat ne zaman olur acaba

  Özgür DEMİRİ
  Özgür DEMİRİ
  19 Nisan 2021 11:57

  merhaba, kars’a teslimat ne zaman olacaktır

  Cihat Avcı
  Cihat Avcı
  19 Nisan 2021 11:02

  Çanakkale Biga 23 , 24 Nisan araba yola çıkacak yazıyor hafta sonu sokağa çıkma yasağı var biz kozcesme köyünden 5 arıcı 37 siparişimiz var Biga ya 20 km köye teslim olurmu Arı lar nerede üretildi

  Kemal
  Kemal
  19 Nisan 2021 10:57

  İstanbulda sezon zaten çok kısa daha fazla geç kalmamız gerekiyor.
  geçen sene 15 nisanda aldığımız arılar bile zor yetiştiler.
  Biran önce programa alırsanız iyi olacaktır. Kolay gelsin

  Ümit çakır
  Ümit çakır
  19 Nisan 2021 10:53

  Balıkesir Gönen e bu hafta da gelmicek mi

  Safak
  Safak
  19 Nisan 2021 07:43

  Merhaba, Kocaeli’ye bu hafta içi teslimat olmaz mı ? Hava durumu 4-5 gün güzel gösteriyor. 5 Kovan (katlı) siparişim var. Arılık, ana yola çok yakın (500-1000m). Buraya getirilir mi, yoksa yol kenarından mı almam gerekir. Aracım almaz o yüzden soruyorum.

  Osman
  Osman
  19 Nisan 2021 00:18

  7 çerçeveli de kaç arı oluyor ivinde

  Erdem
  Erdem
  19 Nisan 2021 00:13

  Abi ben sizden Tokat almusa Kafkas f1 7 çıtalı plastik kutulu arı sipariş vermiştim ben 14 yaşındayım bana 14.00 -18.00 saatleri arasında sokağa çıkmak serbest ben bu saatler arasında sizden arıyı teslim alabilirim babamın işleri çok yoğun benden başka kimse arıyı teslim alamaz benim için ya Tokat Almus çevreli köyüne yada 14.00-18.00 bu saatler arasında teslim ederseniz çok sevinirim bal akımına 1 hafta falan kaldı tahminimce şimdiden ilginize tşk ederim

  mesut
  mesut
  19 Nisan 2021 00:06

  teslimat genelde hangi saatler arasında yapılıyor 15:00 e kadar alabiliyor muyuz. Balıkesir ay sonuna kadar yetişir mi

  İbrahim Şen
  İbrahim Şen
  18 Nisan 2021 23:04

  Bilecik teslimat tarihi belli oldu mu? Kalan bakiyeyi kredi kartı ile siteden nasıl odebilirim

  İsmail ôztürk
  İsmail ôztürk
  18 Nisan 2021 22:34

  Kastamonuya ari teslimatiniz hangi gun olacak zaman daraliyor bilgi verirmisiniz

  Aykut Yıldız
  Aykut Yıldız
  18 Nisan 2021 22:02

  Bursaya teslimat ne zaman yapılacak acaba hala bi tarih verilmedi.geç kalındı bu sene biraz

  Emre
  Emre
  18 Nisan 2021 21:30

  Kolay gelsin zonguldak merkeze teslimat ne zaman tam günü bellimi

  Bülent
  Bülent
  18 Nisan 2021 18:47

  Selam Aleyküm Malatya siparişlerimizi bekliyoruz artık. Bu hafta olsa bizde sezona yetişelim. Kolay gelsin. İNŞALLAH bu sezon bu işin altından hepimiz kalakarız.

  ozan
  ozan
  18 Nisan 2021 15:28

  Silkme arı da mı plastik kutuda geliyor? Birde silkme arının anası çiftleşmiş mi geliyor? Son olarak ben kütüğe silkeleme yapacağım. Arıları silkeledikten sonra anayı hemen bırakmalı mıyım yoksa 1 gün ana kutusuyla kütüğün içinde kalmalı mı? Sanırım ananın kokusuna alıştıkları için kesmezler?

  Son düzenleyen 5 ay önce by ozan
  ozan
  ozan
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  18 Nisan 2021 19:52

  Soruyu yanlış anlamışsınız sanırım. Gelen ana çiftleşmiş mi oluyor diye sormuştum. Teşekkürler.

  Mehmet EminYiğit
  Mehmet EminYiğit
  18 Nisan 2021 14:22

  Ödemeyi teslimat sırasında kredi kartı ile yapabilir miyiz. Edirne teslimat ne zaman. Selsmlar

  Mehmet EminYiğit
  Mehmet EminYiğit
  18 Nisan 2021 14:11

  İyi günler. Edirne teslimat ne zaman bilgi verir misiniz. Selamlar

  Ürfani Altunbaş
  Ürfani Altunbaş
  18 Nisan 2021 13:39

  Merhaba Cihan bey 20 paket arı sipariş vermiştim Sivas Koyulhisar teslimi Nisan ayı içinde alabilirsem memnun olurum çünkü mayıs girince İstanbula gidecem not Erzurum da Erzincan Kars Gümüşhane dağıtımı sivasta önceye bu şehirlere giderken bizim kazadan geçiliyor sulehri den Koyulhisar dan zarardan teslim alabilirim lütfen bir yardımcı olun

  Ahmet Zeyrek
  Ahmet Zeyrek
  18 Nisan 2021 12:42

  Merhaba samsunu unutmayın dört gözle bekliyorum yolunuzu kolay gelsin

  Murat güçbilmez
  Murat güçbilmez
  18 Nisan 2021 12:01

  SLM sayın arıgen ığdır Rize ordu haftaiçi teslim edilr diyorsunuz konya aysonu teslim yazılmış konya ığdır Rize dendahamı soguk aysonu teslim edilirse 23 güngeç almış olacagız mümkünse bu hafta içi gönderirseniz memnun oluruz konya hem yakın hemde iyi sıcak saygılar

  Emre dere
  Emre dere
  18 Nisan 2021 11:15

  Bartina teslimat ne zaman 23 Nisan tarihine kadar teslim edilir mi il dışındayım.teslimata göre plan yapacam.

  halil
  halil
  18 Nisan 2021 11:06

  teslimatlar gecikti canakkale için soyluyorum hafta sonuna bırakmayın musaade edilmiyor. elge olsa bile cıkış izni yok dedi emniyet, floranın da tam ortası yani kactı kacacak.

  mustafa
  mustafa
  18 Nisan 2021 10:59

  sinopa ne zaman sevkiyatınız

  Osman
  Osman
  18 Nisan 2021 10:30

  Rize de ormangülleri açmaya başladi sezon geldi arılar gelmedi

  Mehmet
  Mehmet
  18 Nisan 2021 04:38

  Balıkesir’e buhafta içiteslimat yapılacakmı .

  İbrahim Şen
  İbrahim Şen
  18 Nisan 2021 03:33

  Merhabalar sizden 2.kez paket arı alıyorum. Bazı sorularım var.
  1. Yukarıdaki teslimat maddelerine katılıyorum.fakat 23 Nisan sonrası pandemi yasaklarının artması durumu var. O beni korkutuyor. Böyle birşey olursa, ne yapacağız?
  2. Benim teslimat adresi Bilecik Pazaryeri yazdım. Yukarıdaki il teslimatlarinda önce bursa olursa, sizi arasam değişiklik yapabilir miyiz.
  3. Düşük ihtimal olsa bile, arılar Fiat Doblo araçta 1 gece kalmak zorunda kalabilir. sıkıntı olur mu?

  mesut
  mesut
  18 Nisan 2021 00:07

  Balıkesir bölgesine ne zamana tahminen başlayabilir teslimatlar

  Nurhan
  Nurhan
  17 Nisan 2021 23:46

  Merhaba,
  İstanbul Avrupa yakasında dağıtım hangi semtte yapılacak?

  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  17 Nisan 2021 22:35

  Çankırı ne zaman gelir acaba.plastik kutuyla gelecek demi plastik kutular bizde kalıyo demi

  Son düzenleyen 6 ay önce by Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  18 Nisan 2021 12:23

  Çankırı ne zaman teslim edilir diye sormuştum ona cevap vermemişsiniz

  Emre
  Emre
  17 Nisan 2021 21:57

  Konya ve ilçelerine siparislerimizin teslimatı ne zmana kadar gerceklesmis olur

  Mehmet
  Mehmet
  17 Nisan 2021 20:56

  Afyonkarahisar arılar ne zaman gelir tam tarih belli oldu mu

  OSMAN
  OSMAN
  17 Nisan 2021 20:32

  Tekirdağ Çorlu bölgesi için öngördüğünüz dağıtım tarihi nedir? Birde kanola bitkileri çiçek açmış durumda hiç besleme yapmamayı düşünüyorum bu doğru bir işlem midir?

  Son düzenleyen 6 ay önce by OSMAN
  mustafa
  mustafa
  17 Nisan 2021 19:56

  rize ye dağıtım tarihi ne zaman belli olur

  Murat güçbilmez
  Murat güçbilmez
  17 Nisan 2021 19:26

  SLM paket arı teslimat sırasında ödeme nakit mi yoksa Kart çekimi varmı

  Alper Vural
  Alper Vural
  17 Nisan 2021 19:00

  Eskişehir teslimatını bekliyorum hafta içi olursa iznimi ayarlamam gerekecek. Tarihler net belli değil ama önümüzdeki hafta olur mu

  Yusuf
  Yusuf
  17 Nisan 2021 17:22

  Aksaray a teslimat ne zaman başlayacak