Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiGerekli ayrıntıları okuduktan sonra sipariş formu aşağıdadır.

Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere teslimatlarımız bulunmaktadır. Aşağıda yazılanları mutlaka okuyun ve okuduktan sonra kafanızda herhangi bir soru kalmayacaktır. Kalırsa yine aşağıdaki yorumlar kısmından herkes gibi sizlerde sorabilirsiniz.

Siparişler alımları devam ediyor.

Teslimatlarımız başlamıştır.

Teslim Alan İller: Şuanda yoktur.

Teslim Edilecek İller:
2-3 Nisan: Antalya-Mersin
3-4 Nisan: İzmir-Manisa-Balıkesir
Diğer illerin teslim günleri de belli oldukça bir kaç güne yazılacaktır. Teslim aldığınızda yine düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşmanızı bekliyoruz.

Duyuru: Virüs ile ilgili herhangi bir olumsuzluk olmayıp, dağıtımlarımız planladığımız şekilde yapacağız. Farklı bir durum olması halinde tekrar bilgilendireceğiz. Yukarıdaki iller içerisinde teslim edilen ve edilmeyenler arasında bulunduğunuz il yoksa daha planlaması yapılmamıştır. Bir kaç güne muhtemelen 3-5 güne sizin ilinizde belli olacaktır.

Ayrıca; Bulunduğunuz ile daha teslimat olmadıysa sipariş verebilirsiniz.Yüksek adetlerde siparişiniz varsa yine teslimat yapmaktayız. Daha önce sipariş veren müşterilerimiz siparişlerini artırmak isterlerse yeniden form doldurmalarına gerek yoktur. WhatsApp hattımızdan buraya tıklayarak siparişinde artırmak istediği adetini yazması yeterlidir. İlk defa sipariş verecek olan müşterilerimiz ise aşağıdaki sipariş formunu doldurmalarını rica ederiz. Sipariş formunu doldurmayı beceremez iseniz iletişim kısmındaki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini bu ay içinde teslim etmekteyiz. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz.

Satılık Paket Arı Hakkında Detaylar:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
6 Çerçeveli Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeveli Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeveli Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeveli Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2020 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2019 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Anaların boyası diğer işçi arılar tarafından zamanla deforma olmasından dolayı boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra (3 veya 4 gün sonra kontrol edin) anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz. Mümkünse kontrolleri arıları kovana aktardıktan 3 ila 5 gün sonra yapmanız ana arıyı daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Yoldan geldikleri için ve stresli olduğundan kolay kolay ana arıyı göremeyebilirsiniz o yüzden dolayı bir hafta sonra kontrol etmenizi garanti olacaktır.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz 1/3’ünü peşin olarak ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödemesi ve kaporası alınmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak veya çift katlı alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 80 TL’dir ama bitti. Plastik olarak alımlarımız devam etmektedir.

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı içinde dağıtımlar yapılacaktır. Sıcak illerden soğuk yerlere doğru teslim edeceğiz.

Not: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak Avrasya Arıcılık – Ana Arı Gen olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa Yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Fiyatlarda zaman zaman güncelleme yapılmaktadır. Eğer aldığınızdan zaman daha düşük bir fiyat güncellemesi yapıldı ise iade işlemi yapılır, eğer fiyatlarda yükselme olduysa size yüksek fiyat yansıtılmaz düşük olan fiyattan hesaplanır.

Paket Arı Fiyatları (Her şey dahildir)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 380 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 420 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 460 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 500 TL 

PAKET ARI -2 (Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı):Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 80 TL’dir. Katın çerçeveleri vardır ama kovanlı olarak bitmiş olup, plastik kutulu olarak alımlarımız devam etmektedir.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 480 TL Bitti.
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 520 TL Bitti.
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 560 TL Bitti.
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Kovanlı : 600 TL Bitti.

NOT: Kovanlı siparişlerimiz 28/03/2020 tarihi itibari ile bitmiştir. Lakin, plastik kutulu olarak arı siparişlerinizi vermeye devam edebilirsiniz.

PAKET ARI -3 (Silkme Usulü Paket Arı): Silmek paket arı olarak satışını yaptığımız paket arı ise, normal 7 ve 8 çerçeveden silkelenmiş halde bulunan arı olmaktadır. Aldığınız bu arı normal kabarmış çerçeveli olarak verdiğiniz kovanda ortalama 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır. Tamamen doğal organik çalışmak isteyen ve kütük kovanda çalışmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir paket olmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek ve yaptığımız videoları izlemek için silkme usulu paket arı için tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: 350 TL (Plastik kutuda gelir)

Teslimat Tarihleri: Teslimatlar başlamıştır. Teslimat yapılan ve yapılacak olan iller yukarıda yazmaktadır. Nisan ayı içinde olacaktır. Dağıtımları sıcak yerden soğuk yerlere doğru yapılacaktır. Ülkemizde şuanda bazı yerlerde havalar soğuktur. Havaların ısınmasına bağlı olarak sıcak illere daha önce verilecek olup, soğuk illere de Nisan ayı içinde teslim edilecektir.

Ödeme Yapaken: Ödemenin 3’te 1’ni yatırmanız gerekir. Ödeme yaparken sadece açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ona göre onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan 2 gün içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazmanız durumunda gün içinde mutlaka cevap verilecektir. Kredi kartı ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Paket Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

CEP TELEFON NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket arı çeşidini seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Ödemenin 1/3'ünü kapora olarak yatırınız. Geri kalanı teslimatta.)

ADRESİNİZ-Açıklama (Eklemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.)


Banka ve Posta Çeki Bilgileri:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun. Başka herhangi bir şey yazmanıza gerek yoktur. SMS ile gerekli bilgilendirme yapılır.

ana arı siparişi

ana-ari

3365
Kimler Neler Demiş?

avatar
Cemal
Cemal

Zonguldak iline ait arı ırkı hangisi. Birde ben Zonguldak Çaycuma ilçesinde ikamet ediyorum nereye almaya gelicem arıları.

danyal
danyal

biz ziraat mühendisiyiz bu işi yapmak istiyoruz kendi bahçemiz 1 sene sonra başka yerde devlete başvurmadan hemen kovan koyup işi yapabiliyormuyuz araştırma yapıyorum ama bunlarla ilgili pek bilgi bulamıyoruz bilen birisine danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim

H. Güngör
H. Güngör

Erzincan a sevkiyatınız ne zaman

Yavuz
Yavuz

Merhaba 9 adet siparişimi var istanbul sarıyerdeyz teslümat kavacıktamı oluyor avrupa yakasından biyerden alabilirmiyiz

Ismail
Ismail

Ankara polatlida oturuyorum hic arim yok koyde hobi amacli aricilik yapmak istiyorum bende siparis verebilirmiyim

Nesrin
Nesrin

Düzce için uygun olan arı hangisidir?

Soner
Soner

Trabzon Maçka da hangi arı ırkı daha verimli olur acaba

Rıdvan Acar
Rıdvan Acar

Merhaba, İznik teslimatı ne zaman olur. Havalar yağmurlu

Soner
Soner

Hayırlı günler
Paket arı ve ana arı siparişi vermiştim kışın kütahya sevkiyatı ne zaman acaba önceden haberim olursa ona göre hazırlık yapayım

Özlen Deniz
Özlen Deniz

5 kovan sipariş etmiştim,tarsus mersinden,dağıtım adresleri bize iletilecekmi,kalan ücret teslim alırkenmi elden verecez.sadece mersindemi bir yerdemi dağıtılacak,Tarsusada uğranacakmı,sağlıkcıyım malum çok sıkıyız,teslim alırken başkası benim adıma alabilirmi

Ihsan ileri
Ihsan ileri

Koycegiz Mugla ya ne zaman geliyorsunuz?

Mahmut kaymaz
Mahmut kaymaz

Çankırı ya ne zaman gelir sipariş versem

Erkan güney
Erkan güney

Sevkiyat dağıtım vidyosunu izledim her tarafta arılar uçuyo kovanlardan nasıl çkyolar bilgi alabilirmiyim

İlyass
İlyass

Selamün aleyküm kredi kartı ile yarı fiyatı ödemesi yapamıyoruz

Hicret Katırcı
Hicret Katırcı

Çanakkaleye ne zaman geleceksiniz sipariş vermek istiyorum paket arı iki tane alsam indirim olur mu

Ferit
Ferit

Bir sorum olacak elimde babadan kalma 1kac kovan var ırkını bilmiyorum bunlara farklı cinste ana ari versem netice ne olur kabul edermi koloni yeni anayi

Özkan
Özkan

Trabzona en son ne zaman sipariş verebilirim? Ve ne zaman gelir?

Mümtaz Uluğ
Mümtaz Uluğ

Kırıkkale iline de teslimanitiniz var mı? Ben Ankara adresi vermiştim.Eger aynı gün için teslimatınız olursa Kırıkkale’den alabilirim arıları

İsmail Galabak
İsmail Galabak

Selamun aleyküm ben bir adet 6 çıtalı plastik kutuda arı siparişi verdim Balıkesir Ayvalık teslimatı Ayvalık’ta mı olur acaba yada nerede olur

hüseyin avni kılınç
hüseyin avni kılınç

karaman ermenek ‘e ne zaman gelir bir aksaklık olur mu

Ugur
Ugur

Kredi kartıyla iki kovan arı aldım bilgilendirme mesajında en kısa sürede kargoya verilecek yazıyor arılar kargoyla mi yoksa kendi araclarinizlami geliyor

Yusuf
Yusuf

Hayirli geceler yozgata ne zaman gelir bir aksaklik olurmu ?

Ferit
Ferit

An itibari ile 2 kovan 9 cita paket arımın siparişini vermiş bulunmaktayım insaallah en kısa sürede gönderirsiniz

Ahmet
Ahmet

Kovan larda ana varmı. Düzeye ne zaman geliyorsun

Eren
Eren

Tunceli tarafına geliyormusunuz gelseniz nezeman burda olursunuz

Serdal özel
Serdal özel

Tunceli ye 100 kovan iki katli istesem fiyatta indirim yapıyormusunuz hangi ırk almam lazım rakim yüksek

selahattin
selahattin

merhaba istanbul avrupa yakası teslimatınız olacakmı

Fikret curuoğulu
Fikret curuoğulu

Selamlar İnegöle teslimat nezaman öyrenebilirmiyim

Bülent ÖZTÜRK
Bülent ÖZTÜRK

Karakovan var mı, 3 yuvarlak karakovanım var ama arılarım kışı çıkaramadı. ne tavsiye edersiniz.Kovanlı olursa 3 tane almak istiyorum, istanbul büyükçekmece. Ama kovan yoksa ne öneririsiniz.

Bülent ÖZTÜRK
Bülent ÖZTÜRK

Ayrıca ben 2 senedir arım var. Karniyol arı baktım. Arı ırkı olarak daha sakin olduğu söyleniyor. Başka ırk bir öneriniz olur mu yoksa yine karniyol mu devam edeyim.

Hakan
Hakan

Bartın merkeze 2 adet 9 çerçeve plastik kovan Anadolu ana ırkı sipariş ettim hesabınıza yarısını yatırdım

cevdet toplu
cevdet toplu

İyi günler İki adet paket arı siparişi vermiştim bunların çıta ölçüleri 48× 23 şeklinde olacak

Ugur
Ugur

İyi günler kredi kartıyla iki koloni arı siparişi verdim (Avrasya arıcılık)sipariş onaylandi en kısa sürede kargoya verilecek diyor .arılar kargoyla mi gelecek yoksa araclarinizla dağıtım mi yapiyorsunuz

Serhat
Serhat

Siparişimi verdim arılar geldiğinde yine düşüncemi paylaşırım insallah…yalnız güzel bir organizasyon…arılarda verdiğimiz sipariş gibi gelirse çok güzel olur..teşekkürler…

Ramazan
Ramazan

Kocaeli Darıca da 2 kovan ile başlamak istiyorum kovanım yok ve hangi ırk olmalı Darıca yol üzeri bir yer adrese teslim olabilirmi

Mustafa develi
Mustafa develi

Analar döllenmiş yumurtlar durumda mı?