Mobil Uygulama

Siz değerli arıcılarımıza daha hızlı ve kullanılabilir düzeyi yüksek teknoloji ile hizmet vermek için Ana Arı Gen mobil uygulamamış bulunmaktayız. Sürekli internetten girmek için uğraşmadan telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulama ile pratik bir şekilde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mobil uygulamamız hakkında yükleme sonrasından uygulama üzerinden yorumlar ile bizlere dönüş yaparsanız memnun oluruz.

Şuanda Google Play Store üzerinden yayına çıkmış olup, Apple Store üzerinden de kısa süre içerisinde yüklenecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yükleyebilirsiniz.
Mobil UygulamaYine sitemiz üzerinden verdiğimiz hizmetler konusunda kısa bir açıklama yapmak gerekir. Yaptığımız iki çalışma vardır. Birinci paket arı yada çerçeveli arı üretimi, ikincisi ise ana arı üretimi yaparak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Paket Arı yada Çerçeveli Arı 
Paket arı olarak  satışını yaptığımız arı paketinde ortalama 7 yada 8 çerçeveli olan bir koloninin üzerinden bulunan bütün arıların özel plastik kaplara doldurulmak üzere paketlenmesidir. Bu şekilde doldurulan arı ortalama 1.5 kg ağırlığında gelmektedir. Bu arıyı normal çerçeveli olarak kovanınıza aktardığınız zaman 5-6 çerçeveyi basacak şekilde arı olur. Yine bu yanında çerçeveli olarakta satışı yapmaktayız. Çerçeveli olarak satılan arıların şu şekilde özellikleri olmaktadır. Kendi araçlarımız ile nakliye bize ait olmak üzere getiriyoruz.

Mobil Uygulama7 Çerçeveli Paket Arı: Ortalama 4-5 çerçevesinde kapalı ve açık yavru olup yine toplam 7 çerçevenin üzeri baskın bir şekilde arı nüfusu bulunmaktadır. Ana arısı ise bir yıl önceki ana arısıdır.
8 Çerçeveli Paket Arı: Ortalama 5-6 çerçevesinde kapalı ve açık yavru olup yine toplam 8 çerçevenin üzeri baskın bir şekilde arı nüfusu bulunmaktadır. Ana arısı ise bir yıl önceki ana arısıdır.
9 Çerçeveli Paket Arı: Ortalama 6-7 çerçevesinde kapalı ve açık yavru olup yine toplam 9 çerçevenin üzeri baskın bir şekilde arı nüfusu bulunmaktadır. Ana arısı ise bir yıl önceki ana arısıdır.

Paket arı veya çerçeveli arı siparişi vermek için Paket Arı Sipariş Formu kısmından ilgili bilgileri doldurarak gönderebilirsiniz yada iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan her zaman arayıp siparişte verebilirsiniz.
Mobil UygulamaSatın almış olduğunuz arılarda teslimat sonrası yaşanan her türlü sorun ve problem tarafımızdan karşılanmaktadır. Ana arı eksik çıkması durumunda çok nadir olan bir durumundur ama bazen çıkma ihtimali de olabilir. Bunu yerine yeni yılın ana arısı gönderilmektedir. Belirtilen çerçeve sayılarında daha az arı olması durumunda resimlerini tarafımıza gönderilmesi durumunda gerekli telefi ve para iadesi yapılmaktadır.

Ana Arı Üretimi ve Satışı
Ana arı ırklarına göre üretimi yapılan kraliçe arılar kargo vasıtası ile gönderilmektedir. Kargodaki kayıp ve ölümler tarafımıza aittir. Yine aldıktan sonra yumurtlamama durumu veya başka bir problemlerde bizden kaynaklı ise telafi etmekteyiz. Ana arı siparişlerinizi Ana Arı Sipariş Formu üzerinden verebilirsiniz.
Mobil UygulamaBizlere sormak istediğiniz sorularınız aşağıdaki yorumlar kısmından veya Ana Arı Gen mobil uygulamamız üzerinden her zaman sorabilirsiniz.