Satılık Arı Siparişi

satılık arı ve paket arı

Her yıl düzenli olarak kovanlı ve plastik kutulu paket arı satışı yapmaktayız. Kendi araçlarımız ile Türkiye geneli arı teslimatı yapmaktayız. Belirli tarihlerde ve günlerde yapmakta olup, bununla ilgili olarak bu sayfamızdan duyuru yapılmaktadır. Detaylar için aşağıya doğru okuyunuz lütfen.

Google Play uygulamasını yüklemek için tıklayın… 

* Eski siparişlerde artık herhangi değişiklik veya artırma yapamıyoruz fakat iptal ve iade işlemleri için WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

2021 Yılı Arı Teslimatları Başlamıştır…

Teslimatı Planlanan İller:
IĞDIR : 18/19.04.2021 – Dağıtıldı
ANTALYA: 20.04.2021 – Dağıtıldı
İZMİR: 26.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)
MANİSA: 26/27.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)
ÇANAKKALE: 27/28.04.2021 – Yola Çıkacak. (yasaklarda dolayı ertelendi)

NOT: Araçlarımız yola çıkmadan 1 gün önceden şoför numarasını SMS ile göndermekteyiz. Her aşamada gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Çok yoğun olduğumuzdan gün içinde telefonlara bakmakta sorun yaşanabilmektedir. Aşağıdaki yorumlar kısmında yazmanız durumunda gün içinde dönüşler olmaktadır.

Teslimat Yapılacak Olan İller:
Eskişehir – Giresun – Amasya – Gümüşhane – Nevşehir -Ankara – Niğde – Isparta – Ordu – İstanbul – Rize – Balıkesir – Sakarya – Bartın – Kahramanmaraş – Samsun – Bayburt – Karabük – Sinop – Bilecik – Karaman – Sivas – Bolu – Kars – Tekirdağ – Kastamonu – Tokat – Bursa – Kayseri -Trabzon – Kırıkkale – Uşak – Çankırı – Kırklareli – Yalova – Çorum – Kırşehir -Yozgat – Düzce – Kocaeli – Zonguldak – Edirne – Konya – Erzincan – Kütahya – Erzurum – Malatya

2021 yılı satılık arı – paket arı sipariş alımları bitmiştir. Yeni yapılacak olan dağıtımdan haberinizin olmasını istiyorsanız aşağıda form aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Satılık Arı – Paket Arı Haberdar Formu

  Sipariş vermeden önce biz kimiz ve bizleri tanımak için tıklayın… 

  Değerli müşterilerimiz, kaliteli ve doğru teknikler ile uzun yıllardır ana arı üretimi yapmaktayız. Bunun yanında yılların belirli dönemlerinde bu genel olarak erken ilkbaharda olur ve paket arı satışımız bulunmaktadır.

  Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
  1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Adrese teslim değildir. Adet yüksek olursa ve yolumuzun üzeri ise adrese bırakılır. Nakliye ücreti alınmaz.
  2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Kovanlı ve kovansız olarak (plastik kutuda) getirilir.
  3) Bu yıl için alacağınız arıların, ana arıların hepsi bir önceki yılın ana arısı olup, anaların hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.
  4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.
  5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırklarından bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.
  6) Siparişlerde belirli bir kaparo alınmakta olup, hangi adette ne kadar ödeme alınacağını sipariş formunu doldururken görebilirsiniz. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz.
  7) Siparişler, Plastik Kutulu, Tek Katlı Yeni Kovanlı yada Plastik Tabanlı olarak alınmaktadır. Aynı zamanda çift Katlı olarak yani takım olarak siparişlerinizi almaktayız.
  8) Bizi aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa yorumlar kısmında her zaman sorabilirsiniz. Yorumları da okursanız gerekli cevaplarınızı da bulmuş olursunuz.

  Güven konusunda aklınızda en ufak bir sorun olmasın. Çünkü uzun yıllar paket arı dağıtımlarını yaptık ve ana arı sezonu boyunca da ana arı satışı yaptığımızdan dolayı güven önceliklidir. Arıları teslim aldığınızda herhangi bir sorun olmasında yeniden arı gönderimi veya para iadesi yapılmaktadır. Telefon ile aramadan önce aşağıda yazılanları iyice okuyalım ve telefonlara bakamadığımız zamanlarda WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.


  PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz):
  Plastik Kutulu Paket Arı: Arıları, 7-8-9 çerçeveli koyu renkli plastik kutularında getirmekteyiz. Bu şekilde getirtiğimiz taşıma bal kutularını yine arı bölmelerinde yada bal mevsiminde bal taşıma işlemlerinde değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan o yılın ana arıları olur. Analar her yıl değişmektedir. Bu yıl alacağınız arıların, ana arıları bir önceki yılın anasıdır. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

  7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 480 TL Bitti.
  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 530 TL Bitti.
  9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 590 TL Bitti.

  7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

  8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 8 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

  9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

  Tek Katlı Yeni Kovanı İle Plastik Tabanlı: Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Daha önceki yıllar ikinci el kovan ile getiriyorduk ve bazı müşteriler pek beğenmediği için artık onu tamamen kaldırdık. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Kovanlarımızın kapakları saç ile de kaplamıştır. Eğer kovanınız yoksa, kovanlı bir şekilde almanız en mantıklıdır. Örnek arı kovanlarımız aşağıdaki gibidir. Açık mavi renkli olarak gönderilecektir. Yeni kovan olarak getirdiğimiz arı kovanlarının aynı zamanda tercihinize göre plastik tabanlı ve ahşap tabanlı olarakta getirebiliriz.

  7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 580 TL Bitti.
  8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 630 TL Bitti.
  9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 690 TL Bitti.
  İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) : 60 TL’dir. Bitti.
  Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

  Silkme Arı (7-8 Çerçeveden Alınır): Ortalama olarak 7-8 çerçeveye saran bir arının bir kutuya aktarılması ve ana arı ile birlikte kendi araçlarımızla sevkiyatını yapmaktayız. Bu şekilde kutuya aktardığımız ana arı içinde olmaktadır. Siz arıyı olduğu şekilde alıp normal çerçeveli kovana arı oğulu alır gibi aktarıyorsunuz. Arı ortalama 5-6 çerçeveyi dolduracak şekilde arı sarar. Bu daha çok kovanı olup ve elinde fazla kabarmış petekleri olan arıcılarımız için tercih edilen bir yöntemdir.

  7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 430 TL Bitti.

  Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir.

  Bulunduğunuz yöreye uygun hangi arı ırkı ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelik olarak çevrenizdeki tecrübeli arıcıların görüşlerini alabilirsiniz. Yada bizlere aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yöreniz hakkında yükseklik, flora ve bitki örtüsü hakkında bilgiler verirseniz yardımcı olmaktayız.

  TESLİMATLAR: Birinci dağıtımlar Mart sonu Nisan ayı içinde olmakta olup, ve ikinci dağıtımlar ise Mayıs ayı içinde olmaktadır. 

  ÖDEME OLARAK: Almış olduğunuz paket arı adeti oranında ödeme yapılması gerekmektedir.


  guest
  1.8K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Doğan Barca
  Doğan Barca
  21 Nisan 2021 13:22

  Manisa için 22-23 Nisan hangi gün hangi ilçelere dağıtım
  olacak.

  Erol Arıcan
  Erol Arıcan
  21 Nisan 2021 12:51

  Merhaba. Bilecik Bozüyük ne zaman teslim edilir. Bursa sevkiyatinda mı teslim edilir geçen seneki gibi

  Cemal kenar
  Cemal kenar
  21 Nisan 2021 10:44

  Eskişehir teslimat ne zaman? 6 kovan sipariş etmiştim.çalışıyorum izin almam gerekiyor

  Hüseyin
  Hüseyin
  20 Nisan 2021 20:19

  Merhaba Malatya teslimatınız ne zaman?

  ŞERİF
  ŞERİF
  20 Nisan 2021 17:48

  istanbula sevkiat ne zaman

  Hamza Aras
  Hamza Aras
  20 Nisan 2021 16:59

  Çanakkale ye gidecek teslimatın yolu Kocaeli yada Yalova dan geçmez mı 9 adet 9 çerçeve sipariş var

  Hayrettin
  Hayrettin
  20 Nisan 2021 16:44

  Ben körük kullanmıyorum sorun olur mu

  Omerbilgin
  Omerbilgin
  20 Nisan 2021 15:06

  Ben ilk basta 8 adet siparis verdim daha sonra tlf araciligiyla toplamda 29 adete cikardim bunda karisiklik insallah olmaz diye dusunuyorum birde ben gumushane toruldan ariyorum arilarin birazini karniyol siparis vermistim onlarin yerine 23 adet kafkas 6 adet anadolu irki gonderirseniz sevinirim

  Nurullah Avcı
  Nurullah Avcı
  20 Nisan 2021 14:35

  Mersin Erdemli de sipariş vermiştim sitede bugün yola çıktı deniyor ancak bana mesaj gelmedi.

  Gökmen
  Gökmen
  20 Nisan 2021 12:55

  Merhaba Ankara dagıtımı ne zaman olacak.

  rahmitorlak@gmail.com
  rahmitorlak@gmail.com
  20 Nisan 2021 11:38

  İstanbul arı gönderinin planlanma günü belli mi Nisan da bitiyor.

  Turgut Çöpür
  Turgut Çöpür
  20 Nisan 2021 11:30

  Çanakkale Balıkesir birlikte yapılamıyor mu. Mesela Çanakkale Biga Balıkesir Gönen komşu.

  Turgut Çöpür
  Turgut Çöpür
  20 Nisan 2021 10:25

  Balıkesir ne zaman. Dört gözle güzel arılarınızı bekliyoruz. Bitirin bu özlemi

  Süreyya Kayıhan
  Süreyya Kayıhan
  20 Nisan 2021 07:49

  Ben Balıkesir Ayvalık ‘tan sipariş vermiştim. Bizim dağıtım hangi dağıtım güzergahında olacak? Manisa mı, Çanakkale mi?

  İbrahim Erköse
  İbrahim Erköse
  20 Nisan 2021 04:09

  Kütahya Tavsanlı ne zaman dağıtım olur hayırlı işler

  ERMAN
  ERMAN
  19 Nisan 2021 22:54

  Merhaba Kastamonu sevkiyanınızı Ne zaman düşünüyorsunuz.

  Ramazan YILMAZ
  Ramazan YILMAZ
  19 Nisan 2021 22:12

  Konyaya teslimat ne zaman? 5 kovan sipariş etmiştim.

  Yusuf kanadıkırık
  Yusuf kanadıkırık
  19 Nisan 2021 21:51

  Saygideger abim KAHRAMANMARAŞA ari teslimi ne zaman yapilir tahminen saygilar

  Aptullah tua
  Aptullah tua
  19 Nisan 2021 21:27

  Yarın çıkacak Antalya’ya istikametine olan arı sevkiyatinda Bilecik bölgesine teslim varmı

  Şahin
  Şahin
  19 Nisan 2021 21:19

  Merhaba. Kırıkkaleye teslimatınız ne zaman olacak.İyi günler

  Cebrail
  Cebrail
  19 Nisan 2021 20:23

  Bursa inegöle teslim ne zaman

  Süleyman İSKENDER
  Süleyman İSKENDER
  19 Nisan 2021 19:30

  Trabzon teslimat ne zaman 5 adet vermistim

  Ali TAŞKIRAN
  Ali TAŞKIRAN
  19 Nisan 2021 19:19

  Çoruma teslimat ne zamam başlıyor. Çorum da Dağıtım yeriniz nere olacak

  Bahri Aydın
  Bahri Aydın
  19 Nisan 2021 18:32

  Merhaba lar sizler en azından iki araç ve iki ekiple dağıtım yapmalısınız teslimat lar Mayıs’a sarkacak gibi görünüyor butarihe kadar mevcut illerin enaz yarısı bitmiş olmalıydı kolay gelsin

  Hamza Aras
  Hamza Aras
  19 Nisan 2021 18:21

  Kocaeli Bursa Yalova teslimatı ne zaman

  Veysel
  Veysel
  19 Nisan 2021 16:33

  Zonguldak teslimini kimden öğrenez tlf edeceklermi

  Necla gür
  Necla gür
  19 Nisan 2021 15:57

  İllerin tam listesini verseydiniz teslimat günümüzü bilimdik çok iyi olurdu

  Ali koçumoğlu
  Ali koçumoğlu
  19 Nisan 2021 15:34

  İyi günler çankırı ya ne zaman gelecsiniz

  Cihat bahtiyar
  Cihat bahtiyar
  19 Nisan 2021 15:06

  Selam. Sivasa ne zaman gelir acaba aracınız. Ve nerde dağıtım yapılacak

  Veysel
  Veysel
  19 Nisan 2021 14:29

  Zonguldağa teslim ne zaman10 adet şipariş vermiştim

  Erkam
  Erkam
  19 Nisan 2021 12:37

  Manisanın neresinde teslim alıcam arıları ve sabah mı gelir öyleden sonra mı

  Talat Altındağ
  Talat Altındağ
  19 Nisan 2021 12:28

  Merhaba Çankırı önümüzdeki hafta sonu demiştiniz ay sonunu bulur herhalde ayın sonuna kalmazsa sevinirim inşaallah teşekkürler

  Yakup Eskimez
  Yakup Eskimez
  19 Nisan 2021 12:14

  İyi günler. Çankırıya gönderiminiz ne zaman olacak.

  Armağan Güzelyurt
  Armağan Güzelyurt
  19 Nisan 2021 12:02

  Kütahya Gediz İzmir Eskişehir yol üstü teslimat ne zaman selamlar

  Metehan
  Metehan
  16 Nisan 2021 14:26

  Kolay gelsin bulunduğum bölgede bol miktarda menengiç ağacı var bu ağacın nektar verimi varmıdir acaba ?

  Uğur
  Uğur
  16 Nisan 2021 11:53

  Ardahan iline arı gönderiliyormu, gönderi oluyorsa be şekilde yapılıyor

  Murat
  Murat
  14 Nisan 2021 11:16

  KASTAMONU’ ya sefkiyatıniz ne zaman olur 4 adet 8çercevelik arı almak istiyorum teşekkürler.

  ismail
  ismail
  12 Nisan 2021 19:23

  Ağrı iline gönderebilirmisiniz 10 kutu 7 çerçeveli almak istiyorum

  Özden
  Özden
  09 Nisan 2021 15:45

  Merhaba, Ege yöresinde zeytin ve fıstık çamı arıcılığı olur mu? Hangi arı uygundur? Hangi yükseklik önerilir? İyi çalışmalar diliyorum.

  Osman Ortayazıcı
  Osman Ortayazıcı
  08 Nisan 2021 14:23

  Merhaba Karadeniz Bölgesine Rizeye Ne Zaman Arı Sefkiyatiniz Olacak

  Ali Güven
  Ali Güven
  03 Nisan 2021 23:32

  Antalya Alanya ilcesine sevkiyatınızvarmı

  Kadri Akın
  Kadri Akın
  31 Mart 2021 16:15

  Antalya Doğu bölgesine dağıtım ne zaman yapılacak

  macit
  macit
  31 Mart 2021 14:49

  merhaba bingöle dağıtım ne zaman olacak silkme arıda ana arısı fiyata dahilmi teşekürler

  Seyit Demirel
  Seyit Demirel
  29 Mart 2021 16:48

  İstanbul için dağıtım ne zaman olur

  aykut
  aykut
  29 Mart 2021 14:26

  merhabalar,

  Ankara için teslimat tarihiniz öğrenebilir miyim.

  Sezai Aydın
  Sezai Aydın
  29 Mart 2021 10:33

  Sivasın Divriği İlçesine sevkiyatınız var mı? 4 adet kovansız arı. Eğer var ise hangi tarihlerde olacaktır.

  Ercan
  Ercan
  19 Mart 2021 15:08

  Rizeye sevkiyat ne zaman başlayacak

  Serdal üner
  Serdal üner
  11 Mart 2021 18:33

  Malatyanin arapgir ilçesine sevkiyatiniz varmı

  Cebrail
  Cebrail
  09 Mart 2021 19:59

  S.alykum ben kayserindeyim ari almak istiyorum hatay tarafına ve kayseri tarafına ne zaman geleceksiniz hataydada alabilirim kayseridede

  Sedat Biçen
  Sedat Biçen
  09 Mart 2021 18:58

  Merhaba Midyat/Mardin bölgesine teslimat tahmini ne zaman ona göre sipariş ve sipariş adeti belirleyeceğim. Teşekkürler

  Sedat Biçen
  Sedat Biçen
  Yanıtla  Ana Arı Gen
  10 Mart 2021 10:54

  Nisan ayı geniş bir zaman aralığıdır. Hafta olarak belirtseniz iyi olur. Veya ilk on gün, son on gün gibi

  Etem türk
  Etem türk
  03 Mart 2021 20:20

  Merhaba iki kovan almak istiyorum amasya suluovaya sevkiyatiniz olurmu.

  MUHAMMET IRKLI
  MUHAMMET IRKLI
  02 Mart 2021 21:10

  Sakarya Geyve-Taraklı bölgesi için hangi arı türünü önerirsiniz

  Hüsnü BEKTAS
  Hüsnü BEKTAS
  06 Şubat 2021 20:44

  Sayın üretici kardeşim Öncelikle böyle bir hizmeti güzel bir mesleği idame ettirdiğiniz için aynı zamanda ülke genelinde faydalı bir iş yaptığınız için sizleri takdir ve tebrik ediyorum çalışmalarınızda yüce Mevladan kolaylıklar hayırlı işler temenni ediyorum ben bir yıl oldu hobi olarak arıcılık işine başlamam komşularımın Önerisi ile bismillah dedik başladık hala hazırda iki adet Arım var ilaveten iki kovan arı almak istiyorum alacağım arı iki adet olacağı için ben Kocaeli Kandıra ilçesindeyim sizin yeriniz nerde gelip bizzat kendim almak istiyorum sayfanızı okudum her türlü bilgi ve güvenilir açıklamalarınız yeterince açık fakat yeriniz de karşılıklı teknik bilgi alışverişi ve hem de… Read more »

  ali
  ali
  05 Şubat 2021 21:32

  iyi akşamlar dilerim. Antakya ya sevkiyatınız var mı? Pazartesi günü sipariş vermemiz halinde en geç ne zaman elimde olur

  Emre
  Emre
  21 Ocak 2021 01:42

  Merhaba, İstanbulda ormanlık(çam ve meşe) alanda arıcılık denemek istiyorum. Özellikle bombus ırkını merak ediyorum. Bölgemiz oldukça nemlidir. Yazları sıcak ve yoğun nemli kışları ise oldukça rüzgarlıdır. Benim özellikle merak ettiğim bu arıları sera altı tarımda kullanabilir miyim? Yani arının toplayacağı bal ve polen için gerekli bitkiyi serada yetiştireceğim ve 1 yada 2 katlı bir kovan arı ile şifalı bal üreticiliği yapacağım. Mümkün müdür? Kaç m2 seraya ihtiyacım olur bir kovan arı için? Hangi cins alınmalı ve sizde fiyatı ne olur? Tahta kovan mı plastik mi daha iyi olur?

  Recep
  Recep
  21 Aralık 2020 23:26

  Mersin’inin Gülnar ilçesinde dağıtım yapıyor musunuz. 3 kovan almayı düşünüyorum

  Ümit Ergün
  Ümit Ergün
  06 Aralık 2020 16:36

  Merhaba

  Yenifoça/ İzmir teslimat var mıdır? Kolay gelsin.

  Eymen acar
  Eymen acar
  02 Kasım 2020 23:39

  Merhaba efendim. Arıya yeni başlayacam acamiyim van için hangi ırk arıyı önerirsiniz..

  Nebi
  Nebi
  04 Temmuz 2020 12:12

  15 tane 8 çitali paket ari siparisi versek çankırı/şabanözü ilçesine gelirmi.

  Hüseyin
  Hüseyin
  04 Haziran 2020 15:35

  Ben ŞANLIURFA dan daha önce arıcılık yapmamışım sera için alacağım bal arılarını tercih ettim bana 1 adet kova 6 lik lazım mümkün mü acaba teşekkürler

  Murat Hayırlı
  Murat Hayırlı
  28 Mayıs 2020 12:55

  Bugün ansari siparişi verirsek nezaman gelir

  NURULLAH
  NURULLAH
  27 Mayıs 2020 00:21

  selamun aleyküm kastamonuya sevkiyat varmı ve kastamonu için hangi ırkı önerirsiniz rakım 1070

  Berkay Yetgin
  Berkay Yetgin
  21 Mayıs 2020 10:16

  Kırıkkale ili yaklaşık 800 rakım için hangi ırkı önerirsiniz? Birde yeni tip altı plastik polen tuzaklı olan kovanlar daha avantajlı diye biliyorum sizden o şekilde almak istiyorum bu kovanlarla birlikte satışa açma planınız,imkanınız varmı ?

  Eyüp
  Eyüp
  21 Mayıs 2020 09:34

  Bolu mengen icin siparis verecektim ama sevkiyatiniz var mi, rakim 950 m civari hangi irk uygundur sizce

  HÜSEYİN CANEL
  HÜSEYİN CANEL
  20 Mayıs 2020 08:29

  selamün aleyküm
  ısparta şarkıkarağaç ilçesine hangi tür arı almalıyım.
  videolarınız izleyerek büyük bir aşka getirdiniz yeni başlangıç için kaç kovan almalıyım

  Yaşar kaya
  Yaşar kaya
  19 Mayıs 2020 23:19

  Birinci dağıtımda sipariş ettiğim, ancak yolda telef olmuş olarak gelen üç adet 8 er çıtalı plastik kutulu arıların yerine yenilerinin gönderileceği söylenmişti, ikinci dağıtımda Allah tan bir keder olmazsa yeni arılarımı bekliyorum. Selamlar. Yaşar kaya Giresun Güce

  Aptullah
  Aptullah
  15 Mayıs 2020 15:25

  Rıze ıcın dagıtım tarıhı bellı oldumu

  Yaşar kaya
  Yaşar kaya
  13 Mayıs 2020 16:02

  Kazanız geçmiş olsun, Allah daha beterlerinden korusun.

  Ercan
  Ercan
  11 Mayıs 2020 18:52

  Bursa için sevkiyat olur mu acaba. Bir de Bursa’nın 500 rakımlı Orhaneli ilcesindeyim hangi cins arı ile calisabilirim. Şimdiden teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

  Yaşar kaya
  Yaşar kaya
  11 Mayıs 2020 16:11

  Giresun için ikinci dağıtım tarihi halen belli değil, sıralamaya bakarsak herhalde ayın 20 sini bulur.

  Fatih
  Fatih
  11 Mayıs 2020 15:46

  Merhabalar Çanakkale’de yapmak istiyorum hangi ırktan almalıyım?

  Ramazan
  Ramazan
  08 Mayıs 2020 02:18

  Ankara’ya sevkiyatiniz olacakmi bu ay

  süleyman polat
  süleyman polat
  04 Mayıs 2020 12:03

  mrb gaziantep den yazıyom hangi ırk olur kafkas ıstıyorum uysal dıye olurmu

  Hamza
  Hamza
  Yanıtla  süleyman polat
  21 Nisan 2021 16:37

  Ankara’ya sevkiyat nezaman

  Zafer Durusoy
  Zafer Durusoy
  26 Nisan 2020 23:29

  Hayırlı işler antalya için tekrar sevkiyat olacakmı kovanlı alabilirmiyim 3 tane 6 çerçeveli

  Yağmur
  Yağmur
  25 Nisan 2020 13:21

  Iyi günler kolay gelsin. Gaziantep de yaşıyoruz ve sizden arı almak istiyoruz buranın iklimine hangi arı ırkı daha verimli olur?