Satılık Arı

satılık arı paket arı

Her yıl geleneksel olarak yapmış olduğumuz 2021 yılında da paket arı diğer adı canlı arı satışı için yine siparişleri almaya başlamış bulunmaktayız. Gerekli bütün açıklamaları ve şartları yazdık. Aynı zamanda ilgili videoları izleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2021 yılı sipariş alımları başlamıştır..

NOT: Daha önce sipariş veren müşterilerimiz siparişlerini artırmak isterlerse yeniden form doldurmalarına gerek yoktur. WhatsApp hattımızdan buraya tıklayarak siparişinde artırmak istediği adetini yazması yeterlidir. İlk defa sipariş verecek olan müşterilerimiz ise aşağıdaki sipariş formunu doldurmalarını rica ederiz. Sipariş formunu doldurmaya beceremez iseniz iletişim kısmındaki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Duyuru: Sipariş veren müşterilerimize dağıtım ile ilgili olarak SMS ile ve sitemizden genel bilgilendirme yapıyoruz. Sayfanın alt kısmında illerin dağıtım tarihleri yayınlanacaktır.

Bu sayfamızda satılık arı adına her türlü bilgiyi okuyabilirsiniz ama paket arı siparişi vermek ve güncel ilanımızı görmek için buraya tıklayın…

Biz kimiz? Değerli müşterilerimiz, kaliteli ve doğru teknikler ile uzun yıllardır ana arı üretimi yapmaktayız. Bunun yanında yılların belirli dönemlerinde bu genel olarak erken ilkbaharda olur ve paket arı satışımız bulunmaktadır. Aşağıdaki okuyacaklarınız bu yıl için teslim edilecek olan paket arılardır. Yazının en altında arıların hangi tarihlerde teslim edileceği yazılmıştır. Dağıtımları Türkiye’nin bir çok noktasına kendi araçlarımız ile dağıtmaktayız. Bizi tanımak için ve güven oluşturması açısından Hakkımızda kısmını okumanızı tavsiye ederiz. Ülkemizde yapılmakta olan bütün arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Bizleri oralarda da ziyarete gelip tanıyabilirsiniz.


Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Adrese teslim değildir. Adet yüksek olursa ve yolumuzun üzeri ise adrese bırakılır. Nakliye ücreti alınmaz.
2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Kovanlı ve kovansız olarak (plastik kutuda) getirilir.
3) Bu yıl için alacağınız arıların, ana arıların hepsi bir önceki yılın ana arısı olup, anaların hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.
4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.
5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, anadolu ve yerli arı ırklarından bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.
6) Siparişlerde belirli bir kaparo alınmakta olup, hangi adette ne kadar ödeme alınacağını sipariş formunu doldururken görebilirsiniz. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz.
7) Siparişler, Plastik Kutulu, Tek Katlı Yeni Kovanlı yada Plastik Tabanlı olarak alınmaktadır. Aynı zamanda çift Katlı olarak yani takım olarak siparişlerinizi almaktayız.
8) Bizi aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz. Yorumları da okursanız gerekli cevaplarınızı da bulmuş olursunuz.

Güven konusunda aklınızda en ufak bir sorun olmasın. Çünkü uzun yıllar paket arı dağıtımlarını yaptık ve ana arı sezonu boyunca da ana arı satışı yaptığımızdan dolayı güven önceliklidir. Arıları teslim aldığınızda herhangi bir sorun olmasında yeniden arı gönderimi veya para iadesi yapılmaktadır. Telefon ile aramadan önce aşağıda yazılanları iyice okuyalım ve telefonlara bakamadığımız zamanlarda WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.satılık arı kovan
PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz):
Plastik Kutulu Paket Arı: Arıları, 7-8-9 çerçeveli koyu renkli plastik kutularında getirmekteyiz. Bu şekilde getirtiğimiz taşıma bal kutularını yine arı bölmelerinde yada bal mevsiminde bal taşıma işlemlerinde değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan o yılın ana arıları olur. Analar her yıl değişmektedir. Bu yıl alacağınız arıların, ana arıları bir önceki yılın anasıdır. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 480 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 530 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 590 TL

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: Bundan önceki yıllarda müşterilerimiz arıları az bulduğu için 2021 yılı için 6 çerçeveli siparişini almıyoruz. Sipariş veren müşteri 6 çerçeve işini göreceğini düşünmekte olup, daha güçlü çerçeve sayısı talep edilmektedir.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 8 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

Tek Katlı Yeni Kovanı İle Plastik Tabanlı: Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Daha önceki yıllar ikinci el kovan ile getiriyorduk ve bazı müşteriler pek beğenmediği için artık onu tamamen kaldırdık. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Kovanlarımızın kapakları saç ile de kaplamıştır. Eğer kovanınız yoksa, kovanlı bir şekilde almanız en mantıklıdır. Örnek arı kovanlarımız aşağıdaki gibidir. Açık mavi renkli olarak gönderilecektir. Yeni kovan olarak getirdiğimiz arı kovanlarının aynı zamanda tercihinize göre plastik tabanlı ve ahşap tabanlı olarakta getirebiliriz.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 2021 yılı için alınmayacaktır. 
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 580 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 630 TL 
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 690 TL
İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) : 60 TL’dir.
Kovanların hepsi plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır.

Silkme Arı (7-8 Çerçeveden Alınır): Ortalama olarak 7-8 çerçeveye saran bir arının bir kutuya aktarılması ve ana arı ile birlikte kendi araçlarımızla sevkiyatını yapmaktayız. Bu şekilde kutuya aktardığımız ana arı içinde olmaktadır. Siz arıyı olduğu şekilde alıp normal çerçeveli kovana arı oğulu alır gibi aktarıyorsunuz. Arı ortalama 5-6 çerçeveyi dolduracak şekilde arı sarar. Bu daha çok kovanı olup ve elinde fazla kabarmış petekleri olan arıcılarımız için tercih edilen bir yöntemdir.

7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 430 TL (Plastik kutuda gelir)

Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir.

Bulunduğunuz yöreye uygun hangi arı ırkı ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelik olarak çevrenizdeki tecrübeli arıcıların görüşlerini alabilirsiniz. Yada bizlere aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yöreniz hakkında yükseklik, flora ve bitki örtüsü hakkında bilgiler verirseniz yardımcı olmaktayız.

TESLİMATLAR: Birinci dağıtımlar Mart sonu Nisan ayı içinde olmakta olup, ve ikinci dağıtımlar ise Mayıs ayı içinde olmaktadır. Birinci dağıtım olarak Türkiye’nin her iline dağıtım yapıldıktan sonra ikinci dağıtım olarak hangi illere yapılacağı Paket Arı Sipariş Formu kısmına tıklayarak görebilirsiniz.

NOT: Genel paket arı dağıtımlarımız bitmiştir. Seneye yapılacak olan dağıtımlardan haberdar olmak için aşağıdaki form ile bilgilerinizi gönderin lütfen. Sipariş alımları başladığı zaman yine buraya sipariş formunu eklemiş olacağız.

ÖDEME OLARAK: Almış olduğunuz paket arı adeti oranında ödeme yapılması gerekmektedir. Ne kadar kapora olarak ödeme yapacağınızı görmek için aşağıda bulunan sipariş formuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.
PAKET ARI SİPARİŞİKafanıza takılan herhangi bir soru yoksa güvenli bir şekilde gönül rahatlığı ile arı siparişinizi  PAKET ARI SİPARİŞ FORMU aracılığı ile verebilirsiniz. PAKET ARI SİPARİŞİ

guest
1701 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Recep
Recep
21 Aralık 2020 23:26

Mersin’inin Gülnar ilçesinde dağıtım yapıyor musunuz. 3 kovan almayı düşünüyorum

Ümit Ergün
Ümit Ergün
06 Aralık 2020 16:36

Merhaba

Yenifoça/ İzmir teslimat var mıdır? Kolay gelsin.

Eymen acar
Eymen acar
02 Kasım 2020 23:39

Merhaba efendim. Arıya yeni başlayacam acamiyim van için hangi ırk arıyı önerirsiniz..

Nebi
Nebi
04 Temmuz 2020 12:12

15 tane 8 çitali paket ari siparisi versek çankırı/şabanözü ilçesine gelirmi.

Hüseyin
Hüseyin
04 Haziran 2020 15:35

Ben ŞANLIURFA dan daha önce arıcılık yapmamışım sera için alacağım bal arılarını tercih ettim bana 1 adet kova 6 lik lazım mümkün mü acaba teşekkürler

Murat Hayırlı
Murat Hayırlı
28 Mayıs 2020 12:55

Bugün ansari siparişi verirsek nezaman gelir

NURULLAH
NURULLAH
27 Mayıs 2020 00:21

selamun aleyküm kastamonuya sevkiyat varmı ve kastamonu için hangi ırkı önerirsiniz rakım 1070

Berkay Yetgin
Berkay Yetgin
21 Mayıs 2020 10:16

Kırıkkale ili yaklaşık 800 rakım için hangi ırkı önerirsiniz? Birde yeni tip altı plastik polen tuzaklı olan kovanlar daha avantajlı diye biliyorum sizden o şekilde almak istiyorum bu kovanlarla birlikte satışa açma planınız,imkanınız varmı ?

Eyüp
Eyüp
21 Mayıs 2020 09:34

Bolu mengen icin siparis verecektim ama sevkiyatiniz var mi, rakim 950 m civari hangi irk uygundur sizce

HÜSEYİN CANEL
HÜSEYİN CANEL
20 Mayıs 2020 08:29

selamün aleyküm
ısparta şarkıkarağaç ilçesine hangi tür arı almalıyım.
videolarınız izleyerek büyük bir aşka getirdiniz yeni başlangıç için kaç kovan almalıyım

Yaşar kaya
Yaşar kaya
19 Mayıs 2020 23:19

Birinci dağıtımda sipariş ettiğim, ancak yolda telef olmuş olarak gelen üç adet 8 er çıtalı plastik kutulu arıların yerine yenilerinin gönderileceği söylenmişti, ikinci dağıtımda Allah tan bir keder olmazsa yeni arılarımı bekliyorum. Selamlar. Yaşar kaya Giresun Güce

Aptullah
Aptullah
15 Mayıs 2020 15:25

Rıze ıcın dagıtım tarıhı bellı oldumu

Yaşar kaya
Yaşar kaya
13 Mayıs 2020 16:02

Kazanız geçmiş olsun, Allah daha beterlerinden korusun.

Ercan
Ercan
11 Mayıs 2020 18:52

Bursa için sevkiyat olur mu acaba. Bir de Bursa’nın 500 rakımlı Orhaneli ilcesindeyim hangi cins arı ile calisabilirim. Şimdiden teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Yaşar kaya
Yaşar kaya
11 Mayıs 2020 16:11

Giresun için ikinci dağıtım tarihi halen belli değil, sıralamaya bakarsak herhalde ayın 20 sini bulur.

Fatih
Fatih
11 Mayıs 2020 15:46

Merhabalar Çanakkale’de yapmak istiyorum hangi ırktan almalıyım?

Ramazan
Ramazan
08 Mayıs 2020 02:18

Ankara’ya sevkiyatiniz olacakmi bu ay

Ramazan
Ramazan
Yanıtla  Ana Arı Gen
08 Mayıs 2020 04:38

Teşekkür ederim

süleyman polat
süleyman polat
04 Mayıs 2020 12:03

mrb gaziantep den yazıyom hangi ırk olur kafkas ıstıyorum uysal dıye olurmu

Zafer Durusoy
Zafer Durusoy
26 Nisan 2020 23:29

Hayırlı işler antalya için tekrar sevkiyat olacakmı kovanlı alabilirmiyim 3 tane 6 çerçeveli

Zafer Durusoy
Zafer Durusoy
Yanıtla  Zafer Durusoy
27 Nisan 2020 11:35

Teşekkürler..

Yağmur
Yağmur
25 Nisan 2020 13:21

Iyi günler kolay gelsin. Gaziantep de yaşıyoruz ve sizden arı almak istiyoruz buranın iklimine hangi arı ırkı daha verimli olur?

Yağmur
Yağmur
Yanıtla  Ana Arı Gen
25 Nisan 2020 14:35

Petek halinde mi satış yapıyorsunuz ?

Kutlu
Kutlu
23 Nisan 2020 02:48

Merhaba,
İzmir için ana arı almak istiyorum.
Ana arılar döllenmiş yumurtlamaya hazır mıdır? Haziran’da İzmir’e teslimatınız var mı?
Saygılar

mehmet
mehmet
16 Nisan 2020 20:26

paket arıların içinde ana arı varmı

mert
mert
11 Nisan 2020 21:13

Merhabalar, Ankara ya teslimatınız hangi tarihlerde olacak ve ankara için hangi ırkları tavsiye edersiniz. Anadolu ırkından almak istiyorum

Murat
Murat
09 Nisan 2020 17:55

Merhabalar ,1-2 yıldır Erzurumda köyde amatör arıcılık yapan babamın kovanları sönmüş bu sene 8 kovan arı almak istiyoruz..
Hangi cins paket arı almalıyız , sevkiyatınız ve ödeme şekilleri nasıl ? ,

murat T.
murat T.
08 Nisan 2020 23:27

Selamlar;
Ben kayseri de arıya başlamak istiyorum ama bazı sorularım var
1- kayseri ye gönderim yapıyormusunuz?
2- karniol bakmak istiyorum bölgeye uyum sağlarmı
3- ana arılar gençmi kaç yıl gider ve sizden ne zaman tekrara ana arı almalıyım

Salih hacisalih
Salih hacisalih
06 Nisan 2020 16:36

Merhaba ben kibristan ariyorum burda yaz aylari ortalama sicaklik 39 derece kis aylari 13 derece sizden ari almak istiyorum nasil alabilirim ve hangi cins hayirli isler dilerim

Mert tunca
Mert tunca
05 Nisan 2020 13:13

Kolay gelsin ben Kırklareli merkezden ulaşıyorum Trakya bölgesine önereceğiniz arı ırkı nedir

Faruk Muhammet
Faruk Muhammet
04 Nisan 2020 13:09

Kışın Antalya – Yazın Burdur’a(Köy) Taşıyacağım Kovanları Hangi Irkı Önerirsiniz ?
(150 Km Yakın Mesafe Var Arada)

Yusuf Çetin
Yusuf Çetin
27 Mart 2020 13:48

Merhaba arkadaşımla birlikte sizden arı ve kovan almak istiyoruz. Ben kısmetse bu işe yeni başlayacağım, acemiyim. Nisan ayının sonlarında teslim etmeniz için işlemlere ne zaman başlamamız gerekir? Yukarıyı okudum ama gözümden kaçtı herhalde. İkametimiz Niğde/bor

Osman
Osman
21 Mart 2020 21:50

Merhaba iki kovan arı almak istiyorum Belfast arısı Yozgat’a uyum sağlar mı

resul
resul
06 Mart 2020 01:10

arı almak istiyorum ama bütçem kısıtlı 1-2 çerçeveli oğul gibi arınız varmı kendi balımı çıkarmak istiyorum sıfırdan başlayacağım bide ayrıca sakarya bölgesine italyan arısı olurmu hangi ırkı önerirsiniz

ALİ BAYRAM
ALİ BAYRAM
27 Şubat 2020 22:49

Zonguldak için hangi ırkı önerirsiniz?

Meftun
Meftun
21 Şubat 2020 19:58

Merhaba Sinop Merkez Tahmini atı teslimatı ne zaman olabilir

Meftun
Meftun
21 Şubat 2020 11:01

Merhaba. Sinop Merkez arı teslimatı yapıyor musunuz? Hangi ırkı

mustafa
mustafa
20 Şubat 2020 09:35

antalya için hangi irk arıyı önerirsiniz

ülkü
ülkü
04 Şubat 2020 11:16

izmir için uygun ırk nedir

Ahmet
Ahmet
03 Şubat 2020 04:44

Merhabalar,
Hayırlı ve bereketli sezonlar dilerim.
Konya Altınekin bölgesi için hangi arı ırkını tavsiye edersiniz?
Konya teslimatınız tahmini hangi tarihtedir?

Barış
Barış
22 Ocak 2020 12:09

Merhaba. Tokat Niksar bölgesine arı teslimatı yapıyor musunuz? Hangi ırkı önerirsiniz. Rakım 1000 merte kuzey yamaçta köyümüz.

Enes cinar
Enes cinar
22 Ocak 2020 08:37

Selamkn aleyküm Kırklareli Bulgaristan sınırında istranca dağlarında meşe balı için ariciliga basliyacaim hangi ırkı önerirsiniz çift katlı sandıklarda 20 adet 9 citali arı almayı düşünüyorum fiyat nekadar

Hasan
Hasan
05 Ocak 2020 21:38

Hatay hangi ırk iyi zeytın bahcesinde bakacam bide son şipariş ne zaman bitiyor

İsmail küçük
İsmail küçük
03 Ocak 2020 22:53

Tekirdağ hangi ırk arı önerirsiniz bir kovan almak istiyorum yeni başlayacam
Teșekkürler

İsmet Mert
İsmet Mert
02 Aralık 2019 00:18

Merhaba ben 2-3 kovaan ile başlamak istiyorum kovanların polen tuzaklı olup olmadığını öğrenmek istiyorum iyi çalışmalar

Cemal
Cemal
26 Kasım 2019 13:33

Merhaba ben 5 kovanli arı almak istiyorum parasını peşin verme şansım varmı kartım yoktur. İlk siparişte para talep ediuormusunuz para kovan geldiginde verebilir miyim.yada havale ile odeyebilirmiyim.

ramazan
ramazan
22 Kasım 2019 23:50

italyan arı varmı yada hangi ari ırkımdan daha çok bal verimi alabilirim bende bi kovan alıp çoğaltmak istiyorum tokat erbaa bölgesinde

sarıveliler
sarıveliler
22 Kasım 2019 22:35

Selamınaleyküm. Karaman ili Sarıveliler ilçesi için hangi ırk uygun olur. Torosların eteğinde akdeniz iklimi ve karasal iklim birlikte yaşanıyor. Çam ve sedir ağacı ağırlıklı ormanlarımız var. Şimdiden teşekkürler.

Hasan Karahüseyin
Hasan Karahüseyin
19 Kasım 2019 13:10

Merhabalar Çankırı Şabanözü Ankara’ya 100 km mesafe hangi ırk tavsiye edersiniz bir kovanla başlasam olurmu

Ulvi
Ulvi
18 Kasım 2019 03:40

Erzincan Refahiye de hangi ırk ariyla başlangıç yapabilirim Bilgi verirseniz sevinirim

Sami Dursun
Sami Dursun
12 Kasım 2019 13:37

Kayseri nin pınarbaşı ilçesinde hangi arı ırkı ile çalışmamız uygun olur? 2020 yılı için 5 kovan arı siparişi vermek istiyorum.Ne zaman sipariş edeyim?

Rahime
Rahime
11 Kasım 2019 00:03

Merhabalar ben ari almak istiyorum yer Antalya cinsi ne olması lazım sıfırdan başlayacağım bilgi verirseniz sevinirim

Hüseyin Yıldırım
Hüseyin Yıldırım
21 Ekim 2019 19:24

Merhaba İzmir Kemalpaşa arıcılık yapmak istiyorum hangi ırkla yapabilirim

Recep
Recep
20 Ekim 2019 22:34

2 adet kovanlı arı almayı düşünüyorum, Yozgat’a gönderim yapıyor musunuz, hnngi cins önerirsiniz

Nurullah Kara
Nurullah Kara
17 Ekim 2019 22:22

Kolay gelsin Batman ili için hangi arı ırkı ile çalışmam gerekir.

MEHMET
MEHMET
27 Eylül 2019 12:49

MERHABA İZOLE BÖLGELERE ARI SATABİLİYORMUSUNUZ

mustafa
mustafa
13 Eylül 2019 16:41

Kolay gelsin, Samsun’un Havza ilçesine teslimat yapıyor musunuz? Bu bölgede hangi ırk ile çalışmalıyım. Hobi amaçlı 1-2 kovan almayı düşünüyorum 2020 için

UĞUR TOPÇİÇEK
UĞUR TOPÇİÇEK
19 Ağustos 2019 00:27

Merhaba,
Denizli bölgesi için hangi arı ırkını önerirsiniz?

Hakan COR
Hakan COR
18 Ağustos 2019 19:03

Merhaba,
Keşan’da (Edirne) hangi tür arı tavsiye edersiniz.
Teşekkürler.

osman demirci
osman demirci
26 Temmuz 2019 08:25

merhaba ben kktc de yaşıyorum. kıbrısta hangi cins arı yapabilirim

hasan kulaksız
hasan kulaksız
11 Temmuz 2019 15:54

mahmut yüksek karteşimle aynı kateri baylştık sanırım 3 arı altım 8 oltu kovan yetiştiremetim anaları değiştirtim
ama ilkiden ilkilenmekden cok memnunum tüm emeği gecen arkataşlara cok teşekkür ederim sağ olsunlar bende cok küvenirlilik kazandırtılar hic derettüt edmeden alış yabarım iyki varlar

Mahmut yüksek
Mahmut yüksek
17 Haziran 2019 01:41

Merhaba sizden paket arı aldım yalnız arılar hep ogul attı 5 arı aldım 25 arı oldu ne bal var ne bırsey kovan yetıstıremedım Kafkas arısı almıstım bu arıların ozellıklerınde ogula meyıllı degıldır dıyor sız yanlıs arı vermıs olmayın

Ahmet mert
Ahmet mert
16 Haziran 2019 16:20

Slm kolay gelsin duzce ilinde aricilik yapiyorum.yigilca irkindan istedigim randumani alamadim.biraz hircin ciktilar.ortalama balzamani 200 ila 800 rakimlari arasi bal verimi yuksek birazda kendine baktiracak irk neyi oneriyorsunuz.
Birde hasattan sonra temmuz ortasi gibi ana ari mevcutmudur

Serkan
Serkan
31 Mayıs 2019 17:41

Merhabalar biz bal uretimine yeni baslayacagiz bu donemde alsak sıkıntı olurmu 3 kovanla baslayacagiz

HASAN BAŞARAN
HASAN BAŞARAN
23 Mayıs 2019 01:03

SİLKME ARI SİPARİŞİ VERMEK İSTİYORUM KOVANIM VAR,KAFKAS ARISI OLUR MU ?KIRIKKALE İLİNDE İKAMET EDİYORUM…

Ergün Koç
Ergün Koç
22 Mayıs 2019 17:46

Genç çiftçi desteğinden 40 adet arı aldık,kışa girmeden hepsi öldü,birtane kaldı,bütün ekipman ve kovanlarımız duruyor,arı almak istiyorum bu ayda satişiniz varmı yardımcı olursanız memnun olurum

Osman şahin
Osman şahin
16 Mayıs 2019 12:47

Ankarada 10 adet paket arı almıştım, bir tanesinin anası yok. Şimdi farkına varabildik, ne yapacağız

ELAETTİN DURĞUN
ELAETTİN DURĞUN
13 Mayıs 2019 12:52

daha önceleri bir kaç tane ana arı almıştım.gerçekten güvenilir ve takdire şayan bir hizmet sunuluyor.Bu yıl paket arı aldım.dürüst ve kaliteli hizmetlerinden dolayı kendilerini kutluyorum.

Selahattin Karakoç
Selahattin Karakoç
08 Mayıs 2019 10:29

İki senedir ana arı gen tr den arı satın almaktayım gönderilen arılardan çok memnunum taahhüd ettikleri gibi arı göderiyorlar,herhangi bir aksaklık ta söz verdikleri gibi yerine getiriyorlar.bire bir yaşadıklarımı aktardım.Dürüst olmalarından dolayı kutlarım.Kayseri

Caycumalu
Caycumalu
03 Mayıs 2019 11:38

Ben 6 kovan sipariş ettim 4 kovan geldi .
Dağıtan arkadaş 2. Sefer daha geleceğim dedi falakat 2. Sefer yokmuş.
Zonguldak ve bartın bölgesi arıcılık yapıp sipariş vermek isteyen arkadaşlar bir araya gelip 50 kovana ulaşa bilirsek gönderirler arıları sanirim

tuncay topçu
tuncay topçu
25 Nisan 2019 09:47

3 adet katlı kovan 1 adet ana arı siparişi verdim, kovanlarıda ana arıyıda aldım. Firmanın artıları: -whatsap üzerinden ve mesajla her türlü soruya cevap veriliyor, müşteriye verilen ilgi güzel -3 kovan 7 çıtalı olarak, her çıtası dolu dolu, genç ana arılı( yumurta düzeninden belli) teslim edildi. -polen tutuculu. ahşap kovan olarak aldım kovanlar temiz, yeni üretim, kaiteli. -içinde 10 çıtası olan katlarıda gayet güzel -Ana arı boyalı kekli korunaklı sağlam geldi. Eksileri: -mesajla söylenen zamanda değil bi kaç hafta önceden aniden gelebiliyo. -arılar karniyol cinsi ancak aşırı sert (yolculuk biteli 1 hafta oldu hala bahçedeki köpeği zıplatıyo :)) firma 10… Read more »

İbrahim Yıldız
İbrahim Yıldız
22 Nisan 2019 04:29

Zonguldak’ın teslimat günü ne zaman şimdi sipariş versem yetişirmi

Hüseyin
Hüseyin
20 Nisan 2019 19:51

Merhaba şuan paket arı siparişi versem Ordu için teslimat ne zaman olur acaba

Emrah Bayram
Emrah Bayram
19 Nisan 2019 15:05

Abi giresuna ayin 25 inden once gelebilecekmisin.?

Emrah Bayram
Emrah Bayram
Yanıtla  ANA ARI GEN
19 Nisan 2019 23:02

Nisan 25 ten bahsediyoruz dimi 5 gun kaldi bekleyelim biraz daha sabirsizlikla .))

AHMET
AHMET
19 Nisan 2019 10:21

CMTESİ ARILARIMIZ İSTANBULDA OLACAKMI
YAĞMUR DURDU KARABULUTLAR DAĞILDI HAVALAR MİS GİBİ BURADA
ARILARIMIZI CMTESİ GETİRİN LÜTFEN
kavacıkta bekliyor olacağız

Ramazan ipek
Ramazan ipek
18 Nisan 2019 07:13

17.04 2019 siparisimi verdim nisan 20 ila 21 istanbul teslimati varmis siparisim teslim edilirmi tsk.ederim

Servet Hanedar
Servet Hanedar
17 Nisan 2019 20:50

Servet Hanedar. Rize için enson sipariş tarihi ne zaman

temel tellioğlu
temel tellioğlu
17 Nisan 2019 15:42

kardeş merhaba çekmeköyde İstanbul anadolu yakasında çam meşe ormanına yakın yerde arı besleyeceğim
bolca ağaç var bu aralar faselyalar heryerde çiçeklenmiş
verimli olması için ne çeşit arı siparişi vereyim