Satılık Arı

satılık arı paket arı

Her yıl geleneksel olarak yapmış olduğumuz 2021 yılında da paket arı diğer adı canlı arı satışı için yine siparişleri almaya başlamış bulunmaktayız. Gerekli bütün açıklamaları ve şartları yazdık. Aynı zamanda ilgili videoları izleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

2021 yılı sipariş alımları başlamıştır..

NOT: Daha önce sipariş veren müşterilerimiz siparişlerini artırmak isterlerse yeniden form doldurmalarına gerek yoktur. WhatsApp hattımızdan buraya tıklayarak siparişinde artırmak istediği adetini yazması yeterlidir. İlk defa sipariş verecek olan müşterilerimiz ise aşağıdaki sipariş formunu doldurmalarını rica ederiz. Sipariş formunu doldurmaya beceremez iseniz iletişim kısmındaki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Duyuru: Sipariş veren müşterilerimize dağıtım ile ilgili olarak SMS ile ve sitemizden genel bilgilendirme yapıyoruz. Sayfanın alt kısmında illerin dağıtım tarihleri yayınlanacaktır.

Bu sayfamızda satılık arı adına her türlü bilgiyi okuyabilirsiniz ama paket arı siparişi vermek ve güncel ilanımızı görmek için buraya tıklayın…

Biz kimiz? Değerli müşterilerimiz, Avrasya Arıcılık olarak kaliteli ve doğru teknikler ile uzun yıllardır ana arı üretimi yapmaktayız. Bunun yanında yılların belirli dönemlerinde bu genel olarak erken ilkbaharda olur ve paket arı satışımız bulunmaktadır. Aşağıdaki okuyacaklarınız bu yıl için teslim edilecek olan paket arılardır. Yazının en altında arıların hangi tarihlerde teslim edileceği yazılmıştır. Dağıtımları Türkiye’nin bir çok noktasına kendi araçlarımız ile dağıtmaktayız. Bizi tanımak için ve güven oluşturması açısından Hakkımızda kısmını okumanızı tavsiye ederiz. Ülkemizde yapılmakta olan bütün arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Bizleri oralarda da ziyarete gelip tanıyabilirsiniz.


Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Adrese teslim değildir. Adet yüksek olursa ve yolumuzun üzeri ise adrese bırakılır. Nakliye ücreti alınmaz.
2) Alacağınız arılar 7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Kovanlı ve kovansız olarak (plastik kutuda) getirilir.
3) Bu yıl için alacağınız arıların, ana arıların hepsi bir önceki yılın ana arısı olup, anaların hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.
4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.
5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve bir kısım belfast arı ırklarından bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.
6) Siparişlerde belirli bir kaparo alınmakta olup, hangi adette ne kadar ödeme alınacağını sipariş formunu doldururken görebilirsiniz. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz.
7) Siparişler, Plastik Kutulu, Tek Katlı Yeni Kovanlı yada Plastik Tabanlı olarak alınmaktadır. Aynı zamanda çift Katlı olarak yani takım olarak siparişlerinizi almaktayız.
8) Bizi aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz. Yorumları da okursanız gerekli cevaplarınızı da bulmuş olursunuz.

Güven konusunda aklınızda en ufak bir sorun olmasın. Çünkü uzun yıllar paket arı dağıtımlarını yaptık ve ana arı sezonu boyunca da ana arı satışı yaptığımızdan dolayı güven önceliklidir. Arıları teslim aldığınızda herhangi bir sorun olmasında yeniden arı gönderimi veya para iadesi yapılmaktadır. Telefon ile aramadan önce aşağıda yazılanları iyice okuyalım ve telefonlara bakamadığımız zamanlarda WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.satılık arı kovan
PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz):
Plastik Kutulu Paket Arı: Arıları, 7-8-9 çerçeveli koyu renkli plastik kutularında getirmekteyiz. Bu şekilde getirtiğimiz taşıma bal kutularını yine arı bölmelerinde yada bal mevsiminde bal taşıma işlemlerinde değerlendirebilirsiniz. Ana arısı ise istemiş olduğunuz paket arının ırkından olan o yılın ana arıları olur. Analar her yıl değişmektedir. Bu yıl alacağınız arıların, ana arıları bir önceki yılın anasıdır. Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 480 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 530 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 590 TL

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: Bundan önceki yıllarda müşterilerimiz arıları az bulduğu için 2021 yılı için 6 çerçeveli siparişini almıyoruz. Sipariş veren müşteri 6 çerçeve işini göreceğini düşünmekte olup, daha güçlü çerçeve sayısı talep edilmektedir.

7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 7 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: 8 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı: 9 çerçeveli arıda yaklaşık olarak ortalama 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavru olup, 1 çerçevesi arılı olmaktadır. Yine gerekli bal olup, çerçeveleri üzerinde baskın arı vardır.

Tek Katlı Yeni Kovanı İle Plastik Tabanlı: Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Daha önceki yıllar ikinci el kovan ile getiriyorduk ve bazı müşteriler pek beğenmediği için artık onu tamamen kaldırdık. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Kovanlarımızın kapakları saç ile de kaplamıştır. Eğer kovanınız yoksa, kovanlı bir şekilde almanız en mantıklıdır. Örnek arı kovanlarımız aşağıdaki gibidir. Açık mavi renkli olarak gönderilecektir. Yeni kovan olarak getirdiğimiz arı kovanlarının aynı zamanda tercihinize göre plastik tabanlı ve ahşap tabanlı olarakta getirebiliriz.

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 2021 yılı için alınmayacaktır. 
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 580 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 630 TL 
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : 690 TL
İkinci Kat Farkı (katın 10 çerçevesi dahil) : 60 TL’dir.

Silkme Arı (7-8 Çerçeveden Alınır): Ortalama olarak 7-8 çerçeveye saran bir arının bir kutuya aktarılması ve ana arı ile birlikte kendi araçlarımızla sevkiyatını yapmaktayız. Bu şekilde kutuya aktardığımız ana arı içinde olmaktadır. Siz arıyı olduğu şekilde alıp normal çerçeveli kovana arı oğulu alır gibi aktarıyorsunuz. Arı ortalama 5-6 çerçeveyi dolduracak şekilde arı sarar. Bu daha çok kovanı olup ve elinde fazla kabarmış petekleri olan arıcılarımız için tercih edilen bir yöntemdir.

7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 430 TL (Plastik kutuda gelir)

Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir.

Bulunduğunuz yöreye uygun hangi arı ırkı ile çalışmanız gerektiğini bilmiyorsanız, öncelik olarak çevrenizdeki tecrübeli arıcıların görüşlerini alabilirsiniz. Yada bizlere aşağıda bulunan Yorumlar kısmından yöreniz hakkında yükseklik, flora ve bitki örtüsü hakkında bilgiler verirseniz yardımcı olmaktayız.

TESLİMATLAR: Birinci dağıtımlar Mart sonu Nisan ayı içinde olmakta olup, ve ikinci dağıtımlar ise Mayıs ayı içinde olmaktadır. Birinci dağıtım olarak Türkiye’nin her iline dağıtım yapıldıktan sonra ikinci dağıtım olarak hangi illere yapılacağı Paket Arı Sipariş Formu kısmına tıklayarak görebilirsiniz.

NOT: Genel paket arı dağıtımlarımız bitmiştir. Seneye yapılacak olan dağıtımlardan haberdar olmak için aşağıdaki form ile bilgilerinizi gönderin lütfen. Sipariş alımları başladığı zaman yine buraya sipariş formunu eklemiş olacağız.

ÖDEME OLARAK: Almış olduğunuz paket arı adetinin 1/3 oranını ödemeniz yeterlidir. Maddi olarak durumu iyi olmayanlar içinde kaparo konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.
PAKET ARI SİPARİŞİKafanıza takılan herhangi bir soru yoksa güvenli bir şekilde gönül rahatlığı ile arı siparişinizi  PAKET ARI SİPARİŞ FORMU aracılığı ile verebilirsiniz. PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari
guest
1695 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nebi

15 tane 8 çitali paket ari siparisi versek çankırı/şabanözü ilçesine gelirmi.

Hüseyin

Ben ŞANLIURFA dan daha önce arıcılık yapmamışım sera için alacağım bal arılarını tercih ettim bana 1 adet kova 6 lik lazım mümkün mü acaba teşekkürler

Murat Hayırlı

Bugün ansari siparişi verirsek nezaman gelir

NURULLAH

selamun aleyküm kastamonuya sevkiyat varmı ve kastamonu için hangi ırkı önerirsiniz rakım 1070

Berkay Yetgin

Kırıkkale ili yaklaşık 800 rakım için hangi ırkı önerirsiniz? Birde yeni tip altı plastik polen tuzaklı olan kovanlar daha avantajlı diye biliyorum sizden o şekilde almak istiyorum bu kovanlarla birlikte satışa açma planınız,imkanınız varmı ?

Eyüp

Bolu mengen icin siparis verecektim ama sevkiyatiniz var mi, rakim 950 m civari hangi irk uygundur sizce

HÜSEYİN CANEL

selamün aleyküm
ısparta şarkıkarağaç ilçesine hangi tür arı almalıyım.
videolarınız izleyerek büyük bir aşka getirdiniz yeni başlangıç için kaç kovan almalıyım

Yaşar kaya

Birinci dağıtımda sipariş ettiğim, ancak yolda telef olmuş olarak gelen üç adet 8 er çıtalı plastik kutulu arıların yerine yenilerinin gönderileceği söylenmişti, ikinci dağıtımda Allah tan bir keder olmazsa yeni arılarımı bekliyorum. Selamlar. Yaşar kaya Giresun Güce

Aptullah

Rıze ıcın dagıtım tarıhı bellı oldumu

Yaşar kaya

Kazanız geçmiş olsun, Allah daha beterlerinden korusun.

Ercan

Bursa için sevkiyat olur mu acaba. Bir de Bursa’nın 500 rakımlı Orhaneli ilcesindeyim hangi cins arı ile calisabilirim. Şimdiden teşekkürler. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Yaşar kaya

Giresun için ikinci dağıtım tarihi halen belli değil, sıralamaya bakarsak herhalde ayın 20 sini bulur.

Fatih

Merhabalar Çanakkale’de yapmak istiyorum hangi ırktan almalıyım?

Ramazan

Ankara’ya sevkiyatiniz olacakmi bu ay

Ramazan

Teşekkür ederim

süleyman polat

mrb gaziantep den yazıyom hangi ırk olur kafkas ıstıyorum uysal dıye olurmu

Zafer Durusoy

Hayırlı işler antalya için tekrar sevkiyat olacakmı kovanlı alabilirmiyim 3 tane 6 çerçeveli

Zafer Durusoy

Teşekkürler..

Yağmur

Iyi günler kolay gelsin. Gaziantep de yaşıyoruz ve sizden arı almak istiyoruz buranın iklimine hangi arı ırkı daha verimli olur?

Yağmur

Petek halinde mi satış yapıyorsunuz ?

Kutlu

Merhaba,
İzmir için ana arı almak istiyorum.
Ana arılar döllenmiş yumurtlamaya hazır mıdır? Haziran’da İzmir’e teslimatınız var mı?
Saygılar

mehmet

paket arıların içinde ana arı varmı

mert

Merhabalar, Ankara ya teslimatınız hangi tarihlerde olacak ve ankara için hangi ırkları tavsiye edersiniz. Anadolu ırkından almak istiyorum

Murat

Merhabalar ,1-2 yıldır Erzurumda köyde amatör arıcılık yapan babamın kovanları sönmüş bu sene 8 kovan arı almak istiyoruz..
Hangi cins paket arı almalıyız , sevkiyatınız ve ödeme şekilleri nasıl ? ,

murat T.

Selamlar;
Ben kayseri de arıya başlamak istiyorum ama bazı sorularım var
1- kayseri ye gönderim yapıyormusunuz?
2- karniol bakmak istiyorum bölgeye uyum sağlarmı
3- ana arılar gençmi kaç yıl gider ve sizden ne zaman tekrara ana arı almalıyım

Salih hacisalih

Merhaba ben kibristan ariyorum burda yaz aylari ortalama sicaklik 39 derece kis aylari 13 derece sizden ari almak istiyorum nasil alabilirim ve hangi cins hayirli isler dilerim

Mert tunca

Kolay gelsin ben Kırklareli merkezden ulaşıyorum Trakya bölgesine önereceğiniz arı ırkı nedir

Faruk Muhammet

Kışın Antalya – Yazın Burdur’a(Köy) Taşıyacağım Kovanları Hangi Irkı Önerirsiniz ?
(150 Km Yakın Mesafe Var Arada)

Yusuf Çetin

Merhaba arkadaşımla birlikte sizden arı ve kovan almak istiyoruz. Ben kısmetse bu işe yeni başlayacağım, acemiyim. Nisan ayının sonlarında teslim etmeniz için işlemlere ne zaman başlamamız gerekir? Yukarıyı okudum ama gözümden kaçtı herhalde. İkametimiz Niğde/bor

Osman

Merhaba iki kovan arı almak istiyorum Belfast arısı Yozgat’a uyum sağlar mı

resul

arı almak istiyorum ama bütçem kısıtlı 1-2 çerçeveli oğul gibi arınız varmı kendi balımı çıkarmak istiyorum sıfırdan başlayacağım bide ayrıca sakarya bölgesine italyan arısı olurmu hangi ırkı önerirsiniz

ALİ BAYRAM

Zonguldak için hangi ırkı önerirsiniz?

Meftun

Merhaba Sinop Merkez Tahmini atı teslimatı ne zaman olabilir

Meftun

Merhaba. Sinop Merkez arı teslimatı yapıyor musunuz? Hangi ırkı

mustafa

antalya için hangi irk arıyı önerirsiniz

ülkü

izmir için uygun ırk nedir

Ahmet

Merhabalar,
Hayırlı ve bereketli sezonlar dilerim.
Konya Altınekin bölgesi için hangi arı ırkını tavsiye edersiniz?
Konya teslimatınız tahmini hangi tarihtedir?

Barış

Merhaba. Tokat Niksar bölgesine arı teslimatı yapıyor musunuz? Hangi ırkı önerirsiniz. Rakım 1000 merte kuzey yamaçta köyümüz.