2018 Ana Arı Fiyatları

2018 Ana Arı Fiyatları

2018 ana arı fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ana arı fiyatlarımız sezona yaklaşmasına göre farklılık göstermektedir. Erken sipariş veren müşterilerimiz 2017 yılı fiyatları üzerinden satın alabilirler. Satın almak için yine sitemizde bulunan ana arı sipariş formu üzerinden bilgilerini göndermeleri yeterlidir.

Burada Yazılan Fiyatlar Güncel Olmayabilir. Güncel fiyatlar için; ANA ARI SİPARİŞİ tıklayınız…

Ana arılarını zamanında gelmesini istiyorsanız önceden siparişinizi geçerek listeye adınızı yazdırmanız gerekmektedir. Listeye de adınızı yazdırmak için ilgili sipariş formunu doldurmanız yeterlidir. Ana arı ödemeleri önceden alınmakta olup, ödemelerinizi geciktirmeyin.

Kargoda ölen ana arılar ANA ARI GEN TR sorumluluğundadır. Ölüm olması durumunda kargoda veya arılığınızda açtığınız zaman resmini çekip bize telefon ile göndermeniz yeterlidir. Geri kargoyu göndermenize gerek yoktur. Hatta ölen ana arılar için çok kısa videolar çekerekte gönderirseniz daha iyi olur. Ana arı ırkını seçerken bulunduğunuz yöreye uygun olan ana arıları belirleyin ki sezonda ana arından iyi verim alın. Hangi ana arıların size uygun olup olmadığını çevrenizdeki tecrübeli arılardan bilgi edinebilirsiniz. Yine de bilgi alamazsanız bize Yorumlar kısmından yazmanız durumunda fırsat buldukça hızlı cevap vermeye çalışıyoruz.

2018 Yılı Ana Arı Fiyatları;

Kafkas Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Karniyol Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Belfast Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Anadolu Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
İtalyan Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Yığılca Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)

2018 yılı ana arı fiyatlarımız yukarıda belirtildiği şekilde sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için aşağıda bulunan ana arı sipariş vermek için tıklayın kısmına tıklayarak sipariş formuna ulaşabilirsiniz.

2018 Yılı İçin Ana Arı Siparişi Vermek İçin TIKLAYIN…

2018 Yılı İçin Paket Arı Siparişi Vermek İçin TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arı Satışı Sahibinden başlıklı makalemizde arı satışı, arı satışı sahibinden ve sahibinde arı satışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Özcan dedi ki:

  Selaminaleykum ben Kafkas ana ari almak istiyorum elinizde mevcut varmı? Gümüşhane de yaşıyorum sipariş verdiğimde kaç gün sonra bana ulaşır? Şimdiden teşekkürler.

  1. Admin dedi ki:

   Özcan, önümüzdeki hafta için ana arıları kargoya verebiliriz. Hangi gün vereceğimizi 2-3 gün önceden haber veriyoruz ve ona göre hazırlığınızı yaparsınız. Sipariş formu burada bulunmaktadır. https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

 2. Ali dedi ki:

  En az beş adet sipariş verme olayı saçma olmuş. Bana üç adet lazım hobi amaçlı yapıyorum. Herkes ticari düşünmüyor ki. Bizlere yardımcı olmalısınız

  1. Admin dedi ki:

   Ali, toplamadan kaynaklı ve kargodaki küçük paketlerden ötürü sıkıntı oluyor. Farklı paketleme yapılması gerekiyor onuda bu tarihlerde fazla yoğun olduğumuz için karşılamakta sorunlar yaşanıyor.

 3. Tahir durmaz dedi ki:

  1 adet spariş verebilirmiyim acaba teşekkürler

  1. Admin dedi ki:

   Tahir durmaz, evet ana arı sipariş formu aracılığı ile verebilirsiniz.

 4. Üzeyir dedi ki:

  En az beş adet nedeni bana iki adet lazım

  1. Admin dedi ki:

   Üzeyir, şuanda 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

BİR YORUM YAZ