2018 Ana Arı Fiyatları

14

2018 ana arı fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Ana arı fiyatlarımız sezona yaklaşmasına göre farklılık göstermektedir. Erken sipariş veren müşterilerimiz 2017 yılı fiyatları üzerinden satın alabilirler. Satın almak için yine sitemizde bulunan ana arı sipariş formu üzerinden bilgilerini göndermeleri yeterlidir.

Ana arılarını zamanında gelmesini istiyorsanız önceden siparişinizi geçerek listeye adınızı yazdırmanız gerekmektedir. Listeye de adınızı yazdırmak için ilgili sipariş formunu doldurmanız yeterlidir. Ana arı ödemeleri önceden alınmakta olup, ödemelerinizi geciktirmeyin.

Kargoda ölen ana arılar ANA ARI GEN TR sorumluluğundadır. Ölüm olması durumunda kargoda veya arılığınızda açtığınız zaman resmini çekip bize telefon ile göndermeniz yeterlidir. Geri kargoyu göndermenize gerek yoktur. Hatta ölen ana arılar için çok kısa videolar çekerekte gönderirseniz daha iyi olur. Ana arı ırkını seçerken bulunduğunuz yöreye uygun olan ana arıları belirleyin ki sezonda ana arından iyi verim alın. Hangi ana arıların size uygun olup olmadığını çevrenizdeki tecrübeli arılardan bilgi edinebilirsiniz. Yine de bilgi alamazsanız bize Yorumlar kısmından yazmanız durumunda fırsat buldukça hızlı cevap vermeye çalışıyoruz.

2018 Yılı Ana Arı Fiyatları;

Kafkas Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Karniyol Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Belfast Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Anadolu Ana Arı F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
İtalyan Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)
Yığılca Ana Arı  F1 (en az 5 adet sipariş alınır) : 40 TL (Nisan ayı başı gibi gönderilir)

2018 yılı ana arı fiyatlarımız yukarıda belirtildiği şekilde sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için aşağıda bulunan ana arı sipariş vermek için tıklayın kısmına tıklayarak sipariş formuna ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerik2018 Ana Arı Satışı
Sonraki İçerik2018 Arı Fiyatları
guest

14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments