Ana Arı Hediye Sonuçu

9
ana arı hediye sonuçu

Değerli ziyaretçilerimiz 18/01/2015 tarihinde başlatmış olduğumuz ana arı hediye kampanyasının bugün tarih itibari ile çekilişini yapmış bulunuyoruz. Sizlere aşağıdaki video aracılığı ile ana arı hediye sonuçu yazımız ile bu şekilde duyurmuş olduk. 18 Ocak bu yana yorum yapan bütün üyelerimize ve ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz. Çekiliş videomuzu izleyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yine bu şekilde kampanyalar düzenleyeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Ana arı hediyesi kazanan üyelerimiz şu şekildedir:

Asıl kazanan: 62-yasar guler
Yedek kazanan: 247-ÖMER MENEKŞE

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz
17 Mart 2016 21:19

Türkiye arıcılığı adına çok güzel katkılarınız olduğunu düşünüyorum.Ben bu sektörde yeniyim.Bir miktar paket arı siparişi verdim.Seneye geliştirmeyi düşünüyorum.Sizlerin sayesinde inşallah başarılı olurum.Sizlere de başarılar dilerim.

arif
arif
01 Kasım 2015 13:27

Slm ben daha yeniyim bu arıcılıkta önce belgesini almak istiyorum sonra bana yardım ederseniz köyümde arıcılık yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum

beşir gülseven
beşir gülseven
24 Temmuz 2015 09:28

selam arklar bu sayfanızı yeni buldum ana arı bu saatten sonra bizler lazım olacak sizler irtibat burdanmı geçecem yoksa tlf numaranız varmı bulanadım

Zeki KILIÇ
Zeki KILIÇ
22 Temmuz 2015 15:25

Yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bütün arıcı kardeşlerin geçmiş bayramlarını kutluyorum.

ŞENAY CURA
ŞENAY CURA
27 Nisan 2015 10:42

O LİSTEDE BAZI KİŞİLERİN İSMİ BİRDEN FAZLA ÖRNEĞİN ZEKERİYA GELDİ.
BUNUN NERESİ ADALET İNSANLARI OYALAMAKTAN BAŞKA İŞİNİZ YOK. İYİ REKLAM TEBRİKLER.