Ana Arı Hediyesi

388
hediye ana arı

Lütfen açıklamaları dikkatlice okuyunuz…

Değerli arıcımız sitemize hoşgeldiniz… Bu yazının altında bulunan yorum kısmına bir cümle mantıklı bir şeyler yazanların arasında yapılacak olan çekiliş ile bir kişeye 1 adet ana arı gönderilecektir. Ana arı hediyesini kazanan kişi hangi ırktan isterse o ırktan gönderilecektir.

Avrasya Bal Arıcılık olarak Türkiye’nin belirli bölgelerinde bulunan illerde üretmiş olduğumuz ana arı ırklarını siz değerli arıcılarımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Ana arı gönderimlerimiz Nisan ayının hava şartlarına göre önce veya erken olabilir 2.haftası gibi göndermeye çalışacağız.

Üretmiş olduğumuz ana arı çeşitleri olarak; karniyol, belfast, italyan, belfast, kafkas ve damızlık ana arı üretimimiz vardır. Sitemizden ana arılarla ilgili bilgiler edinebilir ve bizlere sorular sorabilirsiniz.

Ana Arı Üretim Yerlerimiz: F1 olarak üretmiş olduğumuz ana arı üretim merkezleri olarak; Mersin, Hatay, Ankara ve Ordu illerinde üretimi yapılmaktadır. Damızlık kafkas ana arının üretim merkezi Ardahan ili Posof ilçesidir.

Hediye Ana Arı Başlangıç Tarihi : 18/01/2015

Hediye Ana Arı Bitiş Tarihi : 18/04/2015

Çekiliş sonucu kamera karşısında herkesin yaptığı yorumdaki kullanıcı adına göre yapılacaktır veya yorum yapanları birden başlamak üzere sayılar verilerek yapılacaktır. Bir mail adresi ile bir kişinin yorum yapma izni vardır. Birden fazla yorum yapanların yorumları geçersiz sayılacaktır. Kendinizin adına başkalarının yorum yapmasını sağlayabilirsiniz.

Hayırlı ve uğurlu olsun.

19/04/2015 tarihinde çekiliş yapılmıştır. 

ana-ari

388 Yorumlar

  1. arıcılığa yeni başlamış bir olarak .arıcılık konusunda bir çok kulaktan dolma söz ve uygulamalar var. . gerçek ve teknik üretim konuda video ve ek pdf dökümanları ile sitenizde yardımcı olursanız minnettar olurum .

  2. Cihan bey 17 haziran da 5 adet anadolu ana arısı siparis ettim 20 haziran da oglenleyin arılarımi teslim aldım 5 adet ana arının 2sinde uyuşukluk vardı yol halindendir dedim hazırladığım kovalara teker teker ana arilarimi koydum 22 haziran sabahi kontrol ettiğimde 2 ana arimin ana ari kafesinde oldugunu diğer 3unun sağlam olduğunu gördüm bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim

  3. Kadir ÇELEBİ
    Selamlar, iyi çalışmalar. İşlerinizde başarılar dilerim. Ben İzmit’ten Kadir ÇELEBİ. Geçen sene sağolsun köyden dayım bir kovan arı hediye etti. Arıları ve hayatlarını biraz inceleyince çok zevkli bir uğraş olduğunu gördüm. Bendeki arıların hangi cins olduğunu bilmiyorum. Ama her açtığımda bir kaç yerimi şişiriyorlar. Hem verim hemde daha sakin bir ırkı ile ilgilenmenin daha doğru olacağını düşündüm. Bu nedenle bu hediye ye ihtiyacım var. Teşekkürler iyi çalışmalar

  4. merhaba bu yıl inşallah kendi anamı üreteceğim lavra transfer kaşığı metal olmasının bir zararı olur mu çünkü arı sütü üretiminde metal kullanılmıyor. birde hediye bana çıkarsa birtanede paramla almak isterim , Karniyol ana isterim

  5. Ankara dan katılmaktayım Kendi bölğeme uygun arı ırkını aramakatayım . V e bulğum zamam çevremde arıcılık yapan büyüklerimide yönlendireceğim .sizin kafkas ova tipini merak etmekteyim ve denemek isterim

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here