2017 Ana Arı Kampanyası

318

2017 Ana Arı Kampanyası (yorum yaparak ana arı kazan)

Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz ana arı kampanyasını bu yılda yapıyoruz. Kampanyamıza katılmanın öncelik tek kuralı aşağıda bulunan YORUM kısmına anlamlı ve mantıklı en az bir cümle halinde yorum yapmaktır. Yorum yaparken iletişim bilgisi olarak vermiş olduğunuz e-posta adresinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Çünkü daha sonra size ana arı çıktığı zaman iletişim olarak mail adresinden ulaşacağız.

Daha önceki yıllar yapmış olduğumuz ana arı kampanyaları; 

2015 yılı ana arı kampanyası; http://www.anaari.gen.tr/ana-ari-hediye-sonucu/

2016 yılı ana arı kampanyası; http://www.anaari.gen.tr/2016-ana-ari-kampanyasi/

2016 yılı ana arı kampanya sonucu; http://www.anaari.gen.tr/2016-ana-ari-cekilisi/

Sizlerde bu yıl yapacağımız 2017 ana arı kampanyası etkinliğine katılarak şansınızı deneyebilirsiniz. Arkadaş ve çevrenizdeki dostlarınıza da haber vererek kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Yanıltıcı ve hakaret içeren yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Aynı zamanda ana arı sipariş verecek olan müşterilerimiz için kısa bir bilgi geçmek istiyoruz. 2017 yılı için ilk gönderimler Nisan ayı gibi başlayacak olup, siparişlerin gönderimi ödeme önceliğine göre yapılmaktadır. Ana arı siparişlerinin tarafınıza zamanında ulaşmasını istiyorsanız, ana arı sipariş formunu doldurduktan sonra ödeme geçmeyi unutmayın lütfen. Ana arı sipariş için buraya bakınız… http://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

2017 Ana Arı Hediyesi Kazanma Şartları:

a) Kampanyaya katılmak için arıcılık veya ana arı ile ilgili kampanya katıldığınızı dair aşağıda bulunan”Yorum” kısmından mantıklı ve en az bir cümleyi kapsayacak yorum yapmanızdır.
b) Bir kişinin bir adet yorum yapma hakkı vardır. Daha fazla kampanyadan faydalanmak istiyorsanız arkadaşlarınıza yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı eposta adresi birden fazla yapılan yorumlar dikkate alınmayacaktır.
c) Lütfen yorum yaparken eposta adresinizi doğru yazınız ki, kazanmanız durumda size eposta aracılığı ile ulaşacağız.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 20/11/2016
Kampaya Bitiş Tarihi: 01/08/2017 tarihinde çekiliş yapılacak olup, çekiliş kameralar karşısında olacaktır. Toplam iki (2) kişiye ana arı gönderilecektir. Lütfen eposta adreslerinizi doğru yazınız kazanmanız durumunda size mail adresinden ulaşacağız.

2017 ANA ARI KAMPANYA SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN…

Önceki İçerikEkonomik Değer Taşıyan Arı Irkları
Sonraki İçerikArı Beyi Nedir
guest

318 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melih BORVA

Çok heves etmeme rağmen bir türlü başlayamadığım arıcılığa sanırım bu kampanya bana çıkarsa başlarım. Herkese bol ve bereketli sezonlar…

serkan

Bal hasadından sonra ana arıları değiştirmek istiyorum.Bulunduğum bölge Karaman’ın Toros dağları kısmı yükseklik 800-1300 arası Karniyol mu Kafkas mı sizce? Bir de hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz.Bazıları bizim buralara gelmediği için soruyorum.Kolay gelsin.

D. ERSOY

Hatay Antakya’da hobi amaçlı arıcılık yapmak istiyorum. Karnıyol tavsiye edildi.Siz ne tavsiye edersiniz? Farklı cinsleri birlikte bulundurmanın sakıncası var mıdır?

Ah.toprak

gondermis oldugunuz analari sag salim aldim ilginiz icin tesekür ederim iyi gunler dilerim

ÜNAL ERDOĞAN

tokat zile kafkas ana arısın veriliyomu istediğimiz biri meselaa

Sedat özel

Arıcılığa bu sene nisan ayında basladim yaşım 27 keşke daha önce başlasaydim 2kolonim var şu an kestane balindalar baldan sonra bölmeyi düşünüyorum kızlarım Kafkas cinsi Düzce’de ikamet ediyorum Yığılca arisina döneceğim sizce hangisi

Fahrettin Oktay

Arıların bulunduğu bölgede çiğ olayı çok. acaba zararı olur mu?

mehmet coşkun

ana arı bir kovanın verimini etkileyen en önemli unsurdur

Mehmmet

Ana arılar guzelmi

Yusuf SAMIT

Karpat arı ırkını içanadoluda ve akdeniz bölgesinde deneyen arkadaşımız varmı acaba. Ben Karaman şartlarında nasıl bir gelişim olur merak ediyorum.

Elif yılmaz

Ana arı mı bekliyorum çok merak ediyorum

Asiye koç

Ben herkese bol şans diliyorum. 2 kişi ye değil daha çok kişiye hediye vermenizi istiyorum

1 14 15 16