2015 Yılı Ana Arı Hediye Sonuçu

9
ana arı hediye sonuçu

Değerli ziyaretçilerimiz 18/01/2015 tarihinde başlatmış olduğumuz ana arı hediye kampanyasının bugün tarih itibari ile çekilişini yapmış bulunuyoruz. Sizlere aşağıdaki video aracılığı ile ana arı hediye sonuçu yazımız ile bu şekilde duyurmuş olduk. 18 Ocak bu yana yorum yapan bütün üyelerimize ve ziyaretçilerimize çok teşekkür ederiz. Çekiliş videomuzu izleyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde yine bu şekilde kampanyalar düzenleyeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Bundan sonra her yıl düzenli olarak ana arı kampanyaları yapmaya devam edeceğiz. Nice yıllar hep birlikte bu şekilde ana arı kampanyaları düzeleriz inşallah.

Ana Arı Gen firması olarak paket arı ve ana arı üretimi yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar hakkında yüzeysel olarak bilgi vermek istiyoruz. Yine detaylı bilgiler edinmek için anlatacağımız konular ile ilgili olan sayfaları ziyaret etmenizi şiddetle öneririz.

2015 ana arı hediyesi

Güvenilir ve mert arıcı kadromuz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
1) Paket arı yani satılık arı
Bu yaptığımız çalışma arıların çerçeve sayılarına göre 6-7-8-9 ve hatta 10 çerçeveli olarak ayırdığımız arı kovanlarını plastik kutulara aktardıktan sonra kendi araçlarımız ile Türkiye’nin bir çok noktasına il veya ilçe bazlı olarak teslimatları yapmaktayız.

2) Ana arı yani kraliçe arı üretimi
Her yıl Nisan ayında başladığımız ana arı üretimi sezon boyunca devam etmekte olup, Ekim ayı sonuna kadar yapmaktayız. Damızlık ana arı kolonilerinden larva transfer yöntemi ile elde ettiğimiz f1 yani melez ana arıları yeterli çiftleşmeler olduktan sonra ve ana arı kutusunun içinde düzenli yumurta görülünce özel kafeslerine konularak ülkenin her noktasına kargo ile gönderilmektedir. Kargoda kaynaklı ölüm ve telef durumları Ana Arı Gen firmasına aittir. Bundan dolayı ana arıyı aldım acaba kargoda ölür mü gibi korkuları yaşamayın artı yine ana arıyı aldınız daha sonra üzerinden 2 hafta geçti ana arı yumurta atmıyor bu durumu iletişim sayfalarından bizlere iletmeniz durumuna yerine yeniden ana arı gönderimi sağlanır.

Bu kadar lafı uzattıktan sonra şanlı üyelerimizin isimlerini aşağıya yazıyoruz bakabilirsiniz.
2015 Yılı Ana Arı Hediyesi talihlisi olarak kazanan üyelerimiz şu şekildedir:

Asıl kazanan: 62-yasar guler
Yedek kazanan: 247-ÖMER MENEKŞE

Önceki İçerikKarpat Arısı
Sonraki İçerikAna Arının İşaretlenmesi
guest

9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Yılmaz

Türkiye arıcılığı adına çok güzel katkılarınız olduğunu düşünüyorum.Ben bu sektörde yeniyim.Bir miktar paket arı siparişi verdim.Seneye geliştirmeyi düşünüyorum.Sizlerin sayesinde inşallah başarılı olurum.Sizlere de başarılar dilerim.

arif

Slm ben daha yeniyim bu arıcılıkta önce belgesini almak istiyorum sonra bana yardım ederseniz köyümde arıcılık yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum

beşir gülseven

selam arklar bu sayfanızı yeni buldum ana arı bu saatten sonra bizler lazım olacak sizler irtibat burdanmı geçecem yoksa tlf numaranız varmı bulanadım

Zeki KILIÇ

Yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bütün arıcı kardeşlerin geçmiş bayramlarını kutluyorum.

ŞENAY CURA

O LİSTEDE BAZI KİŞİLERİN İSMİ BİRDEN FAZLA ÖRNEĞİN ZEKERİYA GELDİ.
BUNUN NERESİ ADALET İNSANLARI OYALAMAKTAN BAŞKA İŞİNİZ YOK. İYİ REKLAM TEBRİKLER.