Ana Arı Siparişi


Düzenli olarak ana arı gönderimi yapıyoruz. Ana arı satın almak için kaydınızı aşağıdaki sipariş formu ile yapmayı unutmayın.

Ana Arı Fiyatı: 250 TL

Lütfen daha hızlı ve sağlıklı sipariş için aşağıdaki sipariş formu aracılığı ile veriniz.

Günlük gönderimler devam ediyor.

İstanbul/Ümraniye-Dudullu şubemizde ana arı bulunmaktadır. Yine dükkana gelmeden önce ana arı var mı diye sorunuz lütfen.

Bizden SMS ile bilgi gelmeyince herhangi bir şekilde ana arı öldürme ve bölme işlemlerini yapmayın!

Dikkat: SMS gelmedi diyen müşterilerimiz lütfen mesajların spam/engellenenler kısmına mutlaka bakınız. Mesajlar (SMS) oraya düşmektedir.

SMS Uyarısı: SMS (normal mesaj) olarak gönderdiğimiz bazı mesajların müşterilerimize ulaşmadığına dair geri dönüşler almaktayız. Herkese mesaj gönderiliyor ama şuandaki akıllı telefonlarda normal mesajları spam olarak (gereksiz) algıladığı için göremiyorsunuz. Bundan dolayı SMS’lerinize bakarken gereksiz yere de bakmayı unutmayın lütfen.

Paket Arı / Satılık Arı için burayı tıklayın

Sipariş vermeden önce bizi iyi tanımak için Hakkında kısmına bakabilirsiniz.
Satış sonrası size nasıl destek sağlıyoruz öğrenmek için tıklayın… 

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/5’ini önce alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden tamamını yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur çünkü sipariş formu ile yada bize arayarak kaydınızı yaptığınız için gerekli bilgiler bizde bulunmaktadır.

Gönderim Durumu: İstediğiniz kadar ana arı siparişi verebilirsiniz. Sipariş formunu doldururken tahmini kargoya veriliş tarihini seçebilirsiniz. Bizden yada kargo firmasından mesaj gelmeden herhangi bir bölme ve hazırlık yapmayın. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verildikten sonra 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’tan göndermeniz yeterlidir. Lakin, ölümden dolayı para iadesi yapılmaz yeniden ana arı gönderilmektedir. Aynı zaman müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargo şubesine ulaştığı tarihte almak zorundadır, almaz ise sorumluluk bize ait değildir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: Kargo ücreti alıcıya aittir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. Ortalama olarak belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz ama yoğunluğa ve hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ana Arı Fiyatları
Kafkas Ana Arı: 250 TL
Anadolu Ana Arı: 250 TL
Karniyol Ana Arı: 250 TL
Belfast-Buckfast: 250 TL
İtalyan Ana Arı: 250 TL
Efe Ana Arı: 250 TL
Karpat Ana Arı: 250 TL
Yığılca Ana Arı: 250 TL
Yerli Ana Arı: 250 TL

Kredi Kartı İle Satın Alınız…

Ana Arı Sipariş Formu

  ADI ve SOYADI

  CEP NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

  İL ADI (Sadece il yazın)

  İLÇE Adı (Teslimat Adresi)

  ANA ARI ÇEŞİTİ (Ana Arı Çeşidini Seçin)

  ANA ARI ADETİ (Adet sayısını yazınız.)

  GÖNDERİM TARİHİ (1 Gün Sonra Kargo Olur yada istediğiniz tarihte)

  NOTLAR (Notunuzu yazınız.)

  SMS Uyarısı: SMS gelmedi diyen müşterilerimiz lütfen mesajların spam/engellenenler kısmına mutlaka bakınız. Mesajlar (SMS’ler) oraya düşmektedir.

  NOT: Aşağıda çok fazla yorum olduğu için, bizden paket arı ve ana arı alan müşterilerimizin bazı yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Aynı yorumlar yine bu sayfanın aşağılarına indikçe de okuyabilirsiniz. Kolaylık olsun diye ayrı bir sayfa olarak açılmıştır.

  guest

  5.6K Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  aşkın kakız

  adiyaman için hangi ırk arıyı önerirsiniz rakım 900

  Gürsoy esen

  Slm
  Usta

  Gürsoy esen

  Ustan sizin cep no alabilrmiyizz

  Ahmet Duran Palut

  Kolay gelsin kargoya vermiş olduğunuz ana arılarla ilgili her hangi bır talebim olmadı zannediyorum bir isim benzerliği olabilir lütfen bir daha kontrol ediniz alacak olan mağdur olmasın.Mesaj bana geldiği için yazmak zorunda kaldım.

  Sezgin caferoğlu

  2019 yılında aldığım bir adet karniyol ve bir adet kafkasın performansı çok güzeldi,emeğinize sağlık.benim esas ilgilendiğim bursada bal sağımından sonra bölme için alacağım anaların performansının nasıl olacağıdır.mart nisan mayıs ayından sonra gelen kraliçelerin yumurtlama kalitesi nekadar iddialı olur?
  Saygılar!

  Murat Hayırlı

  Antalya ana arı dağıtımı ne zaman teşekürler

  Murat Hayırlı

  Ben murat hayırlı antalyada ariyorum ana dağıtımı ne zaman

  sefa

  902478725245 mng kargo takip 4 ana arı sparişim vardı durumu nedir

  HALİL KORAŞ

  Bizim bölgemizde kafkas arısı bulunmamaktadır, sebenin uyum sağlayıp veya sağlamadığı ollduğunu düşünmüyorum, bilinmediğinden veya denenmediğindendir, bölgemizde pek çok amötür arıcı bulunmaktadır, hatrı sayılacakkadarda vardır, bölgemiz gök su ırmağının doğduğu rakımın 800 den başlayıp 2000 lere yükseldiği ortlama 1500 ila 1700 lerde olan rakımlardadır, orta torosların merkezi sayılır, iç anadolu olarak geçer ama taş eli yarım adasındadır ak deniz ikliminede yakındır. Birçok endemik bitki örtüsü nün bulunduğu göksu havzasının başladığı yerdir, ardıç ağacı, sedir ağacı kızıl ve ak çam bol bol kekik ve muazzam bir flora zenginliği vardır, bahaharla birlikte kirazlar, elmalar, erik ağaçları, tropikal meyveler hariç herçeşit meyve ağaçları çiçek… Read more »

  Abdullah

  Sari belfacks ana varmi

  Abdullah

  Slm sari belfacks ana varmi

  engin şen

  ilk beş adet kargoda öldü.Fakat yenileri gönderildi.Gelen analar ikinci gün yumurta atmaya başladı.Sözünün eri bir firma.Teşekkür ederim.

  Hacı Bayram Kapucu

  Gümüşhane Şiran ilçesinde Hangi cinsi tavsiye edersiniz.

  Adnan küçük

  Gonderdiginiz arilar cok guzel birinden bir cerceve eksik cikti onuda telafi ettiniz tesekkurler

  Mert

  Bodrumda yaşıyorum anadolu ana spariş verdim sizce doğru bir kararmı