Ana Arı Satışı

77
Ana arı 1

Değerli arıcılarımız her yıl olduğu gibi bu yılda ana arı satışı işlemlerine devam edeceğiz. Ana arı siparişlerini önceden almaktayız. Eğer yılın ilk sezonunda elinizde ana arıların olmasını istiyorsanız şimdiden siparişlerinizi vermeniz gerekmektedir. Bu yıl ana arı gönderimlerimiz Mart ayının sonu ile Nisan ayının başında olacaktır.

Satmış olduğumuz ana arılar, karniyol, kafkas, belfast, italyan, yığılca ve anadolu ırklarının F1’lerini satmaktayız. Aynı zamanda kafkas, yığılca ve anadolu ırkınında damızlıkları bulunmaktadır. Ana arılarımız garantili olup, yolda ölme veya yumurtlamama durumunda ikinci ana arılarınızı göndermekteyiz.

Güncel ana arı siparişleri için TIKLAYIN…

Ana Arı Satışı Olarak Şu Ana Arı Irkları Bulunmaktadır:

Kafkas Ana Arı : 30 TL
Karniyol Ana Arı : 30 TL
Belfast Ana Arı : 30 TL
Yığılca Ana Arı : 30 TL
Anadolu Ana Arı : 30 TL
İtalyan Ana Arı : 30 TL
Damızlık Kafkas Ana Arı : 80 TL

Ana ana siparişi vermek için sitemizin üst ve sağ tarafından bulunan SİPARİŞ VER kısmına tıklayarak verebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu hizmetten faydalanın.

Ana arı almaya karar vermeden önce bölgenizi iyi tanıyın ve ona göre ana ırkı seçmeye çalışınız. Bir yerde çok iyi olan ana arı bir başka bölgede hiç faaliyet gösteremeyebilir. Ana arı satışı konusundan sorularınız olursa lütfen aşağıdaki Yorumlar kısmında sorunuz. İyi çalışmalar.

ana-ari

77 Yorumlar

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here