Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

2019 yılı için ana arı bitmiştir. 2020 yılı için ana arı siparişi verebilisiniz.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: En az 3 adet olarak ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 7 ila 10 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. 2020 yılının Nisan ayında veya belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz.

2020 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karniyol Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Anadolu Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karpat Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Belfast-Buckfast: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
İtalyan Ana Arı: 50 TL  (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (En az 3 adet olmalıdır!)

TARİH (2020 Nisan'ın ilk haftası başlar)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1760 Yorumlar

  1. İyi günler.Dün yani 15 ağustos ana arı siparişi verdim ödemeyi de yaptım fakat kargo ile ilgili bir bilgi hala elime ulaşmadı whatsapp tan mesaj yolladım geri dönüş yapılmadı bu gün kargoya verilmesi gerekli sizin siteminiz tabiri ile lütfen bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz.

    • 15 Ağustos öğlende sonrası ödemeniz bize ulaştığı için bir gün sonra kargoya verilir genel olarak. Bir gün sonrası da cuma gününe denk geldiği için cuma ve cumartesi verdiklerimiz Pazartesi sabah ulaşıyor. O yüzden dolayı 1 gün fazla beklemesin diye cumartesi(yarın) günü vereceğiz ve pazartesi öğlene kadar almış olursunuz.

  2. Kafkas ve belfaks arısının osmaniye bölgesinde iş yapabileceğini demiştiniz arıyı yarın sipariş vermek istiyoruz son kez teyit amaclı bu bolgedeki en iyi ana ari türü bumudur geçen yorumda ı ile baslayan bir ana arıyı da önermişsiniz.

  3. merhabalar Osmaniye bolgesi 650-950 rakım ıle duldul dagı eteklerınde arıcılık yapmaktayız arılarımız her yıl geçmekte sureklı kek ve serbet vermekteyiz zararlımı ıkıncı olarak bu bölgeye uygun bır ana arı almak ıstıyoruz en uygun ana arıyı söyler ve bılgı verırsenız teşekkür ederım verecegınız bılgıler ısıgında çokça ana arı da alabılırız en dayanıklı ve verımlı bal yapan bu bölgedeki arı nedır sımdıden sagolun.

  4. Merhaba ariciliga sizi izledikten sonra heveslendim ve seneye arilarinizla baslayacam insallah……sorum….kovani boldunuz ana ari verene kadar kovanin disari ile baglantisi kesilirmi yada ana ari verdikten sonra mi kesilir….ya da ana ari verdikten sonra acik sekilde 1 kac gun uzaklastirilirmi uzun oldu… simdiden tesekkur

    • evet ana arılar f1 yani anası bir erkekleri farklıdır. Tabi aynı ırktan çiftleştikleri de olabilir ama o şekilde garanti vermiyoruz. Tamamen erkekler ile çiftleşen kafkas ana arılarda vardır yukarıda fiyatları yazılıdır.

  5. Merhaba ben Mardinde arıcılık yapmak istiyorum bizim burda yeşillik bol ve arazim topragı bereketli ve 5mtrede su çıkıyor neyse konu ya gelirsek hangi arıyı tavsiye ediyorsunuz ve ana arı ile bir likte diğer arılarıda almak zorundamıyız yoksa ana arı yeterli olacak mı cevabı e-mailime de gönderseniz sevinirim

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here