İstanbul’da Satılık Arı ve Ana Arı

12

Her hafta ve haftanın belirli günlerinde genel olarak hafta sonu olmak üzere Beykoz/Kavacık’tan sipariş durumuna göre arı teslimatımız vardır. Aşağıdaki sipariş formunu doldurduktan sonra arıyı getireceğimiz gün orada bulunmanız yeterlidir.

İstanbul ilinde oturan ve çevre illerden gelip arı almak isteyenler için Beykoz ilçesinin Kavacık mevkiinde arı satın alabilirler. Sitemizde genel olarak arı satışı yaptığımız fiyatlar biraz farklı olmakta olup, toplu alım yapmak isteyenler yine genel paket arı siparişi kısmından siparişlerini verebilirler. Haftanın belirli günleri kavacık mevkiine sipariş durumuna göre getirerek arıları teslim etmekteyiz.

Haftanın belirli günleri gelip alabilirsiniz. Hangi gün geleceğini telefon ile irtibat kurarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca kovanlı ve kovansız olarak satılmaktadır. Kovansız olarak alacaklar plastik aparatlar ile alabilirler. İkinci el kovan ile almak isteyenler ise aradaki fark ödemesi durumunda alabilirler.. Tekrar tekrar gelip gitme durumu olmasın.

Ayrıca ana arı temini ihtiyacınız olması durumunda ana arı da verebiliriz. Lakin, ana arı üretim noktası İstanbul dışında olduğu için her zaman elimizde olmayabilir. Ana arıları genel olarak kargo ile göndermekteyiz. Yine İstanbul’da almak isteyenler için haftanın belirli günleri ana arıları alabilirler.

İSTANBUL İÇİN SATILIK ARI FİYATLARI:

Bu arılarımız 5-6-7-8-9 çerçeveli olup, plastik kovanlar ile verilmektedir. İkinci el kovanlı olarak almak isteyenler ise aradaki farkı ödemesi durumunda kovanı ile birlikte alıp gidebilirler.

5 Çerçeveli Kovansız Paket Arı: 5 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak ortalama 3-4 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1-2 çerçevede günlü olmaktadır. Kovan size aittir. 5 çerçeve yeterli olmadığı için 6 çerçeveli olarak arı satışımız vardır.

6 Çerçeveli Kovansız Paket Arı: 6 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak ortalama 4-5 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1-2 çerçevede günlü olmaktadır. Kovan size aittir. FİYAT: 280 TL

7 Çerçeveli Kovansız Paket Arı: 7 çerçeve olarak satın alacağınız arıda yaklaşık olarak ortalama 5-6 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1-2 çerçevede günlü olmaktadır. Kovan size aittir. FİYAT: 300 TL

8 Çerçeveli Kovansız Paket Arı: 8 çerçeve olarak satın alacağınız arıda ortalama olarak 6-7 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1-2 çerçevesi ise günlü yumurtalı halde olmaktadır. Kovan size aittir. FİYAT: 330 TL

9 Çerçeveli Kovansız Paket Arı: 9 çerçeveli olarak satın almış olduğunuz bu arımızda 7-8 çerçeve yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise günlü yumurtalı olmaktadır. FİYAT: 370 TL

İkinci El Kovanlı Farkı: 45 TL ikinci el kovan farkı alınır.

Plastik Kutu Farkı: 20 TL plastik kutu farkı alınır.

Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, sadece kovanlar ikinci eldir ve tek katlıdır. İkinci el olarak vermiş olduğumuz kovanlar 1 yıllıktan tutun 3 yıllık olanlarda vardır. İkinci el ve plastik kutularda almak isteyen müşterilerimiz aradaki farkı ödemesi gerekir. Kovanlar yine sağlam ve dayanıklıdır. Taban ahşap olup, üst katı yoktur.

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet
05 Aralık 2019 22:27

Abicim bak yukarı yazmışsın isteyen beykozdan alır diye Şubat Mart sonu ne onu anlamadım ben şimdi almak istiyorum yoksa yok söyle.

Mehmet
Mehmet
26 Kasım 2019 22:56

Merhaba abicim ben İstanbul da bulunuyorum bu ay veya Aralık ayında arı siparişi versek alabilirmiyiz sizden 6 çerçeve kovansiz alicam.

Vugar Yadigarov
Vugar Yadigarov
02 Kasım 2017 23:21

Ben Azerbaycandanım.Ana arıları İstanbula getirseniz,oraya gelib kendim ve ya başkasını göndererek almak isterdim.
Şimdi,sipariş verirken,adres olarak İstanbulun neresini yazmalıyım?

Yakup SARIÇAM
Yakup SARIÇAM
04 Mayıs 2017 16:06

2 Mayıs salı günü siparişimle ilgiliMESAJIMA cevap vermediniz.Cevap bekliyorum.Mesajımın kontrol edilerek cevaplandırılacağı ifade edilmişti.Selam ve hürmetlerimle.

Salih alperhan
Salih alperhan
01 Mayıs 2017 19:49

1 arı sipariş ver misdim denemek için hala haber vermediniz Trabzon’a

Salih alperhan
Salih alperhan
01 Mayıs 2017 19:47

Mrb Trabzon’a sevkiyat nezaman 1 Mayıs Dünya hala cevap yok