Genç Çiftçi Hibe Projesi

15

Size genç çiftçi kapsamında arıcılık projesi yapacaksanız aşağıdaki formu doldurup göndermeniz durumunda işlemlere başlıyoruz. 1500 TL kapora ile genç çiftçi hibe projeleriniz getirip teslim ediyoruz. Geri kalan parayı devlet yatırdığı zaman alıyoruz. Her şey tek faturada olup, bütün malzemeleri ve arıları getirip adresinize bırakıyoruz.

Genç Çiftçi Projesi Nedir? 
Genç Çiftçi Projesi, Tarım Bakanlığının genç çiftçilere yani genç arıcı olacak olanlar için teşfik amaçlı hibe projesidir. Kırsal kesimlerde yaşamı destekleyen ve kırsal kesimlerdeki yaşamın da en az kent ortalamasına yaklaştırılması için oluşturulmuş bir projedir.

Genç Çiftçi Projesinden Nasıl Destek Alabilirsiniz?
Proje hakkında yeterli bilgi almak için ARICILIK.COM.TR sitesinden faydalanabilir yada en yakın il ve ilçe tarım müdürlüklerinden destek alabilirsiniz. Size bu konuda gerekli yardımı yapacaklardır.

NOT: Bu sayfadaki bilgiler ve aşağıdaki fiyatlar 2018 yılı için genç çiftçi kapsamında hibe çıkan şahıslar veya arıcılar için geçerlidir. Biz hibe vermiyoruz, devletin vermiş olduğu hibesine yönelik olarak malzeme ve arı tedariki sağlamaktayız. Aşağıdaki formu doldurarak hibeye başvurmuyorsunuz biz devletten almış olduğunuz hibeye yönelik olarak hizmet vermekteyiz. Genç çiftçi projesi hakkında daha fazla bilgi almak için yorumlar kısmında soru sorabilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz proje ile siz herhangi bir şey ile uğraşmayacaksınız. Tek fatura olarak aşağıda belirtilen malzemeler ile birlikte arıları ve arıcılık malzemeleri kapınıza kadar teslimatı yapılacaktır. Proje başlanması için sizlerden belirli bir kapora alınarak işleme başlanacaktır. Eğer malzeme istemez iseniz sadece arı almak isterseniz sipariş formundan 40 ADET ARI olanı seçerek arı satın alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan sipariş formunu doldurarak ve ödemenizi yaptıktan sonra proje çalışma süreci başlıyor. Yine sorularınız olursa YORUMLAR kısmından sorun lütfen. Malzeme ve arısı ile birlikte adresinize kadar hepsini teslim ediyoruz. Projenizi erken alarak bu yıl ki bal sezonunu yetişebilirsiniz.

guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aliiksan Bakmallı
Aliiksan Bakmallı
04 Ocak 2021 00:08

%50hibe desteğinden yararlanmak için nasıl proje hazirlaniyo

İhsan Altun
İhsan Altun
10 Aralık 2020 22:30

iş kur üzerinde Engelli ve hükümlülerin 65 bin kadar destk projesi var arıcılık ile ilgili proje hazırlamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Sami Özay
Sami Özay
07 Aralık 2020 19:05

Hala destekleme var mi

mustafa topak
mustafa topak
14 Eylül 2017 17:01

teşekkür ederim. iyi ki varsınız. daha çok görüşeceğiz inşallah

Mustafa TOPAK
Mustafa TOPAK
13 Eylül 2017 16:08

Emekli öğretmenim
Arıcılığa mart 2018’de başlayacağım.
Hibe alabilir miyim?

Cihan
Cihan
17 Ağustos 2017 13:44

Hayırlı satışlar bana hibe destegi çıktı arastirma içerisindeyiz arkadaşla beraber ikimizde aynı yerden almayı dusunuyoz 3 paket sunmuşsunuz 2. Paket bizim icin ideal fakat fiyat farkı var dinlendirme kazanini 200 deyilde 100 veye 150 kg termostatlı yapsak size uyarmı

Özcan
Özcan
12 Temmuz 2017 16:49

Detaylı bilgi almak istiyorum bana ulaşabilirseniz sevinirim 05455038196

Turan sırtlı
Turan sırtlı
02 Temmuz 2017 16:05

37 yasindayim kırsalda oturuyorum. Bu yeterli midir? Herhangi bir yerde çalışmıyor, Sigirtalı olmamak lazım diyorlar doğru mu