Genç Çiftçi Hibe Projesi

15

Size genç çiftçi kapsamında arıcılık projesi yapacaksanız aşağıdaki formu doldurup göndermeniz durumunda işlemlere başlıyoruz. 1500 TL kapora ile genç çiftçi hibe projeleriniz getirip teslim ediyoruz. Geri kalan parayı devlet yatırdığı zaman alıyoruz. Her şey tek faturada olup, bütün malzemeleri ve arıları getirip adresinize bırakıyoruz.

Genç Çiftçi Projesi Nedir? 
Genç Çiftçi Projesi, Tarım Bakanlığının genç çiftçilere yani genç arıcı olacak olanlar için teşfik amaçlı hibe projesidir. Kırsal kesimlerde yaşamı destekleyen ve kırsal kesimlerdeki yaşamın da en az kent ortalamasına yaklaştırılması için oluşturulmuş bir projedir.

Genç Çiftçi Projesinden Nasıl Destek Alabilirsiniz?
Proje hakkında yeterli bilgi almak için ARICILIK.COM.TR sitesinden faydalanabilir yada en yakın il ve ilçe tarım müdürlüklerinden destek alabilirsiniz. Size bu konuda gerekli yardımı yapacaklardır.

NOT: Bu sayfadaki bilgiler ve aşağıdaki fiyatlar 2018 yılı için genç çiftçi kapsamında hibe çıkan şahıslar veya arıcılar için geçerlidir. Biz hibe vermiyoruz, devletin vermiş olduğu hibesine yönelik olarak malzeme ve arı tedariki sağlamaktayız. Aşağıdaki formu doldurarak hibeye başvurmuyorsunuz biz devletten almış olduğunuz hibeye yönelik olarak hizmet vermekteyiz. Genç çiftçi projesi hakkında daha fazla bilgi almak için yorumlar kısmında soru sorabilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz proje ile siz herhangi bir şey ile uğraşmayacaksınız. Tek fatura olarak aşağıda belirtilen malzemeler ile birlikte arıları ve arıcılık malzemeleri kapınıza kadar teslimatı yapılacaktır. Proje başlanması için sizlerden belirli bir kapora alınarak işleme başlanacaktır. Eğer malzeme istemez iseniz sadece arı almak isterseniz sipariş formundan 40 ADET ARI olanı seçerek arı satın alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan sipariş formunu doldurarak ve ödemenizi yaptıktan sonra proje çalışma süreci başlıyor. Yine sorularınız olursa YORUMLAR kısmından sorun lütfen. Malzeme ve arısı ile birlikte adresinize kadar hepsini teslim ediyoruz. Projenizi erken alarak bu yıl ki bal sezonunu yetişebilirsiniz.

Önceki İçerikMelez Kafkas Ana Arı
Sonraki İçerikAna Arı Memesi Nedir
guest

15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments