Genç Çiftçi Hibe Projesi

Genç Çiftçi Hibe Projesi

Genç Çiftçi Projesi Nedir? (Arı malzemeleri ve Arı Tek Faturada)
Genç Çiftçi Projesi, Tarım Bakanlığının genç çiftçilere yani genç arıcı olacak olanlar için teşfik amaçlı hibe projesidir. Kırsal kesimlerde yaşamı destekleyen ve kırsal kesimlerdeki yaşamın da en az kent ortalamasına yaklaştırılması için oluşturulmuş bir projedir.

Genç Çiftçi Projesinden Nasıl Destek Alabilirsiniz?
Genç çiftçi hibe projesinden yararlanmak isteyenlerde aranan koşullar;
• Kırsal bir bölgede ikamet eden yada etme düşüncesi olan,
• 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından gün almamış genç çitçilere bakanlık 30.000 TL’ye kadar hibe desteği vermektedir. Genç çiftçi projesi kapsamında, arıcılık, yöresel ürünlerin üretimine yönelik tarımsal faaliyetler, tıbbi ve medikal bitki üretimi gibi bir çok alanda genç çiftçi projesi için başvuru yapılmaktadır. Hazırladığımız “Genç Çiftçi Projesi” ile arıcılığa tüm arıcılık malzemeleri ile tek fatura altında adım atarak devlet desteğinden faydalanın.

DİKKAT: Bu sayfadaki bilgiler ve aşağıdaki fiyatlar 2017 yılı için genç çiftçi kapsamında hibe çıkan şahıslar veya arıcılar için geçerlidir. Biz hibe vermiyoruz, devletin vermiş olduğu hibesine yönelik olarak malzeme ve arı tedariki sağlamaktayız. Aşağıdaki formu doldurarak hibeye başvurmuyorsunuz biz devletten almış olduğunuz hibeye yönelik olarak hizmet vermekteyiz. Genç çiftçi projesi hakkında daha fazla bilgi almak için yorumlar kısmında soru sorabilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz proje ile siz herhangi bir şey ile uğraşmayacaksınız. Tek fatura olarak aşağıda belirtilen malzemeler ile birlikte arıları ve arıcılık malzemeleri kapınıza kadar teslimatı yapılacaktır. Proje başlanması için sizlerden belirli bir kapora alınarak işleme başlanacaktır. Eğer malzeme istemez iseniz sadece arı almak isterseniz sipariş formundan SADECE 40 ADET ARI olarak sunulan ise sadece arıyı faturası ile birlikte getirmekteyiz.

NOT: 30,000 TL üzeri olanlarda devlet karşılamamaktadır. Arada bulunan farkı sizin ödemeniz gerekir.
NOT: 30,000 TL üzeri olanlarda devlet karşılamamakta olup, aradaki farkı sizin ödemeniz gerekmektedir.

Aşağıda bulunan sipariş formunu doldurarak ve ödemenizi yaptıktan sonra proje çalışmanız başlayacaktır. NOT: Kovanların altı plastik tabanlıdır. Yine sorularınız olursa YORUMLAR kısmından sorun lütfen. Malzeme ve arısı ile birlikte adresinize kadar hepsini teslim ediyoruz. Projenizi erken alarak bu yıl ki bal sezonunu yetişebilirsiniz.

GENÇ ÇİFTÇİ SİPARİŞ FORMU İÇİN TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Melez Kafkas Ana Arı başlıklı makalemizde kafkas f1 ana arı, melez ana arı ve melez kafkas ana arı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ