Satılık Arı İstanbul

4
satılık arı istanbul

Burada yazdıklarımız güncel olmayabilir, siz yine en güncel yazımız olan paket arı sipariş sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. İstanbul ilinden sipariş veren müşterilerimiz için belirli bir nokta belirleyip oradan teslimatlar yapmaktayız. Özellikle, Beykoz-Kavacık noktasından vermekteyiz. Yine hangi noktadan verileceğine dair arıları dağıtmaya yakın bir zamanda müşterilerimize ayrıntılı bilgi vermekteyiz. Teslimat görüntülerine ait olan resim ve gerekli videolar aşağıda paylaşılacaktır.

Arılardaki ırk farklılığı, iklim farklılığını beraberinde getirmiştir. Yani her iklimin kendine özgü arı ırkı bulunmaktadır. Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan bizler, bulunduğunuz bölgenin iklim özelliğine uygun olacak şekilde arı satışı gerçekleştirmektedir. İstanbul için, İstanbul iklimine uyum sağlayacak ırk tercihi yapılmalıdır. Hangi ırkın uygun olabileceğine dair sitemizde gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır ve yapılan bilgiler doğrultusundan arı ırkını tercih edebilirsiniz.

Yine İstanbul ilinde sipariş vermek isteyen kişiler; İstanbul ilinde yapılan arıcılık fuarlarına gelerek bizi ziyaret edebilir ve burada birebir siparişlerini de verebilirler.

Aşağıda resimlerini ve videosunu paylaştığımız görüntüler bir önceki yıla ait resimlerdir.

Firmamız, bu kategoride Ana Arı Gen markası oluşturulmuştur. Ulusal fuarlarda bu markanın temsilcisi Avrasya Arıcılık’tır. Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen sipariş işleminde, siparişler il ve ilçelerin belli noktalarına gönderilmektedir. Bunun dışında güzergah üzerinde bulunan adreslere ücretsiz kargo hizmeti sunulmaktadır. Arıcılıkta eski olanlar veya bu mesleğe yeni başlayanlar, bizimle irtibata geçebilir. Sitemizde, arıcılıkla ilgili konularda çözüm seçeneklerini bir araya getirdik. İstanbul için satış noktası olarak genel Beykoz kavacık mevkiisini seçmekteyiz.

Profesyonel Arıcılıkla Tanışın

Ürün teslimatı esnasında arılara her hangi bir zarar gelirse firmamız yeni bir paket hazırlamaktadır. Yolda meydana gelen zararlar firmamıza aittir. Müşterilerimiz bu konuda mağdur edilmemektedir. Hizmet kalitesini güncelleyen ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet sunan Avrasya Arıcılık, bu sektörde güven sağlamıştır.

Paketler, arı ve oğul şeklinde hazırlanmaktadır. Çerçeveler, altılı, yedili, sekizli ve dokuzlu şekilde hazırlanmaktadır. Bu çerçevelerin bir tanesi ballı arı, geri kalanları ise yavru arı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Çerçeve boyutları konusunda da problem meydana gelmemektedir. Çerçeveler, her kovan için sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Standart özelliklere sahip olan kovanlar, saç kapaklıdır. İstanbul bölgesinde belli noktalara siparişler teslim edilmektedir. Müşterilerimiz bu noktalardan arılarını alabilir. Noktalar konusunda SMS ile gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Bahar Ayı İle Birlikte Teslimatlar Başlıyor

Sipariş konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, Kasım ayı başı gibi sipariş almaya başlar ve Nisan ayı itibariyle arı teslimatlarına başlamaktadır. Kışı atlatan arılar, Nisan ayından itibaren doğaya salınır ve bal üretmeye başlar. Gelişimini kısa sürede tamamlayan yavru arılar, gelecek seneye ana koloni olarak görevine devam eder. Koloni bazında satış işlemi gerçekleştiren firmamız, bu konuda tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır.

Her bölgenin farklı iklimi, arılar üzerinde de farklılığa neden olmaktadır. Kafkas, Belfast, Anadolu ve Karniyol gibi ırklar, farklı bölgelerde bal üretmektedir. Verimin maksimuma çıkabilmesi için bölgenizin iklim yapısına uygun ırkın tercih edilmesi gerekir. Firmamızın deneyimli elemanları, hangi ırkın hangi bölgede yüksek verim vereceği konusunda tecrübeye sahiptir.

Güncel yazımızı görmek daha fazla kaynaklar için paket arı siparişi sayfasını menüler kısmından ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

ana-ari

4 Yorumlar

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here