Müşteri Yorumları

ana arı müşteri yorumlarıDaha önce bizden ana arı ve paket arı alan müşterilerimiz yorum yaptığı sayfamızdır. Eğer ana arı veya paket arı aldıysanız lütfen yorumunuzu yapmayı unutmayın. Olumlu ve olumsuz şikayetlerinizi buraya yorum olarak bırakabilirsiniz. Konu hakkında acil çözümler üretmekteyiz. 

Her müşterimiz yorumunu buraya yapmayıp aynı zaman ürün aldığı veya ürünlerimiz satışın yaptığımız sayfanın altına yapmaktadır. Onları da aşağıda paylaşmaktayız.

Paket arı alanların yorumları; okumak için tıklayın… 
Satılık arı alanların yorumları; okumak için tıklayın… 
Ana arı alanların yorumları;  okumak için tıklayın… 

Değerli müşterilerimiz, daha önce bizden ana arı aldıysanız lütfen buraya almış olduğunuz ana arı ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yapabilirsiniz. Yapmış olduğumuz yorumlar sizden sonra sipariş verecek olan müşterilerimiz için bir referans özelliği taşıyacaktır. Yapılan yorumlara bizim hiçbir şekilde etkimiz veya değiştirme imkanımız yoktur. İlginiz için teşekkürler.
ana arı alış veriş sonrası

ana-ari

411 Yorumlar

 1. Cihan bey hayırlı ramazanlar.Bildiğiniz üzere benim iade olacak bir adet paket arı bedeli vardı henüz iadesi yapılmadı.Ancak ben 2018 yılında da 15-20 adet paket arı alacağım.Bunu iadeyle uğraşmayın gelecek sene alacağım arılarla beraber paket arı olarak gönderiniz.Sizin için uygun olursa benim için sorun teşkil etmez.Saygılarımla.

 2. ana arılarımızı aldık. kabul etiler daha sonra iki adet ana yumurtlamadıgından dolayı anayı kestiler. cihan beye durumu izah ettik. hiç itiraz etmeden iki adat anayı gönderdiler. önce gelen analar boyasızdı boyasız oldugunu çihan beye ilettik. ikinci gelen analar boyalı geldi. şu an iyiye gidiyor. arılardan istediğim sonucu alırsam seneye çok ana arı siparişim olaçak. cihan bey işini iyi yapan işletmeci yalnız telefona bir kişi görevlendirirse müşteri karşısında canlı ses duymak istiyor. daha iyiolur kanatindeyim. işlerinizde başarılar dilerim

 3. Öncelikle cihan Bey’e teşekkürler…aldığım paket arılardan ikisinin anası yoktu. önceleri cihan Bey’e biraz sitem etmiştik. Fakat gece23:30 aradı.ve anaarıları salı günü gönderiyorum dedi. analar bu gün elimde. güvenimizi boşa çıkarmadınız. aldığınız paranın hayrını görün kardeş. hayırlı çalışmalar. bütün arıcılara bol kazançlar…

 4. Gerek mevsimsel şartlar gerekse iş yoğunluğundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum arılarım biraz gecikmelide olsa elime ulaştı. Bu 2. yılım arı siparişi vermekte Cihan Bey’e bu konuda hem teşekkürüm hemde ufak bir eleştirim olacak. Eleştirim arılar geciktiği için daha güçlü olacağı söylenmişti fakat öyle değildi. olması gereken 7 çıtaydı.Teşekkürüm ise geçen yıl oldukça memnun kaldım bu yılda kalacağımı düşünüyorum. Emekleri için Cihan Beye teşekkür ederim.

 5. Bugün arılara kavuştuk,çok şükür!Yalnız,6 çerçeveli-10 adet paket siparişim yerine,5 adet 7 li,5 adet 5 li paket aldım!İsterdim ki”Üzerinde Karniyol arı-6 çerçeve-Recep Güler/Erzurum,,yazsın(((Henuz Aktarmadım…İnşaAllah,Güzel Olur;Lakin Bundan Sonraki Siparişleri,dediğim şekilde;hangi arı cinsi ve kime aitse onun ismini yazmak daha bir güzel olur,,diyorum ve başarılar diliyorum!

  • Recep GÜLER, aslında arılar istenilen çerçeve sayısına göre ve ırk olarak ayrılmaktadır. İnşallah önümüzdeki sene daha planlı ve proğramlı olacak olup, daha erken teslim edeceğiz. Sonuç olarak siz yine hepsini 6 çerçeveli almış oluyorsunuz.

 6. Teşekkür ederim Cihan bey.İlk önceleri tereddütlü yaklaşmıştım internetten arı almaya ama gördüm ki sizler gerçekten dürüst insanlarsınız.Göstermiş olduğunuz ilgi alakada takdire şayan.Sizlere olan güvenim sonsuz.İnşallah 2018 yılı içinde 15 -20 adet paket arı alacağım.Tek sıkıntı çerçeve ölçülerinde oldu o da benim kusurum ölçüleri size söylemediğim için.Hayırlı işler kolay gelsin.

 7. Cihan bey arılarımızı gecikmelide olsa Gecen hafta pazartesi günü teslim aldım.13 paket arı siparişim vardı ancak arıyı getiren Zafer bey 3 adet arı elimde kaldı dedi bende o üç arıyı da aldım toplamda 16 adet arı oldu.Zafer bey 1-2 gün sonra aç dedi bende öyle yaptım.Gelen arılardan 15 tanesi gerçekten söylediğiniz gibi çıktı dürüst ticaretiniz için teşekkür ediyorum.Ancak bir kovan 1-1,5 çıta kalmış gerisi hep ölmüş kovanda ölüleri duruyor. Anası da yok.Birisinde de ana yoktu 3-4 adet kapalı meme vardı.Resimlerini Watsaptan size gönderdim ancak yoğunluktan dolayı bakamadınız her halde.Ancak aynı gün Zafer beyle görüştüm pazardan sonra arayın sevkiyatımız bitsin telef olan arıları telafi edeceğiz dedi.Bu gün aramama rağmen ulaşamadım.Telef olan bir paket arıyla ölen 2 adet ana arının telafisini yaparsanız memnun olurum.Kolay gelsin.

 8. Erzurum-Yakutiye-Dumlu Mah.de Sabırla Bekliyorum!!!Son Mesaj,15 MAYIS;İnşaAllah,Bir Kaza-Keder Olmaz da;Bahçemin Meleklerine Kavuşuruz!Tabiiki,Canlı Hayvan İşlerinde ve Helede ARI İşleri,Mevsimle İlgili Aksamalara Açık Bir Uğraş;ALLAH Kolaylık Versin…

 9. Bugün aldığım paket arıları kovanlara aktardım. Toplamda 5 adet 7 çerçeveli paket arı almıştım. Dört tanesi 7, bir tanesi 5 çerçeveli çıktı. Eh ne diyelim o da bizim kısmetimizmiş sağlık olsun. Arılar sağlık açısından son derece iyi durumdalar. Cihan beye teşekkür ediyorum.

 10. İnternet sitenizden aldığım iki adet kovanlı Kafkas arıları teslim aldım. Fakat yolda baya bir zayiat olmuş. Telefonla görüşmemizde zararın telafi edileceği sözünü aldım, bu da müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinizin bir göstergesi bence. İlginize teşekkür eder bir sonraki alış verişlerimizde görüşmek üzere dileğiyle iyi günler…

  • KEMAL, aracımız yolda bekleyerek geldiği için tabi ki size gelene kadar belli bir zaman geçiyor o yüzden dolayı gecikiyor. Biz bu yoruma cevap yazarken siz arılarınızı almış olursunuz. Yoğunluktan dolayı bu ara yorumlara bakamıyoruz yada geç bakıyoruz.

  • Ali, cuma akşamı karadeniz tarafına dağıtımlarımız olacaktır. Biraz geçikmeli oldu çünkü arıları dağıtımı yapılırken bazı noktalarda müşterilerin gelmesini bekliyoruz ve buda bizim bir kaç günümüzü aldığı için bir sonraki noktalara geçmek zor oluyor. Ayrıca arıları getirirken yol uzun olduğunda bir bekleyip arıların havalandırıyoruz.

  • Hasan, bu hafta için sizlere paket arılarınızı ulaştıracağız genel dağıtım yaptığımız için bazı müşterilerimiz teslim noktalarında bizleri beklettiği için büyük zaman kaybı olduğundan diğer müşterilerimizin arılarını teslim etmede geçikme oluyor malesef bu şekilde.

 11. s.a cihan bey Kocaeli-İstanbul hattında arılarımızı 22sinde aldık teslim eden ve üreten Zafer ve Durmuş beylere teşekkür ederim Çok efendi arkadaşlardı. Teslim aldığım arıları bugün kovana aktardım. Çok yoğun bir arı nüfusu vardı. analara bakamadım çünkü hava çok soğuktu. sadece ruşetin birinde arı çok yoğun olmasına rağmen kapalı yavru yoktu. sizden daha önce arı alanlarlada teslimatta tanıştık hepsi memnundu. teşekkürler cihan bey…

 12. Almış olduğum 2016 tarihi f1 karniyol suan müthiş bir yavru adımı ve yüksek bal veriyor .balinı da çok az tüketiyor .inanirmisiniz 2 çıtayla kislattim.ancak baya saldırgan çıktı .bu neyden olabilir. Bu işi yapan kisilere sonsuz teşekkürler.

 13. KARABÜK’TE nereden alacağımı yazarsanız parmaklarınız mı YORULUYOR ?Sitemizde bütün bilgiler vardır bakınız diyorsunuz . OLSA YAZARMIYIM .
  Telefon açıyorum kapatıyorsunuz. Bir anlam veremedim !!!!!! 17.03.2017

  Selahattin KİLCİOĞLU

  • Selahattin KİLCİOĞLU, biz gün içinde arıcılık işlemlerinden dolayı vs. işlerden dolayı telefonlara bakamıyoruz. Lakin, bütün bilgiler sitemizde bulunmakta olup, okumamız yeterlidir. Ayrıca mutlaka telefonlara dönüş yapıyoruz eğer bizleri aradıysanız mutlaka dönüş yapılmıştır. Kastamonu iline giderken Safranbolu yol üzerinden bırakabiliriz.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here