SMS Kayıt ve İptal

sms kayıt ve iptal
Değerli ziyaretçilerimiz, sitemizdeki arı ve ana arı ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için SMS kayıt sistemimize dahil olabilirsiniz. Belirli mevsimlerde sizlere mesaj gönderilecektir. Bu tür mesajlar sık sık olmayıp, senede bir iki defa olmak üzere gönderilir. Çıkmak istediğiniz zaman aşağıdaki formu gönderek sistemden numarınızı silebilirsiniz.


KANUN GEREĞİ, BİLGİLERİNİZ ASLA KİŞİ VE KURUMLARLA PAYLAŞILMAZ..!

ana-ari

111 Yorumlar

  1. Rabbim ne verirse hayırlısını versin inşallah 🙂 mübarek CUMA günü hürmetine bizleri’de onurlandırdınız teşekkürler. Bu yıl muhakkak alış veriş yapmak omuduyla saglik dolu bol kazançlı günler hayirli Cumalar:) Şenpazar”da yim

    • İbrahim fatih Aykaç, gün içinde yoğun olduğumuzdan ve arılıkta olmamızdan ötürü bakamadığımız zamanlar oluyor ısrarla aramanızı ve tekrar arayın. Yada cevapsız çağrınızı gördüğümüzde mutlaka size dönüş yaparız belirli zaman sonra.

  2. Merhaba Admin, ben sizden 5 adet 6 çıtalı paket arı aldım (teslimat 10 nisanda yapıldı) fakat arının bir tanesinin beyi yok sizinle tlf birebir de görüştüm fakat ana arı talebime rağmen ana arı gönderilmedi, şu an sizin hesaba 3 adet italyan ana arı için ücret yatıdım sizden paket arıdaki eksiğimide verdiğim sparişle beraber göndermenizi rica ediyorum saygılar iyi çalışmalar.

  3. Merhaba göndermiş olduğunuz İtalyan ırklı ana arı sıkıntısız bi şekilde tarafımıza ulaştı bölüm yaptım arıya verdim şükürler olsun kazasız bi şekilde aldılar dörtgün sonra yumurtlamaya başladı çokşükür herkezin alışveriş Yapacağı güzel ve güvenilir bi site başarılar dilerim

  4. Selamın aleyküm İtalyan ırkı ana siparişi verdim dün geldi arıya verdim yalnız çıkmadan içindeki tüm arılar ölmüştü canım sıkıldı foto çekmedimtelafi amaçlı gönderim yaparmısınız yok sa tekrardan ödeme mi yapmam gerekiyor acil ihtiyacım var yardımcı okursanız sevinirim

    • Halil İbrahim bozkurt, listedeki sıraya göre gönderiyoruz. Sipariş verdikten sora duruma göre 1 gün sonrada gelir 1 hafta sonra da gelebilir o yüzden dolayı sipariş verirken ortalama kaç günde kargoya verileceği yazmaktadır.

  5. Almış olduğum 11 adet paket arıya ek olarak 2 adet 9 çerçeveli Kafkas ırkı arı ilave etmek istiyorum. Bunu mail yoluyla yazdım anca dönüş olmadı .Toplamda 11 adet 7.çerçeve 2.el kovanlı.ek olarak ta 2 adet 9.cerceve ahşap kutulu paket arı olmak üzere 13 adet paket arı siparişim oldu.Yalnız ilave iki arının fiyatlarını gecen haftaki fiyatlardan yapmanızı rica ederim. Ayrıca kredi kartı pos cihazı getiriyor mu gelen arkadaşlar.

  6. Selam, ben de Sinop’luyum, geçtiğimiz yıllarda telefonla görüştüğümüz, Sinop/Dikmenli bir arkadaş vardı, siz o musunuz? Ayrıca Sinop’ta nereyle bağlantınız var? Ben ikinci kez duyuyorum, Sinop’lu birilerinin bu işi yaptığını. Geçen yıl Kafkas ana arı istemiştim maalesef geç teslim ederiz dendi, mayısın sonu gibi. Benim daha erken olmasını istediğim için alamamıştım. Sinop’ta size ulaşsak elden ana arı alabilir miyiz? Dönerseniz sevinirim. Ayrıca Sinop’lu bir hemşehrimizin bu işle uğraşması beni mutlu etti, belirtmek isterim. Selamlarımla.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here