2019 Yılı Ana Arı Kampanyası

267
2019 yılı ana arı kampanyası 1

Her yıl yapmış olduğunu ana arı kampanyasının bu yıl yine yapmaya başlıyoruz. 2019 yılı ana arı kampanyası için aşağıda bulunan yorumlar kısmına mantıklı ve anlamlı yorum yapmanız yeterlidir. Aynı zamanda yine aşağıda bulunan ana arı kampanyası hakkında video içinde ilgili videonun youtube kanalında da yorum yapabilirsiniz. Her iyi yerdeki yorumunuz da dikkate alınacak olup, torbaya iki isim olarak konulacaktır.

2019 yılı ana arı kampanyası için yorum yapanlar arasında toplam 3 kişiye ana arı gönderilecektir. Ana arılar yeni yılın ana arısı olup, döllü ve yumurtlama garantili olarak kargoya verilmektedir. Kargo ücreti müşterimize ait olup, yoldaki ölme kaybolma durumu bize aittir. Tek yapmanız gereken yorum yapmaktır. Yorum yapan kişiler arasında üç kişiye ana arı verilecektir.

Kampanya Başlangıcı: 12/12/2018
Kampanya Bitiş: 15/06/2019 tarihinde Saat: 23:00’de sonlanacaktır.
Kampanya Sonuçları: 15-20/06/2019 tarihleri arasında yine kamera karşısında çekilecek olup, sitemizde ve youtube kanalında yayınlanacaktır.

Daha önceki yıllar yapmış olduğumuz ana arı kampanyalarını görmek buraya tıklayınız…
2019 yılı için ana arı ve paket arı siparişi verecek olan müşterilerimiz ilgili sipariş formu aracılığı ile verebilirler. Aynı zamanda ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Bizleri o fuarlara gelip, Avrasya Arıcılık standında görebilir ve siparişlerini birebirde verebilirler.

2019 yılı için ana arısı hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; bizden veya bir başka yerden alacağınız ana arılar yeşil renkli olmasına dikkat ediniz. Aynı zamanda bölgeniz için hangi ana arının uygun ve iyi olacağını bölgenizin arıcılık yapan tecrübeli arıcılarımızdan faydalanabilir yada yorumlar kısmından bölgeniz hakkında bitki ve flora gibi özellikler ilgili bilgi verirseniz bizlerde yorumlar kısmında yardımcı oluruz her zaman.

Kampanya katılan ve ana arı hediyesi için yorum yapan herkese teşekkür ederiz.


2019 yılı ana arı kampanya (hediyesi) sonuçları açıklanmıştır. Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Kazananlar bize video da anlatıldığı üzere ulaşırsa memnun oluruz.

ana-ari

267 Yorumlar

 1. Arılarla ilgilenmeye önceki yıl sizden aldığım 7 çerçeve kafkas arı ile başladım. Daha sonra bir iki kez de ana arı aldım, gerek sipariş ve teslimatta gerekse arılarla, ana arılarla ilgili bir problem yaşamadım. Ana arıların performansı gayet iyiydi. Aldığım bu arılarla kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum, acemilikten dolayı ufak tefek aksilikler yaşadım, kolonileri istediğim gibi artıramadım. Şu an 3 kolonim var, ömüzdeki yıl hazır ana alarak biraz daha artırmayı düşünüyorum.

 2. Selamunaleykum degerli anaarıgen tv ve siz degerli takipçiler hepinize Rabbim bol bereketli kazançlar nasip eylesin gününüx hayr olsun… Saygılarımı sunar anaarı gen tvye Cihan beye Çalışanlarına Ve siz Degerli Takipcilere Selamlar olsun

 3. Arı cılıka 16 yaşımda merak uzerine başladım babamla beraber 2 kovan arı aldık ve ise başladık arıoarımızı suni yolla cogaltıp bu iset sizden gelecek olan kaliteli ana ile yapmayı cok isterim bu 2 sezonumuz ve birkac ay once arıcılık kursunu bitirdik 1. Sezonumuzda sizin bilgi ve videolarınızdan faydalanarak arılarımızın bakımını yaptık teşekkür ederim.

 4. Karnika cinsi arılarıma şu anda üçüncü katı attım. Güzel çalışıyorlar ancak son zamanlarda sarıca arılar musallat oldu. Pet şişe tuzağıyla bu tehlikeyi bertaraf etmeyi düşünüyorum. Bu sene terasımda bir kovanla arıcılığı deneyimlemeye çalıştım. Sürekli araştırıp yabancı ve yerli üreticilerle görüşüp kendime yol çizdim. Elbette hemen arıcı olunmuyor ancak bu işi sevdiğimi ve başarılı olduğumu gördüm. Gelecek yıl kayınpederimin köyünde 20 kovanlık bir arılık için hazırlıklara başladım. Şehirde olmaz, rahatsızlık verir dediler ama kimseyi rahatsız etmeden kızlarım çalıştı ve buralara geldik. Şehir parkları ve bahçelerindeki flora zenginliği de bunu mümkün hale getirdi. Dileğim tüm üretici arkadaşlarımın bereketli bir sezon geçirmesi…

 5. Bu sene arıcılığa başladım. Her yönüyle bir mucize olan Arı’yı anlamak, anlatmak, yaşamak, yaşatmak istiyorum.. Başta Ana arı gen tr, Arıcılık tv olmak üzere arıcılık hakkında bilgi.paylaşımı yapan, hizmet eden, yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Benim en çok hoşuma giden Arı Belfack ve Karniyol ırkı.. Rabbim ilminizi ve gayretinizi arttırsın..

 6. Karniyol var bende kat attım güzel gidiyor fakat bu ara az uçuyor acaba ogula mı gitti diye düşünüyorum birde Anadolu kırması adındau ml üç kovan arı aldım çok sakin bir arı diğerlerine bakarak ebati biraz daha küçük
  Ok

 7. Cihan abi öncelikle
  senden sipariş ile aldığım 3 adet karniyol ana arı için teşekkür ederim.
  Mükemmel bir şekilde yumutluyorlar.
  Kaliteniz tartışılmaz başarılarınızın devamını diliyorum hayırlı işler ve hayırlı bayramlar

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here