2019 Yılı Ana Arı Kampanyası

218
2019 yılı ana arı kampanyası 1

Her yıl yapmış olduğunu ana arı kampanyasının bu yıl yine yapmaya başlıyoruz. 2019 yılı ana arı kampanyası için aşağıda bulunan yorumlar kısmına mantıklı ve anlamlı yorum yapmanız yeterlidir. Aynı zamanda yine aşağıda bulunan ana arı kampanyası hakkında video içinde ilgili videonun youtube kanalında da yorum yapabilirsiniz. Her iyi yerdeki yorumunuz da dikkate alınacak olup, torbaya iki isim olarak konulacaktır.

2019 yılı ana arı kampanyası için yorum yapanlar arasında toplam 3 kişiye ana arı gönderilecektir. Ana arılar yeni yılın ana arısı olup, döllü ve yumurtlama garantili olarak kargoya verilmektedir. Kargo ücreti müşterimize ait olup, yoldaki ölme kaybolma durumu bize aittir. Tek yapmanız gereken yorum yapmaktır. Yorum yapan kişiler arasında üç kişiye ana arı verilecektir.

Kampanya Başlangıcı: 12/12/2018
Kampanya Bitiş: 01/06/2019 tarihinde Saat: 23:00’de sonlanacaktır.
Kampanya Sonuçları: 01-05/06/2019 tarihleri arasında yine kamera karşısında çekilecek olup, sitemizde ve youtube kanalında yayınlanacaktır.

Daha önceki yıllar yapmış olduğumuz ana arı kampanyalarını görmek buraya tıklayınız…
2019 yılı için ana arı ve paket arı siparişi verecek olan müşterilerimiz ilgili sipariş formu aracılığı ile verebilirler. Aynı zamanda ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Bizleri o fuarlara gelip, Avrasya Arıcılık standında görebilir ve siparişlerini birebirde verebilirler.

2019 yılı için ana arısı hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; bizden veya bir başka yerden alacağınız ana arılar yeşil renkli olmasına dikkat ediniz. Aynı zamanda bölgeniz için hangi ana arının uygun ve iyi olacağını bölgenizin arıcılık yapan tecrübeli arıcılarımızdan faydalanabilir yada yorumlar kısmından bölgeniz hakkında bitki ve flora gibi özellikler ilgili bilgi verirseniz bizlerde yorumlar kısmında yardımcı oluruz her zaman.


Kampanya katılan ve ana arı hediyesi için yorum yapan herkese teşekkür ederiz.


Bu şekilde yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız bilgilerinizi buraya tıklayarak gönderebilirsiniz.

ana-ari

218 Yorumlar

 1. Gerçekten de sizlerin videolarınızdan yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı tebrik ederim bir çok insan buna eminimki benim gibi baya bir bilgi deneyim sizlerin sayesinde edinmiştir. Bizleri bu bilgi deneyimi paylaştığınız için çok teşekkür ederiz ayrıca hakkınızı helal etmenizi istiyorum çünkü çok bilği öğrendim. Çalışmalarınızda ve iş hayatınızda başarılar bol ve bereketli olmasını yüce allahtan temenni ederim

 2. ARICILIĞA SİZDEN 1 PAKET ARI ALARAK YENİ BAŞLAYACAĞIM İNŞ.
  ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE ARICIĞILIN DETAYLARINI ÖĞRENDİKÇE KOVAN SAYILARINI ARTIRARAK ARICILIĞA DEVAM EDECEĞİM
  ANA ARILARINIZIN KALİTESİNİ DE SİZİNLE YAPTIĞIM ALIŞVERİŞ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİP BURADA PAYLAŞACAĞIM

 3. Arıcılığa 2 sene oldu başlayalı severek yapıyorum kovanımın biri inanılmaz güçlü anadolu arısı onu bölmek istiyorum ana arı sıkıntım var bana bir posof ekotipi kafkas ana hediye edinde bu kovanı böleyim

 4. Ana arı gen tr. de yayınladığınız videolarınızdan çok faydalandım. Edindiğim bilgileri ve yaşadığım deneyimlerle dahada geliştirerek arıcılığı bilinçli bir şekilde yapmak istiyorum Sağlıklı doğru bilgi çok kıymetli. Arıcılık konusundaki bilgilendirici videolarınızı ilgiyle takip ediyorum ve yeni videolar bekliyorum .Teşekkürler.

 5. Arı=hayat. Ben bu işi hayat için dünya için gelecek nesiller için yapıyorum. Benin için kaç kg bal vs aldığım önemli değil, benim için doğanın döngüsünde muhteşem bir yere sahip arıların varlığını devam ettirmesi önemli. Unutmayalım dostlar ARI olmazsa hayat da olmaz..

 6. Arıcı dostlarımıza hayırlı sezonlar diliyorum ben istanbul beykozdan yazıyorum şimdi ana iki sorum olucak 1 şimdi ana arı siparişi verdem nezaman elimde olur 2 size vermiş olduğum paket arılarım nezaman bende olucak selamlar

 7. Merhabalar Ben 25 yaşında bir gencim BABA mesleğim olan arıcılık kendi adıma başlayalı 3 ay oldu Su an babamın Ariları Anadolu ANA Arilardan oluşmakta bu arıları nasıl Karniyol la bölmeyi kabullendirebiliriz Acaba…

 8. Yıllardır kendi bahçemde bir iki kovan ile amatör arıcılık yapmaktayım. İlk defa bu yıl arılarımı bölerek çoğaltıp gezgin arıcılık yapmayı planlıyorum. strafor kovan kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşırsa sevinirim. Ayrıca Antalya bölgesinde hangi ana arı tipi ile çalışmalıyım?

 9. (16 yasındayım)Arıcılıka 2018 de 2 kovan alarak basladım ve sezon sonunda 3.5 cıta ariy ile bir arı boldum 3 kovan arim oldu yeni bir anayla bir kovan daha yapacagimi dusunuyorum ve kovan sayimi sizin gibi degerli bir arıcıdan gelecek arıyla cogaltmayı cok isterim.

 10. merhaba ben ana arılarımı deyişecem fakat nekadar güvenebilirim bi sefer diyiştirdim sürekli yavruya gider bazen 4 kata çıkar ondan sonra bi oğula gider bütün kovanı alt üst eder velhasıl emeye yazık oluyor teşekürler

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here