Bursa Satılık Arı

0
satılık arı bursa

Nisan ayı ile birlikte arıcılık sektöründe ana arı satış işlemleri başlar. Avrasya arıcılık da bu ayda satışa başlamaktadır. Tüm illere sipariş hizmeti sunan firmamız, aynı zamanda satılık arı Bursa konusunda çözüm üretmektedir. Teslimat işlemlerini araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Güzergah üzerindeki adreslere ücretsiz teslimat gerçekleştiriyoruz.

Siparişleriniz İstediğiniz Doğrultusunda Gerçekleşmektedir

Standart boyutlara sahip olan çerçeveler, kovanlara rahatlıkla sığmaktadır. Arılar için tercih edilen plastik kutular, özel tasarımdır. Bu kutular çok güvenlidir. Beş adetten fazla siparişlerde silkme siparişi kabul edilmektedir. Kovan sipariş işlemlerinde ikinci bir kat talep edilirse ücrete tabidir. İkinci kat siparişlerde, artı olarak fazla ödenmesi alınması gerekebiliyor.

Oğul şeklinde teslim edilen arılar, yolda zarar görürse, zarar firmamıza aittir. Yeni bir paket oluşturulur ve ekstra bir ücret ödemeden siparişler adresinize ulaşır. Her il için belli noktalara siparişler ulaştırılmaktadır. Paket arı Bursa konusunda güvenilir ve pratik çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Tecrübesiyle hizmet kalitesini ön plana çıkaran firmamız, güncel veriler doğrultusunda çözüm üretmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin Dört Bir Köşesine Arı Satıyoruz

Paketlerde bulunan ana arılar boyalıdır. Boyalı olmayan ana arılar da bulunmaktadır. Ana arının tespit edilmesi işleminde işin ehli kişilerden yardım almalısınız. Kutuda ana arı çıkmadığı zaman şirketimiz yeniden ana arı göndermektedir. Kovanlı ve silkme seçeneklerimiz, isteğe uygun şekilde gönderilmektedir. Tecrübeli ekibimiz, yurt genelinde bütün illere sipariş işlemi gerçekleştiriyor.

Çerçeveli satışlarımız, 6 ile 9 çerçeve arasında gerçekleşmektedir. Altı çerçeve arı aldığınız zaman bu çerçevelerin bir tanesi ballı arıysa, beş tanesi yavru arıdır. Her bölge için ve satılık arı Bursa için farklı ırk satışımız bulunmaktadır. Sitemizde arıcılığa yeni başlayanlar için gerekli bilgiler bulunmaktadır. Bu konuda müşteri yorum köşesine sorularınızı yazabilirsiniz.

Irk Tercihi Önemlidir

Satış listemizde yer alan ırklar şu şekildedir:

1- İtalyan,

2- Yığılca,

3- Belfast

4- Kafkas

5- Anadolu ve

6- Karniyol ırk

Bu ırkları bölgenizin iklimine göre tercih edilebilir. Hangi ırkı yazacağınızı bilmiyorsanız bu konuda bizimle istişare edebilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz. Verimin yüksek olması için bölgenizin iklimsel yapısı dikkate alınmalıdır. Bu şekilde verim daha fazla olacaktır. Konu hakkında gerekli detay bilgileri sipariş sayfamızda görebilirsiniz.

ana-ari

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here