Paket Arı Sayısını Artırmak

12

Paket arı sayısını artırmak için yapmanız gereken işlemler;

Daha önce paket arı siparişi verdiniz ve bu siparişinizi artırmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda bulunan sipariş formunu doldurarak adetinizi artırabilirsiniz. Yine artırma yaptığınız sayı kadar yatırmanız gereken kapora ödemesini yapmanız gerekmektedir.

Sipariş formunda “NOTLAR” bölümüne yazmanız gereken cümle şudur:
“10 adet paket arı siparişim var bunun 5 adet daha artırarak toplam 20 adet olmasını istiyorum” diye yazmanız gerekiyor.

Başka bir örnek vermek gerekirse;3 adet paket arı siparişim var buna 1 adet daha ekleyerek toplam 4 adet olmasını istiyorum” diye yazmanız kafidir.

Sipariş formunda adet kısmına artırmak istediğinizin adetini yazınız. Notlar kısmına da yukarıda bulunan siparişinize göre var olan siparişini ve artırmak istediğiniz adetiniz yazmayı unutmayınız lütfen.

Adet artırmasını yapılmasını istedikten sonra yine aynı oranda arı başı yatırmanız gereken kaporayı yatırmanız gerekiyor. Yoksa artırma talebiniz daha sonra iptal edilir. Çünkü bazen müşteriler artırma yaptığını unutuyor benim 10 adetti diyerek artırma yaptığı arıları almayarak onları zayi ve telef olmasına sebep olmaktadır. O yüzden dolayı arı başı yatırılması gerek tutar neyse yatırınız. Yine artırma için ödeme yapınca tekrar onay SMS’i tarafınıza gelecektir.

Sipariş sayısını artırmak için aşağıdaki sipariş formu ile iletebilirsiniz.

  PAKET ARI SİPARİŞ FORMU
  1. PAKET ARI ÇEŞİTİ (Tek çeşittir)

  Paket arı ve satılık arı ile ilgili sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Güncel olarak paket arı hakkında haberleri ve bilgileri takip etmek için paket arı sipariş sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

  Önceki İçerikAna Arı Değiştirme Yöntemleri
  Sonraki İçerik2024 Yılı Paket Arı Dağıtılacak İller
  guest

  12 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aydın

  İlk siparişimin kapora bedelini yanlışlıkla cihan albayrak adına ziraat bankası ibana yatırdım ek sipariş olanı doğru hesaba yatırdım bu durum sorun olur mu?

  Şehir
  Yozgat
  Şükrü

  Merhaba Kastamonu için hangi arı cinsini önerirsiniz. sipariş verdiğimiz zaman nasıl teslim alıyoruz arıları saygılar

  Şehir
  Kastamonu
  Mustafa Kepçe

  Mustafa KEPÇE şuan güncel sipariş miktarını yazarmisiniz elimde 14 boş plastik kutu var onları size verebilirmiyim

  Şehir
  Çorum
  Mehmet Çalışkan

  Belfax paket arı sipariş verebiliyormuyuz

  Şehir
  Balıkesir
  Yakup DURGUT

  İlave sipariş için nekadar kapora ödememiz gerekiyordu

  Şehir
  Eskişehir
  nuri yurdakurban

  2 adet kovan karni yol arısı Yalova için sipariş vermiştim. İstanbul’da oturuyorum arımı Ümraniye şubenizden alabiliriyim.

  Şehir
  İstanbul