Paket Arı Sayısını Artırmak

10

Paket arı sayısını artırmak için yapmanız gereken işlemler;

Daha önce paket arı siparişi verdiniz ve bu siparişinizi artırmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda bulunan sipariş formunu doldurarak adetinizi artırabilirsiniz. Yine artırma yaptığınız sayı kadar yatırmanız gereken kapora ödemesini yapmanız gerekmektedir.

Sipariş formunda “NOTLAR” bölümüne yazmanız gereken cümle şudur:
“10 adet paket arı siparişim var bunun 5 adet daha artırarak toplam 20 adet olmasını istiyorum” diye yazmanız gerekiyor.

Başka bir örnek vermek gerekirse;3 adet paket arı siparişim var buna 1 adet daha ekleyerek toplam 4 adet olmasını istiyorum” diye yazmanız kafidir.

Sipariş formunda adet kısmına artırmak istediğinizin adetini yazınız. Notlar kısmına da yukarıda bulunan siparişinize göre var olan siparişini ve artırmak istediğiniz adetiniz yazmayı unutmayınız lütfen.

Adet artırmasını yapılmasını istedikten sonra yine aynı oranda arı başı yatırmanız gereken kaporayı yatırmanız gerekiyor. Yoksa artırma talebiniz daha sonra iptal edilir. Çünkü bazen müşteriler artırma yaptığını unutuyor benim 10 adetti diyerek artırma yaptığı arıları almayarak onları zayi ve telef olmasına sebep olmaktadır. O yüzden dolayı arı başı yatırılması gerek tutar neyse yatırınız. Yine artırma için ödeme yapınca tekrar onay SMS’i tarafınıza gelecektir.

Sipariş sayısını artırmak için aşağıdaki sipariş formu ile iletebilirsiniz.

  PAKET ARI SİPARİŞ FORMU
  1. PAKET ARI ÇEŞİTİ (Tek çeşittir)

  Paket arı ve satılık arı ile ilgili sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Güncel olarak paket arı hakkında haberleri ve bilgileri takip etmek için paket arı sipariş sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

  Önceki İçerikAna Arı Değiştirme Yöntemleri
  Sonraki İçerik2024 Yılı Paket Arı Dağıtılacak İller
  Subscribe
  Bildir
  guest

  10 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments