Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiPaket Arı Siparişi – Sipariş Formu Aşağıdadır…

Araçlarımız Yola Çıkana Kadar Sipariş Verebilirsiniz. Dağıtımı yapılan iller ve dağıtılacak iller olarak aşağıya yazılmıştır. Dağıtım sırası geldikçe aşağıya yazmaktayız. Bulunduğunuz yere daha gelmediysek sipariş verebilirsiniz eğer sipariş verdiyseniz siparişinizi ödeme yapmaksızın WhatsApp üzerinden yazarak artırabilirsiniz.

Nisan ayında Teslim Alan İller: SAKARYA-DÜZCE-AYDIN-İZMİR-BALIKESİR-MANİSA-ANTALYA-ISPARTA-BURDUR-MUĞLA-AFYON-ESKİŞEHİR-UŞAK-KÜTAHYA-ANKARA-ÇANAKKALE-KIRKLARELİ-TEKİRDAĞ-EDİRNE-BARTIN-ZONGULDAK-BURSA-ÇANKIRI-KIRIKKALE-KONYA-KARAMAN-AKSARAY-NİĞDE-KIRŞEHİR-KAYSERİ-NEVŞEHİR-DENİZLİ-İSTANBUL-KOCAELİ-YALOVA-KASTAMONU-SİNOP-ÇORUM-BOLU-BİLECİK-KARABÜK-SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TRABZON-AMASYA-RİZE-KAHRAMANMARAŞ-MALATYA-ELAZIĞ(TUNCELİ)-YOZGAT-TOKAT-SİVAS-ERZURUM(MUŞ)-ERZİNCAN-BAYBURT-KARS-GÜMÜŞHANE

ADANA-ADIYAMAN-GAZİANTEP-MERSİN-ŞANLIURFA-OSMANİYE-HATAY-SİİRT-HAKKARİ-MARDİN-BİTLİS-BİNGÖL

2019 genel arı dağıtımları bitmiştir. İkinci dağıtım illeri aşağıdadır.

Birinci dağıtımlar bittikten sonra ikinci dağıtımlar Mayıs ayı içinde olacaktır. İkinci dağıtımlar için aşağıdaki sipariş formunu doldurup gönderiniz.

İkinci Dağıtımlar : Aşağıdaki illere ikinci dağıtımlar yapılacaktır. Sipariş vermek isteyenler aşağıdaki sipariş formunu doldurup gönderebilirler. Diğer illerimizden de gerekli talep gelmesi durumunda değerlendirilecektir.

22 Mayıs günü dağıtılacak iller:
ÇORUM-SAMSUN-ORDU-GİRESUN-TRABZON-RİZE

23 Mayıs günü dağıtılacak iller:
ERZURUM-ERZİNCAN-BAYBURT

22-24 Mayıs günü dağıtılacak iller:
KÜTAHYA-YALOVA-DÜZCE-SAKARYA-KOCAELİ-İSTANBUL

ANA ARI GEN olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini 2019 yılı içinde almaya başlamış bulunmaktayız. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Önceki satılık arı isimli yazımızı da okumak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
6 Çerçeve Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeve Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeve Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeve Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2019 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2018 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Analar hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz yarısı peşin ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. 

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı dağıtımlarımız bitmiş olup, Mayıs ayı dağıtımları yapılacaktır.

NOT: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak AVRASYA ARICILIK – ANA ARI GEN olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Fiyatlar zaman zaman değişiklik göstermektedir. Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz.

PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz. Katların çerçevesi vardır.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 340 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 380 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 420 TL
9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı:  FİYAT: 480 TL 

PAKET ARI -2 (Silkme Usulü Paket Arı): 2019 yılı için güncel fiyatı: 320 TL dir. Zaman zaman bu fiyat değişir. Silmek paket arı siparişleri için 5 adet ve üzeri isteyenler için yapmaktayız. Bu paketten almak istiyorsanız en az 5 sipariş almanız gerektiğini unutmayın lütfen. Daha fazla ayrıntı için silkme usulu paket arı tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 320 TL (Plastik kutuda gelir)

PAKET ARI -3 (Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. Katın çerçeveleri var.

6 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 400 TL 
7 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL
8 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL 
9 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL 

PAKET ARI -4 (Ahşap Tabanlı İkinci Katı İle Birlikte): Bu paketimiz 15 çerçeveli arılı bir kolonidir. Bunun ortalama 12-13 çerçevesi kapalı/açık yavrudan oluşur. Bal sezonuna hazır arı almak isteyenler için hazırladık. Özellikle kestaneye bölgesinde yüksek verim almak isteyenler bu paketi alması durumunda direk sezona girerek vakit kaybetmeden balını almış olur. Yeni kovanlı olup ve katı da var. Katında aynı zamanda 5 çerçeve arılı bir şekilde bulunmaktadır. Yani toplam 15 çerçeveli güçlü bir arı alıyorsunuz.

15 Çerçeveli Ahşap Tabanlı İki Katlı Kovanlı : FİYAT: 750 TL

Teslimat Tarihleri: Nisan ayı teslimatlarımız bitmiştir. Bundan sonra vereceğiniz siparişler Mayıs içinde teslim edilecektir.

Ödeme Yapaken: Ödemenin üçte birini yatırmanız yeterlidir. Açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ve onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan 2 gün içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazınız yada arayın.

PAKET ARI SİPARİŞ FORMU

ADINIZ ve SOYADINIZ

CEP TELEFON NUMARASI (Numarayı kontrol edin)

PAKET ARI ÇEŞİTİ (Paket arı çeşidini seçin)

PAKET ARI IRKI (Almak istediğiniz ırkı seçiniz)

PAKET ARI ADETİ (Ödemenin üçte birini kaparo olarak yatırınız)

ADRESİNİZ (Eklemek istediklerinizi buraya yazabilirsiniz.)


BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun.
ana arı siparişi

ana-ari

1688 Yorumlar

  1. 2018 de sizden aldığım arılarla arıcılık serüvenime başladım. teslim ettiğiniz güçlü arılar ve teslimdeki titizliğiniz için ve de satış sonrası verdiğiniz destek için teşekkürler.
    2019 yılı için şimdilik 3 arı siparişi daha geçtim.

  2. Merhabalar,
    Admin Sipariş formunu gönderdim ve ödemeyi yaptım 1/3 ini EFT yaptım..Fakat sadece emir girebildim..Malum Hafta sonu..! Pazartesi hesabınızda olacak..Eğer Yapı Kredi Bankası IBAN varsa,Emir girilen EFT yi iptal eder,hemen anlık havale geçerim.. Beni KARNİYOL suz bırakmayın lütfen.. 🙂 Bursa dağıtımı başladımı?Bursa Nilüfer ilçesine ne zaman teslim olur.? Teşekkürler Admin kardeş..Kolay gelsin
    M.Şen- Telf 0 54X XXX 6686

  3. Teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun çok büyük bir hizmet veriyorsunuz. Güveneceğimiz, bu işi bilen kişilerden arı almak ve bu hizmeti ayağımızda bulmak çok büyük bir şans. Bunun bilincindeyim. Videoları izledim, metinleri okudum ancak şimdi yazacağım sorulara cevap bulamadım. Sizden arıyı alan ve ilk defa arıcılık yapacak kişiler için şu bilgilere ihtiyaç var; Arıyı teslim alınca kovanın yer seçimi nasıl olmalı? Uçuş kapağını açıp kaç gün hiç müdahale etmeden beklenebilir? Arı gelmeden acil lazım olacak malzemeler nelerdir? Örneğin Kovanda şurupluk var mı? Varsa içinde şurup var mı? Varsa kaç gün yetecek kadar var? Ana arı olmama ihtimali yoktur ama taşınma sırasında ana arı ölümü yaşandı mı? Böyle bir ihtimal var mı? Kovanda kabartılmış ya da kabartılmamış boş çerçeve var mı? Aklıma ilk gelenler bunlar sizce gerekli olan başka bilgiler de varsa paylaşırsanız çok memnun oluruz. Şimdiden teşekkür ederim

  4. Ben daha önce iki adet arı siparişi vermiş parasını da yatırmıştım. Şimdi iki adet daha istiyorum. Önceki ile beraber gönderseniz bende parasını teslim alınca ödesem olur mu? Yoksa yeni bir sipariş formu mu doldurmam gerekiyor?

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here