Satılık Arı Antalya

0
satılık arı antalya

Arıcılık sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, her ile arı siparişi gerçekleştirmektedir. Paket arı işlemlerimizde kargo işlemi uygulamaktadır. Yapmanız gereken sitede yer alan formu doldurmaktır. En kısa sürede arılar adresinize ulaşıyor. Satılık Arı Antalya sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, bu konuda güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Satış Kriterlerimiz

Ana arı gen, paket ve çerçeve kategorisinde satış işlemi gerçekleştirmektedir. Çerçeveli arı seçeneklerimiz altıdan başlıyor, dokuza kadar devam ediyor. Silkme yani paket arılarda ise 7 ve 8 çerçeve seçenekleri oğul şekilde teslim ediliyor. Kutuya doldurulan arılar, güvenli bir şekilde paketleniyor. Satılık Arı Antalya bölgesine de satış işlemi gerçekleştiriyoruz.

Kafkas, Anadolu, Belfast ve Karniyol ırk satışlarımız isteğe göre gerçekleştiriliyor. Satın alma işlemleri, sipariş ve form doldurma gibi konularda yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde ana arı ile ilgili problemleriniz de firmamız tarafından çözüme kavuşturuluyor. Satılık Arı Antalya ekibimiz, günün her saatinde sizden gelen isteklere cevap veriyor.

Arı Satışı Konusunda Bilinmesi Gerekenler

1- Firma olarak yol üzerindeki adreslere bizzat teslimat gerçekleştiriyoruz. Bu teslimatlarda ücret talep etmiyoruz. İl ve ilçelere teslimatta belirli adreslere teslimat gerçekleştiriyoruz. Direkt adrese teslim edilmemektedir.

2- Altı, yedi, sekiz ve dokuz çerçeveli arılar, kovanlı ve kovansız bir şekilde satış işlemi gerçekleşmektedir.

3- Geçen yıl aldığınız arılar, bu yıl ana arıdır. Bu yılki ana arıların hepsinin boyalı olmaması, ana arı olmadığı anlamına gelmez.

4- Ana arı kontrolünü bir uzmana yaptırınız. Size gönderilen arılar içerisinde ana arı yoksa, firmamız ücretsiz bir şekilde ana arı gönderim işlemi gerçekleştirmektedir.

5- Bütün satışlarda kaparo alınmaktadır. Kapora ödenmediği zaman sipariş dikkate alınmamaktadır.

6- Siparişler plastik kutularla gerçekleşmektedir. Plastik kutular oldukça güvenlidir. Teslimat esnasında kırılma veya ezilmelere karşı dayanıklı özelliklere sahiptir.

7/24 Arı Sipariş İşlemi Gerçekleştiriyoruz

Firmamız, bu sektörle ilgili haberleri sitesinde yayınlamaktadır. Bu konuda sormak istediğiniz soruları, yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Arıcılık ile ilgili konular dahil olmak üzere, ırklar konusunda da istediğiniz bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz. Türkiye’nin bütün illerine sipariş işlemi gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz ırkı, istediğiniz zaman adresinize gönderiyoruz.

ana-ari

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here