Satılık Arı Balıkesir

2
satılık arı balıkesir

Arıcılık işi ile uğraşmak istiyor ve güvenilir bir adresten arı temin etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’nin dört bir yanına arı teslimatı yapıyor, satılık arı Balıkesir ihtiyaçlarına en hızlı ve en etkili şekilde cevap veriyoruz.

Satılık Arı Arayanlar İçin Güvenilir Adres
Çerçeve ve silkme usulü arı teslimatı yapıyor, kutu içinde oğul şeklinde gönderdiğimiz arıları teslimat noktalarından müşterilerimize teslim ediyoruz. Çerçeve usulü teslimatımız 6 çerçeveden 9 çerçeveye kadar farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Silkme usulü teslimatlar ise 7-8 çerçevelidir. Balıkesir’de arıcılık yapmak ve arı satın almak istiyorsanız web sitemizdeki sipariş formunu doldurun, kendi araçlarımızla yaptığımız dağıtım sonrası arılarınızı güvenli ellerden teslim alın.

Satılık Arı Zengin Irk Seçenekleri
Yeni başlayanlar ve profesyonel arıcılar için Kafkas, Karniyol, Anadolu ve Belfast ırk seçenekleri ile aradığınız tüm arıların teslimatını yapıyoruz. Balıkesir ve diğer illerden arı siparişi verecek olanlar sipariş formunu doldurarak siparişlerini geçebilir. Satılık arı Balıkesir için istediğiniz ırk ve arı sayısını bize bildirin, arı teslimatını en kısa sürede yapalım.

Paket Arı Satışı Balıkesir
Paket arı yani canlı arı siparişi vermek isteyenlerin siparişlerini alıyor, güvenilir ve hızlı bir şekilde arı teslimatını yapıyoruz. Yıllardır en kaliteli ve en güvenilir şekilde arı üretimi yapan ekibimiz, alanında uzman bir ekip olarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ana arı kaybı veya anası çıkmayan arılar olduğunda ana arı gönderimi ücretsizdir. Sipariş formunda arı ırkını belirtmeyi unutmayın.

Satılık Arı Teslimatı Balıkesir
Türkiye’nin dört bir yanına kendi araçlarımızla arı teslimatı yapıyor, belli noktalarda müşterilerimize arılarını teslime ediyoruz. Satılık arı Balıkesir için arı siparişinizi vermeniz durumunda hangi pakette ve nasıl özelliklerde olduğunu belirtmelisiniz. Siparişleriniz plastik kutulu, tek katlı, yeni kovanlı veya plastik tabanlı olarak teslim edilir. Çift katlı yani takım siparişleri de alınmaktadır. Sipariş verdiğinizde belli bir kaparo ücreti talep edilmektedir.

Güvenilir bir adresten arı satın almak istiyor ve arıcılık işini daha da ilerletmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin her yerine arı teslimatı yapan firmamız, güçlü referansları ile aradığınız firmadır. En hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir satılık arı hizmeti için doğru adrestesiniz.

ana-ari

2 Yorumlar

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here