Paket Arı Ordu

2
Satılık Arı Ordu

Belirli noktalardan ülkemizin her tarafına arı teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. İl ve ilçe bakımından her tarafa teslimat gerçekleştirebildiğimiz gibi, Karadeniz ilimiz Ordu’ya da hızlı teslimat yapabiliyoruz. Satılık arı Ordu ilimizden almak isteyenler, sitemiz bölümünde yer alan paket arı satış formunu inceleyerek doldurmaları yeterli olacaktır. Sadece Ordu değil, Türkiye’nin her tarafından arı almak isteyen müşterilerimizin bu sipariş formunu doldurmaları gereklidir.

Arı Satış Seçeneklerimiz

Paket arı satışını gerçekleştirdiğimiz gibi çerçeve usulü arı satışını da yapıyoruz. 6 çerçeveden başlayarak 9 çerçeveye kadar çıkan çerçeve arı satışlarımızı, Ordu ilimizin yanı sıra, ülkemizin her alanına gerçekleştirebiliyoruz. Yine silkeleme usulü satışını yaptığımız arıları bir kutu içine yerleştirerek, ayağınıza kadar getirebiliyoruz. Silkme arı usulü olarak bilinen bu satışımızda çerçeve sayıları, 7 ile 8 arasında değişim gösteriyor.

Paket arı Ordu seçeneklerimiz sayesinde, ister Ordu ilimizden isterse de başka bir ilimizden arılarınızı temin edebilirsiniz. Paket ve silkme arılar hakkında daha fazla detay almak, teslimat tarihlerini hemen öğrenmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz arı türleri; Kafkas, Anadolu, Belfast ve Karniyol arılardır. Almak istediğiniz arı türünü belirleyerek hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Almış aldığınız arılarda sorunlar yaşamanız durumunda, hemen bizimle iletişime geçebilir, hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Satılık arı Ordu ve çevre illerden satılık arı arayanlar, siparişlerini Nisan ayına kadar verebilirler. Teslimat tarihlerinin değişmesi, sürekli güncellenmesi durumunda Satılık Arı yazımıza ulaşarak, anında öğrenebilirsiniz.

Ordu ilimizden teslimat almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca arı satın alma işlemleri ve diğer sorularınız için aşağı kısımda yer alan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Satılık arı konusunda uzmanlaşan kadromuzla ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Arıcılık alanında hangi aşamada olursanız olun, bizimle irtibata geçerek, kaliteli ve sorunsuz arı teslimatı alabilirsiniz. Uzun süredir yaptığımız arı satışlarında müşterilerimizin tamamı bizden memnuniyet duymuşlardır. Amacımız müşterilerimiz arıcılık alanında en iyi hizmetleri sunmak olduğundan, sizler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sorunsuz, güvenilir ve üstün hizmete dayalı arı alışverişi için hemen sitemize göz atabilir, size uygun olanları seçerek siparişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

ana-ari

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
arıcı
arıcı

Ana arı gen firmasını herkese tavsiye ediyorum. Trakyadan selam olsun. Kırklareli iline arı satışınız varmı hangi tarihlerde acaba öğrenebilirmiyiz?