Arı Oğulu Satışı

14
arı oğulu satışı

Arı oğul satışı dediğimiz olay bildiğimiz silkme arının diğer adı diyebiliriz. Ana Arı Gen firması olarak ülkemiz genelinde paket arı dağıtım ve teslimatları yapmaktayız ve bunlardan birisi olan silkme olarak yaptığımız arı satışıdır. Silkme arı işi bir diğer adı ile yukarıda telaffuz ettiğimiz gibi oğul satışı da denilebilir.

Peki arı oğul satışı nasıl yapıyoruz, kısaca onu açıklamaya çalışalım. Bu yıl için yaptığımız sistemi anlatmaya çalışalım ve onun üzerinde ilerleyelim aynı zamanda aşağıya bununla ilgili de bir video paylaşımı da yapacağız. Ortalama olarak, 7-8 çerçeveli arılardan oluşmak üzere hazırlamış olduğumuz ve sevkiyat için kullandığımız kutuların içine silkelemekteyiz. Silkediğimiz bu arıların içine yine 2-3 tane de arıların tutunabilmesi için çerçeveler koymaktayız. Bu silkeleme işini yaparken ana arınında içinde olacağından emin olarak aktarmaktayız. Bu şekilde yaptığımız paket arıyı Türkiye’nin her yerine araçlarımız ile götürmekteyiz.

arı oğul satışı

Yine arı oğulu satışından bahsetmişken genel olarak yaptığımız çerçeveli arı satışı konusunda bilgi verelim. Adından da anlaşılacağı üzere çerçeve hesabı olarak 6-7-8-9’lu çerçeveler ile hazırladığımız arı kolonilerini plastik kutular vasıtası ile getirmekteyiz. Yine tercihen kovanlı olarak sipariş vermek isteyenlerde olursa sıfır (yeni) kovanlı bir şeklide arı teslimatlarını yapmaktayız. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek paket arı sipariş kısımını ziyaret etmenizi öneririz.

Paket arı hakkında ve arı oğulu satışı hakkında kafanıza takılan sorular olursa bizlere yorumlar kısmından her zaman sorabilirsiniz. Paket arı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Paket Arı Sipariş kısmını ziyaret etmeyi unutmayın.

ana-ari

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
Şahin
Şahin

Yumurta atılmiş mumkunse kapali yumustasi olan cerceve satiyormusunuz. Arili cercerve degil tabi yolda yavrular olmesin diye onalra bakacak bir iki cerceve ari olsun . 6 cerceve arisiz sadece yumurtali çerçeve 3 tane arili cerceve olan kovan. Acik yada kapali yumurta olan çerceve satisiniz varmi

muhammed uysal
muhammed uysal

ana arı fiyatları kaç tl dir sve dödtlü destek kovanı satışınız varmıdır.

Timur
Timur

İyi günler kolay gelsin.benim sormak istediğim şey yavru arı satışınız bulunmaktamı?kovan içi hizmetini bitirmemiş ve hatta yeni başlamış tarlacılık görevine daha başlamamış şekilde satışlarınız mevcutmudur acaba?tekrar kolay gelsin hayırlı işleriniz olsun.

Coşkun topal
Coşkun topal

Bitlis Adilcevaz a teslimat yaparmısınız

Ercan Açıktepe
Ercan Açıktepe

Silkme arıda (arı oğulu ) satışında italyan gold cinsi anası olan olurmu.

ülkü
ülkü

izmir e sevkiyat istesek en az kaç kovan almamız gerek acaba

Hayrettin
Hayrettin

En kısa zamanda size sipariş vereceğim.

ahmet
ahmet

çalışmalarınızda başarılar dilerim