2020 Yılı Canlı Arı Satışı

0
2020 yılı canlı arı satışı

Geleneksel olarak her yıl düzenli olarak canlı arı satışı yapmaktayız. 2020 yılı için canlı arı satışı için sipariş alımlarını başlatmış bulunmaktayız. Buraya yazacaklarımız gerekli bilgilendirmeler olmakta olup, sipariş vermek için Paket Arı Siparişi Formu kısmına tıklayarak veya giderek siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

2020 yılı canlı arı satışı 3

Nasıl Dağıtıyoruz: Dağıtım işini belirli il ve ilçeler üzerinden tüm Türkiye’ye dağıtım yapmaktayız. Açık adres olarak teslimatımız yoktur ama dağıtım yolu üzerimizde ise bizi yolumuzdan da etmeyecekse teslimatını yaparız. Nede adrese teslim yapamıyoruz. Çünkü, dağıtım esnasında aracımızda fazla arı olduğu için bu şekilde gir çık yapıldığı zaman çok zaman kaybı olarak kamyondaki arıları zayi olmasına ve ölmesine sebep olmaktadır.

2020 Yılı Canlı Arı Satışı 1

Hangi Tarihlerde Teslim Oluyor: Paket arı siparişlerini Ekim ayıp gibi almaya başlıyoruz ve Mart sonu ve Nisan ayı içinde teslim etmiş oluyoruz. Tabi ki teslim tarihleri havaların soğuk ve sıcak olmasına bağlı olarak değişmektedir. Teslimat tarihleri yaklaştığı zaman hem sitemizden hemde telefon üzerinden sürekli gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

2020 canlı arı satışı 5

Arıların Paketleri Nasıl Oluyor: İki türlü paket sistemimiz olmaktadır. Birincisi, özel olarak içine 10 çerçeve sığabilecek şekilde plastik kutular imal etmekteyiz. Daha önceki yıllarda alan müşterilerimiz bilmekte olup, aynı zamanda yine resimleri paylaşıyoruz. Plastik kutularda 6 çerçeveden başlayıp 10 çerçeveye kadar arı koymaktayız. Çerçeveye bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. İkinci ise, kovanlı olarak teslimat yapmaktayız. Kovanı olmayan arıcılarımız için biz hazır bir şekilde sıfır kovan koyup sizlere getirmekteyiz. Talep etmesi durumunda ikinci kat farkı da eklenerek teslim edilir. Yine güncel fiyatlar ve ayrıntılar için paket arı sipariş kısmına bakabilirsiniz.

2020 yılı canlı arı satışı 2

2020 yılı Canlı Arı Fiyatları: Buraya yazılan fiyatlar güncel olmayabilir en günceli için paket arı sipariş sayfasına gidebilirsiniz. 2020 yılı için belirlenen fiyatlar şu şekildedir:

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 370 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 410 TL
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 450 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Arı: FİYAT: 490 TL

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 560 TL

İkinci kat farkı: 50 TL (içinde çerçeveleri ile birlikte)

Paket Arı Sipariş formuna gitmek için tıklayın…

2020 yılı canlı arı satışı 4

ana-ari

Kimler Neler Demiş?

avatar