2020 Yılı Paket Arı Fiyatları

66
2020 yılı paket arı fiyatları

2020 yılı paket arı fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Düzenli olarak her yıl dağıtımını yapmış olduğumuz arı dağıtımı için 2020 yılı için fiyatlarımızı belirlemiş bulunmaktayız. Burada yazacağımız fiyatlar zaman zaman değişiklik gösterebilir o yüzden dolayı Paket Arı Sipariş Formu kısmına giderek orada güncel fiyatlarımızı görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Daha önce sitemizi geldiyseniz; bizim arı dağıtımı hakkında ve teslimat hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz ama biz yine sürecin nasıl işlediğine dair yine bilgiler vereceğiz.

2020 yılı paket arı fiyatları 1

2020 Paket Arı Fiyatları: Plastik kutulu ve normal kovanlı olarak teslimatlarımız bulunur.

Alacağınız arıların ana arıları 2019 yılına ait ana arılardır. Arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları mevcuttur. Hangi ırktan alacağınızı belirlemek için sipariş verirken seçebiliyorsunuz.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 370 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 410 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 450 TL
9 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 490 TL 

6 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL 
7 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL
8 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL 
9 Çerçeveli Plastik Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 560 TL 

Silkme Usulü Paket Arı: FİYAT: 350 TL (Plastik Kutuda)

Silkeleme usulü olarak getireceğimiz arı ortalama 7-8 çerçeve arıdan silkeleme usulü ile plastik kutulara doldurduğumuz arıları getirmekteyiz. Bu arıda ortalama olarak kovana koyduğunuz zaman 5-6 çerçeveyi kaplamaktadır.

Güncel ilanımızı görmek ve sipariş vermek için tıklayın… 

Teslimatlar: Teslimat tarihleri Mart sonu itibari ile başlamakta olup ve Nisan ayı sonuna kadar devam etmektedir. Sıcak bölgelere Mart sonu gibi başlar ve daha soğuk yerlere ise Nisan ayı içinde devam eder. Yine hava muhalefetine bağlı olarak tarihlerde değişilik olduğu zaman günü birlik müşterilerimize bilgiler vermekteyiz. İkinci dağıtım olması durumunda da buda Mayıs ayı içinde olabilmektedir ama bununla ilgili bilgileri sipariş formu kısmında paylaşmış bulunmaktayız.

2020 yılı paket arı fiyatları 12

Dağıtımlar: Dağıtım işini yaparken açık adres olarak değilde, il ve ilçe noktalarına teslim etmekteyiz. Eğer dağıtım esnasında yol üzerinde ise bizi yolumuzdan çok engellemeyecekse yine adresine çok yakın yerine bırakırız. Adet olarak yüksek adetli alan müşterilerimize yine adres noktalarına bırakabiliriz. Adres olarak dağıtamama sebebimiz ise, araçta fazla arı olduğu için ve arıların sağlıklı bir şekilde sizlere teslim edilebilmesi için hızlı şekilde dağıtımının yapılıp bir an önce ağızlarının açılması gerekiyor. O yüzden dolayı sizlerin belirli bir noktalara gelip, biz o noktaya veya bulunduğunu yakın yere (il yada ilçe) gelirken telefon ile anlık bilgi verip ve öncesinde de SMS ile bilgiler vermekteyiz.

Ödemeler: Sipariş vermiş olduğunuz paket arının özelliğine ve adetine göre 1/3’ünü peşin yatırmanız gerekmektedir ve geri kalanı ise teslimatta elden ödeyebilirsiniz. Sipariş formunu doldurduktan sonra ödemenizi yapabilir ve ödeme yaparken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Eğer sipariş formunu dolduramaz iseniz bize WhatsApp hattından yazarak gerekli bilgilerinizi siparişinizi de oluşturabiliriz.

Gerekli Videolar: Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoları izleyerek plastik kutulu ve kovanlı olarak arıların nasıl dağıttığımıza dair görüntüleri izleyebilir ve arılar hakkında da bilgi edinmiş olursunuz.
ana-ari
guest
66 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
HASAN

karaman ermenek çevresi için hangi arı cinsini öneriyorsunuz ? kışları sert geçiyor rakım 1100 felan

güray sevim

Trakya bölgesine hangi arı ırkı uygundur?5 adet 9’lu sandık almak istiyorum

Seyfullah Köküce

Selamlar Bayburt iline arı satışı yapıyor muunuz?

can

Nevşehir dağıtımınız varmı

salih

ben de arıya meraklandım yaşatabilecekmiyim bilmiyorum ben denemek için istanbuldaki adresime yeni kovana koyulmuş olarak almak istiyorum ve arıyla beraber körük ,elbise ,başlık vs de almak niyetindeyim bu şekilde bir paket almak istiyorum temin edebilirmisiniz ,olumlu olması halinde sipariş vereceğim

Mehmet

Salamünaleyküm Edirne Uzunköprü ikinci dağıtmakta var mı Kovanlı 3 adet akçam

Rüçhan Baytar

Merhaba, Muğla Bodrum için hangi ırkı tavsiye edersiniz?

ATİF ERTAŞ

Sivas ‘a 2. sevkiyat varmı 2adet almak istiyorum

Mehmet tuzcu

rakım 900 m samsun vezirköprü Alanşyhi köyünde oturuyorum. Buraya hangi ırk uyar. Vezirköprüye kargonuz varmı

Mehmet yuzcu

Teşekkür ederim şimdi10 sipariş versem vezirköprüye ne zaman gelir slm

Murat

Kastamonu / Senpazar ilçesine sevkiyatınız varmı bu hafta sonu olacak galiba ona göre hazırlık yapacağım şenpazara varsa
Teşekkürler

hakan diri

2020 yılı fiyatlarınız hayırlı olsun.

Kurtoğlu

Çanakkale Çan için hangi ırkı önerirsiniz? Kolay gelsin.

Sema

iyi günler. Eskişehir merkezde arı yetiştirmek istiyorum. Hangi cins arıyı önerirsiniz, hangi ırktan almam uygun olur?

salih keskin

2 kovan karniyol arı alsam Trabzon Dernekpazarına teslimadınız varmı?

MURAT ÖZGÜLER

KREDİ KARTI İÇİN TAMAMINIMI YATIRMAK GEREKLİ. YOKSA 3 TE 1 İNİMİ YATIRICAZ

Handan Bakır

Merhabalar. Bitlis Mutki den plastik kutulu sipariş vermek istiyorum. Hangi ırk uygun olur? Ne zaman tahmini olarak elime ulaşır?

Fatih

Konya nin hadim ilçesine nisan 15 den sonra teslimat varmı?

Mehmet

Merhaba. Dünden beri Ziraat Bankası IBAN numarası hesabınıza 2 defa EFT yaptım fakat Ziraat bankası 2 defa parayı iade etti hesabınızda bir sorun mu var isminiz ve IBAN doğru fakat para habire iade ediliyor bunun nedeni nedir. Yaptığım müşteri hizmetleri ile olan görüşmemde Ziraat Bankası ile alakalı bir şey olduğunu otomatik iptal edildiğini ve niçin iptal edildiğini söylemiyorlar sipariş formunu doldurup size gönderdim fakat ücreti bir türlü ödeyemedik bu konuda yardımcı olmanızı istiyoru.

tarkan

2 tane kovanı ve katıyla birlikte Anadolu ırkı arı almak istiyorum ancak, kredi kartı ile sipariş kısmında sadece plastik kutu içinde satış görünüyor. Kredi kartıyla kovanı ve ballığıyla sipariş nasıl verebilirim. Bir de nakliye konusunda kafama takılan bir durum var. Duruma göre il ve ilçeden alabilirsiniz deniyor. Ben bulunduğum ilçeden başka bir yerden alamam. Teslimatın bulunduğum ilçeye kesin olarak yapılıp yapılmadığını ve teslimat tarihini öğrenmek istiyorum. Ilgın/konya

Mehmet

Merhabalar.Paket arı siparişi vermek istiyorum fakat teslimat nortasında sıkıntı çekiyorum yorumlarda geçtiğiniz bölge üzerinde müşterileriniz varsa bıraka biliyoruz demişsiniz benim bulunduğum konum İstanbul Beylikdüzü bu istikametten geçebileceğinizi umut ediyorum bu konuda bilgi verirseniz sevinirim arı siparişini ona göre vermeyi düşünüyorum aksi taktirde beykozdan alacak vasıtam yok teşekkür ederim şimdiden.

Mehmet

Fark etmez abim Tekirdağa giderken Beylikdüzü E5 üzerinde teslim etme şansınız varmı.

Hilmi bayraktar

Kastamonu /inebolu sevkiyat varmı ne zaman saygilar

Veli ünsal

Balikesire hangi irki önerirsiniz 7 çitali 5 kovan almak istiyorum

Ali ŞİMŞİR

Manisa Köprübaşında arıcılık yapmak istiyorum. Uygun olan arı cinsi nedir? Kovanlarımı ne zaman almalıyım?

Mehmet

Slm ben bütün vido takım ediyorum çok bir faliyet yapiyorsun

Ahmet

23 Luk çıtalı kovanlarim var sizde 23 Luk varmı

Murat ozdemir

Sinop aricilik yapacağım yogun olarak kestane ve Orman gülü var bölgemizde rakım 550 metre hangi ırk arı daha verimli olur bu konuda bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin

Enes Gerizli

Selam aleyküm Sivas Gölova için hangi ırkı tavsiye edersiniz benim 22 cm lik kovanım var göndereceğiniz çıtalar uyarmı

mehmet can sönmez

selam kolay gelsin videolarınızı izledim gaziantep bolgesine hangi ırk arı tavsiye edersiniz

Abbas turgu

Kovanım yok.arı sipariş vereceğim. Hangi kampanyayı önerirsiniz.

Akif

Öncelikle kolay gelsin, kovanlı fıyatı söyluyorusunuz yalnız gelecek plastik tabanlı kovanların detaylı görselleride olsa tuketici olarak bizlerde gorup talebimizi o yonde yapsak ayrica ben 7 cerceveli plastik tabanli ve ayrica katlı bi ari almak istesem fiyat ne olur gelen 7 cercevenin en az 4 cercevesi kapali yavrulu olur mu kolaygelsin

Alper yılmaz

300 kovan 3 çıta bölünmüş italyan 2020 ana takılmış ihtiyacım var.sizden temin edebilirmiyim.analar dahil fiyat ne olur

hüseyin özdin

selamun aleyküm trabzona hanki ariyi onerirsin ve ulaşim nasil olur