Ana Arı Gen Şikayet Var Hattı

0

Sizleri dinliyoruz….
Şikayetlerinize 1 saat ile 3 saat arasında dönüş yapılmakta olup, 12 ila 24 saat içinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Sizleri özenle ve itina ile dinlemekteyiz. Yaşadığınız sorunu ve süreci aşağıdaki Ana Arı Gen ŞikayetVar Form aracılığı ile göndermeyi unutmayın lütfen. Kendinizi ne kadar iyi anlatırsanız sorunuz o kadar hızlı çözülecektir.

Şikayet Var Formu

  Bilgileriniz

  * Gerekli

  Yukarıya yazmış olduğunuz şikayete 1 saat ile 3 saat arasında dönüş yapılmakta olup, ortalama 12-24 saat içinde sorunuzun çözümü sağlanacaktır. Yapılan dönüşler sonrasında lütfen değerlendirme olarak aşağıdaki yorumlar kısmından süreç hakkında geri dönüş yapmanız bizler için önemlidir.
  Ana Arı Gen firması ile yaşadığınız sorunu aşağıda bulunan şikayet var hattı formu vasıtası ile veya telefon numarası ile bizlere ulaştırabilirsiniz. Yaşadığınız sorun en kısa sürede çözülecektir. Yoğunluktan kaynaklı bazen müşterilerimiz bizlere ulaşamamış oluyor bundan dolayı yapacağınız şikayeti yazılı olarak bildirmeniz durumunda gerekli incelemeler yapılıp tarafınıza hızlı bir şekilde dönüş yapılacaktır. Şikayetiniz çözülmesi durumunda geri bildirim olarak aşağıdaki yorumlar kısmından değerlendirme yorumunuz yapmayı unutmayın lütfen.
  Önceki İçerikArılı Kovan Siparişi ve Satışı
  Sonraki İçerikYerli Ana Arı
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments