ANA ARI GEN TR Markası Tescillendi

9

Artık ANA ARI GEN TR ismi tescilli bir markadır. Avrasya Bal Arıcılık firması altında bulunan ana arı üretim kısmını oluşturan ANA ARI GEN TR ismi ile tescillenmiştir. Bizlerden ana arı alacak olan kişilerin daha güvenli ve garantili alışveriş yapabilmesi için her geçen gün daha iyi olmaya çalışıyoruz.

Arıcılık sektöründe uzun yıllar arı satışı ve ana arı satışı işlemleri ile uğraşmaktayız. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bizlerinden ve arıcılık dünyası olarakta internet ortamına ayak uydurmamız gerektirmiştir. Gerçek hayatta nasıl alışveriş yapıyorsanız aynı şekilde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten alışveriş yapılır mı gibi düşünceler sizi ürkütmesin çünkü gerçek hayatın sanal ortama taşındığı bir dünyadır. İnternetin dünyamızı girmesi ile birlikte dünya bir köy gibi elimizin altında olması bizler ve sizler için büyük nimettir.

Kalite anlayışımızdan ödün vermeden ana arı üretim yelpazesini geliştirmek. Hayatın her alanında sunacağımız doğal ürünlerimizle insanlarımıza sağlıklı besinler yedirmek ve günden güne bu yolda ilerleyerek Avrasya Bal Arıcılık adının ülkemizin her köşesinde sağlıklı ve doğal ürünler ile birlikte anılmasını sağlayarak ana üretimi işlemleri yapmaktır.ANA ARI GEN TR Markası Tescillendi

 

Bir önceki yazımız olan Sakin Arı Irkı başlıklı makalemizde sakin ana arı, sakin arı ve sakin arı ırkı hakkında bilgiler verilmektedir.

9 Yorumlar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here