2018 Ana Arı Rengi

2018 Ana Arı Rengi

Ana arıları yaşını belirlemek için her yıl farklı renk verilmektedir ve buna göre ana arının yaşını bilip kovanın durumunu takip etmesi daha kolay olmaktadır. 2018 yılı ana arı rengi kırmızı olarak belirlenmiştir. Bu renkler dünya genelinde aynıdır.

2018 Ana Arı Rengi

2018 yılı içinde satın alacağınız ana arıların renklerinin kırmızı olmasına dikkat edin. Farklı renkte ana arı geldiyse bilin ki o ana arı o yılın ana arısı değildir. Aynı zamanda Ana arı yetiştiricisi değilseniz,  ana arının boyanması konusunda fazla uğraşmayın. Ana arı yetiştiricisi zaten bu işlemi sizin için yapacaktır. Ana arınızı kendiniz ama oğul alma ama çokça meme yaptırma yöntemi ile çoğaltıyor olabilirsiniz, her kovanın anası hakkındaki bilgilerinizi, kovanın büyük üst kapağının altına kağıt tutturup, bu kağıdın üzerine yazmanız kovan takibi açısından büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

2018 yılı ana arı rengi konusunda yine sorularınız olursa veya ana arı hakkında sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Diğer yılların ana arı renklerini görmek için https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-renkleri/ bu yazımıza bakabilirsiniz.

ANA ARI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Macahel Ana Arı başlıklı makalemizde macahel ana arı, macahel ana arı üretimi ve macahel kafkas ana arı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. CENGİZ UÇAR dedi ki:

  MERHABALAR ANA ARILAR VE KOVAN ARILAR NE ZAMAN ELİME GEÇER BİLGİLENDİRİSENİZ SEVİNİRİM.3 KOVAN ARI 5 YIĞILCA ANAN ARI SİPARİŞİM VARDI ELAZIĞ MERKEZ

  1. Admin dedi ki:

   CENGİZ UÇAR, pazartesi günü kargoya ana arılar verilecektir.

 2. Hüseyin avni yirmibeş dedi ki:

  Cuma günune kadar gelirmi acaba ana arılarim salı günü siparişim teyit edilmisti.

  1. Admin dedi ki:

   Hüseyin avni yirmibeş, bugün ana arıları kargodan almış olursunuz yine herhangi bir sorun olursa irtibat numaralarından ve sitemiz üzerinden bize ulaşın lütfen.

BİR YORUM YAZ