Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, belfast, kafkas, anadolu veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 8 ila 12 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir.

2019 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karniyol Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Anadolu Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karpat Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Belfast-Buckfast: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
İtalyan Ana Arı: 40 TL  (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Saf (Damızlık) Kafkas Ana Arı: 150 TL (Haziran ayı sonu gibi gönderilir)
Yığılca Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Efe Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (Almak istediğiniz adet)

TARİH (Bir gün sonra kargoya verilir yada seçtiğiniz tarihte)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1494 Yorumlar

 1. Mustafa Altun: Kayseri’den yazıyorum . Bulunduğum yer merkeze 30 km 1250 rakım arı siparişi vermek itiyorum.Hangi ırk arı almalıyım? Kayseri Merkeze telim ediyor musunuz? Daha önce bu bölgeden arı aldım verimli olmadı. Denemek için sizden sipariş vermek istiyorum. Cevabınızı bekliyorum . Selamlar.

 2. 3 adet Yığılca siparişi verdim ilkbahar için yanlız ben PTT ile geleceğini düşündüm merkez PTT şubesi diye yazdım diğer kargo firmaları çoğu sıkıntılı ve vurdum duymazlar işini yapan istisna mümkünmüdür PTT ile gelmesi artı havale gönderiminde neden açıklama kısmına ana arı değilde telefon numarasını yazmamızı istiyorsunuz ..

  • Salih, PTT kargo canlı hayvan taşımıyor malesef. Ama biz kargo kayıplarını karşılıyoruz her şekilde. Ayrıca açıklamaya numara dememizi sebebi ise telefon numaranız üzerinden sipariş kayıtları oluşturuluyor. Siz oraya ana arı yazdığınız zaman sizin hangi kim olduğunu bulmak imkansız ve size ana arı gelmeyince ben sipariş vermiştim şu şekilde dediğin zaman tekrar kayıtlara bakıp o isimde o tarihlerde ödeme yapan olmuş diye tek tek kontrol edilmesi lazım. Numara olduğu zaman TC kimlik numarası gibi direk kaydınız yapılıyor herhangi bir karışıklığa neden olmuyor.

 3. sizden birayında ana arı aldım menege karğoda kayıp oldu dediler bir kovan arımı söndürdüm 4 aralıkta ana arı menege karğoya geldi dediler ama benim işime yaramadığı için geri iyade ettim lütfen karğ şirketiyle ilgili prodüsürü başlatırmısınız

  • sulta akbaba, Sultan hanım, siz bizim uzun süre müşterimizsiniz. Problemi hatırlıyoruz ve dediğiniz gibi ana arı size gelirken bi şekilde kaybettiler. Gerekli işlemler yapılacaktır ilgili kargo hakkında. İşinizi göremediğiniz için, o ana arı için ödemiş olduğunuz ödemenizin iadesini yapalım yada gelecek sene ana arı gönderimi yapalım. Konu hakkında iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.

  • Kemal yanardağ, bizde bulunan karpat ana arılar melez olarak üretilmektedir. Damızlık olarak satışı yok. Kafkas ana arının evrakları ile birlikte alabilirsiniz. Yani damızlık analardan elde edilen ve farklı ırktaki erkekler ile çiftleşen ana arılara melez denilmektedir.

 4. selamlar trakya bölgesi kırklareli ilindeyim rakım 200m, meşe, kayın, dışbudak ve çeşitli çiçeklerin bulduğu bir bitki örtüsü mevcut.
  Soru1: hangi tür ana arı uygun?
  Soru2: Ana arı kapıda teslimmi yoksa belirli bölgeyemi bırakılcak?
  Soru3:8 Çıtalı bir ikici el kovanda sipariş vermek istiyorum göndereceğiniz kovan arı bakımına uygun mu yeni kovan almak gerekirmi?

 5. Sayın admin,
  Bu yıl içerisinde sizden belfast cinsi ana arılar alıp arılarımı böldüm.Verim durumlarını gelecek yıl Göreceğiz.Ancak şöyle bir durum var gelen ana arılar Farklı cinsler de gibi duruyor.Bazıları çok açık renkli İtalyan arası gibi bazıları ise kafkas arılarına benzer bu farklılığın nedeni nedir acaba.
  Gönderimde karışıklık olma durumu var mı?
  Ayrıca ağustos ayında yine bölme yapmak istiyorum ağustosta ana arı bulunur mu?Adet fazla olursa fiyatta yardımcı olur musunuz?
  Telefonla ulaşırsanız sevinirim.
  İlginiz için teşekkürler.

  • Kubilay esen,
   Şu şekilde bazen aynı ırk içinde renk tonlarında farklılık olabiliyor ama yine ırkının özelliklerini gelişim sürecinde görebilirsiniz. Nadir de olsa karışıklıklar olabiliyor. Evet adet yüksek olursa yardımcı oluruz. Gün içinde size arayacağız. İyi günler

 6. Kafkas arısını Bulgaristandan akrabalarım istediği için alacağım. Sizin tarafınızdan 18.haziranda kargoya verilirse en geç 20. haziranda bende olur ve ben bunu 21 haziran saat 18:00-19:00 saatleri arasında bulgaristana ulaştırmış olurum. Bu sürede arı zarar görür mü?

 7. merhaba ben sepet kovanlarda yani doğal kendi kendine üretimle arıcılığı yapmayı düşünüyorum..arıcılık hakkında sadece video izleyerek bilgi sahibi oldum..ilk olarak ne yapmak lazım..sepet kovanı yapıyor musunuz? kovanı biz temin etsek ilk olarak ne yapmamız lazım ana arı oğul arı falan??

  • ömer uysal, sipariş bilgileriniz görünüyor ama ödemeniz görünmediği için çıkarılmamıştır. Ödeme yaptığınıza dair dekontu bize telefon ile veya mail ile atabilirsiniz. Bazen banka da sorunlar olabiliyor. Ödemesi görünen bütün siparişler 1 gün sonra hemen çıkar.

 8. Kolay gelsin 3 adet karniyol anaarı sipariş ettim biraz önce.Parasını eft yaptım fakat pazartesi elinize geçer büyük ihtimal,saatti hesap edemedim.pazartesi kargoya verilir mi analar?elime nezaman geçer ona göre bölme ayarlamak istiyorum.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here