Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, belfast, kafkas, anadolu veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: 1 adet olarakta ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 8 ila 12 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir.

2019 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karniyol Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Anadolu Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karpat Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Belfast-Buckfast: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
İtalyan Ana Arı: 40 TL  (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Saf (Damızlık) Kafkas Ana Arı: 150 TL (Haziran ayı sonu gibi gönderilir)
Yığılca Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Efe Ana Arı: 40 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (Almak istediğiniz adet)

TARİH (Bir gün sonra kargoya verilir yada seçtiğiniz tarihte)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1494 Yorumlar

 1. Saygı değer kardeşim eski verdiğim siparişleri nasıl iptal edebilirim dün 5 adet Belfast sipariş verdim ücretini az önce yatırdım yanlız eskileriyle karışmaz umarım ödediğim ücret son sipariş için geçerli .

 2. Şirket hakkında merak edilen konular var olumlu veya olumsuz yorum bölümü açmalısınız bu ödemeler konusu na bir güvence getirilmeli veya kapıda ödeme sistemi konulmali bilmediğimiz başka yöntemler varsa uygulanmalı.

 3. Değerli Ana Arı Gen Tr. Büyüklerimiz. 6 Adet 2018 Ana arılarım bana ulaştığında 2 sinde sorun vardı. Kovana yine de yerleştirdim. Üç gün sonra 4.Ana arım kabul edildi. Şüphelendiğim 2 Ana arım telef oldu. Sayın Cihan beyle telefonla görüştüm. Bana gelecek sezon Sipariş verirken iletmemi,yazmamı söylediler. Yardımcı olmanızı beklerim. Bu seneki Ön sipariş formumu doldurdum. 6 Adet Karniyol Ana’ya ihtiyacım var. Saygılarımla

  Tahir BİNGÖL

  • Harun bacak, ana arı siparişlerinde kapıda ödemememiz yoktur. Güven konusunda sorununuz varsa; gittigidiyor, n11 ve hepsiburada sitelerinde mağazalarımız vardır oralardan da alabilirsiniz. Oradaki ana arı fiyatları ANA ARI GEN’e göre komisyon tutarlarından dolayı pahalıdır.

 4. merhaba ben kayseriden yazıyorum.2019 saf kafkas ana arısı istiyorum.hem fiyatı hemde teslim tarihi/mart nisan gibi teslim alabilrmiyim.AYRICA SAF KAFKAS IRKINIZ CAMİLİ demacahelde yeiştirilen ırkla aynı degerde mi yoksa farklılık gözetecek mi.
  verimli yanıt vereceginizden eminim.SAYGILAR.

  • ersun kahve, saf kafkas ana arılar ilk Haziran 20 gibi çıkar. Bu tarihten önce damızlık olmaz. F1 yani melez üretimi ise Nisan ayının başı gibi olur. Aynı zamanda bizim şuanda damızlık satışımız yoktur. Saygılar

 5. Genel olarak bütün yorumlarınıza göz attım. Neden hiç olumsuz eleştiri veya memnuniyetsizlik görmedim. % 100 müşteri menniniyeti mi yoksa olumsuz eleştirileri siliyormusunuz? 🤔 6 adet ana arıya ihtiyacım var. Size ve sattıgınız ana arılara neden güvenmeliyim. Yada beni nasıl ikna edebilirsiniz?!? Cevabınızı bekliyorum..

  • Ali Rıza, arıcılık adına her mecrada hizmet veriyoruz youtube, facebook, twitter, instagran ve bunun yanında web sitelerimizde var. Yine olmadı adreslerimiz belli eğer bunu da yetersiz görürseniz güven noktasında buyurun istanbul ilinde yapılan arıcılık fuarlarında bizi ziyaret edebilir ana arı ve paket arı hakkında sizi bilgilendirelim dilerseniz. iletişim numaramızdan da size yardımcı olabiliriz. Eğer müşterimiz aldığın üründen bizim kasıtlı olarak bir hatamız ve yanlışımız varsa zaten bunu koşulsuz olarak yerine getiriyoruz. Kargo da eğer ana arı öldü diyorsa yenisi gönderiyoruz hemen. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 6. paket arı alacagım adrese teslim edilirmi bilecik bozüyük yanında ana arıda isteyecem ama hangi ana arıdan isteyeyim hangisi burada daha verimli olur paket arılarımı anadolu arısı olrak sipariş gectim daha ödeme yapmadım siparişimi değiştirsemmi diye düşünüyorum 8çerçeveli istek yaptım bölmek istiyorum bilbinize ihtiyacım var saygılar selamlar

  • eyup köse, yol üzeri ise adresinize bırakırız ama uzak nokta iseniz belirli bir noktaya gelmeniz gerekir. Örneğin, Bozüyük merkeze gelip almanız gerekir. Karniyol ve kafkas ırklarını tercih edebilirsiniz. Ana arılara adrese teslim olarak kargoyla geliyor. Paket arıları kendi araçlarımız ile dağıttığımız için belirli yerlerden veriyoruz. Paket arı için sorularınız olursa burada sorunuz lütfen; https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here