Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna arı siparişi alınmaktadır. Sipariş Formu aşağıdadır.

Ana arıları göndermeden bir kaç gün önceden ana arıları şu tarihte kargoya veriyoruz diye bilgi vermekteyiz. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Bizden SMS ile haber almadan herhangi bir işlem yapmayın. Ana arı siparişi verirken sipariş formunda belirtilen ana arının size gönderileceği tarihi yazınız. Orada belirtilen tarihler ortalama 2-3 değişiklik göstererek size gönderilir. Kargoya vermeden 2 gün önceden SMS ile bilgi veriyoruz. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir.

Yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol ana arı, belfast ana arı, kafkas ana arı, anadolu ana arı veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda önerilerde bulunmaktayız.

En az 3 adet olarak ana arı siparişleri kabul edilmektedir. Sipariş formunu doldurup gönderdikten sonra ödemeyi yapmayı unutmayın ki ana arı gönderim listesine dahi edelim. Ödemesi yapılıp onaylananlar listemize dahil etmekteyiz. 

Gönderimler: Nisan ayı başı gibi başlıyor ama sipariş yoğunluğuna göre şuanda Nisan 15’ine kadar doluyuz. Sipariş formunu doldururken 15 Nisan sonrası bir tarih seçiniz.

2019 YILI İÇİN 1 (Bir) ADET ANA ARI FİYATI:
Kafkas Ana Arı: 45 TL    (Nisan 15’inden sonraki belirttiğiniz bir tarihte gelir)
Karniyol Ana Arı: 45 TL (Nisan 15’inden sonraki belirttiğiniz bir tarihte gelir)
Anadolu Ana Arı: 45 TL (Nisan 15’inden sonraki belirttiğiniz bir tarihte gelir)
Belfast-Buckfast: 45 TL (Nisan 15’inden sonraki belirttiğiniz bir tarihte gelir)
İtalyan Ana Arı: 45 TL  (Nisan 15’inden sonraki belirttiğiniz bir tarihte gelir)

Dikkat: Analar ödeme önceliğine göre gönderildiği için ödeme yapmayı unutmayınız. Ödeme açıklama kısmına telefon numaranızı yazınız.

KREDİ KARTI İLE ANA ARI SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN…

ANA ARI SİPARİŞ FORMU

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Farklı ırklardan alacaksanız, adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (Adete göre ödemenizi yapınız)

TARİH (Ana arının gelmesini istediğiniz tarih)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

Açıklama: Ana arı gönderimleri, sipariş ve ödeme önceliğine göre olduğu için ödeme yapmayı unutmayın lütfen. Ödeme yaparken, sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numarasını açıklama kısmına yazmanız yeterli olup, başka bir şey yazmaya gerek yoktur. Ana arılar garantili olup, yolda ölme/telef olma veya yumurta atmama gibi durumlarda yeni ana arı gönderimi yapmaktayız. 
PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1242 Yorumlar

 1. Saygı değer kardeşim eski verdiğim siparişleri nasıl iptal edebilirim dün 5 adet Belfast sipariş verdim ücretini az önce yatırdım yanlız eskileriyle karışmaz umarım ödediğim ücret son sipariş için geçerli .

 2. Şirket hakkında merak edilen konular var olumlu veya olumsuz yorum bölümü açmalısınız bu ödemeler konusu na bir güvence getirilmeli veya kapıda ödeme sistemi konulmali bilmediğimiz başka yöntemler varsa uygulanmalı.

 3. Değerli Ana Arı Gen Tr. Büyüklerimiz. 6 Adet 2018 Ana arılarım bana ulaştığında 2 sinde sorun vardı. Kovana yine de yerleştirdim. Üç gün sonra 4.Ana arım kabul edildi. Şüphelendiğim 2 Ana arım telef oldu. Sayın Cihan beyle telefonla görüştüm. Bana gelecek sezon Sipariş verirken iletmemi,yazmamı söylediler. Yardımcı olmanızı beklerim. Bu seneki Ön sipariş formumu doldurdum. 6 Adet Karniyol Ana’ya ihtiyacım var. Saygılarımla

  Tahir BİNGÖL

  • Harun bacak, ana arı siparişlerinde kapıda ödemememiz yoktur. Güven konusunda sorununuz varsa; gittigidiyor, n11 ve hepsiburada sitelerinde mağazalarımız vardır oralardan da alabilirsiniz. Oradaki ana arı fiyatları ANA ARI GEN’e göre komisyon tutarlarından dolayı pahalıdır.

 4. merhaba ben kayseriden yazıyorum.2019 saf kafkas ana arısı istiyorum.hem fiyatı hemde teslim tarihi/mart nisan gibi teslim alabilrmiyim.AYRICA SAF KAFKAS IRKINIZ CAMİLİ demacahelde yeiştirilen ırkla aynı degerde mi yoksa farklılık gözetecek mi.
  verimli yanıt vereceginizden eminim.SAYGILAR.

  • ersun kahve, saf kafkas ana arılar ilk Haziran 20 gibi çıkar. Bu tarihten önce damızlık olmaz. F1 yani melez üretimi ise Nisan ayının başı gibi olur. Aynı zamanda bizim şuanda damızlık satışımız yoktur. Saygılar

 5. Genel olarak bütün yorumlarınıza göz attım. Neden hiç olumsuz eleştiri veya memnuniyetsizlik görmedim. % 100 müşteri menniniyeti mi yoksa olumsuz eleştirileri siliyormusunuz? 🤔 6 adet ana arıya ihtiyacım var. Size ve sattıgınız ana arılara neden güvenmeliyim. Yada beni nasıl ikna edebilirsiniz?!? Cevabınızı bekliyorum..

  • Ali Rıza, arıcılık adına her mecrada hizmet veriyoruz youtube, facebook, twitter, instagran ve bunun yanında web sitelerimizde var. Yine olmadı adreslerimiz belli eğer bunu da yetersiz görürseniz güven noktasında buyurun istanbul ilinde yapılan arıcılık fuarlarında bizi ziyaret edebilir ana arı ve paket arı hakkında sizi bilgilendirelim dilerseniz. iletişim numaramızdan da size yardımcı olabiliriz. Eğer müşterimiz aldığın üründen bizim kasıtlı olarak bir hatamız ve yanlışımız varsa zaten bunu koşulsuz olarak yerine getiriyoruz. Kargo da eğer ana arı öldü diyorsa yenisi gönderiyoruz hemen. Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 6. paket arı alacagım adrese teslim edilirmi bilecik bozüyük yanında ana arıda isteyecem ama hangi ana arıdan isteyeyim hangisi burada daha verimli olur paket arılarımı anadolu arısı olrak sipariş gectim daha ödeme yapmadım siparişimi değiştirsemmi diye düşünüyorum 8çerçeveli istek yaptım bölmek istiyorum bilbinize ihtiyacım var saygılar selamlar

  • eyup köse, yol üzeri ise adresinize bırakırız ama uzak nokta iseniz belirli bir noktaya gelmeniz gerekir. Örneğin, Bozüyük merkeze gelip almanız gerekir. Karniyol ve kafkas ırklarını tercih edebilirsiniz. Ana arılara adrese teslim olarak kargoyla geliyor. Paket arıları kendi araçlarımız ile dağıttığımız için belirli yerlerden veriyoruz. Paket arı için sorularınız olursa burada sorunuz lütfen; https://www.anaari.gen.tr/paket-ari-siparisi/

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here