Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

2019 yılı için ana arı bitmiştir. 2020 yılı için ana arı siparişi verebilisiniz.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: En az 3 adet olarak ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 7 ila 10 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. 2020 yılının Nisan ayında veya belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz.

2020 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karniyol Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Anadolu Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karpat Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Belfast-Buckfast: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
İtalyan Ana Arı: 50 TL  (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (En az 3 adet olmalıdır!)

TARİH (2020 Nisan'ın ilk haftası başlar)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1760 Yorumlar

 1. Sizden yeni 6 çerçeveli paket arı aldım.11 gün oldu.9 çerçeveli yaptım iki tanesini.1 i anasız gelmişti ona da ana gönderdiniz. Çok teşekkür ederim.Anayı kabul etmiş ama daha yumurtlamaya başlamamış 4 gün oldu.Sanırım 10. günde yumurtlar.
  Şu an beslemeyle devam ediyorum.Haftaya iki tanesine kat atacağım.İnşallah güzel verim alırım.Bizim burda 15 ağustosa kadar bal akımı oluyor. Sanırım iki kovandan bal alacağım.Teşekürler.

 2. Selamlar ustam ben yeni başladım arıya bi arı aldım ama kovana dahi yaklaştırmıyor.. bakım yapıyorum ama bi de bana sor bi şekilde sokuyorlar yüzlercesi birden saldırıyor.peşimi bırakmıyorlar eve zor giriyorum sonra gördükleri kişiye saldırıyorlar evin camına beni gördükçe kafa atıyorlar.bu arı cinsi nedir ki bi de Mersin silifkedeyim anayı değişirsem sorun hallolurmu ne cins önerirsiniz..tşkler

  • Recep oğur, aşırı melezlenme olduğundan olabilir ve cinsinden de olabilir. Daha ötesi ise sizin arıya yaklaşımınız, kullandığınız kokular gibi ve çevredeki insanların sürekli hareket halinde olması arıları rahatsız eder. Kimsenin olmadığı daha uzak noktalarda arıcılık yapınız. Arılar evcilleştirilemeyen hayvanlardır bunu unutmayın.

 3. Selam! Arıcılığa geçen yıl başladım. Aksaray ilinde aricilik yapıyorum.rakim 980m . Bölgede tarım arazileri oldukça geniş. Ayrıca temmuz ayında cicek açan akasya var asıl bal hasadını temmuz sonunda yapmak istiyorum. Bu durumda hangi ırk ana ari kullanmalıyım. İlginiz için teşekkürler.

  • YUNUS YILMAZ, il ve ilçe şubelerinden bulunan kargolarda alıyorsunuz köylere teslimat olmuyor malesef. Hızlı bir şekilde almanız için şubeden almanız gerekiyor çünkü adrese gelene kadar 1 gün daha geçerek ana arıyı riske sokmuş oluyoruz o yüzden şube teslimi yapılmaktadır.

 4. Merhabalar. Öncelikle hızlı paketleme için teşekkürler. Lakin kargo şirketini Yurtiçi veya Aras kargo olarak değiştirmeniZi tavsiye ederim. 18.05.19 tarihinde teslim ettiğiniz ana arılarım hala varış şubesine ulaşmadı 3 gündür İzmir aktarmada görünüyor. Umarım yolda ölmeden elimize ulaşırlar. İyi çalışmalar.

  • Uğur GALFA, bazen böyle aktarmalarda sorun yaşanıyor. Kargodan sağlam alana kadar sorunluluk bizdedir. Diğer kargo firmaları malesef canlı hayvan taşımıyoruz diye zorluk çıkarıyorlar. Yarın tekrar sorun muhtemelen gelmiş olur.

  • Yusuf, siparişler en geç 1 ila 3 gün içinde verilir. Sizin adınıza ödeme gelmiş görünüyor ama herhangi bir şekilde sipariş kaydı olmadığı için (telefon no, adres ve ırk bilgisi) gönderemedik. Gerekli bilgileri bize iletişim kısmındaki WhatsApp hattından yazarsanız yarın verelim.

  • MEHMET AKSOY, bizim çalışma sistemimiz bir gün önceden siparişler alınır ve bir gün sonra kargoya verilir bugün sipariş geçip ödemeyi yapsaydınız yarın kargoya vermiş olurduk yarın yaparsanız ödemeyi bir gün sonra kargoya verilir. Ödemesi yapılanlar bir gün sonra çıkar.

 5. Balıkesirde arıcılık yapmaktayım arıllarım cok saldırgan oldukları için vede daha verimli arıcılık yapmak için Kafkas ana arı almak istiyorum yörme uygunmudur. Birde bu kredi kartı işine kafam sarmıyo benim kargoda nakit ödeme yaparak alamazmıyız ana arıları.

 6. Geçmiş yıllardan size ana arı almıştım. kafkas ana istemiştim ancak sarı bir ırk gönderdiniz. çok memnun kaldım o ırktan . sorum şu bu ana arı italyan mı yoksa belfast mı? aynısından bu hafta sipariş vereceğim ondan .

 7. 9266 nolu siparişimin son durumu nedir. Ayrica 2 tane italyan ana ari aldım bugün teslim aldım ve 1 gun once böldüğüm arılara kattim kafesle birlikte isallah kabul ederler.meme kontrolünde yaptım. Son olarak 9266 nolu mum yapıştırma regülatörü siparişi vermiştim ne zaman kargoya verilir iyi çalışmalar.

 8. Selamaleykum usta bende 3 kovan arı var bunun iki tanesi çok saldırgan ben bunların analarını değiştirsem düzelirlermi belfast ana koyarsam kolonı bunu kabul edermi veya nasıl yapacağız bilgi verirseniz sevinirim arının ırkı karkas kırmasıymış

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here