Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi – Sipariş Formu aşağıdadır.

2019 yılı için ana arı bitmiştir. 2020 yılı için ana arı siparişi verebilisiniz.

Ana Arı Gen firması olarak, yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol, kafkas, anadolu, karpat, belfast veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda memnuniyetle cevap vermekteyiz.

Ödeme Hakkında: Ana arılarda ödemeler önceden peşin alınmaktadır. Paket arılar ise, paket arıları biz kendimiz teslim ettiğimiz için onların ödemesinin 1/3’ünü alıp diğer geri kalanları ise teslimatta almaktayız. Ana arılar kargo ile gittiği ve canlı hayvan olduğundan kapıda ödeme yapılamadığından ödemeleri önceden yapmanız gerekiyor. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş formunda yazdığınız telefon numarasını yazmanız durumunda bizim için takibi daha kolay olacaktır. Numaradan başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. 50 adet ve üzeri alımlarda fiyatlarda indirim yapılır.

Gönderim Durumu: En az 3 adet olarak ana arı siparişi verebilirsiniz. Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından da size mesaj gönderiyor. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz. Kargodan aldığınızda kargocunun yanında resmini çekip iletişim kısmındaki telefon numaramızın WhatsApp’ına göndermeniz yeterlidir.

Kargo Ücreti ve Teslimatı: 1 adet alsanız 20 adette alsanız kargo ücreti ortalama 7 ila 10 TL arasında değişmektedir. Kargoları daha hızlı ve teslim almanız için bulunduğunuz yerdeki kargo şubesinden teslim edilmektedir. 2020 yılının Nisan ayında veya belirttiğiniz tarihte göndermekteyiz.

2020 Yılı İçin Güncel Ana Arı Fiyatları:
Kafkas Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karniyol Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Anadolu Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Karpat Ana Arı: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
Belfast-Buckfast: 50 TL (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)
İtalyan Ana Arı: 50 TL  (2020 yılı Nisan ayının ilk haftasında)

Kredi Kartı İle Ana Arı Almak İçin Tıklayın…

Ana Arı Sipariş Formu

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Birden fazla ırk için adres kısmında belirtiniz)

ANA ARI ADETİ (En az 3 adet olmalıdır!)

TARİH (2020 Nisan'ın ilk haftası başlar)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

Banka ve PTT Hesap Numaraları:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1815 Yorumlar

  1. ana arılarım perşembe günü yola çıktı diye MNG kargodan sms geldi. bu gün cumartesi, araştırdığımda hala yolda gözüküyor. yarın pazar elime pazartesi geçecek. Arılar 5 gün yolda soğuk ve beklemelerde fire vereceklerdir. Bu lojistik konusuna sizin dikkat etmeniz gerekmekte.

  2. Gen arı ailesine çok teşekkür ediyorum emeğine yüreğine Allah razı olsun . Gerçekten bu işi böyle hakkıyla layıkıyla yapan çok az.Fiyat kalite Anaları ve arı 10 numara⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ankatlamaya gerek yok görüyorsunuz 👏👏👏şiparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz

  3. Hayırlı günler ben Kars’tan yazıyorum ana arı siparişi vermek istiyorum elinizde Yığılca ana varmı yazınızda kargoya verildikten sonra bir iki gün içinde elimizde olacağını yazmışsınız çalıştığınız kargo bizim buraya haftada bir gün geliyor Salı dan Salı’ya yani ortalama bir hafta bu sürede analar elimize sağlam ulaşırım bilgi verirseniz sevinirim

  4. 4 tane kafka 2 belfas 4 tane karniyol siparis verdim pazartesi kargoya verilecek 4 tane faha eklemek istiyorum onceki siparislerle ekliyecek pazartesi bunarda goderecekseniz siparisi geceyim not hesi boyali olsun ayri ayri irklari yazsin

  5. hocam selamlar. kayseriye teslimatı nisan 20 yazmışınız ama o gün hava sıcaklığı 6,-1karla karışık yağmurlu.24 nisan 20,6 derce ve güneşli. teslimatı 24 nisanda yaparsanız daha isabetli olur. aksi halde arı ölümleri olur diye düşünüyorum. saygılar.

    • kemal AĞCAKAYA, doğru diyorsunuz sonra herkes aynı gün isteyecek bu süreçte bir arı teslimatını yapmasak. Herkes aynı anda isteyince biz sorun yaşıyoruz malesef. Büyük bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz merak etmeyin.

  6. merhaba ben arıcılık ile uğraşmak istiyorum hobi olarak yerimde var tokatta boş kovan aldım 2 katlı sadece kralice alsam kovana koysam yaşarmı arı yaparmı yoksa paket arımı almam lazım bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here