Ana Arı Siparişi

Ana Arı SiparişiAna Arı Siparişi — Sipariş Formu aşağıdadır.

Her gün ana arı gönderimi yapılmaktadır. Bugün ödeme yapmanız durumunda yarın ana arılar kargoya verilmektedir. Ona göre bölmenizi yapın veya ana arılarınızı öldürün. Kargoya vermeden önce yine SMS ile bilgi veriyoruz şu gün kargoya verilecektir diye aynı zamanda ilgili kargo firmasından de mesaj gelmektedir. Kargodaki ölüm ve kayıplar bize aittir. Müşteri kaynaklı uzun süre kargo beklemelerinde sorumluluk kabul edemiyoruz.

Yörenize ve memleketinize en uygun olan ana arı çeşidini belirleyip aşağıdaki ana arı sipariş formunu doldurabilirsiniz.  Ana arı seçimi arıcılıkta başarı için ön şartlardandır. Seçeceğiniz ırkın karniyol ana arı, belfast ana arı, kafkas ana arı, anadolu ana arı veya italyan ana arı gibi ırklardan olmasından ziyade bölgenize uyum sağlayacak nitelikte olması gerekir. Bulunduğunuz coğrafya ve iklim şartları önemlidir. Her ana arı her coğrafyada başarılı olmaz. Çevrenizdeki arıcıların tecrübelerinden faydalanın. Çevrenizde bu şekilde tecrübeli arıcı yoksa bize bölgeniz hakkında rakım ve iklim gibi bilgilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda önerilerde bulunmaktayız.

1 adet olarakta ana arı siparişleri kabul edilmektedir. Sipariş formunu doldurup gönderdikten sonra ödemeyi yapmayı unutmayın ki ana arı gönderim listesine dahil edelim. Ödemesi yapılıp onaylananlar listemize dahil etmekteyiz. Ödeme yaparken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmayı unutmayın.

Gönderimler: Günlük olarak ana arı gönderimi yapmaktayız. Kargoya verilince 1 ila 2 gün içinde elinizde olur. Bugün ödeme yaparsanız yarın kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti olarak; ortalama 8-12 TL arasında tutar. 1 adette alsanız 10 adette alsanız aynı tutar. Kargo şubelerinden teslim edilmektedir. Ölüm ve kayıplar bize aittir. Ana arıları MNG kargo şubesinden teslim edilmektedir ve canlı hayvan olduğu için açık adres teslimi yapılmamaktadır. Ölüm olması durumunda kargoda resmini çekip WhatsApp’tan atınız.

1 (Bir) ADET ANA ARI FİYATI:
Kafkas Ana Arı: 45 TL    (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Karniyol Ana Arı: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Anadolu Ana Arı: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Belfast-Buckfast: 45 TL (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
İtalyan Ana Arı: 45 TL  (1 ila 2 gün içinde kargoya verilmektedir)
Saf (Damızlık) Kafkas Ana Arı: 150 TL (Haziran ayında gönderilir)

Dikkat: Analar ödeme önceliğine göre gönderildiği için ödeme yapmayı unutmayınız. Ödeme açıklama kısmına telefon numaranızı yazınız.

KREDİ KARTI İLE ANA ARI SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYIN…

ANA ARI SİPARİŞ FORMU

ADINIZ ve SOYADINIZ

TELEFON NUMARASI (Cep numarası önerilir)

ANA ARI IRKI (Tek arı ırkı siparişi verebilirsiniz.)

ANA ARI ADETİ (Almak istediğiniz adet)

TARİH (Bir gün sonra kargoya verilir yada seçtiğiniz tarihte)

ADRES BİLGİLERİNİZ (Eklemek istedikleriniz varsa yazınız)

BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ve yazdırın.

Açıklama: Ana arı gönderimleri, sipariş ve ödeme önceliğine göre olduğu için ödeme yapmayı unutmayın lütfen. Ödeme yaparken, sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numarasını açıklama kısmına yazmanız yeterli olup, başka bir şey yazmaya gerek yoktur. Ana arılar garantili olup, yolda ölme/telef olma veya yumurta atmama gibi durumlarda yeni ana arı gönderimi yapmaktayız. 
PAKET ARI SİPARİŞİ

ana-ari

1394 Yorumlar

  1. ana arılarım perşembe günü yola çıktı diye MNG kargodan sms geldi. bu gün cumartesi, araştırdığımda hala yolda gözüküyor. yarın pazar elime pazartesi geçecek. Arılar 5 gün yolda soğuk ve beklemelerde fire vereceklerdir. Bu lojistik konusuna sizin dikkat etmeniz gerekmekte.

  2. Gen arı ailesine çok teşekkür ediyorum emeğine yüreğine Allah razı olsun . Gerçekten bu işi böyle hakkıyla layıkıyla yapan çok az.Fiyat kalite Anaları ve arı 10 numara⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ankatlamaya gerek yok görüyorsunuz 👏👏👏şiparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz

  3. Hayırlı günler ben Kars’tan yazıyorum ana arı siparişi vermek istiyorum elinizde Yığılca ana varmı yazınızda kargoya verildikten sonra bir iki gün içinde elimizde olacağını yazmışsınız çalıştığınız kargo bizim buraya haftada bir gün geliyor Salı dan Salı’ya yani ortalama bir hafta bu sürede analar elimize sağlam ulaşırım bilgi verirseniz sevinirim

  4. 4 tane kafka 2 belfas 4 tane karniyol siparis verdim pazartesi kargoya verilecek 4 tane faha eklemek istiyorum onceki siparislerle ekliyecek pazartesi bunarda goderecekseniz siparisi geceyim not hesi boyali olsun ayri ayri irklari yazsin

  5. hocam selamlar. kayseriye teslimatı nisan 20 yazmışınız ama o gün hava sıcaklığı 6,-1karla karışık yağmurlu.24 nisan 20,6 derce ve güneşli. teslimatı 24 nisanda yaparsanız daha isabetli olur. aksi halde arı ölümleri olur diye düşünüyorum. saygılar.

    • kemal AĞCAKAYA, doğru diyorsunuz sonra herkes aynı gün isteyecek bu süreçte bir arı teslimatını yapmasak. Herkes aynı anda isteyince biz sorun yaşıyoruz malesef. Büyük bir sıkıntı olacağını düşünmüyoruz merak etmeyin.

  6. merhaba ben arıcılık ile uğraşmak istiyorum hobi olarak yerimde var tokatta boş kovan aldım 2 katlı sadece kralice alsam kovana koysam yaşarmı arı yaparmı yoksa paket arımı almam lazım bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here