Avrasya Paket Arıcılık

0
avrasya paket arıcılık

Avrasya Paket Arıcılık olarak uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz. ANA ARI GEN markası ile bir çok arıcımıza arı ve ana arı ulaştırdık. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetin haklı gururunu yaşamaktayız. Çünkü, ülkemizde var olan ve kaybolmakta olan bal nektar akımında güçlü koloniler ulaştırarak bulunduğunuz çevrenizdeki milli servet nektarın yok olmasının sizler ile önüne geçmiş bulunuyoruz. Böyle bir kaynağın yok olup gitmeden milli bir sermayeye dönüştürerek ülke refahına ve ailenize ekonomik katkı sağlamış oluyorsunuz.

Yurdumuz arıcılık olarak çok müsait ve elverişli bir noktada olmasına rağmen koloni başı gerekli verimi alamıyoruz. Bunlarından en önemli sebebi ise, güçlü arılar ile bal sezonuna girememek ve doğru teknik ve yöntemler ile arıyı yönlendirmemekten kaynaklanmaktadır. Güçlü koloniler durumunda Avrasya Paket Arıcılık olarak bulunduğunu yerde mevsimi yakalamanızı sağlayacak ve bal sezonun kaçırmayacak şekilde çerçeve sayısına göre arılar getirmekteyiz. Almış olduğunuz bu arılar ile hemen bal sezonuna girebilir yada daha erken alırsanız gelecek sezona arılar ile yatırım yapabilirsiniz.

Paket arı olarak, Türkiye’nin 81 iline dağıtım yapmaktayız. Dağıtım sistemi olarak belirli çerçeve sayılarından başlayıp ve belirli kapora mahiyetinde ödeme alındıktan sonra siparişler oluşturulur ve teslimat tarihleri geldiği zaman arılarını sizlere kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. Arıyı teslim aldıktan sonra her türlü teknik ve bilgi desteği sağlamaya devam edilmektedir. Satış öncesi nasıl sipariş alınırken dikkat ve itina ile hareket edildiyse satış sonrasında aynı titizlilikle devam etmektedir. Arılar ilgili her türlü zayiat ve mağduriyetiniz giderilmektedir yeter ki art niyet olmasın.

Paket arı siparişi vermek için sitemizde bulunan sipariş formu aracılığı ile verebilir ve güncel satılık arı ilanlarımıza bakabilirsiniz. Paket arı sipariş formu günlü güncellenmektedir o yüzden dolayı sipariş vermek için oraya gitmenizi tavsiye ederiz. Paket arı sipariş formuna gitmek için tıklayın… 

Yine ANA ARI GEN olarak bütün sezon boyunca ana arı satışımız da bulunmaktadır. Ana arı siparişi için ise yine ana arı sipariş formunu kullanarak verebilirsiniz.

ana-ari

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here