Avrasya Paket Arıcılık

10
avrasya paket arıcılık

Avrasya Paket Arıcılık olarak uzun yıllardır bu sektörün içindeyiz. ANA ARI GEN markası ile bir çok arıcımıza arı ve ana arı ulaştırdık. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetin haklı gururunu yaşamaktayız. Çünkü, ülkemizde var olan ve kaybolmakta olan bal nektar akımında güçlü koloniler ulaştırarak bulunduğunuz çevrenizdeki milli servet nektarın yok olmasının sizler ile önüne geçmiş bulunuyoruz. Böyle bir kaynağın yok olup gitmeden milli bir sermayeye dönüştürerek ülke refahına ve ailenize ekonomik katkı sağlamış oluyorsunuz.

Yurdumuz arıcılık olarak çok müsait ve elverişli bir noktada olmasına rağmen koloni başı gerekli verimi alamıyoruz. Bunlarından en önemli sebebi ise, güçlü arılar ile bal sezonuna girememek ve doğru teknik ve yöntemler ile arıyı yönlendirmemekten kaynaklanmaktadır. Güçlü koloniler durumunda Avrasya Paket Arıcılık olarak bulunduğunu yerde mevsimi yakalamanızı sağlayacak ve bal sezonun kaçırmayacak şekilde çerçeve sayısına göre arılar getirmekteyiz. Almış olduğunuz bu arılar ile hemen bal sezonuna girebilir yada daha erken alırsanız gelecek sezona arılar ile yatırım yapabilirsiniz.

Paket arı olarak, Türkiye’nin 81 iline dağıtım yapmaktayız. Dağıtım sistemi olarak belirli çerçeve sayılarından başlayıp ve belirli kapora mahiyetinde ödeme alındıktan sonra siparişler oluşturulur ve teslimat tarihleri geldiği zaman arılarını sizlere kendi araçlarımız ile teslim edilmektedir. Arıyı teslim aldıktan sonra her türlü teknik ve bilgi desteği sağlamaya devam edilmektedir. Satış öncesi nasıl sipariş alınırken dikkat ve itina ile hareket edildiyse satış sonrasında aynı titizlilikle devam etmektedir. Arılar ilgili her türlü zayiat ve mağduriyetiniz giderilmektedir yeter ki art niyet olmasın.

Paket arı siparişi vermek için sitemizde bulunan sipariş formu aracılığı ile verebilir ve güncel satılık arı ilanlarımıza bakabilirsiniz. Paket arı sipariş formu günlü güncellenmektedir o yüzden dolayı sipariş vermek için oraya gitmenizi tavsiye ederiz. Paket arı sipariş formuna gitmek için tıklayın… 

Yine ANA ARI GEN olarak bütün sezon boyunca ana arı satışımız da bulunmaktadır. Ana arı siparişi için ise yine ana arı sipariş formunu kullanarak verebilirsiniz.

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hüseyin avni kılınç
hüseyin avni kılınç
26 Mart 2021 10:46

2 Adet Kafkas bey getirebilirmisiniz Fiyat ne olur bu senenin olsun

hüseyin avni kılınç
hüseyin avni kılınç
26 Mart 2021 10:22

iyi günler ben karaman ermenek ten Hüseyin Avni kılınç teslimatta değişiklik var mı kolay gelsin

Eyup Kose
Eyup Kose
28 Aralık 2019 11:45

Kafkas dahami uygun olur yakinda sizden forumla istiyecem oneriniz icin tesekkurler

Eyup Kose
Eyup Kose
28 Aralık 2019 10:00

Selamun aleyküm bilecik bozuyukteyim sizden karniyol ari alarak denemek istiyorum ne onerirsiniz elimde olan 5 adet anadolu arim var sevdali oldugum icin karar veremiyorum karniyol ilkbaharda cabuk gelistigini soyluyorsunuz buna istinaden ne onerirsiniz hayirli isler bol verimler insallah

Ali
Ali
18 Ekim 2019 23:08

7 çerçeveli pilastik kutulu 1 adet paket arı istesem gönderirmisiniz SLM