Cihan Arıcılık

0

Cihan Albayrak Arıcılık olarak 1942 yılından bu yana arıcılık sektöründen faaliyet göstermekteyiz. Dede mesleği olan bu uğraşımız yıllar geçtikçe torunlarımıza kadar bulaşmıştır. Arıcılık işi bulaşıcı bir hastalık olması sebebiyle dededen toruna herkes bu iş ile iştigal olmuştur. Son yıllarda ulusal düzeyde de aktif bir şekilde ülkemizin her yerine bu hizmeti götürmek için uğraşmaktayız. Ana Arı Gen olarak arıcımız Cihan Albayrak olduğu için Cihan Arıcılık olarak bir açıklama yapma gereği duyduk. Yaptığımız çalışmalar konusunda detaylı bir bilgi vermek gerekirse;

Paket arı olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda ülkemizin hemen hemen her köşesine kendi araçlarımız ile arı teslimatları yapmaktayız. Yaptığımız arı teslimatları 6-7-8-9 çerçeveli olmak üzere kovanlı ve kovansız olarak teslimatlarını yapmaktayız. Teslimat yapılan arılar ana arılı olmak zorunda olup, herhangi bir sıkıntıda ana arı olmaması yada çerçeve düzeyinde arı ölümü olması durumunda hızlı bir şekilde tekrardan ana/arı iadesi yada para iadesi yapılmaktadır. Yine paket arı dediğimiz silmek arı olarakta satışlarımız bulunmaktadır. Konu hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi için Paket Arı Sipariş sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

cihan arıcılık 2

Ana arı olarak ırklarına uygun olarak üretimini yaptığımız ana arıları kargo vasıtası ile tüm Türkiye’nin her yerine göndermekteyiz. Kargoda kaynaklı ölümlerde sorumluluk bize aittir. Ölen yada telef olan ana arıların yerine yeniden ana arı gönderimi yapılmaktadır. Ana arı üretimi f1 yani melez olarak yapılmakta olup, damızlık olarak bulunan kolonilerden larva transfer yöntemi ile ürettiğimiz analar gönderilmektedir. Ana arılar çiftleşme uçuşundan sonra yumurta atar ve yumurtayı kapattıktan sonra kafeslenerek müşterilerimize gönderilmektedir. Yüksek sayıda ana arı üretimimiz bulunmaktadır.

cihan arıcılık 1

Ana Arı Gen firması olarak Cihan Arıcılık tescilli bir markadır. Uzun yıllar paket arı ve ana arı konusunda bizleri tercih siz değerli müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz. Yine sormak istediğiniz sorularınızı bulunursa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmında bizlere her zaman sorabilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemizin hakkında kısmına bakmayın unutmayınız.

ana-ari

Kimler Neler Demiş?

avatar