Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu

Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu

Eğer size genç çiftçi arıcılık kapsamında hibe çıktıysa buradan bulunan sipariş formunu doldurup göndermeniz durumunda hibe kapsamında arı ve malzemeler kapınıza kadar gelecektir. Çalışmalara başlamak için belirli bir kapora aldıktan sonra işlemlerinizi yapıyoruz ve bütün malzemeleri teslim ettikten sonra geri kalan parayı alıyoruz.

Aşağıda belirtilmiş olan paketlerden hariç ayrı bir paket seçeneğimiz yoktur. Sizin için uygun olan hangi paketse onu seçip gönderin ve ardından siparişiniz gelecektir. Ödeme yapılmayan siparişler geçersiz olup, işleme alınmaz. Yine sorularınız olursa aşağıda bulunan YORUMLAR kısmında sormanız durumunda cevaplanacaktır.
Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu için; https://www.anaari.gen.tr/genc-ciftci-hibe-projesi/

NOT: FİYATLARIMIZA NAKLİYE VE % 8 KDV DAHİLDİR.

Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu
Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu
Genç Çiftçi Arıcılık Başvuru Formu

Yukarıda bulunan paketleri inceledikten sonra sizin için uygun olan hangi ise onu belirleyip, aşağıdaki sipariş formundan doldurup gönderin. Hesap Numaraları: https://www.anaari.gen.tr/hesap-numaralari/

PAKET ARI + MALZEME HİBE ÇEŞİTİ İÇİN ÖDENMESİ GEREKEN TUTAR: 
PAKET ARI-1: 4,800 TL KAPORA ALINIR. 25,200 TL TESLİMATTA.
PAKET ARI-2: 4,800 TL KAPORA ALINIR. 27,700 TL TESLİMATTA.
PAKET ARI-3:  4,800 TL KAPORA ALINIR. 27,000 TL TESLİMATTA.
SADECE 40 ADET ARI:  4,800 TL KAPORA ALINIR. 10,800 TL TESLİMATTA.

GENÇ ÇİFTÇİ ARICILIK SİPARİŞ FORMU

SİPARİŞ FORMUNU BİZE GÖNDERDİKTEN SONRA GEREKLİ ÖDEMEYİ YAPMAYI UNUTMAYIN. ÖDEMESİ YAPILMAYAN SİPARİŞLER İÇİN HERHANGİ BİR İŞLEM YAPILMAZ. BANKA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN…

GENÇ ÇİFTÇİ HİBE PROJESİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN…

Proje hakkında yine sorularınız olursa Yorumlar kısmından sormanız durumunda cevaplanacaktır.

8 Yorumlar

  1. Efendim iyi günler.Ben genç çiftçi arı ve bal üretimi alanında 2018 hibesine başvurmak istiyorum.Ama benim hiç arım ve kovanın yok.Hiç kovanı olmayanlar bina başvurabilir mi?.Yoksa belli sayıda kovanımızın olması mı gerekiyor?

    • Emre şahin, evet çıkarmak istediğiniz malzeme olursa çıkarın. Hibeler çıktıktan sonra hemen getiririz. Eğer önceden ödeme yapabilecekseniz hemen getiririz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here