İstanbul Arıcılık Fuarındayız (Yenikapı)

İstanbul Arıcılık Fuarındayız (Yenikapı)

ANA ARI GEN TR olarak bu hafta sonu yapılacak olan İstanbul arı ve arıcılık festivali fuarındayız. Fuar üç gün sürecek olup, cuma, cumartesi ve pazar günü bizleri standımızda ziyaret etmek isteyen müşterilerimizi bekleriz.

Standımızda sitemizde bulunan arı ve ana arı satışı yönelik çalışmalarımız vardır. Standa adı AVRASYA ARICILIK olarak bulunmaktadır. Fuar alanına girdikten sonra koridor boyu ilerliyorsunuz ve koridorun sonunda bizleri görebilirsiniz. Aynı zamanda fuarda arı ve arıcılık adına her türlü malzemeyi bulabilirsiniz.

Arıcılık Fuar Tarihi: 26-27-28 Ocak 2018 tarihinde yapılacaktır.

Arıcılık Fuarı Yeri: İstanbul arıcılık ve arı ürünleri festivali bu yıl Avrasya Yenikapı Gösteri ve Sanat Merkezi kısmında olacaktır. Ulaşım için Avrasya Tünelini kullanarak bu alana kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Telefonlarınızdan navigasyonu açarak aşağıdaki belirtmiş olduğumuz haritaya tıklayarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Arıcılık fuar alanını daha kolay bulabilmeniz için aşağıya gerekli konum haritasını atıyoruz. Ayrıca arıcılık fuarı hakkında açıklamalı videoyu izleyebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Ana Arı Değiştirme Zamanı başlıklı makalemizde ana arı değişim zamanı ve ana arı değiştirme zamanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ