2018 Ana Arı Kampanyası

123

2018 ana arı kampanyası herkes için hayırlı ve bereketli olması dileğiyle. Sitemize takip eden ziyaretçilerimiz bilir ve her yıl düzenli olarak ana arı kampanyası yapmaktayız. Kampanya katılmanın tek şartı “Yorum Yapmak” tır. Yorum yapan şanlı 3 (üç) kişiye birer adet istemiş olduğu ana arı ırklarından ana arı gönderiyoruz.

Yapmış olduğumuz paket arı satışı ve ana arılar hakkında bilgi verdikten sonra akabinden kampanya başlangıç ve bitiş tarihlerini yazacağız. ANA ARI GEN TR olarak uzun yıllardır arı satışı ve ana arı üretimi yapıyoruz.

Paket arı olarak; Kafkas, karniyol ve belfast arı ırklarından oluşan 6-7-8-9 çerçeveli arıları Türkiye’nin her yerine kendi araçlarımız ile ve nakliye bize dahil olmak üzere arı satışımız vardır. Mevsim şartlarına bağlı olarak dağıtımlar Mart ayının sonu gibi başlayıp, Nisan ayı içinde devam etmektedir. Satılık arı hakkında daha fazla bilgi ve fiyatları öğrenmek için; https://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/ 

Ana arı olarak; Ana arı ırkları olarak kafkas, karniyol, italyan, anadolu ve belfast ırkları oluşturmaktadır. Yine elimizde bulunan ana arı ırklarının durumuna bağlı olarak, yığılca ve karpat ana arı ırkları bulunur. Üretimi yapmış olduğumuz ana arılar f1 olarak yapılmaktadır yani melez ana arılardır. Damızlık olarak kafkas ana arı satışımız vardır. Ana arı siparişi ve fiyatlar için; https://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/

2018 Ana Arı Kampanyası Başlangıç Tarihi: 06/01/2018
2018 Ana Arı Kampanyası Bitiş Tarihi: 01/06/2018
Ana Arı Verilecek Kişi Sayısı: 3 (üç)

Kampanya ve yarışmaya katılmak için aşağıda bulunan yorum kısmından mantıklı ve düzgün bir cümlelik yorum yazmanız yeterlidir. Ayrıca yorum yaparken yazmış olduğunuz mail (eposta) adresiniz doğru olsun ki çekilişden sonra size o mail adresinden ulaşacağız. Yine ana arı hakkında sorularınız olursa yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Kampanya sonuçları yine sitemizde ilan edilecektir. Daha önceki yıllar yapılan ana arı kampanya ve sonuçları; https://www.anaari.gen.tr/?s=kampanya

Ana arı kampanya sonuçları açıklanmıştır; https://www.anaari.gen.tr/2018-ana-ari-kampanya-sonuclari/
Youtube videosu için; https://www.youtube.com/watch?v=VRtxLIxUbdg

ana-ari

123 Yorumlar

 1. S. Aleykum yeni arı yetiştiricisi olarak bu zamana kadar neden arıcılığa başlamadığımı anlamış değilim. Bu yıl ilk ana siparişimi vermiş bulunmaktayın hadi bismillah.

 2. Mehmet Türkmen , arılarla ilgili vermiş olduğunuz bilgi ve hizmetlerinizi sürekli takip ediyor ve bilgileriniz den yararlanıyorum.
  Bilgileriniz ve hizmetleriniz için teşekkür eder hayırlı çalışmalar dilerim.

 3. Selamlar kolay gelsin olumlu cevabınız için teşekkürler biz göderilen paket arıları geldiği gün ve ayrıca 15. 04 .2018 de 2 defa konrol ettik. diger paket arılarda kolayca anaları gördük Fakat 2 pakette kesinlikle ana yok .
  bu nedenle 2pakette aktardıgımız kovanlarda 15. 04.2018 de çerçevelerine ana arı memesi dikmişlerdi .
  Sanıyorum konuyu izah edebildim. Meteoroloji Müdürlüğü bilecik merkez

  • Seyhan ÇETİN, muhtemelen yolda veya başka bir şekilde ana arı kaybı olmuş olabilir. Nadir de olsa bazen bu durumlar olabiliyor. Yine hafta sonu bir kontrol edin olmadı size ana arı gönderimi yapabiliriz.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here