Paket Arı Siparişi

Paket Arı Sipariş Formu ResmiPaket Arı Siparişi – Sipariş Formu Aşağıdadır…

Genel dağıtımlarımız bitmiştir ama talep durumuna bağlı olarak her zaman arı teslimatımız vardır. 40 adet üzeri siparişleriniz her zaman teslim edilir. Düşük adetlerde ve seneye paket arıdan haberdar olmak için aşağıda bulunan iletişim formundan bilgilerinizi bize gönderin lütfen. Yine şartlarımız hakkında genel bilgi sahibi olmak için aşağısını okuyunuz. Ekim ayı gibi yazımızda güncelleme yapılacaktır.

2019 yılı genel arı dağıtımları bitmiştir. Herkese teşekkürler. 2020 paket arı siparişleri 15 Ekim gibi alınmaya başlanacaktır. Tekrar bekleriz. Aşağıdaki yazılanlar 2019 yılı için yazılmıştır ve 2020 yılı için gerekli güncelleme yapılacaktır.

Ana Arı Gen olarak uzun yıllardır geleneksel olarak dağıtımını yapmış olduğumuz paket arı siparişlerini 2019 yılı içinde almaya başlamış bulunmaktayız. Paket arı dağıtımları hakkında ve siparişler konusunda gerekli bütün bilgileri aşağıya yazdık. Aşağıdaki yazılanları okuduktan sonra kafanıza takılan bir soru kalmadığı zaman gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebilirsiniz. Önceki satılık arı isimli yazımızı da okumak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Satılık Arı – Paket Arı İçin Bilmeniz Gereken Konular:
1) Arıları, kendi araçlarımız ile il ve ilçe olmak üzere belirli noktalara teslim edilir. Yol üzeri ise adrese veya çok yakın yere sizi mağdur etmeyecek şekilde bırakmaktayız. Nakliye ücreti alınmaz. Sitemizde yazılan fiyatlar tek fiyattır başka bir ödeme alınmaz.

2) Alacağınız arılar 6-7-8-9 çerçeve olup, hangi pakette alacağınızı nasıl özellikle olduğu aşağıda yazmaktadır. Hangi pakette alırsanız alın, arıların güçlülüğü aşağıdaki gibidir.
6 Çerçeve Arı: 6 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 4-5 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
7 Çerçeve Arı: 7 çerçevenin üzeri arı yine ile kaplı olup, yaklaşık olarak 5-6 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
8 Çerçeve Arı: 8 çerçevenin üzeri arı ile kaplı ve baskın olup, yaklaşık olarak 6-7 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.
9 Çerçeve Arı: 9 çerçevenin üzeri arı ile kaplı olup, yaklaşık olarak 7-8 çerçevesi açık ve kapalı yavrulu olup, son koyduğumuz 1 çerçevesi de ballı olmaktadır.

3) 2019 yılı için alacağınız arıların, ana arıların hepsi 2018 yılı ana arısı olup, geneli boyalı olup ama olmayanda çıkmaktadır. Analar hepsi boyalı değildir. Boyalı olmaması eski ana olduğunu göstermez.

4)Teslim almış olduğunuz arılardan, kontrol ettikten sonra anası çıkmayan arı olursa yeniden ana arı kaybı için ana arı gönderimi ücretsiz yapmaktayız. Eğer fazla tecrübeli değilseniz, ana arı kontrolünü arıcılıktan iyi anlayan birisine yaptırın. Ana arıyı göremeyip ikinci olarak bizim gönderdiğimiz ana arıyı verirseniz bu sefer her iki ana arıdan da olursunuz. Ana arının olmadığına emin olunuz.

5) Paket arı ırkları olarak; kafkas, karniyol, anadolu ve belfast arı ırkları bulunmaktadır. Sipariş formunu doldururken gerekli ırkı seçmeniz yeterlidir.

6) Vermiş olduğunuz siparişiniz yarısı peşin ve geri kalanı arıları teslim alırken elden ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmayan siparişler dikkate alınmaz.

7) Siparişler, Plastik Kutulu ve  Plastik Tabanlı Tek Katlı olarak alınmaktadır. Yeni kovanlı siparişlerde kovanlı vermiş olduğunuz siparişlerde ikinci katını istiyorsanız sipariş formunda açıklama kısmına “ikinci katını da istiyorum” diye yazmanız yeterli. İkinci kat olarak gelen katların içinde çerçeveleri de bulunmaktadır. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. 

8) Çerçeve ölçüleri: 48*23 cm ve 47,5*22 cm boyutlarındadır. Standart ölçülerde olmakta olup, kendi arı kovanlarınıza yerleştirirken herhangi bir sorun olmaz.

9) Arı Kovanı Ölçüleri: 44*51 cm boyutunda olup, yükseklik ise 27 cm’dir. Kovan kalınlığı ise 2,7 cm olup, dışarından yüksekliği ise 29 cm olacak şekilde imal edilmektedir. Kovan kapağı saç ile kaplanmıştır. Arı kovanları aşağıda resimde görüldüğü şekildedir.

10) Teslimatlar: Nisan ayı dağıtımlarımız bitmiş olup, Mayıs ayı dağıtımları yapılacaktır.

NOT: Ülkemizde yapılmakta olan arı ve arıcılık fuarlarına katılmaktayız. Stand ismi olarak AVRASYA ARICILIK – ANA ARI GEN olarak bütün fuarlarda bizleri görebilirsiniz ve oraya da gelip paket arı yada ana arı siparişi verebilirsiniz.

Son Olarak: Fiyatlar zaman zaman değişiklik göstermektedir. Bizim aklımıza gelmeyen ve sizin yine soracağınız soru varsa YORUMLAR kısmında her zaman sorabilirsiniz.

PAKET ARI FİYATLARI (Fiyatların Dışında Başka Bir Ödeme Alınmaz)
PAKET ARI -1 (Plastik Kutulu): Arı sizi sezona çıkarak ve o sezonda yüzünüzü güldürecek arı olacaktır. Çerçeve sayısına göre olması gerek düzeyde güçlü olur. Aşağıda yazılanları dışında herhangi bir ücret alınmaz ve nakliye ücreti yoktur. Yine sorularınız olursa lütfen yukarıda yazılan açıklamaları tekrar okuyunuz. Katların çerçevesi vardır.

6 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 340 TL
7 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 380 TL 
8 Çerçeveli Plastik Kutulu Paket Arı: FİYAT: 420 TL
9 Çerçeveli Ahşap Kutulu Paket Arı:  FİYAT: 480 TL 

PAKET ARI -2 (Silkme Usulü Paket Arı): 2019 yılı için güncel fiyatı: 320 TL dir. Zaman zaman bu fiyat değişir. Silmek paket arı siparişleri için 5 adet ve üzeri isteyenler için yapmaktayız. Bu paketten almak istiyorsanız en az 5 sipariş almanız gerektiğini unutmayın lütfen. Daha fazla ayrıntı için silkme usulu paket arı tıklayın…
7-8 Çerçeveden Silkelenmiş Paket Arı: FİYAT: 320 TL (Plastik kutuda gelir)

PAKET ARI -3 (Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı): Bu paketimizde yukarıda saymış olduklarımız arı çerçeve sayısı aynı olup, arıları getirdiğimiz kovanlar standart ölçülerde olan kovanlar ile nakliyesini yapmaktayız. Yeni kovanlara koymuş olduğumuz çerçevelerdeki kapalı ve açık yavru durumu yukarıda belirttiğimiz şekilde olacaktır. Aradaki fark kovanlı gelmesidir. Aşağıda resimleri olan kovanların plastik tabanlı olarak gelecektir. Plastik tabanlı ve polen tuzaklıdır. Uçma delik kısmı da yine plastik uçma deliği olmaktadır. Resimler görüldüğü şekildedir. Katların çerçevesi vardır. Alt katına da zaten istemiş olduğunuz arılı çerçeveleri koymaktayız. İkinci kat farkı: 50 TL’dir. Katın çerçeveleri var.

6 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 400 TL 
7 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 440 TL
8 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 480 TL 
9 Çerçeveli Ahşap Tabanlı Tek Katlı Kovanlı : FİYAT: 520 TL 

PAKET ARI -4 (Ahşap Tabanlı İkinci Katı İle Birlikte): Bu paketimiz 15 çerçeveli arılı bir kolonidir. Bunun ortalama 12-13 çerçevesi kapalı/açık yavrudan oluşur. Bal sezonuna hazır arı almak isteyenler için hazırladık. Özellikle kestaneye bölgesinde yüksek verim almak isteyenler bu paketi alması durumunda direk sezona girerek vakit kaybetmeden balını almış olur. Yeni kovanlı olup ve katı da var. Katında aynı zamanda 5 çerçeve arılı bir şekilde bulunmaktadır. Yani toplam 15 çerçeveli güçlü bir arı alıyorsunuz.

15 Çerçeveli Ahşap Tabanlı İki Katlı Kovanlı : FİYAT: 750 TL

Teslimat Tarihleri: Nisan ayı teslimatlarımız bitmiştir. 2020 yılı için siparişleri tarihleri Kasım ayı gibi buraya yazılacaktır.

Ödeme Yapaken: Ödemenin üçte birini yatırmanız yeterlidir. Açıklama kısmına sipariş formunda vermiş olduğunuz telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Çünkü, telefon numarasına göre sipariş kayıtlarını oluşturduğumuz için açıklamada numarasının yazılması siparişin sizin adına yapıldığını bilip ve onaylıyoruz. Diğer türlü isim benzerliği yoksa, siz bizi arayana kadar siparişinizin size ait olduğunu bilemiyoruz ve paranız havuzda bekliyor. Zaten ödemenizi yaptıktan 2 gün içinde size ödemeniz geldi ve onaylandı diye SMS gelecektir. Eğer gelmezse bize iletişim kısmındaki numaralarımızın WhatsApp hattına Paket Arı Siparişim ile ilgili olarak onay mesajı gelmedi diye yazınız yada arayın.

NOT: Genel paket arı dağıtımlarımız bitmiştir. Seneye yapılacak olan dağıtımlardan haberdar olmak için aşağıdaki form ile bilgilerinizi gönderin lütfen. Sipariş alımları başladığı zaman yine buraya sipariş formunu eklemiş olacağız. 40 adet üzeri olması durumunda her zaman teslimatımız bulunmaktadır.

Paket Arı (Satılık Arı) Haberdar Formu (siparişleri almaya başlayınca bilgi veriyoruz)

E-POSTA ADRESİNİZ (Mail adresiniz yoksa boş geçin)

TELEFON NUMARASI* (Cep telefon numarası)

HANGİ İL* (Bulunduğunuz il)


BANKA ve POSTA ÇEKİ BİLGİLERİ:
Hesap Sahibi: Cihan ALBAYRAK
PTT Hesap No: 6307797
Ziraat IBAN No: TR970001000224266831785001
Not: Açıklama kısmına telefon numaranızı yazın ki takip etmemiz kolay olsun.
ana arı siparişi

ana-ari

1818 Yorumlar

 1. Almış olduğum arılar ve gösterdiğiniz ilgi ve samimiyetten dolayı sizlere teşekkür ederim. Arı ve arıcılık konusunda sayfanızdaki bilgiler fazlasıyla yönlendirici ve öğretici. Zaman zaman bu bilgilerden faydalanıyorum. Samimiyetiniz hep bu şekilde devam etmesini temenni ediyorum. İşlerinizde bereket başarılar diliyorum. Yeni sezon herkese hayırlı osun.

 2. Merhaba Cihan bey , ben Artvin e 6 adet 9 çerçeve Kafkas arısı istemiş ve ücret inin 900 ₺ yatırmıştim. Yarın Rize de dağıtım olacağı yazıyor sitenizde fakat bize herhangi bir mesaj gelmedi bilgilendiriniz memnun olurum.

  • Tahir T, oralar daha soğuk gece sıcaklıkları 5 dereceye kadar düşüyor ve bizim buradan fazla yoğun olarak getirdiğimiz yavrulu petekleri riske atmak istemiyoruz. Çünkü hava derecesi düştüğü zaman arılar salkım haline gelip yavrulu petekleri sarmayı bırakabilir o yüzden dolayı mevsim hava sıcaklıklarına dikkat etmek zorundayız ve bu önümüzdeki hafta içi de oraya vermiş olacağız.

  • Mikail metin, kapora alınmaya herhangi bir şekilde ödeme yapılmayan siparişlerde haber vermiyoruz sadece oraya arı dağıtımımız olacaktır sipariş vermek istiyorsanız ödeme yapabilirsiniz diye haber veririz. Sipariş verip ödeme yapmayanlara bilgi veremiyoruz malesef.

 3. Merhaba.Ben formu doldurup yolladım tarafınıza.Ben Samsun’dayım.Samsun’a arılar yarın teslim edilecek yazıyor.Ben kaporayı yatıramadım hafta sonuna denk gelince çevremizde yakın atm falan da yoktu.Bana da arı yollayabilir misiniz ?Sevkiyat sırasında parayı öderim.

 4. Hasan, hayırlı olsun. Normalde bütün kovan ve çerçevelerimiz standarttır. Biz kamyonu ırk ve çerçeveye göre sıralıyoruz. Kamyoncu da ona göre dağıtımını yapmaktadır. Burada en önemli faktör arını güçlü ve sağlıklı bir şekilde almanız. Diğer konulara da daha dikkatli olacağız.

 5. Doğu karadeniz sevkiyatinız yine çok geç kaldi.15-20 nisan olan sözünüz 10-15 gün sarktı.sezon kaybı ve daha önemlisi güven ve prestıj kaybı yaşadık.gelecek olan arilaŕin nitelik ve nicelik olarak bu kayiplari telafi edeceğini umuyoruz.

  • Kırşehirden merhaba.Öncelikle 20 Nisan günü zamanında teslim aldığım plastik kovaları 3 gün sonrasında kovanlarıma aktarabildim.Hava gerçekten çok soğuktu.27 Nisandaki durum ise gerçekten 4 paket arım da çok güçlü,polen getiriyorlar ve yavru durumu oldukça iyi.Ana arılar boyalı olsa daha iyi olurdu.Gercektende işini iyi bilen ve paralarının her kuruşunu sonuna kadar hak eden anaarıgen çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.Youtube kanalında videolarinizi severek izledim.Galiba bu işin sırrı arıyı sevmekten geçiyor.Sevdiğiniz işi yapınca da böyle sonuçlar çıkıyor.Tüm kaygılarımı (ödemeden- teslimata kadar)giderdiniz.Çalışmalarızda başarılar dilerim.Rabbim utandırmasn inşallah.

 6. Fadıl Bahçe, hayırlı olsun. Çerçevelerin o şekilde uyumsuz görünmesi plastik kutu ile alakalı çerçeveler standarttır. Ana arıları var merak etmeyin yine bir sorun olursa yardımcı oluruz. Çünkü sizin paket arı olduğu için paket arılarınızı aldıktan sonra ana arıları gönderiyoruz. Ana arılarda önümüzdeki hafta başı gibi verilecektir.

 7. 3 adet katlı kovan 1 adet ana arı siparişi verdim, kovanlarıda ana arıyıda aldım.
  Firmanın artıları:
  -whatsap üzerinden ve mesajla her türlü soruya cevap veriliyor, müşteriye verilen ilgi güzel
  -3 kovan 7 çıtalı olarak, her çıtası dolu dolu, genç ana arılı( yumurta düzeninden belli) teslim edildi.
  -polen tutuculu. ahşap kovan olarak aldım kovanlar temiz, yeni üretim, kaiteli.
  -içinde 10 çıtası olan katlarıda gayet güzel
  -Ana arı boyalı kekli korunaklı sağlam geldi.
  Eksileri:
  -mesajla söylenen zamanda değil bi kaç hafta önceden aniden gelebiliyo.
  -arılar karniyol cinsi ancak aşırı sert (yolculuk biteli 1 hafta oldu hala bahçedeki köpeği zıplatıyo :))

  firma 10 üzerinden 9 puanı hakketiyo arkadaşlar çekinmeden sipariş verin derim.
  firmayı tanımam etmem veriğim paraya aldığım hizmete bakarım burdan sorabilrisiniz tarafsızca cevaplarım

 8. Merhaba
  Elazığ soğuk bölgeler arasına yazmış ve ertelemissiniz. Oysaki bugün 23 dereceydi. Ayrıca Bingöl ve Tunceli ve yazdığınız bazı illerden daha sıcak. Onlara daha erken dagitacaginizi yazmışsiniz. Sanırım Elazığ in grubu yanlış yazıldı.

 9. hayırlı günler bitlis sevkiyatına 5 paket arı şiparişi vermiştim 500 tl havale yaptım geri kalan ücreti teslimatta verilecek şekilde şipariş vermiştim
  bu siparişe 2 paket arı daha ilave edip toplam 7 adete cıkarsak ve ücretini teslimattaki ödenecek tutarla beraber versem olurmu yoksa bir miktar gene havalemi yapayım

 10. Sitenizden 6 paket 8 çıta 4 paket 6 çıta arı siparişi verdim.teslimattan sonra 2 paket arı bir hafta içerisinde zayi oldu.resimlerini çektim.yetkililere gönderdim.Sağolsunlar hiç tereddüt etmeden mağduriyetimi giderdiler.kendilerine teşekkür ederim.Önemli olan satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. kendi adıma memnun oldum.Allah da kendilerinden memnun olsun.

 11. merhabalar
  ben 10 adet 8 çıtalı arı almak istiyorum.tuncelide ikamet ediyorum.teslimat tarihi beni endişelendiriyor.çünkü burda havalar oldukça soğuk.zaman zaman kar yağıyor.hava sıcaklığı geceleri -1 decereye kadar düşüyor.arıyı şimdi alırsam yavru üşüme olasılığı yüksektir.buda yavru çürüklüğüne sebebiyet vermektedir.
  bana öneriniz ne olacaktır.
  saygılarımla

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here