Satılık Arı Bartın

0
satılık arı bartın

Firmamız, Ana Arı Gen markasıyla arı satış hizmeti sunmaktadır. Kargo işlemleriyle gerçekleşen satışlarımızda üçte bir kaparo alınmaktadır. Plastik kutular, kovanlı bir şekildedir. Güvenli bir şekilde kargoya teslim edilen siparişler, kısa sürede elinize ulaşıyor. İl ve ilçelere gönderilen ürünler belli noktalara ulaşıyor. Direkt adrese paket siparişi gerçekleşmiyor. Dağıtım esnasında adresiniz yolumuzun üzeri olursa adrese teslim hizmeti gerçekleştiriyoruz. 40 adet ve üzeri dağıtımlar her zaman mevcuttur. Firmamız satılık arı Bartın ili için pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Ana Arı Gen Farkı

Altı çerçeveli arılarda 4-5 çerçeve yavru, 1 çerçeve ballı arıdır. 7, 8, ve 9 çerçevelilerde de bir çerçeve ballı diğerleri açık-kapalı yavru özelliğine sahiptir. Bir önceki yıl yetiştirilen arılar bir sonraki yıl satışa çıkmaktadır. Ana arılar boyalıdır. Boyalı olmayan ana arılar da bulunmaktadır.

Ana arı kategorisinde Kafkas, Yığılca, İtalyan, Belfast, Anadolu ve Karniyol ırk seçenekleri satılmaktadır. Sitemizde yer alan formu doldurarak, istediğiniz ırkı satın alabilirsiniz. Irk satın alma işleminde iklimsel farklılıkları göz önüne almalısınız. Satın alırken hangi bölge için istediğinizi belirtmelisiniz. Bu şekilde firmamız sizin için doğru ırk tercihinde bulunabilir. Satılık arı Bartın iline de kargo hizmetimiz mevcuttur.

Nisan Ayı İle Birlikte Siparişler Başlıyor

Firmamız ödeme önceliğini dikkate alarak siparişleri kabul etmektedir. Herkes için farklı teslimat tarihi belirlenmektedir. Ana arılar Nisan ayında çıkmaya başlar. Bu aydan itibaren teslimatlar başlar. Bazı müşterilerimiz son baharda arı satın almak istiyor. Bu durumda arılara kış ayında bakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum bazı sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bakım problemi bu sıkıntıların ilk sırasında yer almaktadır. Yavru arıları Sonbaharda alırsanız kış aylarında sorun yaşarsınız.

Firmamızın bu konuda gerçekleştirdiği hizmetlerden biri de telafi hizmetidir. Yolda zarara uğrayan arılar firmamıza aittir. Yeni arılar için ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Firmamız kargo ile anlaşmalı olduğu için bu konuda her hangi bir problem çıkmamaktadır. Satılık arı Bartın ekibimiz, bölgeniz için en uygun ırkı seçerek sipariş işlemi gerçekleştirmektedir.

Ana Arı Tespitinde Uzmanlık Önemlidir

Kovanlar yedi ve sekizli çerçeve şeklinde teslim edilmektedir. Silkme olarak tabir edilen paket arı seçenekleri oğul şekilde teslim edilmektedir. Paketlerde ana çıkmazsa, firmamız ücretsiz bir şekilde ana arı göndermektedir. Ana tespit işlemlerinde bu konuda uzman olan kişilerin görüşlerine başvurmanız, ana arı tespit işlemini daha kolay hale getiriyor.

ana-ari

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here