Satılık Arı Giresun

4
satılık arı giresun

Yediden yetmişe herkes için ihtiyaç olan bal, tıp dünyasından, bitkisel tedavi yöntemlerine kadar birçok kategoride tercih edilen bir gıdadır. Arıcılık sektörü, bu kategoride önem kazanmaktadır. Profesyonel bir şekilde bu işi icra etmek istiyorsanız, Avrasya Arıcılık ile tanışmalısınız. Firmamız, ana arı ve oğul arı satış işlemleriyle yüksek verim kazanmanızı sağlıyor. Üretimden, paket teslimatına kadar birçok kategoride firmamız çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.

Hizmet Programımızı İnceleyin

Çerçeveli ve kovanlı satışlarımız, güvenilir yöntemlerle gerçekleşiyor. Altı ile dokuz arasında çerçeve satışı gerçekleştiren firmamız, silkme kategorisinde de satış gerçekleştiriyor. Çerçevelerden silkelenen arılar, plastik kutulara yerleştirilmektedir. Çerçeve sayısı 6, 7, 8, 9 şeklinde sıralanıyor. Bu seçeneklerde, bir çerçeve ballı, geri kalan çerçeveler yavru arı şeklinde satılıyor. Satılık arı Giresun ili için aradığınız ırkı bizde bulabilirsiniz.

Kovanlar saç kapaklıdır ve kargo işlemi esnasında güvenli bir şekilde paketlenmektedir. 40 adet ve üzeri alımlar her zaman için yapılabilir. Sipariş için beş adet ve üzeri sipariş işlemi gerçekleştirilmelidir. 48 x 23 ve 47,5 x 22 cm boyutlardaki çerçeveler, kovanlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Bu boyutlar standarttır ve kovanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Kovanların boyutları ise 44 x 51 x 27 cm’dir.

Satış İşlemlerinde Çözüm Odaklı Hareket Ediyoruz

Yeni kovanlı sipariş işlemlerinde ikinci bir kat isterseniz, bu isteğinizi sipariş formuna eklemeniz gerekir. İkinci kat ekleme işlemlerinde belirli bir fiyat ekleme işlemi gerçekleşmektedir. Bu kategoride diğer önemli bir konu mevsimdir. Arıcılık mevsimi Nisan ayı ile birlikte başlar. Bu ayda ana arılar ortaya çıkar. Satılık arı Giresun fiyatları, tercih edilen arı türüne göre farklılık göstermektedir.

Firmamız, sipariş sırasına göre paketleri adrese göndermeye başlar. Sitemizi ziyaret ederek, yorum bölümünde istek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca peşinat ödenmediği zaman firmamız siparişleri göndermemektedir. Ödenecek miktarın üçte biri peşinat olarak yatırılması gerekir. Bu işlemin gerçekleşmesinden sonra arılar adresinize ulaşmaktadır. Satılık arı Giresun işlemlerinde, kargolar Giresun’da belirlenen noktalara bırakılmaktadır. Bu konuda firmamız pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır. Kargo işlemlerinde güzergah üzeri adreslere ücretsiz teslimat gerçekleşmektedir.

Önceki İçerikSatılık Arı Bartın
Sonraki İçerikYalancı Ana Arı
guest

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

giresunda şube veya bir yeriniz varmı ? birde giresun’un yerli arası varmı (giresun arısı)

ibrahim usta

çok güzel bir hizmet bu işi çok seviyorum mart ayı sonuna 6 çerçevelik kafkas ırkı 5 arı almak istiyorum