2016 Ana Arı Çekilişi

19
2016 ana arı çekilişi

Daha önce başlatmış olduğumuz ana arı kampanya sonucunu bugün itibari ile 2016 ana arı çekilişi yapılmış olup, ve kazanan üyelerimizi aşağıdaki video açıklayacağız. Kimlerin kazandığını öğrenmek için ilgili videomuzu bakabilirsiniz.

Kısaca kampanyamızdan bahsetmek istiyoruz; 2016 yılı ana arı kampanyası isimli yazıya yorum yapan ziyaretçilerimizden toplam iki kişiye ana arı göndereceğiz. Ana arı kazanan üyelerimiz kargo ücreti kendilerine ait olmaktadır. Sitemizde buna benzer zaman zaman kampanyalar düzenlemekteyiz bizleri takip ederek ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Kazanan üyelerimiz sitemizde yorum yapmış olduğu mail adresi ile bizlere http://www.anaari.gen.tr/iletisim/ kısmından irtibata geçebilirler.

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için http://www.anaari.gen.tr/2016-ana-ari-kampanyasi/ ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

ana-ari

19 Yorumlar

  1. Ben artvin arı yetiştiricileri merkez birligi üyesiyim orda kafkas arısıyla çalışıyorduk amasyaya yerleştim burda devam edecem busene arılar hep ogul verdi agaçtan hiç inmedim iklimdenmi irktanmı anlamadım karniyol ana siparişi verdim deneyecem inşallah iyi olur

  2. Bende SAKARYA da yaşıyorum ve arıcılığa yeni merak saldım çevremde de arıcılık yapan yok youtube dan video lar izleyip öğrenmeye çalışıyorum sizce nasıl olur yapabilir miyim acaba nasıl bir yol izlemem gerekiyor siz daha iyi bilirsiniz.bu arada admin i de tebrik ediyorum her soruya içten ve severek yardımcı olmaya çalışıyor mesajlardan anladığım kadarı ile başarılarının devamı diliyorum hayırlı günler herkese

    • Mustafa avcı, teşekkür ederiz. Öncelik olarak 5-6 adet arılı kovan alarak başlayabilirsiniz. Ve çevrenizde arıcılık işi ile uğraşan insanlar vakit geçirerek onlara yardımcı olun. Yine internetteki arıcılık forumlarını sık sık okuyun.

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here