Kredi Kartı İle Ana Arı Satışı

18

Kredi Kartı İle Ana Arı Satışı İşlemlerimiz Başlamıştır…

ANA ARI GEN TR olarak siz değerli müşterilerimiz için kredi kartı ile ana arı satışımız başlamış bulunmaktadır. Kredi kartı ile alışverişiniz tamamen güvenli olup, aklınıza en ufak bir kuşku olmasın. Yine de aklınızda herhangi bir sorun olursa normal sipariş formu kısmından Ana Arı Sipariş formunu doldurup, daha sonra ilgili hesaplardan ödemenizi yapabilirsiniz. Ama kredi kartı kullanıcılarımız için ve nakit para sıkıntısı olan müşterilerimiz için de kredi kartı ile satışımız vardır.

Güvenli bir şekilde kredi kartı ile ana arı siparişinizi aşağıdan verebilirsiniz. Yok ben kredi kartı ile almak istemiyorum diyorsanız; http://www.anaari.gen.tr/ana-ari-siparisi/ kısmına giderek sipariş formunu doldurup ardından sitemizde bulunan banka ve PTT hesabına internet aracılığı ile veya ilgili şubelere giderek ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı kolaylığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

ANA ARI SİPARİŞİNİ KREDİ KARTI İLE VERMEK İÇİN TIKLAYIN…

ana-ari

18 Yorumlar

    • ahmet demir, gün içinde arılar ile uğraştığımız için telefonlara bakamadığımız zamanlar oluyor. Mesaj gönderirseniz kısa süre içinde müsait zamanında dönülür.

  1. Hangi kovan imalatçısıyla çalışıyorsunuz? Kovan ve çıta ölçüleriniz nedir? Benim kovanların çıta ölçülerim 47.5-44 25 cm’dir. Problem yaşamak istemiyorum.

    • ahmet aydın, bizim bulunduğumuz yerdeki imalatçı ile çalışıyoruz ve kovanlar standarttır daha önce verdiğimiz bütün müşterilerimize kovan ve çerçeveler aynı şekilde olmuştur. Belirtmiş olduğunuz ölçüler uygundur. Kovan ve ölçüler ile ilgili gerekli bilgiler burada bulunuyor… http://www.anaari.gen.tr/satilik-ari/

  2. sizlere teşekkür ederim her istediğimde ana arılarımı en seri şekilde yolladınız ve analarımdan memnun kaldım şimdiye kadar inşallah son dört adet arımda öyle iyi çıkar sağolun

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here