2016 Ana Arı Kampanyası

487
2016 ana arı kampanyası

2016 Ana Arı Kampanyası (Yorum Yap, Ana Arı Kazan)

GÜNCELLEME: Yoğunluktan dolayı ana arı kampanyası 1 ay sonraya ertelenmiştir.

Sitemizi takip eden arıcılarımız bilir ve her yıl yada zaman zaman ana arı kampanyaları düzenlemekteyiz. Şu tarihleri itibari ile 2015 yılı ana arı satışı sezonunu bitirmiş bulunmaktayız. Bir sonraki ana arı gönderimlerimizi 2016 yılının Nisan ayı başı gibi olacaktır.

2016 ana arı kampayası olarak düzenlemiş olduğumuz bu kampanya arıcılarımız teşvik etmek ve ufakta olsa AnaArı.Gen.TR sitesi olarak bir katkımız olmasını istiyoruz. Belki göndereceğimiz ana arı hediyemiz sayı olarak az olabilir ama yine tür hediye dağıtımlarını zaman zaman yapıyoruz. O yüzden sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Ana Arı Üretimlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Daha ayrıntılı bilgiler için sitemizi dolaşabilirsiniz. İki çeşit ana arı üretimi yapmaktayız. Damızlık ana arı üretimi ve F1 ana arı üretimi (melez ana arı üretimi) yapmaktayız. Damızlık ana arı üretimlerinden kafkas ana arı üretimi Posof ilçesinde ve yığılca ana arı üretimi ise Yığılca ilçesinde yapmaktayız. F1 ana arı üretim yerlerimiz erken baharda Adana ardından Adıyaman ve Konya illerinde yapılmaktadır. F1 olarak üretimi yapılan ana arılar; kafkas, karniyol, anadolu, belfast, yığılca ve italyan ana arı çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Ana Arı Hediyesine Katılma Şartları Nedir?

a) Kampanyaya katılmak için arıcılık veya ana arı ile ilgili kampanya katıldığınızı dair aşağıda bulunan”Yorum” kısmından mantıklı ve en az bir cümleyi kapsayacak yorum yapmanızdır.
b) Bir kişinin bir adet yorum yapma hakkı vardır. Daha fazla kampanyadan faydalanmak istiyorsanız arkadaşlarınıza yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı eposta adresi birden fazla yapılan yorumlar dikkate alınmayacaktır.
c) Lütfen yorum yaparken eposta adresinizi doğru yazınız ki, kazanmanız durumda size eposta aracılığı ile ulaşacağız.

Kampanya Başlangıç Tarihi: 05/10/2015
Kampaya Bitiş Tarihi: 01/06/2016 tarihinde çekiliş yapılacak olup, çekiliş kameralar karşısında olacaktır. Toplam iki (2) kişiye ana arı gönderilecektir. Lütfen eposta adreslerinizi doğru yazınız kazanmanız durumunda size mail adresinden ulaşacağız.

ana-ari

487 Yorumlar

  1. Sayın Admin,

    Bir konuda bilgilerinizi almak istiyorum. Ankara şehir içerisinde yaşıyorum, teras katımda amatör ve hobi olarak arı bakımı yapabilir miyim? Bunun hukuksal boyutu ve çevreye vereceği zararlar konusunda bilgi verebilir misiniz?

  2. Arkadaşım, Dikmen’den paket arı ve karniyol analar almıştı.Çok memnun kaldı.Mart 2017 de ben de almayı planlıyorum.
    Yetkili kişiye bir teklifim var.Cevaplarsa sevinirim.
    9 çıtalı diye sattığınız arının anası nedir?Herhangi bir melez midir? Yoksa tercih edilen bir F1 midir?

  3. iyi günler kış aylarında arıya kek verilmesini arıyı susattığı ve ömrünü kısalttığı için önerilmiyor faydadan çok zararı olduğu söyleniyor.ama bağzı kimselerde verilmesini öneriyor.sizlerin bu konuda düşüncesi nedir.teşekkürler.

  4. İyi gunler. Gecmis bayraminiz kutlu olsun. İzmir Torbali da oturuyorum. Ariciliga merak sardim. Kayin pederim 4 kovan Mugla arisi verdi. Birkac yil sabit aricilik yapmak istiyprum. Burada Mugla arisiyla mi devam edeyim yoksa yaninda birkac kovan karniyol alsam olur mu?

Düşünce ve görüşünüz nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here