2018 Ana Arı Kampanya Sonuçları

2018 Ana Arı Kampanya Sonuçları

Geleneksel olarak yapmış olduğumuz 2018 ana arı kampanyası sonuçları 6 gün gecikmeli olarak açıklıyoruz. Malum arılıkta yoğun işlerin olduğu bu mevsimde zaman bulup gerekli videomuzu çekememiştik. Şimdi ana arı kampanya başlangıç tarihi ve süreç hakkında biraz bilgi verelim.

Yaklaşık olarak ocak ayında başlatmış olduğumuz ana arı kampanyası ile ilgili gerekli yazı burada bulunmaktadır. https://www.anaari.gen.tr/2018-ana-ari-kampanyasi/ buraya giderek gerekli videoyu izleyebilir ve ayrıntıları okuyabilirsiniz.

2018 Ana Arı Kampanyası Başlangıç Tarihi: 06/01/2018
2018 Ana Arı Kampanyası Bitiş Tarihi: 01/06/2018
Ana Arı Verilecek Kişi Sayısı: 3 (üç)

Hizmetlerimiz hakkında da biraz bilgi vermek gerekirse, paket arı ve ana arı satışı yapmaktayız. Erken ilkbaharda Türkiye geneli bir çok ile arı teslimatı yapılmaktadır. Ana arı gönderimlerini ise kargo aracılığı ile yapmaktayız.

Sitemize yorum yapanlar aynı zamanda youtube kanalı olan Arıcılık TR kanalına da yorum yapanlar değerlendirip çekilişe dahil edilmiştir. ANA ARI GEN TR ve Arıcılık TR kanalına toplam yorum yapan kullanıcı sayımız 217 dir. Kazanan ziyaretçilerimiz aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaşabilir. Bizi takip ettiğiniz ve yorum yaptığınız için teşekkür ederiz.

ANA ARI KAMPANYASI Çekiliş Sonuçları
Asıl Talihliler: Alper Birlik, Sedat Özel 04 Mart 2018, Emrah Akgul
Yedek Talihliler: Faik ŞEN 11 Mart 2018, Vildan leese minis, ALİ ÜNLÜ 22 Mart 2018

Bir önceki yazımız olan Ana Arı Değiştirme Zamanı başlıklı makalemizde ana arı değişim zamanı ve ana arı değiştirme zamanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Ana Arı Siparişi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sedat Özel dedi ki:

    Merhaba bereketli bol kazançlı yıllar uygulama için teşekkür ederim adres bilgilerim

    1. Admin dedi ki:

      Sedat Özel, hayırlı olsun, gerekli bilgileriniz alınmış olup, ana arınız bugün kargoya verilecektir.

BİR YORUM YAZ